Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr

Συμπτώματα εγκυμοσύνης πριν την καθυστέρηση απο το Parents


Recommended Posts


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 40,9k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • Ungry girl

    2701

  • Nati85

    2289

  • elenakii22

    2033

  • alina80

    1980

@Nati85 ορμα του!!! Χαχαχα Χαχαχα 

πρίν από 1 λεπτό , Nati85 είπε:

@Smile89 ναι θα γίνει το έγκλημα και σήμερα και μετά αναμονή!!!

 

Και σήμερα αλλα κατα την αναμονή κι αλλες χιχιχι

  • Χαχα 1

nlmNp2.png

Link to comment
Share on other sites

καλημερα κοριτσια εχω αρκετο τρεξιμο, μπηκα μονο να σας πω οτι η tsh επεσε στο 1,5 κατι αλλα ανεβηκαν τα ft4 σε σχεση με την προηγουμεν φορα, θα τα πουμε αυριο με ησυχια

φιλακια σε ολες

  • Μου αρέσει 5
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 21 λεπτά , Smile89 είπε:

@ada32 κι εγώ είχα έτσι ροζ καφέ πολυ πριν την περίοδο και Τελικα εγκυουλα.... οποτε θα δείξει κυρια μου!! 

Ναι οντως κ εγω ειχα δει μια βδομαδα πριν.αδιαθετησω ροζ και ημουν ...οποτε ειναι πολυ καλο...εγω παλι σημερα εχω πολυ πηχτα ασπρα υγρα αλλα τπτ αλλο ουτε στηθος ουτε τπτ μονο η μεση μου με εχει πεθανει απο τα χριστουγεννα ...οποτε σκυβω με πιανει...ουτε να ντυθω δεν μπορω το πρωι...

1 hour ago, Τονι@ είπε:

Δεν ξέρω να σου απαντήσω με ακρίβεια αλλά στη θέση σου δε θα το άφηνα ανεκμεταλλευτο

Γιατι καλε να μην κανεις???κανε να το ευχαριστηθεις...

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

@ada32 μου να σε ρωτήσω κορίτσι μου γίνεται συχνά να έχεις ροζ και μετά από τρεις μέρες να σου έρχεται περίοδος? Δεν θα σου έρθει περίοδος έτσι για να μάθεις. :-D

  • Χαχα 3

XDAlp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

2 ώρες πρίν, Nati85 είπε:

Ναι σωστά είχες λίγες επαφές.ενταξει είσαι και μετά την βιοχημική και πρέπει να ηρεμήσεις λίγο.τον επόμενο μήνα αν δεν έχει γίνει  τώρα κάτι!οι πολλες επαφές πάντως έκαναν δουλειά!! Πείτε με ακαματα αλλά σιδερωνω μόνο του παιδιού και κάποια λίγα δικά μας που θέλουν σιδερο οπωσδήποτε μην βγαίνουμε με ζαρες στον δρόμο!!:P

και εγω μια απο τα ιδια.. σιδερωνω μονο τα βασικα πλεον , κ επειδη τωρα το χειμωνα τα περισσοτερα δικα μου ειναι πλεκτα, δεν χρει;αζονται καν σιδερο .. :P  προτιμω να παω μια βολτα με τον αντρα μου , παρα να του πω οχι για να κανω 24 ωρες τ ο 24ωρο δουλειες , οπως η μαμα μου !!!

1 ώρα πρίν, Ungry girl είπε:

καλα ναι ειναι και αυτο θελει να εχουμε και λιγο τυχη τι να λεμε τωρα!!!

καλημερα βρε εσυ λες ειχες λιγο ροζ και λες θα αδιαθετησεις??? μηπως ειναι κατι αλλο?? μαζι ειμαστε για τις 18 η πιο νωρις εισαι εσυ?

εγω ειμαι 14-15/01 . κοντοζυγωνω.. ναι σημερα το πρωι ειδα λιγο ροζ αλλα αυτο το βλεπω ,συνηηθως το βραδυ πριν την περιοδο ή την ιδια μερα .. οποτε λεω οτι μαλλον θα αδιαθετησω συντομα.. 

1 ώρα πρίν, Nati85 είπε:

Κορίτσια έχω ερώτηση!!! Έβαλα θερμόμετρο 36.8 οποτε έκανα ωορρηξία γιατί εχθές είχα όλη μέρα 36.1 36.3. υπάρχει περίπτωση να έχω σήμερα επαφή και να πιάσει τόπο η πάει τελείωσε τώρα ότι έγινε έγινε?

υπαρχει μεγαλη πιθανοτητα .. οπωσδηποτε σημερα, ποτε δεν ξερεις.


hBuvp3.png    n8xOp2.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 5 λεπτά , ada32 είπε:

και εγω μια απο τα ιδια.. σιδερωνω μονο τα βασικα πλεον , κ επειδη τωρα το χειμωνα τα περισσοτερα δικα μου ειναι πλεκτα, δεν χρει;αζονται καν σιδερο .. :P  προτιμω να παω μια βολτα με τον αντρα μου , παρα να του πω οχι για να κανω 24 ωρες τ ο 24ωρο δουλειες , οπως η μαμα μου !!!

εγω ειμαι 14-15/01 . κοντοζυγωνω.. ναι σημερα το πρωι ειδα λιγο ροζ αλλα αυτο το βλεπω ,συνηηθως το βραδυ πριν την περιοδο ή την ιδια μερα .. οποτε λεω οτι μαλλον θα αδιαθετησω συντομα.. 

Μάλλον τα κατάφερες ada μου!!!!


jgJqp3.png

Link to comment
Share on other sites

1 ώρα πρίν, Nati85 είπε:

@ada32 καλά περίμενε να μην αδιαίθετησεις! Αυτό το ροζ θα ήταν εμφύτευση.ετσι είχα στην πρώτη μου εγκυμοσύνη λίγο ροζ ημέρα Τρίτη είχα δει και θετικό τεστ Κυριακή ξημερώματα. Μην σε ξεσηκωνω αλλά το ροζ είναι πολύ θετικό!!!

αχ δεν με ξεσηκωνεις , γτ ειμαι σιγουρη οτι δεν ειμαι .. γτ το πρωι που σηκωθηκα , στο ειχα υγρα παχυρεστα σε ελαφρυ ροζ , τωρα δεν ξανα ειχα.. (συγγνωμη για την περιγραφη) . 

1 ώρα πρίν, Μάντη είπε:

Όχι δεν κάνω άλλο τεστ και σήμερα έκανα όχι από αγωνία αλλά για τα γενέθλια του αντρουλη μου.. 19 αν δεν με προλάβει θα ξανά κάνω τεστ...

Να τον χαιρεσαι!!!   ναι συμφωνω , γτ μπορει να εισαι κ να δειξει παλι αρνητικο νωριτερα κ να στενοχωρηθεις...

  • Μου αρέσει 1

hBuvp3.png    n8xOp2.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 1 λεπτό , ada32 είπε:

αχ δεν με ξεσηκωνεις , γτ ειμαι σιγουρη οτι δεν ειμαι .. γτ το πρωι που σηκωθηκα , στο ειχα υγρα παχυρεστα σε ελαφρυ ροζ , τωρα δεν ξανα ειχα.. (συγγνωμη για την περιγραφη) . 

Κάνε ένα τεστακι βρε Απιστε Θωμά!

  • Χαχα 2
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Smile89 είπε:

@ada32 κι εγώ είχα έτσι ροζ καφέ πολυ πριν την περίοδο και Τελικα εγκυουλα.... οποτε θα δείξει κυρια μου!! 

κοριτσι μου εσυ πως εισαι?  να κανεις υπομονη και ξαπλα . ολα για το μωρακι .. ευχαριστω για τα καλα σου λογια ! αλλα δεν ξανα ειδα ροζ σημερα ξανα , οποτε μαλλον ειναι προεορτια περιοδου ..


hBuvp3.png    n8xOp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


πρίν από 10 λεπτά , ada32 είπε:

και εγω μια απο τα ιδια.. σιδερωνω μονο τα βασικα πλεον , κ επειδη τωρα το χειμωνα τα περισσοτερα δικα μου ειναι πλεκτα, δεν χρει;αζονται καν σιδερο .. :P  προτιμω να παω μια βολτα με τον αντρα μου , παρα να του πω οχι για να κανω 24 ωρες τ ο 24ωρο δουλειες , οπως η μαμα μου !!!

εγω ειμαι 14-15/01 . κοντοζυγωνω.. ναι σημερα το πρωι ειδα λιγο ροζ αλλα αυτο το βλεπω ,συνηηθως το βραδυ πριν την περιοδο ή την ιδια μερα .. οποτε λεω οτι μαλλον θα αδιαθετησω συντομα.. 

υπαρχει μεγαλη πιθανοτητα .. οπωσδηποτε σημερα, ποτε δεν ξερεις.

αντα παιδι μου οχι οτι θελουμε να σε ξεσηκωσουμε αλλα θα το κανουμε χαχαχαχαχα! ολη αυτη η περιγραφη μας προτρεπει σε συμπτωματα εγκυμοσηης! εγω λεω πως δεν θα σου ερθει και αν δεν σου ερθει μεχρι την κυριακη κανε ενα τεστακι βρε παιδι μου!

  • Χαχα 1
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 17 λεπτά , Χαρά Τριανταφυλλακι. είπε:

@ada32 μου να σε ρωτήσω κορίτσι μου γίνεται συχνά να έχεις ροζ και μετά από τρεις μέρες να σου έρχεται περίοδος? Δεν θα σου έρθει περίοδος έτσι για να μάθεις. :-D

οχι δεν ειχα ξανα τοσο νωρις ροζ. μακαρι !!!δεν ειχα κ επαφη χθες οποτε αποκλειεται να ειναι απο αυτο ..

 τι να πω ! ειστε ολες τοσο καλες , σας ευχαριστω παρα πολυ!   

πρίν από 2 λεπτά , Ungry girl είπε:

αντα παιδι μου οχι οτι θελουμε να σε ξεσηκωσουμε αλλα θα το κανουμε χαχαχαχαχα! ολη αυτη η περιγραφη μας προτρεπει σε συμπτωματα εγκυμοσηης! εγω λεω πως δεν θα σου ερθει και αν δεν σου ερθει μεχρι την κυριακη κανε ενα τεστακι βρε παιδι μου!

τεστακι θα κανω Αννα μου την δευτερα το βραδυ αν δεν με εχει προλαβει η περιοδος ... 

  • Μου αρέσει 3

hBuvp3.png    n8xOp2.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 1 λεπτό , ada32 είπε:

οχι δεν ειχα ξανα τοσο νωρις ροζ. μακαρι !!!δεν ειχα κ επαφη χθες οποτε αποκλειεται να ειναι απο αυτο ..

 τι να πω ! ειστε ολες τοσο καλες , σας ευχαριστω παρα πολυ!   

τεστακι θα κανω Αννα μου την δευτερα το βραδυ αν δεν με εχει προλαβει η περιοδος ... 

ενταξη εστω νομιζω πως το πετυχατε αυτη τη φορα μακαριιιι! αντε να κανεις την αρχη! :-D

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 6 λεπτά , kido είπε:

Κάνε ένα τεστακι βρε Απιστε Θωμά!

χαχαχαχ ακομα ειναι νωρις για μενα !  ειμαι 26η μερα . κ περιμενω Κυριακη -Δευτερα .. οποτε τοτε λεω να κανω ( δευτερα βραδυ αν ολα πανε καλα!!) 

πρίν από 1 λεπτό , Ungry girl είπε:

ενταξη εστω νομιζω πως το πετυχατε αυτη τη φορα μακαριιιι! αντε να κανεις την αρχη! :-D

:)

  • Μου αρέσει 1

hBuvp3.png    n8xOp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...