Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 6 λεπτά , Blue Velvet είπε:

      Εννοείται πως θα τους παίρνεις τηλέφωνο όταν δεν νιώθεις καλά,δεν χρειάζονται ντροπες!Άντε μερικές εβδομάδες έμειναν και σε λίγο καιρό θα κρατάς τον μπέμπη αγκαλίτσα 🥰 ❤️Μοναδικό συναίσθημα ❤️

      μμμ δεν ξέρω για βδομαδες…. με προβλημάτισαν τα πονάκια αυτά! το μωρο επισης είναι τρομερά υπερκινητικό και δεν μπορώ να καταλάβω αν κάμω συσπάσεις ! 

Συμπτώματα εγκυμοσύνης πριν την καθυστέρηση απο το Parents


Recommended Posts

πρίν από 2 λεπτά , marillia είπε:

@Dimitr@17Δημητρούλα τέλεια για σήμερα!!!!Είσαι σε καλό δρόμο!!!Πιστεύω Σάββατο πρωί είναι τέλεια για το τεστάκι!!!Σήμερα σε ποιά μέρα του κύκλου είσαι και ποιός ήταν ο μεγαλύτερος κύκλος σου τον τελευταίο χρόνο?

Μαριλιακι μου ο κυκλος μου ειναι 28 με 30 μερες...τον τελευταιο χρονο οι περισσοτερες ηταν 28αρης κυκλος...σημερα ειμαι 30ημερα..ναι αν δεν ερθει αυριο θαπαω να παρω ενα τεστακι να το κανω το σκ..

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 40,9k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • Ungry girl

    2701

  • Nati85

    2289

  • elenakii22

    2033

  • alina80

    1980

πρίν από 41 λεπτά , caramel_83 είπε:

γεια σας κοριτσακια, εμενα επιτελους ηρθε σημερα το πρωι, να δουμε και την ροη πως θα ειναι ;) 

@Μάντη μην στεναχωριεσαι κοπελα μου, να σκεφτεσαι θετικα και ολα θα γινουν

 

η Γιωτα781 διαγραφτηκε? δεν την βρισκω πουθενα :?

 

@linaa @Vasi34 κοριτσια που χαθηκατε εσεις?εχουμε καποιο νεο? καποια ΠΗΤ? πως πατε??

Γεια σου καραμελίτσα!Εγώ στην αναμονή για το επόμενο ραντεβού να ακούσουμε καρδούλα..ΠΗΤ μου έχει δώσει 11-12 Σεπτέμβρη!Από συμπτώματα πολύ αναγούλα ελπίζω να μην κρατήσει πολύ γιατί δεν αντέχεται..Αν θέλεις να αλλάξεις και την χοριακή μου, η τελευταία ήταν 7872.

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 2 λεπτά , Dimitr@17 είπε:

Μαριλιακι μου ο κυκλος μου ειναι 28 με 30 μερες...τον τελευταιο χρονο οι περισσοτερες ηταν 28αρης κυκλος...σημερα ειμαι 30ημερα..ναι αν δεν ερθει αυριο θαπαω να παρω ενα τεστακι να το κανω το σκ..

Ωραία!!!!Αρα και αύριο θα μπορούσες που είσαι 31 μέρες κύκλο άλλα άντε λες μήπως άλλαξε κάτι(λέμε τώρα)!!!Σάββατο να το κάνεις!!!!!Με το καλό να δείς την κόκκινη γραμμούλα!!!!

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 26 λεπτά , ΣΙΣΑΚΙ86 είπε:

Για να ειμαι ειλικρινης δεν θυμαμαι αλλα νομιζω οτι ειναι 1,2 ή 1,4 κατι τετοιο.θελει να την κραταει σε χαμηλα επιπεδα. Ειμαι στη δουλεια γιαυτο αργω να απαντησω!!!

Μια χαρά...

πρίν από 10 λεπτά , Dimitr@17 είπε:

Μαριλιακι μου ο κυκλος μου ειναι 28 με 30 μερες...τον τελευταιο χρονο οι περισσοτερες ηταν 28αρης κυκλος...σημερα ειμαι 30ημερα..ναι αν δεν ερθει αυριο θαπαω να παρω ενα τεστακι να το κανω το σκ..

Πολυ καλο, εισαι σχεδόν σε καθυστέρηση. Πως και πως περιμένουμε νέα σας το ΣΚ☺

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

πρίν από 9 λεπτά , Dimitr@17 είπε:

Μαριλιακι μου ο κυκλος μου ειναι 28 με 30 μερες...τον τελευταιο χρονο οι περισσοτερες ηταν 28αρης κυκλος...σημερα ειμαι 30ημερα..ναι αν δεν ερθει αυριο θαπαω να παρω ενα τεστακι να το κανω το σκ..

Δήμητρα, έχεις καθόλου συμπτώματα από τα συνηθισμένα της περιόδου σου;

Εγώ το νωρίτερο που περιμένω είναι το Σάββατο και νιώθω σαν να είναι να έρθει όπου να ναι. 

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 3 λεπτά , alina80 είπε:

Δήμητρα, έχεις καθόλου συμπτώματα από τα συνηθισμένα της περιόδου σου;

Εγώ το νωρίτερο που περιμένω είναι το Σάββατο και νιώθω σαν να είναι να έρθει όπου να ναι. 

Πρησμενο στηθος εχω αλινα μου...κ νιωθω σαν να ερχεται παω τουαλετα κ τπτ. Μονο υγρα προς τοπαρον ασπρα..επισης μερες τωρα με ποναει πολυ η πλατη μουωκ η μεση μου αλλα αυτο μπορει να ειναι κ λογω δουλειας...κατα τα αλλα τπτ το ασυνιθιστο...αφου αυτο το μηνα δεν μου ειχε πρηστει το στηθος καθολου..εδω κ 3μερες πηρε λιγο τα πανω τοτλυ..θα δειξει..αν κ δεν πιστευω...

  • Μου αρέσει 1
  • Ευχαριστώ 1
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 57 λεπτά , caramel_83 είπε:

γεια σας κοριτσακια, εμενα επιτελους ηρθε σημερα το πρωι, να δουμε και την ροη πως θα ειναι ;) 

@Μάντη μην στεναχωριεσαι κοπελα μου, να σκεφτεσαι θετικα και ολα θα γινουν

 

η Γιωτα781 διαγραφτηκε? δεν την βρισκω πουθενα :?

 

@linaa @Vasi34 κοριτσια που χαθηκατε εσεις?εχουμε καποιο νεο? καποια ΠΗΤ? πως πατε??

Καραμελιτα χθες το πηρα κατακαρδα... Σημερα λεω αντε να τελειώνει να ξεκινήσουμε παλι!  Βαλε με για 15 Φεβρουαρίου και βλέπουμε ναλογα και με τα τεστ! 

  • Μου αρέσει 1

jgJqp3.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 7 λεπτά , kido είπε:

Μια χαρά...

Πολυ καλο, εισαι σχεδόν σε καθυστέρηση. Πως και πως περιμένουμε νέα σας το ΣΚ☺

Μακαρι να εχω να σας πω ευχαριστα νεα αυριο αν δεν κανει την εμφανιση της σημερα..

πρίν από 10 λεπτά , anemoni1989 είπε:

@Dimitr@17 Αντε μπράβο!!!! Δώσε μας θάρρος!!!!! Μακάρι να είσαι!!!! :)

Μακαρι...εσυ ποτε περιμενεις?εγω πρεπει να περασουν 2μερουλες να το σιγουρεψω...αν κ νιωθω πονο δεξια χαμηλα...

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 3 λεπτά , Dimitr@17 είπε:

Μακαρι να εχω να σας πω ευχαριστα νεα αυριο αν δεν κανει την εμφανιση της σημερα..

Μακαρι...εσυ ποτε περιμενεις?εγω πρεπει να περασουν 2μερουλες να το σιγουρεψω...αν κ νιωθω πονο δεξια χαμηλα...

Εγώ είμαι ήδη αδιάθετη... Ευτυχώς ο κύκλος μου δεν επηρεάστηκε καθόλου από την εγκυμοσύνη και την απόξεση... Αντίθετα, μάλιστα, αντί να μεγαλώσει μίκρυνε στις 25 μέρες!!! Την άλλη εβδομαδα έχω ραντεβού με το γυναικολόγο (2 μήνες ακριβώς μετά την αποβολή) και ελπίζω να μου δώσει το οκ για να ξεκινήσουμε πάλι ελεύθερα σεξάκι!!!

Βασικά, από ότι πήρε το μάτι μου, είσαι ήδη σε καθυστέρηση!!!! Απλά σήμερα κλείνεις 30 μέρες που είναι ο μεγαλύτερος κύκλος σου!!! Αντε μακάρι το σ/κ που θα κάνεις το τεστ να μας πεις θετικά νεάκια!

  • Μου αρέσει 3

cO4Yp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


πρίν από 12 λεπτά , Dimitr@17 είπε:

Πρησμενο στηθος εχω αλινα μου...κ νιωθω σαν να ερχεται παω τουαλετα κ τπτ. Μονο υγρα προς τοπαρον ασπρα..επισης μερες τωρα με ποναει πολυ η πλατη μουωκ η μεση μου αλλα αυτο μπορει να ειναι κ λογω δουλειας...κατα τα αλλα τπτ το ασυνιθιστο...αφου αυτο το μηνα δεν μου ειχε πρηστει το στηθος καθολου..εδω κ 3μερες πηρε λιγο τα πανω τοτλυ..θα δειξει..αν κ δεν πιστευω...

Κι εμένα με πονάει λίγες μέρες τώρα η μέση μου - αλλά πάντα με πονάει όταν έχω περίοδο. 

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 9 λεπτά , alina80 είπε:

Κι εμένα με πονάει λίγες μέρες τώρα η μέση μου - αλλά πάντα με πονάει όταν έχω περίοδο. 

Είναι και συμπτωματάκι εγκυμοσύνης η μέση!!!Γενικώς θα μου πείς όλα μοιάζουν!!!Ισως υπάρξει εκείνο τον μήνα κάτι διαφοερτικό ή κάποιο σύμπτωμα περιόδου θα είναι πιο έντονο από άλλες φορές!!!Αλινάκι μου τις πιο πολλές φορές μετά από πόσες μέρες αδιαθετείς από το θετικό τετσ ωορρηξίας?

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 7 λεπτά , marillia είπε:

Είναι και συμπτωματάκι εγκυμοσύνης η μέση!!!Γενικώς θα μου πείς όλα μοιάζουν!!!Ισως υπάρξει εκείνο τον μήνα κάτι διαφοερτικό ή κάποιο σύμπτωμα περιόδου θα είναι πιο έντονο από άλλες φορές!!!Αλινάκι μου τις πιο πολλές φορές μετά από πόσες μέρες αδιαθετείς από το θετικό τετσ ωορρηξίας?

Κι εδώ ανάποδη είμαι. Τις δύο τελευταίες φορές τη 16η μετά το θετικό. Τις προηγούμενες τρεις (νομίζω) τη 13η. Και την πρώτη φορά που έκανα τα τεστακια τη 15η. Για αυτό λέω περιμένω από 20 μέχρι 23-24. Οπως φαίνεται πάω για 20-1 για αυτό έχουν αρχίσει τα προεόρτια..

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 1 λεπτό , alina80 είπε:

Κι εδώ ανάποδη είμαι. Τις δύο τελευταίες φορές τη 16η μετά το θετικό. Τις προηγούμενες τρεις (νομίζω) τη 13η. Και την πρώτη φορά που έκανα τα τεστακια τη 15η. Για αυτό λέω περιμένω από 20 μέχρι 23-24. Οπως φαίνεται πάω για 20-1 για αυτό έχουν αρχίσει τα προεόρτια..

Είναι μπέρδεμα!!!Και γω παίζω με την ωχρινική.Εγώ είμαι 14 και 15 μέρες μετά!!!Για να δούμε!!!Τα πονάκια δεν μου λένε κάτι!!!Εκτός αν είναι φοβερά έντονα!!!

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα κοριτσια!! Έφυγα έκτακτος για δουλεια και κολις ηρθα στα μπαμ να.κανω μια μακαρονάδα γιατι εχω πεθανει στην πείνα! @Μάντη και @Dimitr@17 εγω θα αργησω να κανω τεστ αν δεν.με.προλάβει για δευτετα λεω αν.και στο ημερολόγιο σημερα λεει 1μερα καθυστέρηση και εμενα δεν επηρεάζομαι χααχα!! Εσυ δημητρα να.παρεις οπως καπου διαβασα και καλες επαφες ειχες και μια χαρα σε βλεπω εγκυουλα να.εισαι!! @kido μακαρι να ειμαι με τη Δήμητρα και με.οποια αλλη ειναι φοβερο η συμπαράσταση στα παντα χαχαχα! Και αν δεν.ειμαι θα ειμαι με τις υπόλοιπες για αναμονη τον αλλο μηνα!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...