Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr

Συμπτώματα εγκυμοσύνης πριν την καθυστέρηση απο το Parents


Recommended Posts

5 ώρες πρίν, ΒαλεντιναΧρηστος είπε:

Καλη εβδομαδα κοριτσαρες ομορφες....ευχομαι μια ευλογημενη εβδομαδα με υπεροχα νεα....εμεις τρεχουμε απο τις 9με τα χαρτια του πολιτικου κ δεν τελειωσαμε ακομα την τεταρτη γυρναει ο ληξιαρχος ειναι σε αδεια...ας μην γραψω ξανα τι τρεξιμο ριξαμε τα εγραψα στις μανουλες δεκεμβριου κ μου πιαστηκαν τα χερια...ευχομαι υγιες μανουλες μελλουσες κ μη και υγειες μπεμπακια για ολες τις κοπελες!;)

Σε ποιο δημαρχείο πηγές?

Κορίτσια εύχομαι να έρθει σε όλες σας Νινακι! Διαβάζω τα σχόλια σας και παίρνω δύναμη!

Επεξεργάστηκαν by mariatr
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 40,9k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • Ungry girl

    2701

  • Nati85

    2289

  • elenakii22

    2033

  • alina80

    1980

πρίν από 52 λεπτά , mariatr είπε:

Σε ποιο δημαρχείο πηγές?

Κορίτσια εύχομαι να έρθει σε όλες σας Νινακι! Διαβάζω τα σχόλια σας και παίρνω δύναμη!

Ειμαι απο κατερινη.....βασικα απο ενα χωριο κοντα στην κατερινη και ετσι πηγα στο δημαρχειο κονταριωτισσας! Ευχομαι κ σε σενα ενα νινακι!


G0IYp3.png0Ivbp2.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 17 λεπτά , ΒαλεντιναΧρηστος είπε:

Ειμαι απο κατερινη.....βασικα απο ενα χωριο κοντα στην κατερινη και ετσι πηγα στο δημαρχειο κονταριωτισσας! Ευχομαι κ σε σενα ενα νινακι!

Ααα είσαι από μακριά! Και πήγα να σου πω για το δημαρχείο του Χαϊδαρίου που είναι πολύ ευγενικοί και εξυπηρετικοι και σίγουρα θα σε βοηθούσαν! Καλή δύναμη τότε! Με το καλό σου εύχομαι!

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 12 λεπτά , mariatr είπε:

Ααα είσαι από μακριά! Και πήγα να σου πω για το δημαρχείο του Χαϊδαρίου που είναι πολύ ευγενικοί και εξυπηρετικοι και σίγουρα θα σε βοηθούσαν! Καλή δύναμη τότε! Με το καλό σου εύχομαι!

Σε ευχαριστω κοριτσι μ ναι ειμαι μακρια εχουμε ενα κεπ στην περιοχη ενα δημαρχειο μια εφορια οποτε αναγκαστηκα περνας απο αυτα!!!:!:


G0IYp3.png0Ivbp2.png

Link to comment
Share on other sites

1 ώρα πρίν, kido είπε:

Άντε να δούμε κορίτσι μου, πάντως έχω καλό προαίσθημα! Δεν χάνω την ελπίδα μου κάθε μήνα λέω θα έρθει, ε κάποτε θα γίνει! Εσυ τι κανεις είσαι στις γόνιμες λογικά, ελπίζω να «δίνεις πονο»!

Ναι κ εγω αυτο λεω..εγω τελειωσα απο τις γονιμες .αυτον τον μηνα ειχαμε καλυτερες επαφες...θα δειξει τι καναμε σε δεκα μερουλες...

  • Μου αρέσει 3
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

πρίν από 42 λεπτά , ΒαλεντιναΧρηστος είπε:

Σε ευχαριστω κοριτσι μ ναι ειμαι μακρια εχουμε ενα κεπ στην περιοχη ενα δημαρχειο μια εφορια οποτε αναγκαστηκα περνας απο αυτα!!!:!:

Καταλαβα! Υπομονή θα εχεις λίγο τρέξιμο! Αλλά είναι για καλο!

πρίν από 34 λεπτά , Dimitr@17 είπε:

Ναι κ εγω αυτο λεω..εγω τελειωσα απο τις γονιμες .αυτον τον μηνα ειχαμε καλυτερες επαφες...θα δειξει τι καναμε σε δεκα μερουλες...

Σου εύχομαι σύντομα με νινακι! 

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 11 λεπτά , mariatr είπε:

Καταλαβα! Υπομονή θα εχεις λίγο τρέξιμο! Αλλά είναι για καλο!

Ναι ειναι για καλο!!!

 

πρίν από 46 λεπτά , Dimitr@17 είπε:

Ναι κ εγω αυτο λεω..εγω τελειωσα απο τις γονιμες .αυτον τον μηνα ειχαμε καλυτερες επαφες...θα δειξει τι καναμε σε δεκα μερουλες...

Ευχομαι σε 10μερουλες να μας λες τα ευχαριστααα:D

  • Μου αρέσει 1

G0IYp3.png0Ivbp2.png

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Dimitr@17 είπε:

Ναι κ εγω αυτο λεω..εγω τελειωσα απο τις γονιμες .αυτον τον μηνα ειχαμε καλυτερες επαφες...θα δειξει τι καναμε σε δεκα μερουλες...

Συνεχίστε τις επαφές μην κολλάτε στις γόνιμες μόνο, ποτέ δεν ξέρεις τι γίνεται.

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


πρίν από 23 λεπτά , kido είπε:

Κορίτσια εγώ αδιαθέτησα μόλις. Πάλι δεν πρόλαβα να κάνω τεστ έτσι για το σασπένς! Πφφφφ :huh:

Παμε δυναμικα τον επομενο αντε σας βλεπω ολες μαζι να τα πιανετε τα μπεμπακια μες το καλοκαιρακι!!!:wub:

  • Ευχαριστώ 1

G0IYp3.png0Ivbp2.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 13 λεπτά , Flo flo είπε:

@kido Μην στεναχωριέσαι βρε κορίτσι next month :grin:

Να σε ρωτήσω συγχώρεσε με άλλα δεν θυμάμαι εάν μου χες πει  πόσο καιρό προσπαθείς? 

Κλείσαμε ένα χρόνο. Τι να κάνουμε. Ούτε η πρώτοι ούτε οι τελευταίοι είμαστε που αργεί να τους συμβεί! Συνεχίζουμε και ελπίζουμε να έρθει σύντομα.

Link to comment
Share on other sites

1 ώρα πρίν, mariatr είπε:

Καταλαβα! Υπομονή θα εχεις λίγο τρέξιμο! Αλλά είναι για καλο!

Σου εύχομαι σύντομα με νινακι! 

Σε ευχαριστω παρα πολυ...!!!τοιδιο και για σενα ευχομαι

1 hour ago, Elenaki5186 είπε:

Συνεχίστε τις επαφές μην κολλάτε στις γόνιμες μόνο, ποτέ δεν ξέρεις τι γίνεται.

Καλα ναι δεν σταματαμε...εχουμε ολο τον μηνα επαφες..καποια στιγμη ια ερθει

1 ώρα πρίν, ΒαλεντιναΧρηστος είπε:

Ναι ειναι για καλο!!!

 

Ευχομαι σε 10μερουλες να μας λες τα ευχαριστααα:D

Μακαρι...αυτον τον μηνα θα προσπαθησω να μην το σκεφτομαι γτ συνεχεια λεω λες αυτο να ειναι σύμπτωμα η το αλλο?τιποτα θα σκέφτομαι τις διακοπες μου κ μονο κ θα περασεθ ο καιρος.

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 6 λεπτά , Flo flo είπε:

@kido καθόλου μην στεναχωριέσαι.

Πάντως εμένα η μάνα μου μ έπιασε στον ενάμιση χρόνο. 

Κι εμένα η δικιά μου στο χρόνο. Λες να είναι κληρονομικό; Χαχα

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...