Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 39 λεπτά , Kiddo είπε:

      Όχι γιατί και στο ψυγείο μικρότερη θερμοκρασία των 25 είναι..!

      Ο δικός μου ο γιατρός τουλάχιστον για τις κλειστές ληγμένες μου είχε πει ότι μπορούν να χρησιμοποιηθούν μέχρι και 2-3 μήνες μετά χωρίς φόβο.. για τις ανοιχτές λόγω του ότι έχουν πάρει αέρα αλλοιώνεται η ουσία οπότε και μπορεί να χρησιμοποιηθεί μάξιμουμ μέχρι και ένα μήνα μετά άντε 2-3 μέρες δηλαδή παραπάνω από τις 28 που λένε στις οδηγίες αλλά ως εκεί.. μου είχε πει τουλάχιστον να μην την χρησιμοποιήσω αν είναι περισσότερο διάστημα ανοιχτή.. 

      Το ιδανικότερο είναι να ρωτήσεις το δικό σου γιατρό και ότι σου πει..!

      Με το καλό η αυχενική σας να είναι όλα καλά!!

      Να μην σε αγχωνει, τα συμπτώματα υποχωρούν μπαίνοντας στο δεύτερο τρίμηνο είναι απόλυτα φυσιολογικό! Τη προγεστερόνη σιγά σιγά θα στην σταματήσει τελείως γιατί πλέον αναλαμβάνει ο πλακούντας τα μωράκια.. μη σε φοβίζει, δεν είναι από αυτό! Τα συμπτώματα σχετίζονται με την χοριακη η οποία πλέον μειώνεται και σταθεροποιείται όπου και θα συνεχίσει στα ίδια επίπεδα στην υπόλοιπη διάρκεια της κύησης.. εξού και η υποχώρηση των έντονων συμπτωμάτων..!

      Για το οτιδήποτε όμως και αν σε ανησυχεί να μην διστάζεις να στέλνεις στον γιατρό σου, δουλειά του είναι και εσύ πρέπει να νοιώθεις ασφάλεια με ότι διαφορετικό και αν αισθάνεσαι ιδίως με διδυμακια..!

      Σε ευχαριστώ πολύ! 

      πρίν από 7 λεπτά , anast. είπε:

      Τα συμπτώματα συνήθως έρχονται και φεύγουν και κάποια στιγμή σταματούν..Εμένα για παράδειγμα από την 10η εβδομάδα είχαν σταματήσει. 

      Σ ευχαριστώ πολύ!!

      • Μου αρέσει 2

Συμπτώματα εγκυμοσύνης πριν την καθυστέρηση απο το Parents


Recommended Posts

πρίν από 1 λεπτό , ΒαλεντιναΧρηστος είπε:

 

Σας ευχαριστω πολλη κοριτσια μου γλυκα! 

@Beboula25 ναι αυτο μας ελειπε να κανουν και τπτ λαθος! Να τρεχουμε κ αλλο δεν μας φτανει τοσο:!:

Όχι έτυχε σε εμάς τις έβλεπα τις κυριες από την αρχή και το είπα κιολας ότι ήταν γιουχουυυ! Απλώς μόλις σας δώσουν το χαρτι για το ληξειαρχειο τσέκαρε τα στοιχεία σας να είναι σωστά.

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 40,9k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • Ungry girl

    2701

  • Nati85

    2289

  • elenakii22

    2033

  • alina80

    1980

πρίν από 1 λεπτό , Beboula25 είπε:

Όχι έτυχε σε εμάς τις έβλεπα τις κυριες από την αρχή και το είπα κιολας ότι ήταν γιουχουυυ! Απλώς μόλις σας δώσουν το χαρτι για το ληξειαρχειο τσέκαρε τα στοιχεία σας να είναι σωστά.

Σιγουραααα με τσιγκλισες τωρα φανταζεσαι να μ κανουν τπτ χαζο! Θα γινει πανικος ο αντρας μ δεν εχει ενα δυο!:oops:

 


G0IYp3.png0Ivbp2.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 34 λεπτά , ΒαλεντιναΧρηστος είπε:

Σιγουραααα με τσιγκλισες τωρα φανταζεσαι να μ κανουν τπτ χαζο! Θα γινει πανικος ο αντρας μ δεν εχει ενα δυο!:oops:

 

Χαχαχα σίγουρα γιατί δεν το έχω ακούσει ξανά! Ήταν γενικά μπέρδεμα η στιγμή γιατί και ο κουμπάρος(μάρτυρας) είχε ξεχάσει την ταυτότητα Χαχαχαα. Για αυτό σου λέω έτυχε όλα μαζί και τα μπέρδεψαν  

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 7 λεπτά , Beboula25 είπε:

Χαχαχα σίγουρα γιατί δεν το έχω ακούσει ξανά! Ήταν γενικά μπέρδεμα η στιγμή γιατί και ο κουμπάρος(μάρτυρας) είχε ξεχάσει την ταυτότητα Χαχαχαα. Για αυτό σου λέω έτυχε όλα μαζί και τα μπέρδεψαν  

Απο μαρτυρες τι σου ειπαν συγγενεις ή μη συγγενεις;...δεν μας ειπαν τπτ μαλλον οταν παμε ολα τα χαρτια θα μας ενημερωσουν!


G0IYp3.png0Ivbp2.png

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, ΒαλεντιναΧρηστος είπε:

Απο μαρτυρες τι σου ειπαν συγγενεις ή μη συγγενεις;...δεν μας ειπαν τπτ μαλλον οταν παμε ολα τα χαρτια θα μας ενημερωσουν!

Εμείς βάλαμε φίλους αυτούς δλδ που θέλαμε και για τον θρησκευτικό. Ούτε εμας μας είπαν αλλα ναι μπορείς και συγγενείς. όταν πας ρωτα το και αυτό να είσαι σίγουρη 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

πρίν από 2 λεπτά , Beboula25 είπε:

Εμείς βάλαμε φίλους αυτούς δλδ που θέλαμε και για τον θρησκευτικό. Ούτε εμας μας είπαν αλλα ναι μπορείς και συγγενείς. όταν πας ρωτα το και αυτό να είσαι σίγουρη 

Θα ρωτησω εμεις ακομα για κουμπαρο δεν εχουμε αποφασισει θα αποφασισουμε μια και καλη για τον θρησκευτικο και την βαφτιση πρωτα ο Θεος....για τον πολιτικο λεμε την μητερα μου και τον συζηγο της!


G0IYp3.png0Ivbp2.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 26 λεπτά , ΒαλεντιναΧρηστος είπε:

Θα ρωτησω εμεις ακομα για κουμπαρο δεν εχουμε αποφασισει θα αποφασισουμε μια και καλη για τον θρησκευτικο και την βαφτιση πρωτα ο Θεος....για τον πολιτικο λεμε την μητερα μου και τον συζηγο της!

Αχου τι γλυκο μου φαίνεται πολύ ομορφο μπράβο!! Όλα να έρθουν κατ’ευχην Βαλεντίνα μου!!!

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 30 λεπτά , Beboula25 είπε:

Αχου τι γλυκο μου φαίνεται πολύ ομορφο μπράβο!! Όλα να έρθουν κατ’ευχην Βαλεντίνα μου!!!

Σε ευχαριστω πολλη γλυκια μου ας βαλει ο Θεουλης το χερι του να πανε ολα καλα!!!αντε ευχομαι να ειναι το νινακι στην κοιλιτσα σου ηδη!:wub::wub: μα τι γλυκα κοριτσια εχει το forum μας!!♡♡♡

  • Ευχαριστώ 1

G0IYp3.png0Ivbp2.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 4 λεπτά , ΒαλεντιναΧρηστος είπε:

Σε ευχαριστω πολλη γλυκια μου ας βαλει ο Θεουλης το χερι του να πανε ολα καλα!!!αντε ευχομαι να ειναι το νινακι στην κοιλιτσα σου ηδη!:wub::wub: μα τι γλυκα κοριτσια εχει το forum μας!!♡♡♡

Από εσας παιρνω εγω πάντως!:) 

Ποσο σε ευχαριστώ!! ❤️

Link to comment
Share on other sites

On 8/7/2018 at 12:25 ΜΜ, Beboula25 είπε:

 @fairy-mary τι έγινε ήρθαν; 

@μπουμπού92 εσένα;;

 

22 ώρες πρίν, fairy-mary είπε:

Έχω κάποιους πόνους...σήμερα με πονούσε πολύ και το κεφάλι μου.

Το στήθος μου είναι λίγο πρησμένο η κοιλιά μου Όχι. 

Εγώ απλά πιστεύω ότι λόγω καιρού και λόγω άγχους μου συμβαίνει αυτό και ότι θα μου έρθει κανονικά.

 

 

Κορίτσια μου εμένα μου ήρθε εχθές.  Σε αυτόν τον κύκλο τώρα!!

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


πρίν από 1 λεπτό , Beboula25 είπε:

Από εσας παιρνω εγω πάντως!:) 

Ποσο σε ευχαριστώ!! ❤️

Τι ευχαριστεις γλυκεια μου ειναι κατι π αξιζουν ολες οι γυναικες.....ειστε τοσο καλα κοριτσια!! Πολλη χαιρομαι που μπηκα εδω μεσα:wub:

Just now, μπουμπού92 είπε:

 

Κορίτσια μου εμένα μου ήρθε εχθές.  Σε αυτόν τον κύκλο τώρα!!

Παμε για τον επομενο δυναμικα!:D

  • Μου αρέσει 2

G0IYp3.png0Ivbp2.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 28 λεπτά , μπουμπού92 είπε:

 

Κορίτσια μου εμένα μου ήρθε εχθές.  Σε αυτόν τον κύκλο τώρα!!

Πάμε για καρδιά καλοκαιριού, εκεί θα το πιάσουμε όλες! Κι εγώ αύριο το πολύ περιμένω αλλά μαλλον οτι θα μου έρθει Σ ημέρα  νιώθω! 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 27 λεπτά , kido είπε:

Πάμε για καρδιά καλοκαιριού, εκεί θα το πιάσουμε όλες! Κι εγώ αύριο το πολύ περιμένω αλλά μαλλον οτι θα μου έρθει Σ ημέρα  νιώθω! 

Ετσι καλα τα λες το καλοκαιρι που θα ειμαστε χαλαρες τοτεθα γινει...

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 14 λεπτά , Dimitr@17 είπε:

Ετσι καλα τα λες το καλοκαιρι που θα ειμαστε χαλαρες τοτεθα γινει...

Άντε να δούμε κορίτσι μου, πάντως έχω καλό προαίσθημα! Δεν χάνω την ελπίδα μου κάθε μήνα λέω θα έρθει, ε κάποτε θα γίνει! Εσυ τι κανεις είσαι στις γόνιμες λογικά, ελπίζω να «δίνεις πονο»!

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...