Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 4 λεπτά , Terry1986 είπε:

      Καλημερααα ναιιιι τα λεγαμε!! Απο εκεινη τη μερα σκεφτηκα πως λπορει να είσαι η @Bluee19 απο 2 πραγματα π ειπες! Χαχαχαχαχα!

      Ελα ρε μιση ωρα?? αυτα ειναι! Εμενα 11 μ ειπε και πηγα 7.10!! Μπορεί να σ φανει παραξενο αλλα εχω φουλ αγχος κ ας ξερω οτι ειναι θετικο! Φοβαμαι μη δεν είναι καλη η τιμη ή μετα οι αυξησεις..

      Χαχαχαχα με είχες καταλάβει !!!! Και εγώ τώρα κατάλαβα ποια είσαι !!!! Εσύ που είπες πήγαινε εσυ έχω μάθει να κρατιέμαι σωστά ;;; 
      μονη μου σε δικό μου πλανήτη μου χάλασαν το όνειρο εκείνες 😂 μου είπαν 12:30 τώρα πήγα εγώ αλλά τους είπα κάντε πιο γρήγορα και μου είπαν να τους πάρω στις 11 για να δούμε !!! Και εγώ έχω άγχος για τον ίδιο λόγοοοο!!!! Επίσης βλέπω στον ύπνο μου εδώ και δυο μέρες το 140 λες να είναι συμβολικό ;😂

      • Μου αρέσει 1

Συμπτώματα εγκυμοσύνης πριν την καθυστέρηση απο το Parents


Recommended Posts


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 40,9k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • Ungry girl

    2701

  • Nati85

    2289

  • elenakii22

    2033

  • alina80

    1980

πρίν από 11 λεπτά , fairy-mary είπε:

Ναι αυτό εννοώ...

Πρώτη φορά Ναι.. 

Κορίτσι μου έχεις κ πόνο η είναι χωρίς? Αλήθεια στο λέμε όλες ότι το επόμενο διάστημα είναι γονιμο γιατί το σώμα θυμάται... Η @noni90 έτσι έμεινε αν το δει θα στο πει κ η ίδια για να σε ενθαρρύνει!

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 2 λεπτά , kido είπε:

Κορίτσι μου έχεις κ πόνο η είναι χωρίς? Αλήθεια στο λέμε όλες ότι το επόμενο διάστημα είναι γονιμο γιατί το σώμα θυμάται... Η @noni90 έτσι έμεινε αν το δει θα στο πει κ η ίδια για να σε ενθαρρύνει!

Πόνους έχω όπως και στην περίοδο.. 

Μακάρι να είναι έτσι όπως τα λες!

Το μόνο θετικό που σκέφτομαι είναι ότι ίσως να μη χρειαστεί να κάνω σαλπιγγογραφια....

Τουλάχιστον κατεβαίνουν τα ωάρια.. 


aKX8p2.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 12 λεπτά , fairy-mary είπε:

Πόνους έχω όπως και στην περίοδο.. 

Μακάρι να είναι έτσι όπως τα λες!

Το μόνο θετικό που σκέφτομαι είναι ότι ίσως να μη χρειαστεί να κάνω σαλπιγγογραφια....

Τουλάχιστον κατεβαίνουν τα ωάρια.. 

Έτσι όπως στα λέει είναι 

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 20 λεπτά , fairy-mary είπε:

Πόνους έχω όπως και στην περίοδο.. 

Μακάρι να είναι έτσι όπως τα λες!

Το μόνο θετικό που σκέφτομαι είναι ότι ίσως να μη χρειαστεί να κάνω σαλπιγγογραφια....

Τουλάχιστον κατεβαίνουν τα ωάρια.. 

Έτσι μπράβο ουτε σαλπιγγογραφια ούτε σπερμοδιαγραμμα, σεξ συχνό ολο το καλοκαίρι και θα δεις θα ερθει πάλι! Αφού λειτουργεί!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

πρίν από 24 λεπτά , fairy-mary είπε:

Πόνους έχω όπως και στην περίοδο.. 

Μακάρι να είναι έτσι όπως τα λες!

Το μόνο θετικό που σκέφτομαι είναι ότι ίσως να μη χρειαστεί να κάνω σαλπιγγογραφια....

Τουλάχιστον κατεβαίνουν τα ωάρια.. 

Και σε εμένα έτσι έγινε..στον ένα κύκλο αχνό θετικό και μετά αίμα και στον επόμενο ο αγορίνος μου!! 

  • Μου αρέσει 2

 kRl9p2.png kRl9p2.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 25 λεπτά , iouliana είπε:

Και σε εμένα έτσι έγινε..στον ένα κύκλο αχνό θετικό και μετά αίμα και στον επόμενο ο αγορίνος μου!! 

Κορίτσια σας ευχαριστώ μου δίνετε δύναμη!!!!

Σας ευχαριστώ για όλα πραγματικά!!!!


aKX8p2.png

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, fairy-mary είπε:

Ναι αυτό εννοώ...

Πρώτη φορά Ναι.. 

Δεν χρειάζεται Τιποτα απολύτως αν είναι κατι τέτοιο, αλλά να μιλησεις με το γυναικολόγο σου σίγουρα θα αισθανθεις καλύτερα και πιο σίγουρη. 


nlmNp2.png

Link to comment
Share on other sites

2 ώρες πρίν, fairy-mary είπε:

Λογικά έτσι είναι για το έχω κανονική περίοδο

..

Αύριο απλά θα κάνω μια χοριακη επαναληπτική για τυπικούς λόγους.. 

Ξέρει κανένα κοριτσι αν πρέπει να κάνω κάποιες εξειδικευμένες εξετάσεις Αφού συνέβη αυτο;

 

Εγώ πχ που είχα βιοχημική στο ενδιάμεσο στις 2 εγκυμοσύνες μου δεν έκανα τπτ απλά έτυχε μου είπε...εγώ φαντάσου είχα 3 με 4 μέρες καθυστέρηση σίγουρα κ τότε έκανα τεστ βγήκε αχνό θετικό κ μετά από 2 μέρες ήρθε κανονική περίοδος..ήταν ο πρώτος μήνας που είχαμε ξεκινήσει προσπάθειες για 2ο βέβαια έπιασα μετά στον 1.5 χρόνο αλλά για άλλους λόγους...δεν μπορούσα να ρυθμισω τον θυροειδη μου..

και διάβασα την πρώτη σειρά κ χάρηκα κ μετά στεναχωρήθηκα...λυπάμαι αν τελικά κατάληξε έτσι αλλά τουλάχιστον φεύγει μόνο του...


url%5Dz3q1p3.png 8,5 ο μεγάλος και 4,5 ο μικρός 

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα ομορφες!! Κοριτσια εγω ειχα θετικο τεστ αρνητικη χοριακη και τον αλλο μηνα τσουυυυυπ! ηρθε το μπεμπε! αν εχεις κ θετικη χοριακη ( το 13 ειναι χαμηλο αλλα θετικο) σημαινει οτι μια χαρα μενεις εγκυος! Απλα αυτη η φορα δεν ηταν η τυχερη... Ομως ουτε σαλπιγγογραφιες ουτε τιποτα, μενεις εγκυος!!!!! Συνεχισε τις προσπαθειες!

  • Μου αρέσει 3
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


6 ώρες πρίν, noni90 είπε:

Καλημερα ομορφες!! Κοριτσια εγω ειχα θετικο τεστ αρνητικη χοριακη και τον αλλο μηνα τσουυυυυπ! ηρθε το μπεμπε! αν εχεις κ θετικη χοριακη ( το 13 ειναι χαμηλο αλλα θετικο) σημαινει οτι μια χαρα μενεις εγκυος! Απλα αυτη η φορα δεν ηταν η τυχερη... Ομως ουτε σαλπιγγογραφιες ουτε τιποτα, μενεις εγκυος!!!!! Συνεχισε τις προσπαθειες!

Μακάρι κορίτσι μου να γίνει και σε εμένα έτσι και να σας ανακοινώσω σύντομα καλά νέα!

Στεναχωρήθηκα η αλήθεια είναι αλλά θα συνέλθω.


aKX8p2.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 1 λεπτό , fairy-mary είπε:

Μακάρι κορίτσι μου να γίνει και σε εμένα έτσι και να σας ανακοινώσω σύντομα καλά νέα!

Στεναχωρήθηκα η αλήθεια είναι αλλά θα συνέλθω.

Ειναι λογικο να στεναχωρηθεις αλλα σκεψου τα θετικα της υποθεσης... πριν ενα μηνα δεν ηξερες καν αν μπορεις να συλλαβεις, ειμαι σιγουρη οτι πελαγωνες με τις σκεψεις τι φταιει, τι εξετασεις λειπουν, ποιο θα ειναι το επομενο βημα... και τελικα μπορεις να συλλαβεις!  οπως ειπαν κ αλλα κοριτσια το σωμα θυμαται.... Σου ευχομαι ο επομενος μηνας να ειναι ο τυχερος σου!

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 1 λεπτό , noni90 είπε:

Ειναι λογικο να στεναχωρηθεις αλλα σκεψου τα θετικα της υποθεσης... πριν ενα μηνα δεν ηξερες καν αν μπορεις να συλλαβεις, ειμαι σιγουρη οτι πελαγωνες με τις σκεψεις τι φταιει, τι εξετασεις λειπουν, ποιο θα ειναι το επομενο βημα... και τελικα μπορεις να συλλαβεις!  οπως ειπαν κ αλλα κοριτσια το σωμα θυμαται.... Σου ευχομαι ο επομενος μηνας να ειναι ο τυχερος σου!

Εντάξει από αυτή την πλευρά είναι μια ανακούφιση η αλήθεια είναι!!!

μακάρι κορίτσι μου να είμαι τυχερή!


aKX8p2.png

Link to comment
Share on other sites

On 7/6/2018 at 9:56 PM, mariatr said:

 

Κορίτσια μου καλησπέρα... Τα δικά μου νέα δεν είναι και τόσο ευχάριστα.. πήραμε σήμερα τα αποτελέσματα απ' το σπερμοδιαγραμμα αλλά ο σύζυγός μου εμφανίζει ολιγοασθενοσπερμια.. αύριο βέβαια θα πάρουμε τηλέφωνο να δούμε και το γιατρό.. μήπως γνωρίζει καμία αν επιτυγχάνεται φυσιολογική σύλληψη ή αν διορθώνεται με φαρμακευτική αγωγή;

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 3 λεπτά , Efouko είπε:

Κορίτσια μου καλησπέρα... Τα δικά μου νέα δεν είναι και τόσο ευχάριστα.. πήραμε σήμερα τα αποτελέσματα απ' το σπερμοδιαγραμμα αλλά ο σύζυγός μου εμφανίζει ολιγοασθενοσπερμια.. αύριο βέβαια θα πάρουμε τηλέφωνο να δούμε και το γιατρό.. μήπως γνωρίζει καμία αν επιτυγχάνεται φυσιολογική σύλληψη ή αν διορθώνεται με φαρμακευτική αγωγή;

Γενικά φτιάχνει το σπερμα μην απογοητεύεσαι πριν τα δει γιατρός. Ποσά έχει; Ένα θελουμε! Τουλάχιστον τώρα ξέρετε κ μπορείτε να διορθώσετε σίγουρα τις τιμές. Καλλιέργεια έκανε μήπως έχει κανένα μικρόβιο που επηρεάζει; 

  • Μου αρέσει 1
  • Χαχα 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...