Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 43 λεπτά , Angot είπε:

      @Blue Velvet τελικά είναι σάκχαρο αυτό που μ πιάνει! το νιώθω πάλι τώρα και μέτρησα πίεση και εχω 10,1 με 6,3 ! φυσιολογική για τα δεδομένα μ

      Και τι σου είπε ο γιατρός? Πρέπει να αλλάξεις κάτι στη διατροφή σου? Φάε κάτι αλμυρό τώρα πάντως για να σου ανέβει λίγο η πίεση

Συμπτώματα εγκυμοσύνης πριν την καθυστέρηση απο το Parents


Recommended Posts

2 ώρες πρίν, noni90 είπε:

Αληθεια? Κοριτσι μου μπραβο!!!! Μια ανεφελη κ τελειομηνη εγκυμοσυνη, ολα να πανε καλα! Μπραβο δε ξερεις ποσο χαρηκα!

Σε ευχαριστώ πολυ για τις ευχες σου!!! Να πάνε όλα καλα αυτή την φορά δεν σκέφτομαι τίποτα άλλο. Με το καλό για όλες μας υγιή μωράκια!!

2 ώρες πρίν, Smile89 είπε:

Καλημέρα σας!!! @Beboula25 πηγες για την χοριακη καλε? 

Έλα μου, ναι πήγα το απόγευμα θα μάθουμε! 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 40,9k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • Ungry girl

    2701

  • Nati85

    2289

  • elenakii22

    2033

  • alina80

    1980

Γεια σας κορίτσια μου τι κανετε? Εγω ειμαι στην αναμονη..και εκει που ελεγα τπτ δν εγινε κ αυτοβ τον μηνα γτ καλα καλα ουτε υγρα δν εχω...ειδα λιγα ασπρα πηχτα κ σκεφτηκα εγινε η ωορηξια κ απο εκει κ περα διαφανα..μεχρι τωρα που ειμαι 23ημερα και ξαφνικα τσουπ μια συνεχομενη σουβλια κατω δεξια με πολυ πονο..λετε να σημαινει κατι αυτο?η παλι φαντάζομαι πραγματα?

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 38 λεπτά , Dimitr@17 είπε:

Γεια σας κορίτσια μου τι κανετε? Εγω ειμαι στην αναμονη..και εκει που ελεγα τπτ δν εγινε κ αυτοβ τον μηνα γτ καλα καλα ουτε υγρα δν εχω...ειδα λιγα ασπρα πηχτα κ σκεφτηκα εγινε η ωορηξια κ απο εκει κ περα διαφανα..μεχρι τωρα που ειμαι 23ημερα και ξαφνικα τσουπ μια συνεχομενη σουβλια κατω δεξια με πολυ πονο..λετε να σημαινει κατι αυτο?η παλι φαντάζομαι πραγματα?

Δήμητρα μου Καλησπερα! Εμενα την 16η μέρα ξεκίνησε ένας έντονος πόνος δεξιά χαμηλά  και αντανακλούσε μέχρι κ λίγο πιο ψηλα όχι να μην αντέχεται απλά έντονος.Γενικά μετά και από τις δυο πλευρες είχα ενόχληση.Ο γιατρος μου είπε ότι μπορεί να έσπαγε το αυγό εκείνη την στιγμή δεν ξέρω τι ισχύει αν άργησε τόσο η ωορρηξια ή μπορεί και να εμφυτεύτηκε εκείνη την στιγμή.Τωρα εσυ 23η μέρα ωορρηξια δεν νομίζω άρα  εύχομαι να το έχεις ήδη πιάσει. Και μην είσαι ποτε σίγουρη..  κ εγω δυο ώρες πρίν κάνω το τεστ ελεγα στα κοριτσια πως δεν παίζει να έχω κάνει κάτι.

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

1 hour ago, Dimitr@17 είπε:

Γεια σας κορίτσια μου τι κανετε? Εγω ειμαι στην αναμονη..και εκει που ελεγα τπτ δν εγινε κ αυτοβ τον μηνα γτ καλα καλα ουτε υγρα δν εχω...ειδα λιγα ασπρα πηχτα κ σκεφτηκα εγινε η ωορηξια κ απο εκει κ περα διαφανα..μεχρι τωρα που ειμαι 23ημερα και ξαφνικα τσουπ μια συνεχομενη σουβλια κατω δεξια με πολυ πονο..λετε να σημαινει κατι αυτο?η παλι φαντάζομαι πραγματα?

Μακάρι να έχεις νεα εγκυμοσύνης! Ποσες μέρες ακομα θα περιμενεις για το τεστ? 5?

Link to comment
Share on other sites

Γιατί;;; Έβλεπα πριν δυο εβδομάδες όνειρα και είπα στον άντρα μου ότι θα παρω μεγάλη στενοχώρια!!!! Γιατί όμως;;; Τρέμω κλαίω δεν θέλω να το πιστέψω!!! Μου έστειλαν την χοριακη και είναι 27! Σε τρεις μερες από 20  πήγε 27! ΔΕν έχω καρδιά αυτή την στιγμή ειλικρινά μέσα μου 

  • Λυπημένη/-ος 5
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 12 λεπτά , Beboula25 είπε:

Γιατί;;; Έβλεπα πριν δυο εβδομάδες όνειρα και είπα στον άντρα μου ότι θα παρω μεγάλη στενοχώρια!!!! Γιατί όμως;;; Τρέμω κλαίω δεν θέλω να το πιστέψω!!! Μου έστειλαν την χοριακη και είναι 27! Σε τρεις μερες από 20  πήγε 27! ΔΕν έχω καρδιά αυτή την στιγμή ειλικρινά μέσα μου 

Κικη μου δεν εχω λόγια αλήθεια... Δεν το περίμενα. Κουράγιο. Ο γιατρός τι λέει? Άδικο πολυ. Μήπως είναι νωρις ακόμα μήπως ειναι αργά η σύλληψη και καθυστερήσει να ανέβει? Ψάχνω απο κάπου να το δω αλλιώς. Τα έχασα...

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 13 λεπτά , Beboula25 είπε:

Γιατί;;; Έβλεπα πριν δυο εβδομάδες όνειρα και είπα στον άντρα μου ότι θα παρω μεγάλη στενοχώρια!!!! Γιατί όμως;;; Τρέμω κλαίω δεν θέλω να το πιστέψω!!! Μου έστειλαν την χοριακη και είναι 27! Σε τρεις μερες από 20  πήγε 27! ΔΕν έχω καρδιά αυτή την στιγμή ειλικρινά μέσα μου 

Μιλησες με τον γιατρό? 


nlmNp2.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 12 λεπτά , Beboula25 είπε:

Γιατί;;; Έβλεπα πριν δυο εβδομάδες όνειρα και είπα στον άντρα μου ότι θα παρω μεγάλη στενοχώρια!!!! Γιατί όμως;;; Τρέμω κλαίω δεν θέλω να το πιστέψω!!! Μου έστειλαν την χοριακη και είναι 27! Σε τρεις μερες από 20  πήγε 27! ΔΕν έχω καρδιά αυτή την στιγμή ειλικρινά μέσα μου 

περίμενε βρε μπεμπούλα, μη προδικάζεις τα πράγματα ακόμα.

πήρες το γιατρό σου;

τι σου είπε;

μη στεναχωριέσαι σε παρακαλώ.


aKX8p2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Δεν μπορώ ρε κοριτσια δεν έχω μυαλό ειλικρινά δεν ξέρω. Τι να πω αν πρέπει να τελειώσει ας τελειώσει εδώ. Δεν πιστεύω πως θα αλλάξει κάτι μην κοροϊδέψετε αλλα εγω πιστεύω στα όνειρα μου και το λέω μερες τώρα από την πρώτη χοριακη πριν την κάνω το ελεγα στην μητέρα μου. Αύριο θα πάω στην Τήνο πάω να με βοηθήσει ας γίνει ότι θέλει για καλό. Απλώς είχα ηρεμήσει τόσο καιρό ειλικρινά και αυτό τώρα μου έσκασε μεγάλη σφαλιάρα. Πήρα τον γιατρό και θέλει τώρα αμεσως να παρω κορτιζόνη. Αν έχω αντιστάσεις θέλει να δει δεν κατάλαβα είμαι θολωμένη 

πρίν από 27 λεπτά , kido είπε:

Κικη μου δεν εχω λόγια αλήθεια... Δεν το περίμενα. Κουράγιο. Ο γιατρός τι λέει? Άδικο πολυ. Μήπως είναι νωρις ακόμα μήπως ειναι αργά η σύλληψη και καθυστερήσει να ανέβει? Ψάχνω απο κάπου να το δω αλλιώς. Τα έχασα...

Τι να πω Κικιτσα μου να ανέβω σε βουνό θέλω 

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 35 λεπτά , Beboula25 είπε:

Γιατί;;; Έβλεπα πριν δυο εβδομάδες όνειρα και είπα στον άντρα μου ότι θα παρω μεγάλη στενοχώρια!!!! Γιατί όμως;;; Τρέμω κλαίω δεν θέλω να το πιστέψω!!! Μου έστειλαν την χοριακη και είναι 27! Σε τρεις μερες από 20  πήγε 27! ΔΕν έχω καρδιά αυτή την στιγμή ειλικρινά μέσα μου 

Βρε κοριτσακι μου γλυκο μην απογοητευεσαι ακομα σε παρακαλω πολύ. Να δεις τι θα πει και ο γιατρός. Μη σε περνει απο κατω

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 1 λεπτό , vikaki82 είπε:

Βρε κοριτσακι μου γλυκο μην απογοητευεσαι ακομα σε παρακαλω πολύ. Να δεις τι θα πει και ο γιατρός. Μη σε περνει απο κατω

Σε τρεις μερες έπρεπε να πάει τουλάχιστον 70. Τώρα θα κάνουμε άλλη μια την Δευτέρα και τέλος 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...