Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr

Συμπτώματα εγκυμοσύνης πριν την καθυστέρηση απο το Parents


Recommended Posts

πρίν από 1 λεπτό , iouliana είπε:

Περιμένω Σάββατο!Καλό που σε πιάνουν όνοι περιόδου στο άσχετο!

@Efouko πολύ γέλασα με τον μαραθώνιο sex!

@kido τον βλέπω τον δικό σου να σου λέει όλο ότι έχει πονοκεφάλους!!

Βλέπω έχεις 2 παιδάκια ε? Να σου ζήσουν. 

Ναι με πιάσανε σήμερα ξημερώματα πονοι έντονοι περιόδου κ μετά τπτ αλλά μέσα στην ημέρα ξανά 2 φορές με ξαναπιασαν αλλά τπτ σπουδαίο. Νομίζω δεν είναι τπτ απλά τα Προεόρτια της περιόδου. 


LolXp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 40,9k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • Ungry girl

    2701

  • Nati85

    2289

  • elenakii22

    2033

  • alina80

    1980

πρίν από 23 λεπτά , iouliana είπε:

Περιμένω Σάββατο!Καλό που σε πιάνουν όνοι περιόδου στο άσχετο!

@Efouko πολύ γέλασα με τον μαραθώνιο sex!

@kido τον βλέπω τον δικό σου να σου λέει όλο ότι έχει πονοκεφάλους!!

Όχι μωρε ο καλός μου, το ξεκινήσαμε αλλά δεν έβγαινε, καταλαβαίνεις... συμβαίνουν κι αυτά! Είχαμε και σερί 3 μερες :wub:

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

56 minutes ago, kido said:

Ναι κορίτσι μου, όσο μπορεσαμε το παλέψαμε! 12η, 13η και 15η είχαμε επαφές μέσα στις γόνιμες. Με πόνο οωρρηξιας 14η και15η άρα πρέπει να είναι στοχευμένες! Σήμερα 16η δυστυχως δεν τα καταφέραμε, ίσως αργότερα η έστω αύριο πρωί...

Μια χαρά στοχευμένες είναι !!! Η αλήθεια είναι ότι διάβασα ένα άρθρο που ελεγε ότι καλό θα ήταν τα ζευγάρια που προσπαθούν να έρχονται σε επαφή τουλάχιστον 2 φορές την εβδομάδα. Ελεγε ότι αυξάνονται έτσι οι πιθανότητες. Αλλά άμα βρεις την ωορηξία ποιο το νόημα δε ξέρω

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 7 λεπτά , Efouko είπε:

Μια χαρά στοχευμένες είναι !!! Η αλήθεια είναι ότι διάβασα ένα άρθρο που ελεγε ότι καλό θα ήταν τα ζευγάρια που προσπαθούν να έρχονται σε επαφή τουλάχιστον 2 φορές την εβδομάδα. Ελεγε ότι αυξάνονται έτσι οι πιθανότητες. Αλλά άμα βρεις την ωορηξία ποιο το νόημα δε ξέρω

Τι; Γιατι τόσο αραιά; Εγώ ξέρω τις γόνιμες μερες ανα 48 ώρες τουλάχιστον (δηλαδή ανα δυο μερες ή και πιο συχνά).

Επεξεργάστηκαν by kido
Link to comment
Share on other sites

7 hours ago, iouliana said:

Δεν καθόμαστε συνεχόμενες μέρες, πηγαινοερχόμαστε στα ρεπό του άντρα μου. Μένουμε, έτσι και αλλιώς σε παραθαλάσσιο μέρος και είμαστε κάθε μέρα για μπάνιο. Θα πάτε εσείς πουθενά?

 

Σε ευχαριστώ αλλά δεν είναι το δικό μου, Κωνσταντίνα με λένε.

Έντάξει, όλες δίνουμε, το δύσκολό είναι να μην γίνεται εμμονή!!Μαζί περιμένουμε!!

Τυχερουλα @iouliana εμείς τρώμε τη κίνηση στα μούτρα σκ για να κάνουμε καμία βουτιά!!!

2 minutes ago, kido said:

Τι; Γιατι τόσο αραιά; Εγώ ξέρω ανα 48 ώρες τουλάχιστον (δηλ ανα δυο μερες η και πιο συχνά).

Ναι και γω έτσι ξέρω. Μπορεί να το λένε σε περίπτωση που δε ξέρεις πότε κάνεις ωορηξια.

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Καλησπέρα κορίτσια,

Έχω μια ερώτηση γιατί έχω μπερδευτεί λίγο.

Αυτό το μηνα το αίμα ξεκίνησε στις 10/7 Μετά τη βιοχημική.

Σήμερα είμαι στη 14η μέρα του κύκλου η στη 13η;

 


aKX8p2.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 7 λεπτά , fairy-mary είπε:

Καλησπέρα κορίτσια,

Έχω μια ερώτηση γιατί έχω μπερδευτεί λίγο.

Αυτό το μηνα το αίμα ξεκίνησε στις 10/7 Μετά τη βιοχημική.

Σήμερα είμαι στη 14η μέρα του κύκλου η στη 13η;

 

Η μερα που αδιαθετεις ειναι και η πρωτη μερα του κυκλου σου! Σημερα εισαι στην 15η ημερα του κυκλου σου!

  • Μου αρέσει 1

tpnxp3.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 19 λεπτά , fairy-mary είπε:

Καλησπέρα κορίτσια,

Έχω μια ερώτηση γιατί έχω μπερδευτεί λίγο.

Αυτό το μηνα το αίμα ξεκίνησε στις 10/7 Μετά τη βιοχημική.

Σήμερα είμαι στη 14η μέρα του κύκλου η στη 13η;

 

Εγώ που αδιαθέτησα 9/7, σήμερα είμαι στη 16! Άρα εσυ 15η, μια μερα διαφορά έχουμε! Δίνεις πόνο τώρα στις γόνιμες; Εμείς σήμερα όχι, αλλά αύριο ελπιζω να έχουμε μια τελευταία φορα! Έλα θα είμαστε και μαζί στην αναμονή! Τέλεια!

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Κορίτσια ευχαριστώ.. 

Δεν έχω και πολλές επαφές ως Τώρα, γενικά έχω λίγο κακη  ψυχολογία..

Δεν έχω βρει όμως και θετικο τεστ ωορρηξίας και από υγρα είχα μόνο λίγα χθες

Λέτε να μη κάνω ωορρηξια αυτό το μηνα;

Λέτε η βιοχημική να επηρέασε τον κύκλο μου;


aKX8p2.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 7 λεπτά , fairy-mary είπε:

Κορίτσια ευχαριστώ.. 

Δεν έχω και πολλές επαφές ως Τώρα, γενικά έχω λίγο κακη  ψυχολογία..

Δεν έχω βρει όμως και θετικο τεστ ωορρηξίας και από υγρα είχα μόνο λίγα χθες

Λέτε να μη κάνω ωορρηξια αυτό το μηνα;

Λέτε η βιοχημική να επηρέασε τον κύκλο μου;

Μπορει να σου τον αλλαξει λιγο! Προσωπικη μου αποψη να κανεις τα τεστακια σου για να γνωριζεις την μερα ωορρηξιας και να εχεις καποιες επαφες! Εχουμε πολλα παραδειγματα εγκυμοσυνης μετα απο βιοχημικη!

  • Μου αρέσει 1

tpnxp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


πρίν από 3 λεπτά , MelinaFo είπε:

Μπορει να σου τον αλλαξει λιγο! Προσωπικη μου αποψη να κανεις τα τεστακια σου για να γνωριζεις την μερα ωορρηξιας και να εχεις καποιες επαφες! Εχουμε πολλα παραδειγματα εγκυμοσυνης μετα απο βιοχημικη!

Αυτό θα προσπαθήσω να κάνω!!

Ευχαριστώ κορίτσια!!!!

 

  • Μου αρέσει 1

aKX8p2.png

Link to comment
Share on other sites

8 ώρες πρίν, Flo flo είπε:

Άντε ωραία μαζί εσύ ποτέ περιμένεις? Αυτό το ΣΚ  ???

@Beboula25 άσε με δεν βγάζω άκρη με τα θερμοδιαγραμματα.οτι να ναι σου λέω. Το βράδυ ξύπνησα γτ ρε συ μ έπιασε ένας ωραίος πονος της περιόδου οχ ι τραγικός οκ ήταν. Κ μετά ξανακοιμηθηκα .Μετα σταμάτησε αλλά κάποιες στιγμές ελάχιστες μου κάνει κάτι κομψες τέτοιες. 

Θα περιμένω φιλενάδα κ ότι γίνει.Θα σε ενγμερωσω την κυριακη για τις εβελιξεις .

Αντε περιμένω να πάω κ εγώ διακοπές τον Αύγουστο .

 Αστα ρε αγαπη ναι δεν βγαζεις άκρη! Μια με τα θερμόμετρα μια το στηθος να τα ζουλάω να δω αν πονάνε στο τέλος δλδ πονάνε από το ζουλιγμα μια τα τσιμπήματα την άλλη πονάω χαμηλά λέω θα αδιαθετησω μετά δεν πονάω και λέω μπας καιιι... εεε αντε στο καλό κάθε μήνα το ίδιο πανηγυρι μπούχτισα! Αλήθεια έτσι είπα πριν λίγο καιρό και το νιώθω ακόμη δλδ έτσι θα συνεχίσω και πάλι στην κοσμάρα μου γιατί μου είχε σαλέψει κάθε λίγο να ψαχουλευομαι. Αυτό με το πονακι προς το παρόν δεν έχει εξήγηση καταλαβες; Άρα υπομονή μόνο.. Αντε να δούμε και εσυ τώρα έχουμε αγωνία !!  

Link to comment
Share on other sites

8 ώρες πρίν, Efouko είπε:

Σ ευχαριστω πολύ γλυκιά μου!!!

Χαχαχαχαχαχαχαχαα πόσο γέλασα με το σερί !!! Από φοιτήτρια εγώ πάντως έχω να κάνω μαραθώνιο σεξ !! Χαράς το κουράγιο σου φιλενάδα !!! Και μεις ξεκινήσαμε δυνατά αυτό το μήνα !! Άιντε να δούμε

Μπεμπουλα μου το έγινε με το γιατρό; Τι σου είπε; Πολύ στεναχωρέθηκα ... Δε σου εξηγησε γιατί και πως; 

Έλα αγαπη τι κανεις; Όχι δεν εξήγησε τον λόγο δεν μπορεί να ξέρει τωρα και γενικά εκείνο το βράδυ ήταν επεισοδιακό γιατί ενώ στο ιατρείο τα είπαμε ωραία μου έδωσε τρεις επιλογές η μια να αφήσω την φύση να κάνει την δουλειά της η άλλη απόξεση για ιστολογική σε τμημα καθ’εξιν αποβολών (η πρώτη μου ήταν) αλλα το συγκεκριμένο εξετάζει για περισσότερα από ότι κατάλαβα και η άλλη να το στείλουμε σε πολύ γνωστό γενετιστή. Αποφάσισα πως δεν θέλω απόξεση βασικά δεν περίμενα πως θα το ζητούσε κ τότε άρχισε το θρίλερ να λέει πως μπορεί από αιμοραγια να με τρέχουν και αλλα πολλά. Τεσπα η ουσία είναι πως ήρθε αίμα κανονικά όλα καλα απλώς βόγκηξα στους πονους δυο μερες σερί μέχρι ένεση ζήτησα. Γενικά πονάω τρεις μηνες τώρα ενώ δεν πονούσα καθόλου αλλα το έχω πει και στους δυο γιατρους και δεν έχουν δείξει ανησυχία.θα το πω άλλη μια να είμαι σίγουρη πως δεν τρέχει κάτι. Με πήρε πάντως το πρωί να με ρωτήσει πως πήγα και να παρω 4 μερες μια αντιβιωση να είμαι καλυμμένη και να με δει αφού θα έχω καθαρίσει καλα. Είχα πει να μην ξανά πάω αλλα ισως είναι μια καλή ευκαιρία να του τα πω λιγάκι γιατί φυσικά μίλησα κ με άλλο γιατρό ο οποιος στο άκουσμα της αποξεσης έφριξε...Και θέλω μια απαντηση λοιπόν γιατί η βάρκα γερνει! Θα δω όμως.. 

Μπράβο βρε έτσι δυνατά και αισιόδοξα μην μασάς πουθενά στον δρόμο είναι το μπεμπε σου λέω ερχεταιιιιι!!!! 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

2 ώρες πρίν, fairy-mary είπε:

Κορίτσια ευχαριστώ.. 

Δεν έχω και πολλές επαφές ως Τώρα, γενικά έχω λίγο κακη  ψυχολογία..

Δεν έχω βρει όμως και θετικο τεστ ωορρηξίας και από υγρα είχα μόνο λίγα χθες

Λέτε να μη κάνω ωορρηξια αυτό το μηνα;

Λέτε η βιοχημική να επηρέασε τον κύκλο μου;

Λόγω των αλλαγών στις ορμόνες ναι μπορεί οι γονιμες να μετατεθούν. Νομιζω πως τώρα δεν θεωρείται περίοδος αυτό που είχες αλλα  αιμορρια.Απεβαλε δλδ ο οργανισμος σου το κυημα. Για αυτό και ειναι πιο βαρια σε πονακια ή σε ποσότητα.Αν ήταν σε εσένα δεν ξέρω. Περίοδος κανονική θα έρθει σε ένα μήνα πάλι.Αρα μην το μετρας όπως πριν γιατί τώρα η ωορρηξια μπορεί να συμβεί άλλη μέρα και έτσι να καθορίσει τον νέο κύκλο. Δεν ξέρω αν λέω μπούρδες αλλα εμενα μου είπε πως δεν είναι περίοδος αυτή τώρα αλλα η επόμενη που θα έρθει.Τα υπόλοιπα τα φαντάζομαι με το κοφτερό μυαλουδάκι μου:P   

Παντως εγω σου εύχομαι να μην ξανά δεις την κοκκινοσκουφιτσα για 9 μηνες!

Link to comment
Share on other sites

9 ώρες πρίν, fairy-mary είπε:

Κορίτσια ευχαριστώ.. 

Δεν έχω και πολλές επαφές ως Τώρα, γενικά έχω λίγο κακη  ψυχολογία..

Δεν έχω βρει όμως και θετικο τεστ ωορρηξίας και από υγρα είχα μόνο λίγα χθες

Λέτε να μη κάνω ωορρηξια αυτό το μηνα;

Λέτε η βιοχημική να επηρέασε τον κύκλο μου;

Προτείνω να συνεχίσεις τα τεστ κ μόλις βρεις το θετικό να έχεις κάνα 2 επαφές εκεί πάνω που θα είναι στοχευμενες γιατί ποτέ δεν ξέρεις! Ετσι για να μην πεις μετα ότι δεν το εκμεταλλευτηκες! Δεν αργεις, οπου να ναι θα το βρεις πιστευω κ θα ανέβεις θα δεις!!!

Καλημέρα σε όλες!!  Εγω ειχα πρωινή επαφή τελικά σήμερα... Δεν μας πιστεύω αυτό το μήνα, φτου μας δηλαδή!!!

  • Μου αρέσει 4
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...