Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr

Συμπτώματα εγκυμοσύνης πριν την καθυστέρηση απο το Parents


Recommended Posts

4 ώρες πρίν, Flo flo είπε:

Κορίτσια Καλημέρα ξύπνησα σήμερα Γτ είχα για μια στιγμή πόνο περιόδου το το Οποί ο κράτησε 5 λεπτά κ έφυγε. Πήγα να δω εάν αδιαθετησα κ τπτ .περιμένω Σάββατο-Δευτέρα δλδ 28-30 νταξει μου εχει έρθει κ κάποιες φορές 26 μέρα αλλά είναι σπάνιες.  

23 μέρα ειμαι σήμερα. 

Καλημέρα!! Υπομονή ως τότε Λοιπον. 


nlmNp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 40,9k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • Ungry girl

    2701

  • Nati85

    2289

  • elenakii22

    2033

  • alina80

    1980

@Smile89 εννοείτε υπομονή χιχι

 

Επίσης να ρωτήσω με το θερμοδιαγραμμα τι παίζει?

Είναι αλήθεια ότι πριν την καθυστερηση εάν είσαι έχεις 37+?

Συμβαίνει σε όλες?λίγο περίεργο μ φαίνεται. 

Καλημέρα κορίτσι να έχεις μια υπέροχη μεραααα


LolXp3.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 6 λεπτά , Flo flo είπε:

@Smile89 εννοείτε υπομονή χιχι

 

Επίσης να ρωτήσω με το θερμοδιαγραμμα τι παίζει?

Είναι αλήθεια ότι πριν την καθυστερηση εάν είσαι έχεις 37+?

Συμβαίνει σε όλες?λίγο περίεργο μ φαίνεται. 

Καλημέρα κορίτσι να έχεις μια υπέροχη μεραααα

Οχι δεν είναι απαραίτητο, επίσης η θερμοκρασία στον ανθρωπο διαφέρει. Μην το εμπιστεύεσαι αυτό. Μην την κοιτας. Εγω Ειχα πχ 36, 9 


nlmNp2.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 32 λεπτά , Smile89 είπε:

Οχι δεν είναι απαραίτητο, επίσης η θερμοκρασία στον ανθρωπο διαφέρει. Μην το εμπιστεύεσαι αυτό. Μην την κοιτας. Εγω Ειχα πχ 36, 9 

Α οκ .Γιατί μετρηθηκα κ έχω 36.5.

Επίσης τα πονακια σταμάτησαν τώρα. Καλό αυτό κακο θα δούμε την Κυριακή :P


LolXp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Γεια σας κορίτσια!!

Είχε άδεια ο σύζυγος και μείναμε λίγο στο εξοχικό, λίγο γυρνούσαμε...πτώμα με έκαναν τα κατσικάκια μου!! 

Δεν τα διάβασα όλα..

Tι φρίκη αυτό με τις φωτιές, ελπίζω οι νότιες να είστε όλες καλά!!

 

 

 

18 ώρες πρίν, Flo flo είπε:

Ξέρω γω βρε κορίτσι. Έχω μπερδευτεί γτ λένε μόνο εάν σε πονάνε οι θηλές πριν την καθυστερηση είναι ένδειξη ότι είσαι. 

Άρα κ το σκέτο πρησμένο στήθος με πόνο στα πλάγια είναι ένδειξη 

έμενα το στήθος μου δεν πρήστηκε σε καμμία εγκυμοσύνη, μονό όταν κατέβαινε το γάλα μετά την γέννα

@Beboula25 λυπάμαι πολύ κορίτσι μου:cry:

  • Μου αρέσει 1

 kRl9p2.png kRl9p2.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 8 λεπτά , iouliana είπε:

Γεια σας κορίτσια!!

Είχε άδεια ο σύζυγος και μείναμε λίγο στο εξοχικό, λίγο γυρνούσαμε...πτώμα με έκαναν τα κατσικάκια μου!! 

Δεν τα διάβασα όλα..

Tι φρίκη αυτό με τις φωτιές, ελπίζω οι νότιες να είστε όλες καλά!!

 

 

 

έμενα το στήθος μου δεν πρήστηκε σε καμμία εγκυμοσύνη, μονό όταν κατέβαινε το γάλα μετά την γέννα

@Beboula25 λυπάμαι πολύ κορίτσι μου:cry:

Γεια σου Ιουλιανα μου.. Τι να κάνουμε ότι είναι για καλό... 

Ξεσκασατε τουλάχιστον μπράβο κορίτσι μου..Ποτε με το καλό θα κάτσετε για διακοπές;

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 25 λεπτά , iouliana είπε:

Γεια σας κορίτσια!!

Είχε άδεια ο σύζυγος και μείναμε λίγο στο εξοχικό, λίγο γυρνούσαμε...πτώμα με έκαναν τα κατσικάκια μου!! 

Δεν τα διάβασα όλα..

Tι φρίκη αυτό με τις φωτιές, ελπίζω οι νότιες να είστε όλες καλά!!

 

 

 

έμενα το στήθος μου δεν πρήστηκε σε καμμία εγκυμοσύνη, μονό όταν κατέβαινε το γάλα μετά την γέννα

@Beboula25 λυπάμαι πολύ κορίτσι μου:cry:

Ωραίο όνομα. 

Άρα να μην δίνω κ πολύ σημασία στα συμπτώματα. Έχεις δίκιο ότι είναι ας γίνει δεν έχω καθόλου άγχος 


LolXp3.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 19 λεπτά , Beboula25 είπε:

Γεια σου Ιουλιανα μου.. Τι να κάνουμε ότι είναι για καλό... 

Ξεσκασατε τουλάχιστον μπράβο κορίτσι μου..Ποτε με το καλό θα κάτσετε για διακοπές;

Δεν καθόμαστε συνεχόμενες μέρες, πηγαινοερχόμαστε στα ρεπό του άντρα μου. Μένουμε, έτσι και αλλιώς σε παραθαλάσσιο μέρος και είμαστε κάθε μέρα για μπάνιο. Θα πάτε εσείς πουθενά?

 

πρίν από 9 λεπτά , Flo flo είπε:

Ωραίο όνομα. 

Άρα να μην δίνω κ πολύ σημασία στα συμπτώματα. Έχεις δίκιο ότι είναι ας γίνει δεν έχω καθόλου άγχος 

Σε ευχαριστώ αλλά δεν είναι το δικό μου, Κωνσταντίνα με λένε.

Έντάξει, όλες δίνουμε, το δύσκολό είναι να μην γίνεται εμμονή!!Μαζί περιμένουμε!!

  • Μου αρέσει 1

 kRl9p2.png kRl9p2.png

Link to comment
Share on other sites

3 ώρες πρίν, Flo flo είπε:

@Smile89 εννοείτε υπομονή χιχι

 

Επίσης να ρωτήσω με το θερμοδιαγραμμα τι παίζει?

Είναι αλήθεια ότι πριν την καθυστερηση εάν είσαι έχεις 37+?

Συμβαίνει σε όλες?λίγο περίεργο μ φαίνεται. 

Καλημέρα κορίτσι να έχεις μια υπέροχη μεραααα

Καλημέρα τρελιαρα! Η αλήθεια είναι πως η θερμοκρασια μας δείχνει ποτε και εάν καναμε ωορρηξια. Ανεβαίνει την επόμενη και παραμένει μέχρι λίγο πριν την περιοδο.Αν περάσει η ημερομηνία και υπάρχει ακόμη αυξηση δλδ πάνω από 14 μερες τότε ισως μιλάμε για εγκυμοσυνη και λέω ισως γιατί τυχαίνει να πέφτει και λίγη ώρα πριν έρθει η περίοδος. Την μετρας το πρωί πριν σηκωθείς αλλα η αυξηση είναι σχετική με το τι θερμοκρασια έχεις γενικοτερα καταλαβες; Θέλει θερμό διάγραμμα για να τσεκάρεις να το κανεις καιρό δλδ γιατί έτσι μια φορά στο τόσο να μετράμε  δεν ξέρουμε τι παίζει. Εγω και με περιοδο ας πούμε έχω πετύχει 37. Είναι πολύ οι παράγοντες που επηρεάζουν την θερμοκρασια 

πρίν από 8 λεπτά , iouliana είπε:

Δεν καθόμαστε συνεχόμενες μέρες, πηγαινοερχόμαστε στα ρεπό του άντρα μου. Μένουμε, έτσι και αλλιώς σε παραθαλάσσιο μέρος και είμαστε κάθε μέρα για μπάνιο. Θα πάτε εσείς πουθενά?

 

Σε ευχαριστώ αλλά δεν είναι το δικό μου, Κωνσταντίνα με λένε.

Έντάξει, όλες δίνουμε, το δύσκολό είναι να μην γίνεται εμμονή!!Μαζί περιμένουμε!!

Ααα τέλεια μπράβο!! Θα πάμε μετά τον 15αυγουστο το περιμενουμε πως και πως 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


1 ώρα πρίν, iouliana είπε:

Δεν καθόμαστε συνεχόμενες μέρες, πηγαινοερχόμαστε στα ρεπό του άντρα μου. Μένουμε, έτσι και αλλιώς σε παραθαλάσσιο μέρος και είμαστε κάθε μέρα για μπάνιο. Θα πάτε εσείς πουθενά?

 

Σε ευχαριστώ αλλά δεν είναι το δικό μου, Κωνσταντίνα με λένε.

Έντάξει, όλες δίνουμε, το δύσκολό είναι να μην γίνεται εμμονή!!Μαζί περιμένουμε!!

Άντε ωραία μαζί εσύ ποτέ περιμένεις? Αυτό το ΣΚ  ???

@Beboula25 άσε με δεν βγάζω άκρη με τα θερμοδιαγραμματα.οτι να ναι σου λέω. Το βράδυ ξύπνησα γτ ρε συ μ έπιασε ένας ωραίος πονος της περιόδου οχ ι τραγικός οκ ήταν. Κ μετά ξανακοιμηθηκα .Μετα σταμάτησε αλλά κάποιες στιγμές ελάχιστες μου κάνει κάτι κομψες τέτοιες. 

Θα περιμένω φιλενάδα κ ότι γίνει.Θα σε ενγμερωσω την κυριακη για τις εβελιξεις .

Αντε περιμένω να πάω κ εγώ διακοπές τον Αύγουστο .


LolXp3.png

Link to comment
Share on other sites

On 7/21/2018 at 7:34 PM, ΒαλεντιναΧρηστος said:

Σε ευχαριστουμε πολλη κοριτσι μου ευχομαι τα καλυτερα και σε σενα συντομα ενα νινακι στην κοιλιτσα σου!!!:wub:

Σ ευχαριστω πολύ γλυκιά μου!!!

On 7/23/2018 at 1:11 PM, kido said:

Κανονικά μιλάμε! Παρασκευή  απόγευμα τσακωθήκαμε, πιο μετά τα βρήκαμε και από τότε το πήραμε σερί!!! Τόσο μαζεμένο σεξ πρώτη φορά έχουμε νομίζω! Ελπίζω να είναι για καλό! Αφου μου είπε κιόλας, για μηχανή του σεξ με πέρασες;; Αφού αποδίδεις, του λέω, τι γκρινιάζεις;;; Θέλει δουλειά ο μπέμπης που θέλεις!!! Αμ πώς δηλαδή!! Κορίτσια με ανεβάζετε που τα λέμε, ευχαριστώ πολύ! Χθες ήμουν αγχωμένη αν το πάμε καλά, ενώ σήμερα πετάω! Ορμόνες από το σεξ θα είναι, δεν εξηγείται αλλιώς τέτοια χαρά και αισιοδοξία Δευτεριάτικο!

Χαχαχαχαχαχαχαχαα πόσο γέλασα με το σερί !!! Από φοιτήτρια εγώ πάντως έχω να κάνω μαραθώνιο σεξ !! Χαράς το κουράγιο σου φιλενάδα !!! Και μεις ξεκινήσαμε δυνατά αυτό το μήνα !! Άιντε να δούμε

3 hours ago, Beboula25 said:

Γεια σου Ιουλιανα μου.. Τι να κάνουμε ότι είναι για καλό... 

Ξεσκασατε τουλάχιστον μπράβο κορίτσι μου..Ποτε με το καλό θα κάτσετε για διακοπές;

Μπεμπουλα μου το έγινε με το γιατρό; Τι σου είπε; Πολύ στεναχωρέθηκα ... Δε σου εξηγησε γιατί και πως; 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

7 ώρες πρίν, Flo flo είπε:

@Smile89 εννοείτε υπομονή χιχι

 

Επίσης να ρωτήσω με το θερμοδιαγραμμα τι παίζει?

Είναι αλήθεια ότι πριν την καθυστερηση εάν είσαι έχεις 37+?

Συμβαίνει σε όλες?λίγο περίεργο μ φαίνεται. 

Καλημέρα κορίτσι να έχεις μια υπέροχη μεραααα

Ισχύει, αποδεδειγμένα, εάν τη μέρα που περιμένεις περίοδο βάλεις θερμόμετρο εκεί κάτω κι έχεις δέκατα δλδ 37.2 και άνω είσαι εγγυούλα!!!

Link to comment
Share on other sites

3 ώρες πρίν, Efouko είπε:

Σ ευχαριστω πολύ γλυκιά μου!!!

Χαχαχαχαχαχαχαχαα πόσο γέλασα με το σερί !!! Από φοιτήτρια εγώ πάντως έχω να κάνω μαραθώνιο σεξ !! Χαράς το κουράγιο σου φιλενάδα !!! Και μεις ξεκινήσαμε δυνατά αυτό το μήνα !! Άιντε να δούμε

Μπεμπουλα μου το έγινε με το γιατρό; Τι σου είπε; Πολύ στεναχωρέθηκα ... Δε σου εξηγησε γιατί και πως; 

Ναι κορίτσι μου, όσο μπορεσαμε το παλέψαμε! 12η, 13η και 15η είχαμε επαφές μέσα στις γόνιμες. Με πόνο οωρρηξιας 14η και15η άρα πρέπει να είναι στοχευμένες! Σήμερα 16η δυστυχως δεν τα καταφέραμε, ίσως αργότερα η έστω αύριο πρωί...

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

4 ώρες πρίν, Flo flo είπε:

Άντε ωραία μαζί εσύ ποτέ περιμένεις? Αυτό το ΣΚ  ???

@Beboula25 άσε με δεν βγάζω άκρη με τα θερμοδιαγραμματα.οτι να ναι σου λέω. Το βράδυ ξύπνησα γτ ρε συ μ έπιασε ένας ωραίος πονος της περιόδου οχ ι τραγικός οκ ήταν. Κ μετά ξανακοιμηθηκα .Μετα σταμάτησε αλλά κάποιες στιγμές ελάχιστες μου κάνει κάτι κομψες τέτοιες. 

Θα περιμένω φιλενάδα κ ότι γίνει.Θα σε ενγμερωσω την κυριακη για τις εβελιξεις .

Αντε περιμένω να πάω κ εγώ διακοπές τον Αύγουστο .

Περιμένω Σάββατο!Καλό που σε πιάνουν όνοι περιόδου στο άσχετο!

@Efouko πολύ γέλασα με τον μαραθώνιο sex!

@kido τον βλέπω τον δικό σου να σου λέει όλο ότι έχει πονοκεφάλους!!

  • Μου αρέσει 1

 kRl9p2.png kRl9p2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...