Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 14 minutes ago, Angot said:

      χαχαχαχ παρούσα !

      Τι μέντιουμ είσαι εσυ …. Δώσε μες είχες μέλλουσα μαμά να μας πάνε κ ας όλα καλα !!! Δ περνάνε οι μέρες κορίτσι Παρασκευή έχω επίσημη πρεμιέρα χαχαχαχ εμάς εδώ στο εξωτερικό μας δίνουν περισσότερες μέρες περίπου 14 μετά την εμβρυομεταφορα ! 

Συμπτώματα εγκυμοσύνης πριν την καθυστέρηση απο το Parents


Recommended Posts

1 hour ago, soth_26 είπε:

Καλημερα κορίτσια, καιρο ειχα να γραψω αλλα μπενω και διαβαζω. @Beboula25 εκανες αλλη χοριακη? Σου ευχομαι ολα να πηγαίνουν καλα!!! 

Καλημέρα πολύ χάρηκα που μας έγραψες.. Τελείωσε είμαι στην τριτη ημέρα αδιαθεσίας και εχθές το βράδυ μπορώ να πω ότι ήταν από τα χειρότερα που έχω περάσει σε πονους.Δεν πειράζει καλως που έγινε τώρα στην αρχή απλώς με έχει πιάσει μια μικρή ανησυχία για το αν έχω κάποιο θέμα κ δεν το γνωρίζω. Προς το παρόν μόλις τελειώσει θα με δει ένας γιατρος θα συζητήσω κιολας τις επιλογες μας γιατί έχουμε πει με τον άντρα μου να μην το ψαξουμε αμεσως να προσπαθήσουμε άλλη μια χωρίς άγχος και αν ξανά συμβεί τότε θα ξεκινήσουμε τα απαραίτητα.

Εσυ πως είσαι τι κανεις;

πρίν από 13 λεπτά , kido είπε:

That's the plan... αύριο πρωί θα του την έχω στημένη πριν σηκωθεί από το κρεβάτι όπως και σήμερα! Χτες πονούσα πολύ από τις 10 και μετά μέχρι που κοιμήθηκα, δεν μπορούσα ούτε να διανοηθώ να έχουμε επαφή. Ξάπλωσα και περίμενα να περάσει, αλλά το πρωί δεν ήθελα να μου ξεφύγει! Χάρηκα που το καταφέραμε γιατί σήμερα ξέρω ότι θα γυρίσει αργά σπίτι Κικίτσα και θα ειναι πτώμα, οπότε δεν θα ήταν εύκολο να γίνει και απόψε η δουλειά! 

 Ωραία τέλεια δεν πειράζει δεν θελουμε και με το ζόρι το σημαντικό είναι πως έχεις σερί επαφουλες..Περιμένω πως και πως μια τεραστια χαρά από εσένα..  Πολύ θετικό που ποναγες τόσο προφανως έσπαγε και πονάει γιατί τρέχει το υγρό στο δουγλασειο αρα τώρα το πρωί που συνάντησε τα “υπόλοιπα” είναι ιδανικό!

4 ώρες πρίν, Μαρθα Κ είπε:

Κορίτσια μου καλημέρα !!! Μη σάς πιάνει τρέλα πότε είναι οι γόνιμες μέρες και πότε όχι...εγω προσωπικά είχα τόν ποιο ανώμαλο κύκλο η περίοδος μου μπορεί νά έφτανε και 55 μέρες ο κύκλος μου....οι γιατροί όλοι λέγαν ότι δεν έχω τίποτα ήταν από τά κιλά που παίρνω . μετά από 10 μήνες εκεί που είχα κουραστεί καί λέω Αμάν οπότε θέλει ας έρθει με μια άντε δύο επαφές έπιασα τήν μπέμπα μου και σέ 11 εβδομάδες θα τήν πάρω αγκαλίτσα... εύχομαι μέσα από τήν καρδιά μου όλες νά ζήσετε αυτό τό θαύμα..

Με το καλό Μαρθουλα μου να την πάρεις αγκαλίτσα!!!! Σε ευχαριστούμε για την ευχή!

  • Ευχαριστώ 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 40,9k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • Ungry girl

    2701

  • Nati85

    2289

  • elenakii22

    2033

  • alina80

    1980

@kidoΜου κανονικά είναι να μ έρθει Σάββατο-Δευτέρα. 

Αλλά κάπου διάβασα για το στηθος ότι όταν σε πονάνε οι θηλές πριν την καθυστερηση είναι ένδειξη εγκυμοσύνης Όχι γενικά να πριζεται κ να πονά στα πλάγια αλλά μόνο οι θηλές. 

Είχα επαφές 3 φορές αυτό πρόλαβα μόνο. 

Είχα ωορηξια στις 15 Κ είχα επαφές 12,14,15


LolXp3.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 35 λεπτά , Beboula25 είπε:

Καλημέρα πολύ χάρηκα που μας έγραψες.. Τελείωσε είμαι στην τριτη ημέρα αδιαθεσίας και εχθές το βράδυ μπορώ να πω ότι ήταν από τα χειρότερα που έχω περάσει σε πονους.Δεν πειράζει καλως που έγινε τώρα στην αρχή απλώς με έχει πιάσει μια μικρή ανησυχία για το αν έχω κάποιο θέμα κ δεν το γνωρίζω. Προς το παρόν μόλις τελειώσει θα με δει ένας γιατρος θα συζητήσω κιολας τις επιλογες μας γιατί έχουμε πει με τον άντρα μου να μην το ψαξουμε αμεσως να προσπαθήσουμε άλλη μια χωρίς άγχος και αν ξανά συμβεί τότε θα ξεκινήσουμε τα απαραίτητα.

Εσυ πως είσαι τι κανεις;

 Ωραία τέλεια δεν πειράζει δεν θελουμε και με το ζόρι το σημαντικό είναι πως έχεις σερί επαφουλες..Περιμένω πως και πως μια τεραστια χαρά από εσένα..  Πολύ θετικό που ποναγες τόσο προφανως έσπαγε και πονάει γιατί τρέχει το υγρό στο δουγλασειο αρα τώρα το πρωί που συνάντησε τα “υπόλοιπα” είναι ιδανικό!

Με το καλό Μαρθουλα μου να την πάρεις αγκαλίτσα!!!! Σε ευχαριστούμε για την ευχή!

Αχ Κική μου μακάρι να πέτυχε το timing και να βρέθηκαν τα δυο τους ερωτικό ραντεβου σ' αυτό το δουγλάσειο που λες (πρώτη φορά ακούω αυτή τη λέξη! στη σάλπιγγα δεν συναντιούνται ωάριο και σπερματοζωάριο ή είμαι ανενημέρωτη;!)

Σε σένα εύχομαι να μη χρειαστεί να ψάξετε τίποτα και το επόμενο σποράκι που θα σου έρθει γρήγορα γρήγορα να μείνει κιόλας! 

πρίν από 15 λεπτά , Flo flo είπε:

@kidoΜου κανονικά είναι να μ έρθει Σάββατο-Δευτέρα. 

Αλλά κάπου διάβασα για το στηθος ότι όταν σε πονάνε οι θηλές πριν την καθυστερηση είναι ένδειξη εγκυμοσύνης Όχι γενικά να πριζεται κ να πονά στα πλάγια αλλά μόνο οι θηλές. 

Είχα επαφές 3 φορές αυτό πρόλαβα μόνο. 

Είχα ωορηξια στις 15 Κ είχα επαφές 12,14,15

Μπορεί να είναι 3 αλλά ειναι πολύ καλές! Στοχευμένες! Κι εγώ σε παρόμοιες μέρες είχα αυτό το μήνα 7, 12, 13 και 15 πολύ καλά το πάμε μέχρι τώρα! Άντε να δούμε τι θα δούμε, μακάρι να σταθούμε τυχερές και οι δύο!

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 30 λεπτά , Flo flo είπε:

Ευχαριστω για την απαντηση κοριτσι εγω λεω για πριν την καθυστέρηση. 

Αρα είναι διαφορετικός ο πόνος ε? Σκατουλες 

Είναι αλήθεια ότι πριν δείτε ότι είστε έγκυες δλδ λίγο πριν την καθυστερηση πονάνε οι θηλές?

Γιατί εμένα πονάει το στηθος στα πλαϊνά 

Λοιπόν τα συμπτώματα διαφέρουν στην κάθε κοπέλα αλλα θα σου πω και εγω τα δικά μου που ήταν τόσο πρόσφατα αλλα και τα προηγούμενα. Τις αλλες φορές το στηθος μου τουμπανιασε όπως και πριν την περιοδο αλλα η διαφορα ήταν πως δεν μπορουσα να κοιμηθώ μπρούμυτα από τον πόνο ήταν και μπροστά και πλαγια και ένιωθα κυριως στο μπάνιο πως έτσουζαν. Όσο για τις θηλές τότε μετά την καθυστέρηση δεν ακουμπιοταν.

Σε αυτή το στηθος στην αρχή πρηστηκε ελαφρά και μετά την καθυστέρηση άρχισε να μεγαλώνει αισθητά και ποναγε και στα πλαγια δλδ με ενοχλούσε και το σουτιέν. Δεν θα σου πω μην ψάχνεις για συμπτώματα γιατί και εγω που πλέον ξέρω το κάνω τι να λέμε τώρα υπάρχει αγωνία.Απλως θα σου πω τι έχω εγω ως στανταρ ας το πω έτσι. Έχω πει και εδώ πολλες φορές πως θα το καταλάβω αν είμαι γιατί δεν θα έχω τίποτα που να θυμίζει περιοδο και εννοούσα τις ενοχλήσεις χαμηλά. Τώρα την πάτησα και είχα ότι την θύμιζε αλλα αυτό για εμενα έδειξε πως δεν πήγαινε καλα άρα επιστρέφω και επιμένω στο αρχικό αλλα μιλάω μόνο για εμενα που με ξέρω από έξω το ξεκαθαρίζω! Θέλω με αυτό να σου πω ότι ισως να το νιώσεις ενστικτωδως απο τις διαφορές τις τελευταιες ημερες που πλησιάζεις πολύ κοντά στην αναμενόμενη με το αν υποχωρούν οι δυναμώνουν τα συμπτώματα γιατί πριν είναι αδύνατον ούτε οι γιατροί δεν μπορούν να μας το πουν σε υπέρηχο μιας και εκεί δείχνει όπως σε επερχόμενη περιοδο δλδ ένα παχύ ενδομήτριο. 

  • Μου αρέσει 1
  • Ευχαριστώ 1
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 9 λεπτά , kido είπε:

Αχ Κική μου μακάρι να πέτυχε το timing και βρέθηκαν τα δυο τους ερωτικό ραντεβου σ' αυτό το δουγλάσειο που λες (πρώτη φορά ακούω αυτή τη λέξη! στη σάλπιγγα δεν συναντιούνται ωάριο και σπερματοζωάριο ή είμαι ανενημέρωτη;!)

Σε σένα εύχομαι να μη χρειαστεί να ψάξετε τίποτα και το επόμενο σποράκι που θα σου έρθει γρήγορα γρήγορα να μείνει κιόλας! 

Μπορεί να είναι 3 αλλά ειναι πολύ καλές! Στοχευμένες! Κι εγώ σε παρόμοιες μέρες είχα αυτό το μήνα 7, 12, 13 και 15 πολύ καλά το πάμε μέχρι τώρα! Άντε να δούμε τι θα δούμε, μακάρι να σταθούμε τυχερές και οι δύο!

Είχες καλές επαφές εσύ μια χαρά. Αφού συνεχίζεις κ μέχρι τώρα κ χθες έκανες κ προχθές πάρα πολλές επαφές μπράβο. 

Τον έχεις λιώσει τον άνθρωπο χαχαψα


LolXp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

πρίν από 5 λεπτά , Flo flo είπε:

Είχες καλές επαφές εσύ μια χαρά. Αφού συνεχίζεις κ μέχρι τώρα κ χθες έκανες κ προχθές πάρα πολλές επαφές μπράβο. 

Τον έχεις λιώσει τον άνθρωπο χαχαψα

Κανονικά μιλάμε! Παρασκευή  απόγευμα τσακωθήκαμε, πιο μετά τα βρήκαμε και από τότε το πήραμε σερί!!! Τόσο μαζεμένο σεξ πρώτη φορά έχουμε νομίζω! Ελπίζω να είναι για καλό! Αφου μου είπε κιόλας, για μηχανή του σεξ με πέρασες;; Αφού αποδίδεις, του λέω, τι γκρινιάζεις;;; Θέλει δουλειά ο μπέμπης που θέλεις!!! Αμ πώς δηλαδή!! Κορίτσια με ανεβάζετε που τα λέμε, ευχαριστώ πολύ! Χθες ήμουν αγχωμένη αν το πάμε καλά, ενώ σήμερα πετάω! Ορμόνες από το σεξ θα είναι, δεν εξηγείται αλλιώς τέτοια χαρά και αισιοδοξία Δευτεριάτικο!

  • Μου αρέσει 3
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 3 λεπτά , Beboula25 είπε:

Λοιπόν τα συμπτώματα διαφέρουν στην κάθε κοπέλα αλλα θα σου πω και εγω τα δικά μου που ήταν τόσο πρόσφατα αλλα και τα προηγούμενα. Τις αλλες φορές το στηθος μου τουμπανιασε όπως και πριν την περιοδο αλλα η διαφορα ήταν πως δεν μπορουσα να κοιμηθώ μπρούμυτα από τον πόνο ήταν και μπροστά και πλαγια και ένιωθα κυριως στο μπάνιο πως έτσουζαν. Όσο για τις θηλές τότε μετά την καθυστέρηση δεν ακουμπιοταν.

Σε αυτή το στηθος στην αρχή πρηστηκε ελαφρά και μετά την καθυστέρηση άρχισε να μεγαλώνει αισθητά και ποναγε και στα πλαγια δλδ με ενοχλούσε και το σουτιέν. Δεν θα σου πω μην ψάχνεις για συμπτώματα γιατί και εγω που πλέον ξέρω το κάνω τι να λέμε τώρα υπάρχει αγωνία.Απλως θα σου πω τι έχω εγω ως στανταρ ας το πω έτσι. Έχω πει και εδώ πολλες φορές πως θα το καταλάβω αν είμαι γιατί δεν θα έχω τίποτα που να θυμίζει περιοδο και εννοούσα τις ενοχλήσεις χαμηλά. Τώρα την πάτησα και είχα ότι την θύμιζε αλλα αυτό για εμενα έδειξε πως δεν πήγαινε καλα άρα επιστρέφω και επιμένω στο αρχικό αλλα μιλάω μόνο για εμενα που με ξέρω από έξω το ξεκαθαρίζω! Θέλω με αυτό να σου πω ότι ισως να το νιώσεις ενστικτωδως απο τις διαφορές τις τελευταιες ημερες που πλησιάζεις πολύ κοντά στην αναμενόμενη με το αν υποχωρούν οι δυναμώνουν τα συμπτώματα γιατί πριν είναι αδύνατον ούτε οι γιατροί δεν μπορούν να μας το πουν σε υπέρηχο μιας και εκεί δείχνει όπως σε επερχόμενη περιοδο δλδ ένα παχύ ενδομήτριο. 

Καταλαβα. Ευχαριστώ για την πληροφορία την χρειαζόμουν. 

Μπαααα δεν ξανά ασχολούμαι εξάλλου στον 3 μήνα προσπαθειών είμαι. 

Ας έχω συμπτώματα η ας μην έχω αν δω κ δεν έρχεται η περίοδιλα τότε θα ενδιαφερθω .πφφφ

Εσύ τι μ κάνεις όμορφη ποια είναι τα βήματα σου τώρα τι κάνεις?


LolXp3.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 10 λεπτά , kido είπε:

Αχ Κική μου μακάρι να πέτυχε το timing και να βρέθηκαν τα δυο τους ερωτικό ραντεβου σ' αυτό το δουγλάσειο που λες (πρώτη φορά ακούω αυτή τη λέξη! στη σάλπιγγα δεν συναντιούνται ωάριο και σπερματοζωάριο ή είμαι ανενημέρωτη;!)

Σε σένα εύχομαι να μη χρειαστεί να ψάξετε τίποτα και το επόμενο σποράκι που θα σου έρθει γρήγορα γρήγορα να μείνει κιόλας! 

Μπορεί να είναι 3 αλλά ειναι πολύ καλές! Στοχευμένες! Κι εγώ σε παρόμοιες μέρες είχα αυτό το μήνα 7, 12, 13 και 15 πολύ καλά το πάμε μέχρι τώρα! Άντε να δούμε τι θα δούμε, μακάρι να σταθούμε τυχερές και οι δύο!

Χεχε να σαι καλα ρε αγαπη μου έτσι οπωσ τα λες χαμογέλασα σε ευχαριστώ! Το δουγλασειο είναι η περιοχή μεσα μας οπου εκεί απελευθερώνεται το υγρό από το αυγουλακι που έσπασε. Έτσι βλέπουν υπερηχογραφικα ότι έγινε επιτυχης ωορρηξια.Εμεις πονάμε κυριως την στιγμή που ραγίζει το τσόφλι και όταν χύνεται το υγρό έχουμε ακόμη ισως την ενοχλησουλα. Μια χαρά ενημερωμένη είσαι! 

Απο το στομα σου και στου Θεού το αυτί αγαπη μου..

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Beboula25 είπε:

Καλημέρα πολύ χάρηκα που μας έγραψες.. Τελείωσε είμαι στην τριτη ημέρα αδιαθεσίας και εχθές το βράδυ μπορώ να πω ότι ήταν από τα χειρότερα που έχω περάσει σε πονους.Δεν πειράζει καλως που έγινε τώρα στην αρχή απλώς με έχει πιάσει μια μικρή ανησυχία για το αν έχω κάποιο θέμα κ δεν το γνωρίζω. Προς το παρόν μόλις τελειώσει θα με δει ένας γιατρος θα συζητήσω κιολας τις επιλογες μας γιατί έχουμε πει με τον άντρα μου να μην το ψαξουμε αμεσως να προσπαθήσουμε άλλη μια χωρίς άγχος και αν ξανά συμβεί τότε θα ξεκινήσουμε τα απαραίτητα.

Εσυ πως είσαι τι κανεις;

 Ωραία τέλεια δεν πειράζει δεν θελουμε και με το ζόρι το σημαντικό είναι πως έχεις σερί επαφουλες..Περιμένω πως και πως μια τεραστια χαρά από εσένα..  Πολύ θετικό που ποναγες τόσο προφανως έσπαγε και πονάει γιατί τρέχει το υγρό στο δουγλασειο αρα τώρα το πρωί που συνάντησε τα “υπόλοιπα” είναι ιδανικό!

Με το καλό Μαρθουλα μου να την πάρεις αγκαλίτσα!!!! Σε ευχαριστούμε για την ευχή!

Κριμα ρε συ κοριτσι,μακάρι να ξανα ερθει σύντομα και επίσης να συνέβει απο τυχαιο γεγονος και οχι γιατι κατι εχετε. Σου ευχομαι σύντομα με ενα μωρακι στη κοιλίτσα.  

Εγω καλα ειμαι, δε προσπαθούμε ιδιαιτερα ειναι λιγο φλου αμα τύχει να πέσουμε σε γόνιμες και αμα κάτσει ενα μωρακι καλως να ερθει. ειχα και ενα θεμα με το κύκλο μου που μεγάλωσε πολύ.. Πηρα κατι βιταμίνες εχει στρώσει λιγο τωρα περιμενω δευτερα να αδιάθετησω να δουμε αν θα ερθει στην ωρα του παλι

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 6 λεπτά , Flo flo είπε:

Καταλαβα. Ευχαριστώ για την πληροφορία την χρειαζόμουν. 

Μπαααα δεν ξανά ασχολούμαι εξάλλου στον 3 μήνα προσπαθειών είμαι. 

Ας έχω συμπτώματα η ας μην έχω αν δω κ δεν έρχεται η περίοδιλα τότε θα ενδιαφερθω .πφφφ

Εσύ τι μ κάνεις όμορφη ποια είναι τα βήματα σου τώρα τι κάνεις?

Εύχομαι να έχει έρθει ο πελαργός!!

Ε σήμερα είμαι κάπως πεσμένη γιατί βόγκηξα τα χαράματα από τους πονους.Εχθές όλη μέρα με παυσίπονο και σήμερα με βλέπω με λίγα πονακια αλλα ελπίζω να περνάει σιγά σιγά.. Από βήματα να καθαρίσω να πάω στον γιατρό να δω τι θα πούμε. Δεν ξέρω ξεκιναω αμεσως; Περιμένω μια περιοδο πρώτα; Ήμουν 5 εβδομάδων 38 μερες μερες από την περιοδο. Πολύ νωρις άρα θέλω να πιστεύω πως θα έχουμε αμεσως το ελεύθερο οποια γνωρίζει κάτι ας μου πει μπας και ανέβω λίγο.

 

πρίν από 1 λεπτό , soth_26 είπε:

Κριμα ρε συ κοριτσι,μακάρι να ξανα ερθει σύντομα και επίσης να συνέβει απο τυχαιο γεγονος και οχι γιατι κατι εχετε. Σου ευχομαι σύντομα με ενα μωρακι στη κοιλίτσα.  

Εγω καλα ειμαι, δε προσπαθούμε ιδιαιτερα ειναι λιγο φλου αμα τύχει να πέσουμε σε γόνιμες και αμα κάτσει ενα μωρακι καλως να ερθει. ειχα και ενα θεμα με το κύκλο μου που μεγάλωσε πολύ.. Πηρα κατι βιταμίνες εχει στρώσει λιγο τωρα περιμενω δευτερα να αδιάθετησω να δουμε αν θα ερθει στην ωρα του παλι

 Καλα κανεις κορίτσι μου χαλαρά οπως σας βγαίνει και μακάρι να έρθει η καλύτερη έκπληξη! Θα φτιάξει και αυτό με την περιοδο εσείς να είστε καλα!!

Σε ευχαριστώ πολύ αυτό Παναγία μου να ήταν τυχαίο αλλα όπως και να έχει θα τα φτιαξουμε ελπίζω..

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


2 ώρες πρίν, kido είπε:

Σε θυμάμαι σου λέω που είχες βάλει στόχο να χάσεις κιλά και δεν ασχολιόσουν και τόσο με το θέμα και έτσι ήρθε! Εμείς κλείσαμε χρόνο προσπαθειών και όσο να 'ναι όταν περνάει ο καιρός σου τη βαράει! Μακάρι να είμαι κοντά!

Στο εύχομαι ολόψυχα καρδιά μου σύντομα νά ακούσω ότι είσαι εγκυουλα !!!

1 hour ago, Beboula25 είπε:

Καλημέρα πολύ χάρηκα που μας έγραψες.. Τελείωσε είμαι στην τριτη ημέρα αδιαθεσίας και εχθές το βράδυ μπορώ να πω ότι ήταν από τα χειρότερα που έχω περάσει σε πονους.Δεν πειράζει καλως που έγινε τώρα στην αρχή απλώς με έχει πιάσει μια μικρή ανησυχία για το αν έχω κάποιο θέμα κ δεν το γνωρίζω. Προς το παρόν μόλις τελειώσει θα με δει ένας γιατρος θα συζητήσω κιολας τις επιλογες μας γιατί έχουμε πει με τον άντρα μου να μην το ψαξουμε αμεσως να προσπαθήσουμε άλλη μια χωρίς άγχος και αν ξανά συμβεί τότε θα ξεκινήσουμε τα απαραίτητα.

Εσυ πως είσαι τι κανεις;

 Ωραία τέλεια δεν πειράζει δεν θελουμε και με το ζόρι το σημαντικό είναι πως έχεις σερί επαφουλες..Περιμένω πως και πως μια τεραστια χαρά από εσένα..  Πολύ θετικό που ποναγες τόσο προφανως έσπαγε και πονάει γιατί τρέχει το υγρό στο δουγλασειο αρα τώρα το πρωί που συνάντησε τα “υπόλοιπα” είναι ιδανικό!

Με το καλό Μαρθουλα μου να την πάρεις αγκαλίτσα!!!! Σε ευχαριστούμε για την ευχή!

Ευχαριστώ πάρα πολύ κοριτσάκι μου... σύντομα νά γίνεις μανούλα!!!

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 23 λεπτά , Μαρθα Κ είπε:

Στο εύχομαι ολόψυχα καρδιά μου σύντομα νά ακούσω ότι είσαι εγκυουλα !!!

Ευχαριστώ πάρα πολύ κοριτσάκι μου... σύντομα νά γίνεις μανούλα!!!

Να είσαι καλα κορίτσι μου σε ευχαριστώ πολυυυ!! 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα σε ολα τα κοριτσια.εγω τελειωσα με τις γονινες αν και δεν ειχα πολλα υγρα σε σχεση με τις αλλες φορες..τωρα θα κανω υπομονη 2 βδομαδες μπας και καταφεραμε τιποτα .

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 3 λεπτά , vikaki82 είπε:

Καλησπερα σε ολα τα κοριτσια.εγω τελειωσα με τις γονινες αν και δεν ειχα πολλα υγρα σε σχεση με τις αλλες φορες..τωρα θα κανω υπομονη 2 βδομαδες μπας και καταφεραμε τιποτα .

Με το καλό γλυκουλα μου!

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Beboula25 είπε:

Εύχομαι να έχει έρθει ο πελαργός!!

Ε σήμερα είμαι κάπως πεσμένη γιατί βόγκηξα τα χαράματα από τους πονους.Εχθές όλη μέρα με παυσίπονο και σήμερα με βλέπω με λίγα πονακια αλλα ελπίζω να περνάει σιγά σιγά.. Από βήματα να καθαρίσω να πάω στον γιατρό να δω τι θα πούμε. Δεν ξέρω ξεκιναω αμεσως; Περιμένω μια περιοδο πρώτα; Ήμουν 5 εβδομάδων 38 μερες μερες από την περιοδο. Πολύ νωρις άρα θέλω να πιστεύω πως θα έχουμε αμεσως το ελεύθερο οποια γνωρίζει κάτι ας μου πει μπας και ανέβω λίγο.

 

 Καλα κανεις κορίτσι μου χαλαρά οπως σας βγαίνει και μακάρι να έρθει η καλύτερη έκπληξη! Θα φτιάξει και αυτό με την περιοδο εσείς να είστε καλα!!

Σε ευχαριστώ πολύ αυτό Παναγία μου να ήταν τυχαίο αλλα όπως και να έχει θα τα φτιαξουμε ελπίζω..

πιστευω θα σου πει ο γιατρος οτι μπορειτε απο αυτον τον μηνα αμεσα.να μην τον αφησεις να παει χαμενος,μετα απο βιοχημικη πολυ πιθανο να μεινεις αμεσως ξανα.κ αυτη τη φορα να ερθει για να μεινει!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...