Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 3 ώρες πρίν, Bluee19 είπε:

      Για μια στιγμή αγχώθηκα γιατί έλειπα και δεν είχα δει το χαρτί αλλά τ τσέκαρα τώρα και λέει 1η μέρα εμένα δεν ξέρω γιατί αλλά και την προηγούμενη φορά 1ημερα ξεκίνησα και έφτιαξε καλό ενδομήτριο τ να πω δεν ξέρω πρωτόκολλο με πρωτόκολλο αλλάζει λογικά 

      Ναι εννοείται ο καθε γιατρός ξέρει το καλύτερο ανα περιπτωση. Εγώ και δεύτερη μέρα που ξεκίνησα και 3η γιατί την πρώτη δεν είχα ροή το ενδιομητριο μια χαρά έφτιαξε.  Εσένα αυτό που σου έγραψαν. Καλή αρχή!!!! 🙏

Συμπτώματα εγκυμοσύνης πριν την καθυστέρηση απο το Parents


Recommended Posts


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 40,9k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • Ungry girl

    2701

  • Nati85

    2289

  • elenakii22

    2033

  • alina80

    1980

Κορίτσια έχετε απόλυτο δίκιο..Κ Φυσικά όλοι έχουν άποψη..Κ το χειρότερο είναι ότι κάποιοι έχουν το θράσος ν έχουν άποψη Ενώ δεν έχεις καν σχέση.. Εγώ το βίωσα πρόσφατα αλλιώς αυτό Π λέτε.. δεν ξέρω αν είναι κ σχετικό Αλλά σε φέρνουν σε δύσκολη θέση Ακόμα Κ αν δε το πουν σε σένα Κ τι μάθεις καταλαθος από αλλόν . Για μένα αναφέρθηκαν στα κιλά μ γτ μετα τις αναγούλες της εγκυμοσύνης έβγαλα τ σπασμένα μ Κ έφαγα ότι στερήθηκα εννιά μήνες..Ε Όσο ν ναι τ βαλα τ κιλάκια..Ε μια μην την ονομάσω φαγώθηκε ν μάθει μέσω τρίτων αν ξαναειμαι έγκυος τόσο γρήγορα Γιατί έβαλα πολλά κιλά.. Ε φυσικο είναι μετά ν μη θέλω ν εμφανιστώ δημόσια .είχα μια πρόσφατη γέννα Π δε περιμένα τέτοια έκβαση..(εννοώ καισαρική..Δεν εχω κάτι πλέον απλά Όταν είχα διαστολή δεκα μέσα σε δύο ώρες και πρωτοτοκη.. Κ τλκ έφαγα πόνους ποσες ώρες..αδρανοποίηθηκε Η μήτρα..σταμάτησαν οι συσπάσεις Κ πήγαμε εσπευσμένα για καισαρική γτ οι σφιγμοι του μωρου ειχαν πέσει πολυ..) μετα πονος της τομής.. Ένα μήνα δε κοιμήθηκα ξαπλωμένη γιατί πονούσα..το μωρό έχασε τόσο βάρος Π λίγο έλειψε ν νοσηλευτει..κλπ....Κ Ενώ τ ξεπέρασα όλα αυτά.. Κ ήμουν καλα..μαθαινω αυτο..τ κιλά μ κ το σώμα μ έγιναν θέμα συζήτησης.. Ε ξαναεπεσα ψυχολογικά.. Αλλά κατέληξα ότι δεν αξίζει ν ασχολείται κάνεις με τέτοιους ανθρώπους.. ειδικά αν ρώτανε καλοπροαίρετα!!

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 39 λεπτά , oneira_glyka είπε:

Κορίτσια έχετε απόλυτο δίκιο..Κ Φυσικά όλοι έχουν άποψη..Κ το χειρότερο είναι ότι κάποιοι έχουν το θράσος ν έχουν άποψη Ενώ δεν έχεις καν σχέση.. Εγώ το βίωσα πρόσφατα αλλιώς αυτό Π λέτε.. δεν ξέρω αν είναι κ σχετικό Αλλά σε φέρνουν σε δύσκολη θέση Ακόμα Κ αν δε το πουν σε σένα Κ τι μάθεις καταλαθος από αλλόν . Για μένα αναφέρθηκαν στα κιλά μ γτ μετα τις αναγούλες της εγκυμοσύνης έβγαλα τ σπασμένα μ Κ έφαγα ότι στερήθηκα εννιά μήνες..Ε Όσο ν ναι τ βαλα τ κιλάκια..Ε μια μην την ονομάσω φαγώθηκε ν μάθει μέσω τρίτων αν ξαναειμαι έγκυος τόσο γρήγορα Γιατί έβαλα πολλά κιλά.. Ε φυσικο είναι μετά ν μη θέλω ν εμφανιστώ δημόσια .είχα μια πρόσφατη γέννα Π δε περιμένα τέτοια έκβαση..(εννοώ καισαρική..Δεν εχω κάτι πλέον απλά Όταν είχα διαστολή δεκα μέσα σε δύο ώρες και πρωτοτοκη.. Κ τλκ έφαγα πόνους ποσες ώρες..αδρανοποίηθηκε Η μήτρα..σταμάτησαν οι συσπάσεις Κ πήγαμε εσπευσμένα για καισαρική γτ οι σφιγμοι του μωρου ειχαν πέσει πολυ..) μετα πονος της τομής.. Ένα μήνα δε κοιμήθηκα ξαπλωμένη γιατί πονούσα..το μωρό έχασε τόσο βάρος Π λίγο έλειψε ν νοσηλευτει..κλπ....Κ Ενώ τ ξεπέρασα όλα αυτά.. Κ ήμουν καλα..μαθαινω αυτο..τ κιλά μ κ το σώμα μ έγιναν θέμα συζήτησης.. Ε ξαναεπεσα ψυχολογικά.. Αλλά κατέληξα ότι δεν αξίζει ν ασχολείται κάνεις με τέτοιους ανθρώπους.. ειδικά αν ρώτανε καλοπροαίρετα!!

Μην ακούς κανέναν κορίτσι. Κι αν σου πει κανείς "πάχυνες" να του πεις "ναι τα βρήκα σε προσφορά και τα πήρα"... Άμα πια με τον καθένα. Ας έχει ότι γνώμη θέλει, να μάθει να μην τη λέει.

1 hour ago, elenakii22 είπε:

πηρα ενα με μια φωκια!ειναι γκρι με μπλε-μωβ!ενταξει δεν ειναι πολυ ουδέτερο αλλα δεν ειχα πολλες επιλογες!εξαλλου θα παρω πολλα ακομα!!

Μία χαρά πρωτότυπο μου φαινεται εμένα. Τα χρώματα δεν έχουν φύλο... Σχεδόν μέχρι το δεύτερο παγκόσμιο πόλεμο να ξέρεις το ροζ θεωρούνταν αντρικό χρώμα. Όλα αυτά στερεότυπα είναι... Καλή αρχή! Πες μας αντιδράσεις. 

  • Μου αρέσει 3
Link to comment
Share on other sites

κοριτσια πηγαν ολα τελεια!η γιαγια μου ηταν στενοχωρημενη γτ πρεπει να κανει εμα χειρουργειο κ της παω την σακουλα κ της λεω σου πηρα δωρο το ανοιγει το βγαζει (το μπιμπερο)και μου λεει ο επειδη με λενε μπεμπα(μπεμπα την φωνάζουν ολοι)μου το πηρες?χαχα!!οχι της λεω ειναι για το μωρο!!ενταξει ειναι το πρωτο της δισεγγονο κ συγκινήθηκε πολυ!!!

3 ώρες πρίν, oneira_glyka είπε:

Κορίτσια έχετε απόλυτο δίκιο..Κ Φυσικά όλοι έχουν άποψη..Κ το χειρότερο είναι ότι κάποιοι έχουν το θράσος ν έχουν άποψη Ενώ δεν έχεις καν σχέση.. Εγώ το βίωσα πρόσφατα αλλιώς αυτό Π λέτε.. δεν ξέρω αν είναι κ σχετικό Αλλά σε φέρνουν σε δύσκολη θέση Ακόμα Κ αν δε το πουν σε σένα Κ τι μάθεις καταλαθος από αλλόν . Για μένα αναφέρθηκαν στα κιλά μ γτ μετα τις αναγούλες της εγκυμοσύνης έβγαλα τ σπασμένα μ Κ έφαγα ότι στερήθηκα εννιά μήνες..Ε Όσο ν ναι τ βαλα τ κιλάκια..Ε μια μην την ονομάσω φαγώθηκε ν μάθει μέσω τρίτων αν ξαναειμαι έγκυος τόσο γρήγορα Γιατί έβαλα πολλά κιλά.. Ε φυσικο είναι μετά ν μη θέλω ν εμφανιστώ δημόσια .είχα μια πρόσφατη γέννα Π δε περιμένα τέτοια έκβαση..(εννοώ καισαρική..Δεν εχω κάτι πλέον απλά Όταν είχα διαστολή δεκα μέσα σε δύο ώρες και πρωτοτοκη.. Κ τλκ έφαγα πόνους ποσες ώρες..αδρανοποίηθηκε Η μήτρα..σταμάτησαν οι συσπάσεις Κ πήγαμε εσπευσμένα για καισαρική γτ οι σφιγμοι του μωρου ειχαν πέσει πολυ..) μετα πονος της τομής.. Ένα μήνα δε κοιμήθηκα ξαπλωμένη γιατί πονούσα..το μωρό έχασε τόσο βάρος Π λίγο έλειψε ν νοσηλευτει..κλπ....Κ Ενώ τ ξεπέρασα όλα αυτά.. Κ ήμουν καλα..μαθαινω αυτο..τ κιλά μ κ το σώμα μ έγιναν θέμα συζήτησης.. Ε ξαναεπεσα ψυχολογικά.. Αλλά κατέληξα ότι δεν αξίζει ν ασχολείται κάνεις με τέτοιους ανθρώπους.. ειδικά αν ρώτανε καλοπροαίρετα!!

ειναι καποιοι ανθρωποι που δεν τους ενδιαφερει αν σε στενοχωρησουν η οχι!αυτοι που λενε αρνητικα ειναι οσοι η ζωη τους δεν εχει ενδιαφερον και ζηλευουν τους αλλους!μην αφηνεις κανεναν να σε ριξει!εσυ ξερεις τι είναι καλο για σενα!τα κιλα αν δε σου δημιουργουν προβλημα υγείας δεν υπαρχει λογος να τα χασεις αν δεν θες!ενταξει εμενα η ξαδελφη μου είναι 150 κιλα...δεν είναι το προβλημα τα κιλα αλλα οτι εχει προβληματα υγείας που οφειλονται σε αυτο!εγω της ειπα αν καταφέρεις να πας 80 θα εισαι τελεια!σκοπος ειναι να ειμαστε υγιείς!αν δεν εχεις προβλημα με την υγεια σου και νιωθεις και εσυ καλα με την εικονα σου και 150 να εισαι γουστο σου!!!

  • Μου αρέσει 1

BBILp3.png8ZWsp3.pngAY0qp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

On Friday, July 21, 2017 at 4:49 ΜΜ, giota@ είπε:

Γεια σας..... τι μου κάνετε;;;;;;:):)

@elenakii22 μπράβο κορίτσι....... όλα τέλεια λοιπόν...... προσοχή και ξεκούραση και όλα θα πάνε καλά........ γρήγορα να ακούσεις και την καρδούλα του μωρού σου......:wub::wub:

@Ani ani έλα ντε εδώ μας πιάνει εμάς ανυπομονησία δεν θα πιάνει εσάς χα χα χα. Είμαι σίγουρη πως θα είσαι ενθουσιασμένη τη Δευτέρα γυρνώντας από το γιατρό.......... όλα τέλεια θα πάνε.........:):)

@λουπιτα έλα καλέ κορίτσι μην κάνεις έτσι........ εμάς μάλλον είναι ο επόμενος μήνας ο τυχερός μας......... τόσες είμαστε εδώ και είμαστε παρέα....... σε καταλαβαίνω απόλυτα ωστόσο γιατί υπάρχει και αυτό το "γιατί" αλλά επειδή τον προηγούμενο μήνα πέρασα από αυτή την διαδικασία σου λέω......... μην το σκέφτεσαι έτσι γιατί δεν βγαίνει τίποτα........... τώρα εγώ τα λέω για να τα ακούσω και εγώ κυρίως........ χα χα.

χαχαχαχχα  αχ νά'σαι καλά γέλασα. ξέρω θελει υπομονή.Και αυτό που με τιραναει είναι το γιατί.Όπως στο είπες. μίλησα με τον γιατρό μου και μου είπε να κανω ορμονολογικρς την Δευτέρα 4 μερα κυκλου και κάποιες αργότερα.Και Πέμπτη σπερμοδιαγραμμα!!!! άντε κ δούμε Γιατί δεν μπορώ με τη αγνοια

On Friday, July 21, 2017 at 6:04 ΜΜ, Μαρθα Κ είπε:

@elenakii22 έτσι όλο ευχάριστα να μας λες νέα από τον γιατρό θέλω!!!!!!             @Ani ani αντέ κούκλα μου περιμένω τα δικά σου νέα τώρα την Δευτέρα που θα είναι σίγουρα πολύ καλά και θα πάρουμε χαρά και από σένα!!!              @giota@       @Giotaμου τι κάνεις κοριτσάκι μου??   @λουπιτα μου καλά σου λέει η γιώτα και εγώ  προσπαθώ τετράμηνο και τίποτα αλλά πλέων δεν με περνάει από κάτω το έχω βγάλει από το μυαλό μου δεν το σκέφτομαι καν ούτε μπαίνω ίντερνετ να ψάχνω συμπτώματα όπως παλιά τον προηγούμενο μήνα που μου ήρθε περίοδος χάρηκα πολύ γιατί μετά από καιρό ο κύκλος μου ήρθε κανονικά!!!! Λοιπόν αν θες να με ακούσεις ξέχνα τα πάντα πες άμα είναι να έρθει θα έρθει και αυτό εκεί που δεν το περιμένουμε θα μας έρθει.!!!!!       @Alekagala εσύ πως πας με το σπορακι σου έχει μεγαλώσει αρκετά εεε??                                                               @caramel σου στέλνω πολλά φιλάκια κι εύχομαι να μάθω και από σένα σύντομα ευχάριστα νέα!!!!! 

άμα ήταν για τετράμηνο καλα θα ήταν.κοντεύουμε χρόνο!!!! θα έχω μια ξεκάθαρη εικόνα τωρα Γιατί ξεκινάμε εξετάσεις.

@caramel_83 βάλε με 20 Αυγούστου!!!!υπομονή τι να κανω....χαχα

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

@elenakii22 τελεια η εκπληξη....  Εγω δε τα παω καλα με τις εκπλήξεις!  Τωρα σε αυτο το σπορι το ειπα στους δικούς μου με ενα υπέρηχο σε κορνίζα στο τριτο μηνα και στα πεθερικά μου στο 4ο σχεδον.... 

@caramel_83 περνώ χρόνια τ4 είτε το 50αρι είτε το 75αρι..... Ποτς δεν μου εφερε εμετό.... Μηπως ειναι κατι αλλο??? 

  • Μου αρέσει 1

iFxFp2.pngw1NGp2.pngo7ZFp3.png

Link to comment
Share on other sites

12 ώρες πρίν, oneira_glyka είπε:

Κορίτσια έχετε απόλυτο δίκιο..Κ Φυσικά όλοι έχουν άποψη..Κ το χειρότερο είναι ότι κάποιοι έχουν το θράσος ν έχουν άποψη Ενώ δεν έχεις καν σχέση.. Εγώ το βίωσα πρόσφατα αλλιώς αυτό Π λέτε.. δεν ξέρω αν είναι κ σχετικό Αλλά σε φέρνουν σε δύσκολη θέση Ακόμα Κ αν δε το πουν σε σένα Κ τι μάθεις καταλαθος από αλλόν . Για μένα αναφέρθηκαν στα κιλά μ γτ μετα τις αναγούλες της εγκυμοσύνης έβγαλα τ σπασμένα μ Κ έφαγα ότι στερήθηκα εννιά μήνες..Ε Όσο ν ναι τ βαλα τ κιλάκια..Ε μια μην την ονομάσω φαγώθηκε ν μάθει μέσω τρίτων αν ξαναειμαι έγκυος τόσο γρήγορα Γιατί έβαλα πολλά κιλά.. Ε φυσικο είναι μετά ν μη θέλω ν εμφανιστώ δημόσια .είχα μια πρόσφατη γέννα Π δε περιμένα τέτοια έκβαση..(εννοώ καισαρική..Δεν εχω κάτι πλέον απλά Όταν είχα διαστολή δεκα μέσα σε δύο ώρες και πρωτοτοκη.. Κ τλκ έφαγα πόνους ποσες ώρες..αδρανοποίηθηκε Η μήτρα..σταμάτησαν οι συσπάσεις Κ πήγαμε εσπευσμένα για καισαρική γτ οι σφιγμοι του μωρου ειχαν πέσει πολυ..) μετα πονος της τομής.. Ένα μήνα δε κοιμήθηκα ξαπλωμένη γιατί πονούσα..το μωρό έχασε τόσο βάρος Π λίγο έλειψε ν νοσηλευτει..κλπ....Κ Ενώ τ ξεπέρασα όλα αυτά.. Κ ήμουν καλα..μαθαινω αυτο..τ κιλά μ κ το σώμα μ έγιναν θέμα συζήτησης.. Ε ξαναεπεσα ψυχολογικά.. Αλλά κατέληξα ότι δεν αξίζει ν ασχολείται κάνεις με τέτοιους ανθρώπους.. ειδικά αν ρώτανε καλοπροαίρετα!!

περασες πολλά και εσυ στον τοκετό.και εγω πέρασα 17 ώρες στην αίθουσα τοκετού και τίποτα εμένα κόλλησε η διαστολή μου στην αρχή ενώ έκανα πρόκληση τοκετού μετά από κάποιο σημείο τίποτα! Είδαμε που δεν πήγαιναν καλά οι παλμοί του μωρού ανέβηκαν και έπεσαν εντελώς ξαφνικά και τους λέω εγω εκείνη την στιγμή πάμε καισαρική δεν θέλω άλλο φοβήθηκα.ενω η γιατρός μου είπε να ξεκουραστώ άλλες δυο ώρες και μετά να ξανάπροσπαθήσουμε αλλά κάτι μέσα μου έλεγε ότι δεν θα τα κατάφερνα.και ένα άλλο που λένε α γέννησες με καισαρική; ότι και να κανεις κρίνουν και δεν κοιτάνε τα δικά τους. Τελοσπαντων εμείς κάνουμε ότι καλύτερο μπορούμε και να προσπαθήσουμε να μην μας επηρεάζουν.

  • Μου αρέσει 2

e6OVp3.pngExilp3.png

Link to comment
Share on other sites

Κορίτσια ανοίγετε μεγαλο θεμα καισαρική vs φυσιολογικού....  Το αν καναμε καισαρική δεν μας καθιστά λιγότερες ικανές μητέρες ουτε αν θηλασαμε η οχι.... Η καισαρική δεν γινεται επειδη το θελουμε απλως δεν θελουμε να κινδυνέψει το μωρο....  Δυο παιδια εκανα καισαρική και τωρα ενω ηθελα σα τρελη φτ και μπορουσα να το κανω δυστυχως ευτυχως θα κανω παλι καισαρική.... Σημασια εχει να ειμαστε και εμεις και τα μωρα μας γερές!!!! 

  • Μου αρέσει 5

iFxFp2.pngw1NGp2.pngo7ZFp3.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 14 λεπτά , Alekagala είπε:

Κορίτσια ανοίγετε μεγαλο θεμα καισαρική vs φυσιολογικού....  Το αν καναμε καισαρική δεν μας καθιστά λιγότερες ικανές μητέρες ουτε αν θηλασαμε η οχι.... Η καισαρική δεν γινεται επειδη το θελουμε απλως δεν θελουμε να κινδυνέψει το μωρο....  Δυο παιδια εκανα καισαρική και τωρα ενω ηθελα σα τρελη φτ και μπορουσα να το κανω δυστυχως ευτυχως θα κανω παλι καισαρική.... Σημασια εχει να ειμαστε και εμεις και τα μωρα μας γερές!!!! 

Έχεις δίκιο και εγω αυτό ακριβώς πιστεύω! 

  • Μου αρέσει 2

e6OVp3.pngExilp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


πρίν από 16 λεπτά , Nati85 είπε:

Έχεις δίκιο και εγω αυτό ακριβώς πιστεύω! 

Συμφωνώ απόλυτα. Κάποια στιγμή θα πρέπει όλοι να μάθουμε ότι δεν μας πέφτει λόγος. Και το πιο σημαντικό να μην κρίνουμε με βάση τα δικά μας δεδομένα. Και ας αρχίσουμε να υποστηρίζουμε περισσότερο η μία την άλλη. Κάποιος, δεν θυμάμαι τώρα ποιος, είχε πει "Το να σκεφτόμαστε είναι πολύ δύσκολο, για αυτό και οι περισσότεροι μονο κρίνουν". 

Καλημέρα κορίτσια. Μία όμορφη Κυριακή να έχουμε όλες.

  • Μου αρέσει 3
Link to comment
Share on other sites

Κορίτσια πριν 15 μέρες βρήκα θετικό τεστ ωορρηξιας  σήμερα το πρωί είχα 36.8   Λίγα πονάκια περιόδου έχω και εχθές σαν σουβλιά στην δεξιά ωοθηκη λογικά μπορεί και αύριο να μου έρθει η περίοδος;


e6OVp3.pngExilp3.png

Link to comment
Share on other sites

17 ώρες πρίν, alina80 είπε:

@elenakii22μπορεις να πάρεις και κάτι βρεφικό από το φαρμακείο, μία πιπίλα και να την αφήσεις πάνω στο τραπέζι! Εγώ έχω σκεφτεί αν μου τύχει πως θα το πω στις φίλες μου, αλλά ακόμα ψάχνω κάτι πρωτότυπο για τον άντρα μου. Βέβαια μου λείπει το πιο σημαντικό...η σύλληψη. Λεπτομέρειες δηλαδή...

@Nati85 εσύ είχες υπομονή. Εμένα έχουν αρχίσει και με εκνευρίζουν όσοι λένε τι κάθεστε και τετοια. Συνήθως δεν απαντώ, αλλά δεν μπορώ. Έχεις το άγχος και τον πόνο σου και έχεις και τα σχόλια κάθε σχετικού ή άσχετου. Τις προάλλες η πεθερά μου πέταξε ένα "αν θέλεις να κάνεις παιδί να κάνεις (λες και θα έπαιρνα την άδεια της), αλλά μου φαίνεται δεν θέλετε". Δεν απάντησα. Χτες είχαμε βγει με ένα φίλο του άντρα μου και τη γυναίκα του -εγκυο στο δευτερο- και άρχισε και αυτή τα "γιατί δεν το αποφασίζετε, τι κάθεστε" και δεν άντεξα και της είπα "δεν φτάνει να το αποφασίσουμε, δεν τα παραγγέλνεις αυτά τα πράγματα". Δεν αμφισβητώ ότι οι περισσότεροι δεν έχουν κακή πρόθεση, δεν παύει όμως να σε πληγώνουν. Και στην τελική δεν πέφτει λόγος σε κανένα. Τόσο δύσκολο είναι πια να μην μιλάμε και να μην σχολιάζουμε τη ζωή του άλλου! 

 

 

Αχ αχ αχ! Πονεμένο θεμα.σε καταλαβαινω...

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 11 λεπτά , Nati85 είπε:

Κορίτσια πριν 15 μέρες βρήκα θετικό τεστ ωορρηξιας  σήμερα το πρωί είχα 36.8   Λίγα πονάκια περιόδου έχω και εχθές σαν σουβλιά στην δεξιά ωοθηκη λογικά μπορεί και αύριο να μου έρθει η περίοδος;

Οι γιατροί λένε ότι η περίοδος έρχεται 12 με 16 μέρες μετά την ωορρηξία. Οπότε ναι, μπορεί να σου έρθει και αύριο. Μπορεί όμως και όχι. Το πολύ σε δύο τρεις μέρες θα ξέρουμε. Εύχομαι να μην σου έρθει για πολλούς πολλούς μήνες. Προς το παρόν υπομονή. 

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 25 λεπτά , Nati85 είπε:

Κορίτσια πριν 15 μέρες βρήκα θετικό τεστ ωορρηξιας  σήμερα το πρωί είχα 36.8   Λίγα πονάκια περιόδου έχω και εχθές σαν σουβλιά στην δεξιά ωοθηκη λογικά μπορεί και αύριο να μου έρθει η περίοδος;

κοριτσι δεν εχεις μετρησει τις αλλες φορες ποσες μερες μετα το θετικο σου ερχεται?το 36.8 ειναι θερμοκρασια πριν σηκωσεις απο το κρεβατι?κανε τεστ στο σπιτθ παιζει?

εμενα παντως μου ηρθε 15 μερες απο το θετικο τεστ.


6penp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...