Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • Το κέντρο μου είπε είναι νωρίς για υπέρηχο αλλά η γιατρός μου, μου είπε να πάω να επιβεβαιώσουμε ότι υπάρχει ενδομητρια κύηση. Πήγα, κάναμε υπέρηχο, είδαμε τον σάκο!!!! Εμβρυικα στοιχεία δεν φαινόταν ακόμα αλλά ήταν ορατός ο λεκιθικος ασκός που προηγείται του εμβρυου. Σε 10 μέρες που θα μπω στην 7η εβδομάδα έχω πάλι υπέρηχο ελπίζω να ακούσουμε καρδια!!!!

      1 hour ago, Lila ki είπε:

      Μπταβο κορίτσια με το καλό !!!! Όλα να πάνε δεξιά !!!

      Σε ευχαριστώ!!! 🥰

      1 ώρα πρίν, η ζωή είναι όμορφη είπε:

      Ρε κορίτσια αλήθεια είναι φοβερό που ξένοι άνθρωποι χαίρονται με την χαρά σου σασ ευχαριστούμε πάρα πάρα πολύ για τις ευχές σασ αλήθεια μέσα από την καρδιά μου μόνο χαρές σας εύχομαι. Απλά η σύζυγος έσκασε γιατί μου λέει ότι εχτές θα έπρεπε να είναι κοντά 4000 και σήμερα 6000 αλλά μπορεί να μην κάνει διπλασιασμό κάθε 48ωρες σωστά δεν τα λέω;;

      Ρε χαίρομαι πάρα πολύ αλήθεια γιατί κάναμε την ίδια μέρα εμβρυομεταφορα αχααχαχαχα ο καθένας με τον πόνο του αχααχαχαχα σου εύχομαι τα καλύτερα αλήθεια εσύ πότε θα πασ για ραντεβού 

      Οχι δεν κάνει υποχρεωτικά διπλασιασμό κάθε 48. Μια χαρά ανεβαίνει η χοριακη σας!!!! Θα περιμένουμε τσ ομορφα νέα σας την Παρασκευή που έχετε υπέρηχο! 

      1 ώρα πρίν, Bluee19 είπε:

      Η χοριακη σας ανεβαίνει τελειαααα με το καλό ο υπέρηχος όλα να σας πάνε κατευχην 🙏🏼

      Σε ευχαριστώ!!! 🥰

      • Μου αρέσει 1
      • Λουλούδια 3

Συμπτώματα εγκυμοσύνης πριν την καθυστέρηση απο το Parents


Recommended Posts

πρίν από 8 λεπτά , elenakii22 είπε:

χλωρινη πειραζει να χρησιμοποιω η να την αποφυγω??

@Nati85 σε καταλαβαινω!αν αντεχεις περιμενε 2 μερες ακομα!!

@Ungry girl ειχες θετικο την 8η μερα ειπες ετσι???σκουρα η γραμμη η μέτρια?εχεις αλλα?

δεν το λες και θετικο ηταν 2 γραμμες αλλα η μια εντονη και η αλλη ποιο αχνη η μοναδικη δευτερη που εχω δει δεν εχω ξανα δει απο τοτε

Και δεν εχω αλλα!!!και δεν ξερω αμα τα παραγκιλω σε ποσες μερες ερχονται??

 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 40,9k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • Ungry girl

    2701

  • Nati85

    2289

  • elenakii22

    2033

  • alina80

    1980

πρίν από 8 λεπτά , Ungry girl είπε:

δεν το λες και θετικο ηταν 2 γραμμες αλλα η μια εντονη και η αλλη ποιο αχνη η μοναδικη δευτερη που εχω δει δεν εχω ξανα δει απο τοτε

Και δεν εχω αλλα!!!και δεν ξερω αμα τα παραγκιλω σε ποσες μερες ερχονται??

 

Αν τα παραγγείλεις αύριο το πρωί η Hometest τα στέλνει την επόμενη. Αλλά επειδή μάλλον δεν προλαβαίνεις να το τσεκάρεις, στρίμωξε τον άντρα σου για παν ενδεχόμενο και για σιγουριά...

Link to comment
Share on other sites

On 21/7/2017 at 9:12 ΜΜ, elenakii22 είπε:

απο χυμους ice tea ??

Ice tea min pinis kali m giati exoun kati mesa pou epireazoun to thiroidi ite ise egkios ite ixi min pinete ice tea auta ta etima. Ximous freskous na protimas tha sou pi kai o giatros os sinithos na pinis ximo fresko to proi kai pernis sidiro. Abayiktika oxi min pinis. Den sas ta abafera giati ego pote den epina anayiktika. 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 12 λεπτά , Ungry girl είπε:

ααχαχαχαχα καλα αυτο ειναι το μονο συγουρο..

Αλλα ελεγα να βγαλω καμια ακρη με τα τεστ αλλα δεν ηξερα οτι υπαρχουν και ποιο πολλα και πιο οικονομικα..

Και εγώ τώρα τα πρωτοπηρα. Από αύριο θα τα αρχίσω. Πήρα ένα πακέτο που εχει μέσα 30 ωορρηξίας και 10 εγκυμοσύνης κάτι λιγότερο από 25 ευρώ συμπεριλαμβανομένων των εξόδων αποστολής. Νομίζω στο φαρμακείο είναι πολύ ακριβά. 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

πρίν από 39 λεπτά , Ungry girl είπε:

ειναι σταθερα 28 και ειμαι στη 13 που θεωριτικα θα επρεπε να εχω ωορριξια σημερα...

εχω απο χθες καποια πονακια και σημερα καποια υγρα και να σου πω γι αυτο εκανα σημερα και το τελευταιο τεστ που ειχα..

Τωρα το οτι βγικε αρνιτικο σημερα σημενει οτι δεν θα εχω ουτε αυριο ωορριξια προφανος ε?

Στο μονο που θελω να πηστευω ειναι οτι λενε πως ζει το σπερμα αν ειναι καλο καποιες μερες τι να πω!!!

Μπορεί αύριο να έκανες τεστ και να ήταν αχνη γραμμή και μεθαύριο να ήταν έντονη ποτέ δεν ξέρεις.εσυ συνέχισε τις προσπάθειες παρολαυτα!τα πονάκια και τα υγρά λογικα σημαίνουν οτι είσαι στις γόνιμες μέρες.

@elenakii22για δυο μέρες δεν ξέρω αν θα αντέξω! αύριο αν δεν έχει έρθει θα κάνω πάντως.εγω χρησιμοποιούσα χλωρίνη αλλά λίγο και να αερίζεται καλά το μπάνιο όταν καθάριζα και με γάντια.ρώτησε και τον γυναικολόγο σου για σίγουρα από βδομάδα!

  • Μου αρέσει 1

e6OVp3.pngExilp3.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 15 λεπτά , alina80 είπε:

Και εγώ τώρα τα πρωτοπηρα. Από αύριο θα τα αρχίσω. Πήρα ένα πακέτο που εχει μέσα 30 ωορρηξίας και 10 εγκυμοσύνης κάτι λιγότερο από 25 ευρώ συμπεριλαμβανομένων των εξόδων αποστολής. Νομίζω στο φαρμακείο είναι πολύ ακριβά. 

ναι καλα εκανες και εγω δεν ηξερα ρε συ εχει μεσα 7 και εχουν 32ε

ενταξη τι να φτασουν και ποσα να παρεις θα παραγγειλω και εγω αυριο να τα χω για τον αλλο μηνα τωρα θα συνεχισω και τον αλλο μηνα θα παρω και εγω αυτα με τα 30

εχεις κανει κανενα?

πρίν από 8 λεπτά , Nati85 είπε:

Μπορεί αύριο να έκανες τεστ και να ήταν αχνη γραμμή και μεθαύριο να ήταν έντονη ποτέ δεν ξέρεις.εσυ συνέχισε τις προσπάθειες παρολαυτα!τα πονάκια και τα υγρά λογικα σημαίνουν οτι είσαι στις γόνιμες μέρες.

@elenakii22για δυο μέρες δεν ξέρω αν θα αντέξω! αύριο αν δεν έχει έρθει θα κάνω πάντως.εγω χρησιμοποιούσα χλωρίνη αλλά λίγο και να αερίζεται καλά το μπάνιο όταν καθάριζα και με γάντια.ρώτησε και τον γυναικολόγο σου για σίγουρα από βδομάδα!

ναι θα συνεχισω σιγουρα και βλεπω καλα οταν δεν ξερεις ολα φενωνται πολυ ευκολα και οταν ξεκινησαμε προσπαθειες πιστευα πως θα μηνω πολυ ευκολα αλλα και με τα τεστ πστευα πως α ηταν πολυ ευκολα τελεικα ολα ειναι θεμα πιθανωτητων

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 24 λεπτά , Ungry girl είπε:

ναι καλα εκανες και εγω δεν ηξερα ρε συ εχει μεσα 7 και εχουν 32ε

ενταξη τι να φτασουν και ποσα να παρεις θα παραγγειλω και εγω αυριο να τα χω για τον αλλο μηνα τωρα θα συνεχισω και τον αλλο μηνα θα παρω και εγω αυτα με τα 30

εχεις κανει κανενα?

 

Όχι ακόμα. Αύριο 8η μέρα θα τα αρχισω

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

@Nati85 αν ξυπνησεις με υψηλη θερμοκρασια οπως εισαι κανε το τεστ!

@Ungry girl καποιες κοπελες χρειαζεται να κανουν 2 την ημερα!για να τα καταλαβεις πρεπει να εχεις πολλα κ φθηνα!ελπιζω να μην χρειαστει να αγορασεις παλι!


BBILp3.png8ZWsp3.pngAY0qp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


πρίν από 53 λεπτά , Ungry girl είπε:

αντε να μας πεις τι λενε.....θα κανεις ενα τη μερα η δυο?

Επειδή αύριο είναι 8η μέρα του κύκλου λέω να κάνω ένα μέχρι και την 10 και μετά ανάλογα με το ποσό ξεκάθαρο ή όχι είναι το αποτέλεσμα, μπορεί να κάνω και δύο. Επειδή γενικά καταλαβαίνω τις γόνιμες -αν και όχι ακριβώς την μερα- περισσότερο με ενδιαφέρει να ξέρω για να υπολογίζω ποτέ είναι να μου έρθει περίοδος, ώστε να μην νομίζω ότι έχω καθυστέρηση χωρίς λογο. Ελπίζω βέβαια να είναι και τυχερά και να τα χρησιμοποιήσω ένα μήνα μόνο! 

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 45 λεπτά , elenakii22 είπε:

@Nati85 αν ξυπνησεις με υψηλη θερμοκρασια οπως εισαι κανε το τεστ!

@Ungry girl καποιες κοπελες χρειαζεται να κανουν 2 την ημερα!για να τα καταλαβεις πρεπει να εχεις πολλα κ φθηνα!ελπιζω να μην χρειαστει να αγορασεις παλι!

Σε ευχαριστω απο το στομα σου και στου Θεου τ αυτι..:-D

πρίν από 5 λεπτά , alina80 είπε:

Επειδή αύριο είναι 8η μέρα του κύκλου λέω να κάνω ένα μέχρι και την 10 και μετά ανάλογα με το ποσό ξεκάθαρο ή όχι είναι το αποτέλεσμα, μπορεί να κάνω και δύο. Επειδή γενικά καταλαβαίνω τις γόνιμες -αν και όχι ακριβώς την μερα- περισσότερο με ενδιαφέρει να ξέρω για να υπολογίζω ποτέ είναι να μου έρθει περίοδος, ώστε να μην νομίζω ότι έχω καθυστέρηση χωρίς λογο. Ελπίζω βέβαια να είναι και τυχερά και να τα χρησιμοποιήσω ένα μήνα μόνο! 

Μακαρι μακαρι να ειναι τα τελευταια εσιοδοξειαααα!!!

Που θα μας παει!!

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 4 λεπτά , Ungry girl είπε:

Σε ευχαριστω απο το στομα σου και στου Θεου τ αυτι..:-D

Μακαρι μακαρι να ειναι τα τελευταια εσιοδοξειαααα!!!

Που θα μας παει!!

Αυτό λέω και εγώ. Που θα πάει, δεν μπορεί, κάποια στιγμή θα κάτσει! 

Link to comment
Share on other sites

4 ώρες πρίν, elenakii22 είπε:

χλωρινη πειραζει να χρησιμοποιω η να την αποφυγω??

@Nati85 σε καταλαβαινω!αν αντεχεις περιμενε 2 μερες ακομα!!

@Ungry girl ειχες θετικο την 8η μερα ειπες ετσι???σκουρα η γραμμη η μέτρια?εχεις αλλα?

Εμένα μ είχε πει την ξεχνάς τη χλωρίνη.. βέβαια Εγώ μετα τους τέσσερις πρώτους μήνες χρησιμοποιουσα γτ με τις αναγούλες ήταν το μόνο καθαριστικο Π με ανακουφιζε Κ μετά το μπάνιο δεν μ μύριζε..διότι δεν έχουμε παράθυρο στο μπάνιο μόνο φουρφουρι..Κ είναι το χειρότερο μ..ειδικά στις εγκυμοσύνες με τις μυρωδιές.. κόντευα ν σκάσω μέχρι ν πάρω απόφαση ν παω...:blink:

Κορίτσια με μυρωδιές πως πάτε?Γενικά με συμπτώματα?

Στα υπόλοιπα κορίτσια εύχομαι σύντομα Καλά νέα.. Δεν μπορώ ν συμμετάσχω στη συζήτηση περί ωορρηξίας Κ θερμοκρασίων διότι δεν ξέρω τίποτα..χώρια Π δεν είχα Κ στάνταρ κύκλο οπότε μονο από πόνο καταλαβαίνα την ωορρηξία..πολύ πόνο..βασικά ενοχλητικό γτ με εμπόδιζε στη καθημερινοτητα..χρειαζόμουν παυσίπονο αρκετές φορές..

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...