Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 2 ώρες πρίν, Eflenew είπε:

      Τι σου ειπαν ομως, απο τι ειναι? Απο πιεση ή σακχαρο? Καλά είμαι, περιμένω την Τετάρτη να δω πως είναι τα πράγματα ........

      Αυτό το έχω ξανακούσει...άρα πας ταυτόχρονα σε,2 γιατρούς? Και αν αυτά που σου λένε είναι  διαφορετικά? Ποιες οδηγίες ακολουθείς?

      Να σου πω δεν έχω φτάσει μέχρι αυτό το σημείο ακόμη.....

      Κάνε ότι σε κάνει νιώθεις ασφαλής κ σου δίνει σιγουριά. Όλα θα πάνε καλά!

Συμπτώματα εγκυμοσύνης πριν την καθυστέρηση απο το Parents


Recommended Posts

πρίν από 12 λεπτά , ada32 είπε:

@caramel_83 Καλημερα! και εσυ αυτη την βδομαδα πειρμενεις περιοδο ( που μακαρι να μην ερθει!!!)??

εγω γλυκια μου δεν ειμαι, σε περιπτωση 1% που ειμαι τοτε τι να πω δεν ξερω με 1 σταγονα μια φορα :? ηταν 12 μερες πρησμενο το στηθος μου και ποναγε μεχρι χθες σημερα ειναι φυσιολογικο, υγρα εχω πολλα παλι γυρω στις 10 μερες, χθες βραδυ νομιζα οτι ηρθε αλλα πηγα τουαλετα σκουπιζομαι και ειχα πολλα ασπρα υγρα, αντε να ερθει να τελειωνω, να δω πως θα ειναι και αυτη την φορα η ροη

@Nati85 περστικα για το μικρακι σου

@Dimitr@17 τι εγινε τελικα? ξαναπηγες στον γιατρο? τελικα θα κανεις αποξεση?

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 40,9k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • Ungry girl

    2701

  • Nati85

    2289

  • elenakii22

    2033

  • alina80

    1980

πρίν από 39 λεπτά , caramel_83 είπε:

εγω γλυκια μου δεν ειμαι, σε περιπτωση 1% που ειμαι τοτε τι να πω δεν ξερω με 1 σταγονα μια φορα :? ηταν 12 μερες πρησμενο το στηθος μου και ποναγε μεχρι χθες σημερα ειναι φυσιολογικο, υγρα εχω πολλα παλι γυρω στις 10 μερες, χθες βραδυ νομιζα οτι ηρθε αλλα πηγα τουαλετα σκουπιζομαι και ειχα πολλα ασπρα υγρα, αντε να ερθει να τελειωνω, να δω πως θα ειναι και αυτη την φορα η ροη

@Nati85 περστικα για το μικρακι σου

@Dimitr@17 τι εγινε τελικα? ξαναπηγες στον γιατρο? τελικα θα κανεις αποξεση?

Αν σου ξεπρηστηκε το στηθος, μαλλον θα σου ερθει ... οποτε μακαρι να εχεις φυσιολογικη ροη τοτε! εμενα τωρα ξεκιναει να ποναει στο πλαι κ λογικα Σαββατο -Κυριακη θα μου ερθει ..


hBuvp3.png    n8xOp2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, ada32 είπε:

Αν σου ξεπρηστηκε το στηθος, μαλλον θα σου ερθει ... οποτε μακαρι να εχεις φυσιολογικη ροη τοτε! εμενα τωρα ξεκιναει να ποναει στο πλαι κ λογικα Σαββατο -Κυριακη θα μου ερθει ..

μακαρι να μου ερθει με καλη ροη γιατι θα αρχισω με αλλον αερα προσπαθεια σοβαρη πλεον απο τον νεο κυκλο :) 

εσυ ειχες καλες επαφες αυτο τον μηνα?

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 47 λεπτά , caramel_83 είπε:

εγω γλυκια μου δεν ειμαι, σε περιπτωση 1% που ειμαι τοτε τι να πω δεν ξερω με 1 σταγονα μια φορα :? ηταν 12 μερες πρησμενο το στηθος μου και ποναγε μεχρι χθες σημερα ειναι φυσιολογικο, υγρα εχω πολλα παλι γυρω στις 10 μερες, χθες βραδυ νομιζα οτι ηρθε αλλα πηγα τουαλετα σκουπιζομαι και ειχα πολλα ασπρα υγρα, αντε να ερθει να τελειωνω, να δω πως θα ειναι και αυτη την φορα η ροη

@Nati85 περστικα για το μικρακι σου

@Dimitr@17 τι εγινε τελικα? ξαναπηγες στον γιατρο? τελικα θα κανεις αποξεση?

Ο γιατρος μ μου ειπε να περιμενω λιγο μηπως αδιαθετησω και φυγει ετσι γιατι ειναι μικρο...αν δεν.αδιαθετησω θα παω την παρασκευη να δω τι θα μου πει..

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

πρίν από 3 λεπτά , Dimitr@17 είπε:

Ο γιατρος μ μου ειπε να περιμενω λιγο μηπως αδιαθετησω και φυγει ετσι γιατι ειναι μικρο...αν δεν.αδιαθετησω θα παω την παρασκευη να δω τι θα μου πει..

τελικα χθες εκανες χοριακη που σου ειχε πει? ή κανω λαθος??

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


1 hour ago, caramel_83 είπε:

μακαρι να μου ερθει με καλη ροη γιατι θα αρχισω με αλλον αερα προσπαθεια σοβαρη πλεον απο τον νεο κυκλο :) 

εσυ ειχες καλες επαφες αυτο τον μηνα?

Δεν νομιζω να το πετυχαμε αυτο τον μηνα .. Γτ την πεμπτη βραδυ ειχα δει ωοθηλακιο 19 χιλ κ εμεις ειχαμε επαφη Σαββατο Πρωι κ Κυριακη πρωι .. αν και θετικο τεστ ωορηξιας ειχα Παρασκευη βραδυ .. Δεν ξερω , αν κ δεν εχω πολλες ελπιδες για αυτον τον μηνα. Να σου πω κ καλυτερα , γτ ηταν κατευθειαν μετα την βιοχημικη .περιοδο περιμενω Σαββατο - Κυριακη (21-22/10)


hBuvp3.png    n8xOp2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, ada32 είπε:

Δεν νομιζω να το πετυχαμε αυτο τον μηνα .. Γτ την πεμπτη βραδυ ειχα δει ωοθηλακιο 19 χιλ κ εμεις ειχαμε επαφη Σαββατο Πρωι κ Κυριακη πρωι .. αν και θετικο τεστ ωορηξιας ειχα Παρασκευη βραδυ .. Δεν ξερω , αν κ δεν εχω πολλες ελπιδες για αυτον τον μηνα. Να σου πω κ καλυτερα , γτ ηταν κατευθειαν μετα την βιοχημικη .περιοδο περιμενω Σαββατο - Κυριακη (21-22/10)

μμμ ναι ειναι λιγο μπερδεμα λογω βιοχημικης αλλα ποτε δεν ξερεις ;) 

Link to comment
Share on other sites

1 ώρα πρίν, Ani ani είπε:

χαχα ετσι Ελενακι μ τωρα θα παω στης αυχενικης που πηγα κ πριν..τα γνωστα! για τον αλλο μηνα ηθελα την εξεταση αλλα που τετοια τυχη

ποτε λες να κλείσεις?εγω λεω τελη νοεμβρη..καπου ειδα οτι ιδανικη ημερομηνια για μενα ειναι απο 24 εως δε θυμάμαι...ελεγα 24-25 να παω να κανω εγω την β επιπεδου!


BBILp3.png8ZWsp3.pngAY0qp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...