Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 2 ώρες πρίν, Eflenew είπε:

      Τι σου ειπαν ομως, απο τι ειναι? Απο πιεση ή σακχαρο? Καλά είμαι, περιμένω την Τετάρτη να δω πως είναι τα πράγματα ........

      Αυτό το έχω ξανακούσει...άρα πας ταυτόχρονα σε,2 γιατρούς? Και αν αυτά που σου λένε είναι  διαφορετικά? Ποιες οδηγίες ακολουθείς?

      Να σου πω δεν έχω φτάσει μέχρι αυτό το σημείο ακόμη.....

      Κάνε ότι σε κάνει νιώθεις ασφαλής κ σου δίνει σιγουριά. Όλα θα πάνε καλά!

Συμπτώματα εγκυμοσύνης πριν την καθυστέρηση απο το Parents


Recommended Posts

πρίν από 23 λεπτά , Ungry girl είπε:

Λοιπων κοριτσια ηρθα με νεα απόρροια!!!

Τους 2 τελευταιους μηνες ο κυκλος μου δεν μου τα λεει καλα!

Τον αυγουστο 23 μερες τον Σεπτέμβρη 26 και τωρα σημερα 21η μερα και με ποναει η κοιλιά μου που σημενει παλυ μικρο θα κανω!

Η κουφη αποροια ειναι μπορει να μου μικρινε απο την ενδομητρίωση η παιζει και κατι ορμονολογικο στη μεση?

Δεν το ξερω κοριτσακι.ποτε θα κανεις τις εξετασεις?

Να μας πει η αλινα σιγουρα θα ξερει πιο πολλα

πρίν από 7 λεπτά , elenakii22 είπε:

Καλημέρα σε ολες!!!εχω ενα τρομερο προγραμμα υπνου κ ξυπναω σταθερα στις 4 και μετά στις 10!

@Ani ani παρε στο Ελενα κ πες να σου κλεισουν β επιπεδου 2020 και 2021 μηπως εχεις κανει κ δευτερο να προλαβεις!!!τι θα κανεις τωρα??

αφου θα πας στο γιατρο θα σου λυθουν ολες οι αποριες!μην αγχωνεσαι!εγω αυτο που καταλαβα ειναι οτι τα πιο αχνα τεστ δεν δειχνουν παντα οτι δεν κανεις ωορρηξια!μπορει να εισαι στην ιδια περιπτωση με εμενα!

περαστικα του!!!!κ εμενα πολλων φιλων μου ειναι αρρωστα...αλλα σιναχι αλλα λαιμο και αλλα πυρετο!!ασε!αυτο που εχω καταλαβει ειναι οτι θα εχουμε πολυ τρεξιμο με ιωσεις!

Ευχαριστω Ελενακι!να ξεκουραζεσαι οσο πιο πολυ μπορεις για να ειναι δυνατο το ανοσοποιητικο σου μην αρπαξεις ιωσουλα! Πορτοκαλακια να τρως και χυμο.

Επεξεργάστηκαν by Nati85
  • Μου αρέσει 1

e6OVp3.pngExilp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 40,9k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • Ungry girl

    2701

  • Nati85

    2289

  • elenakii22

    2033

  • alina80

    1980

Καλημέρα κορίτσια! Διάβασα συζήτηση για τσιγάρο και είπα να παρέμβω γιατί είναι και το ευαίσθητο σημείο μου :-D! Μην ξεγελιέστε ότι 5-6 τσιγάρα την ημέρα δεν προκαλούν πρόβλημα... αυτές είναι παλιές απόψεις που έχουν πλέον επίσημα καταρριφθεί! δυστυχώς ακόμα και το παθητικό κάπνισμα (πχ αν κάποιος άλλος καπνίζει πολύ μέσα σε κλειστό χώρο) έχει αποδειχθεί ότι προκαλεί βλάβες. Επίσης πρόσφατη μελέτη έδειξε ότι όταν έχουμε καπνίσει πριν και παίρνουμε το παιδάκι μας αγκαλιά, τα τοξικά προϊόντα του καπνού που μένουν στα ρούχα μας προκαλούν βλάβες και καθυστέρηση ανάπτυξης στον πνεύμονα. Όποια ενδιαφέρεται σοβαρά να το κόψει υπάρχουν τα λεγόμενα ιατρεία διακοπής καπνίσματος σε δημόσια νοσοκομεία ή ιδιώτες πνευμονολόγους που κάνουν τη διαδικασία διακοπής πολύ πιο εύκολ και αυξάνουν τρομερά τις πιθανότητες επιτυχίας!

  • Μου αρέσει 6

TQjIp3.pngj1MYp2.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 29 λεπτά , Elma86 είπε:

Από όσο ξέρω είναι φυσιολογικό να αλλάζει ο κύκλος μέσα στον χρόνο. Εμένα πχ πάντα μικραίνει το καλοκαίρι γύρω στις 2-3 μέρες.Ακόμα και ο καιρός ή κάποια ίωση μπορεί να παίζει ρόλο.Κάποια φαρμακευτική αγωγή επίσης

Ευχαριστώ..!

πρίν από 11 λεπτά , Nati85 είπε:

Δεν το ξερω κοριτσακι.ποτε θα κανεις τις εξετασεις?

Να μας πει η αλινα σιγουρα θα ξερει πιο πολλα

Ευχαριστω Ελενακι!να ξεκουραζεσαι οσο πιο πολυ μπορεις για να ειναι δυνατο το ανοσοποιητικο σου μην αρπαξεις ιωσουλα! Πορτοκαλακια να τρως και χυμο.

Ναι να μας πειι..εγω πρεπει να τις κανω 2/3 μερα περιοδου

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 13 λεπτά , CME2205 είπε:

Καλημέρα κορίτσια! Διάβασα συζήτηση για τσιγάρο και είπα να παρέμβω γιατί είναι και το ευαίσθητο σημείο μου :-D! Μην ξεγελιέστε ότι 5-6 τσιγάρα την ημέρα δεν προκαλούν πρόβλημα... αυτές είναι παλιές απόψεις που έχουν πλέον επίσημα καταρριφθεί! δυστυχώς ακόμα και το παθητικό κάπνισμα (πχ αν κάποιος άλλος καπνίζει πολύ μέσα σε κλειστό χώρο) έχει αποδειχθεί ότι προκαλεί βλάβες. Επίσης πρόσφατη μελέτη έδειξε ότι όταν έχουμε καπνίσει πριν και παίρνουμε το παιδάκι μας αγκαλιά, τα τοξικά προϊόντα του καπνού που μένουν στα ρούχα μας προκαλούν βλάβες και καθυστέρηση ανάπτυξης στον πνεύμονα. Όποια ενδιαφέρεται σοβαρά να το κόψει υπάρχουν τα λεγόμενα ιατρεία διακοπής καπνίσματος σε δημόσια νοσοκομεία ή ιδιώτες πνευμονολόγους που κάνουν τη διαδικασία διακοπής πολύ πιο εύκολ και αυξάνουν τρομερά τις πιθανότητες επιτυχίας!

Οι γονεις μου καπνιζαν παρα πολυ!ο μπαμπας μου το εχει κοψει εδω και χρονια πλεον η μαμα μου συνεχιζει.μονο οταν εμεινε εγκυος σταματουσε εντελως ομως και για οσο θηλαζε.μετα φουλ μιλαμε για πακετα!και μεσα στο σπιτι οταν μεγαλωσαμε! Εγω και ο αδερφος μου σιχαθηκαμε το τσιγαρο δεν καπνισαμε ποτε στην ζωη μας.το κατηγορουσαν οι γονεις μου μην καταντησετε οπως εμεις εξαρτημενοι μας ελεγαν!δεν το ηξερα γι αυτο που λες ιατρεια διακοπης καπνισματος θα το ψαξω και θα πω στην μαμα μου μπας και το κοψει.

  • Μου αρέσει 2

e6OVp3.pngExilp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

15 ώρες πρίν, noni90 είπε:

Έχω ότι έχω πάντα όταν περιμένω περίοδο... Απλά έχω κατι άκυρα πονάκια κατά τη διάρκεια της μέρας πολύ έντονα τα οποία δε συνηθίζω να τα έχω σε τέτοιο βαθμό. Επίσης νιώθω συνέχεια ότι αδιαθέτησα λόγω υγρών που κ αυτό δεν έχω προσέξει να το έχω. Μπορεί να συνέβαινε και να μην είχα προσέξει κατι όμως.

Γενικά έχω πειστεί ότι θα πάμε για τον άλλο κύκλο και περιμένω να αδιαθετήσω να ξεμπερδεύω. Τώρα αν έρθει καμία έκπληξη.... Καλώς να ορίσει!!!

Το Σάββατο περιμένω εγώ....Έχω μέλλον ακόμα....

Καλημερα  κ εγω μια απο τα ιδια ημουν τελικα χθες ... Νιωθω πολυ υγρη κατω ειδικα το απογευμα με βραδακι ...απλα εμενα δεν μου εχει πρηστει το στηθος οπως την αλλη φορα, απλα με ποναει στο πλαι οταν το ακουμπαω .. οποτε λεω να "προσγειωθω " γιατι ειναι σημαδι περιοδου μαλλον .. Να για να δουμε το Σαββατο ..


hBuvp3.png    n8xOp2.png

Link to comment
Share on other sites

19 ώρες πρίν, orianna είπε:

α μια χαρα εισαι..οταν θα ξανα μεινεις τοτε κανε απο την αρχη χοριακη και προγεστερονη..εμενα μου τα εβαλε απο μονη της η γιατρος μολις της ειπα οτι ειχα θετικο τεστ..

εγω καπνιζα και το εκοψα την ημερα του θετικου τεστ...ενα μιση με δυο πακετα τη μερα....ο μονος τροπος για να το κοψω ελεγα οτι θα ηταν η εγκυμοσυνη..μεχρι στιγμης βγηκα αληθινη..

α και γω τα ιδια ακριβως εχω...ποσο εισαι τωρα?6?

@oriannaΚαλημέρα!!!Είμαι 7w1d σήμερα ,χθες είχα κανα δυο τραβηγματακια χαμηλα αλλά καμία σχέση με την προηγούμενη εβδομάδα που ήταν πιο έντονα!!

Link to comment
Share on other sites

3 ώρες πρίν, alina80 είπε:

Παπάκι εμείς τις είχαμε παραγγείλει από ένα γερμανικό σάιτ και ήταν πολύ φτηνότερες. Είχαμε πάρει για τρεις μήνες και οι δύο και δώσαμε σχεδόν τα μισά λεφτά. Θέλεις να το βρω και να στο στείλω; 

Kαλημερα , θα με ενδιεφερε και εμενα αυτη η σελιδα  , αν μπορεσεις να μας την στειλεις...


hBuvp3.png    n8xOp2.png

Link to comment
Share on other sites

ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ

1. oneira_glyka ΠΗΤ  23/11/2017 ΑΓΟΡΑΚΙ !!!!!! 

2. Angie trg  ΠΗΤ  9/1/2018!!! ΑΓΟΡΑΚΙ !!!!!! 

3. dimitroula30  ΠΗΤ  17/1/2018!!! ΑΓΟΡΑΚΙ !!!!!! 

4. Kalfeli   ΠΗΤ  2-3/2/2018!!!

5. Ani ani   ΠΗΤ  21/3/2018!!! ΑΓΟΡΑΚΙ !!!!!! 

6. elenakii22 ΠΗΤ  22/3/2018  ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ !!!

7. maria1988  ΠΗΤ  2/4/2018!!!

8. stalitsa82  ΠΗΤ  25/4/2018!!!

9. Vana87 ΠΗΤ  26/5/2018!!!

10. Farmakotriftena ΠΗΤ  8/6/2018!!!

11. Olivia3 ΤΥΧΕΡΗ ΧΟΡΙΑΚΗ 2500!!!

12. orianna ΤΥΧΕΡΗ ΧΟΡΙΑΚΗ 830!!!

13. ntemiiiiii  ΤΥΧΕΡΗ ΧΟΡΙΑΚΗ 18.1!!!

14. linaa ΘΕΤΙΚΟ ΤΕΣΤΑΚΙ!!!

 

 

ΣΕ ΑΝΑΜΟΝΗ

1. rica 19-21/9/2017!!!

2. Nati85 2/10/2017!!!

3. caramel_83  18-20/10/2017!!!

4. ada32 19/10/2017!!!

5. Ungry girl 25/10/2017!!!

6. alina80 29-31/10/2017!!!

7. Vila 30/10/2017!!!

8. andrianni  31/10/2017!!!

9. Μαρθα Κ 5/11/2017!!!

10. ElektraGr  5-6/11/2017!!!

11. Papaki@  8-10/11/2017!!!

 

Κορίτσια να δινετε πληροφοριες για να ανανεωνεται το πινακακι μας;)

Με το καλο ολες με ενα μωρακι στην αγκαλια μας!!!:wub:

On 16/10/2017 at 11:20 ΠΜ, ritaki13 είπε:

Καλημερα κορίτσια!καλη εβδομάδα!

 

ειμαι πολυ στεναχωρημένη. πηρα τις εξετασεις του θυροειδη και η TSH μου ειναι 4,5 που απ οτι διαβαζω ειναι αρκετα υψηλη για να μπορεσω να κανω παιδι.

εχει καμια αναλογη εμπειρια?

 

 

καλημερα καλη μου, ειχα κανει εξετασεις τον Ιουλη και ειχα 4 κατι (δε θυμαμαι ακριβως) μου εδωσε ενδοκρινολογος χαπι και εκανα εξετασεις την προηγουμενη εβδομαδα και ειχε πεσει στο 2,15 μεσα σε 3 μηνες, Ειναι κατι που διορθωνεται μην αγχωνεσαι απλα πρεπει να πας σε καποιον ενδοκρινολογο γιατι ασχετα με το θεμα εγκυμοσυνης, ειναι καπως τσιμπημενη η tsh σου ;) 

23 ώρες πρίν, anemoni1989 είπε:

Σε εφαγα!!! Εγω εχω 5,11!!!!! Χιιχιχιχιχιχι

Και φαντασου επειδη ηταν κοντα σ ανωτερο οριο νομιζα δε θα χρειαστώ χαπακι... Αλλα σημερα που εχω ραντεβου με ενδοκρινολογο,  θα με χαπακωσει (φακ) 

αγαπη τι εγινε με τον ενδοκρινολογο??

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

13 ώρες πρίν, alina80 είπε:

που είσαι; Πότε περιμένεις; Γιατί εγώ είμαι γόνιμες. Σκοπεύω σήμερα αύριο να γίνει η σύλληψη. Πού είναι το πινακάκι;

Kαλημέρα γλυκιά μου και σε όλα τα κορίτσια!!Εχω μια διαίσθηση για σένα!!!Εγώ είχα τους τελευταίους 2 μήνες 30άρι κύκλο άρα αυτός μοιραία πάει μεγαλύτερος χαχχαχα!!Και γω κατάλαβα τα πρώτα υγρά ωορρηξίας το Σάββατο και μάλλον σήμερα είναι!!!Αλλά δεν είχα έντονα συμπτώματα όπως άλλες φορές!!Δεν πρήστηκε το στήθος,δεν πονούσαν πολύ οι ωοηθήκες.Τι να πώ.....!!!! 

  • Μου αρέσει 5
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


πρίν από 23 λεπτά , caramel_83 είπε:

ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ

1. oneira_glyka ΠΗΤ  23/11/2017 ΑΓΟΡΑΚΙ !!!!!! 

2. Angie trg  ΠΗΤ  9/1/2018!!! ΑΓΟΡΑΚΙ !!!!!! 

3. dimitroula30  ΠΗΤ  17/1/2018!!! ΑΓΟΡΑΚΙ !!!!!! 

4. Kalfeli   ΠΗΤ  2-3/2/2018!!!

5. Ani ani   ΠΗΤ  21/3/2018!!! ΑΓΟΡΑΚΙ !!!!!! 

6. elenakii22 ΠΗΤ  22/3/2018  ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ !!!

7. maria1988  ΠΗΤ  2/4/2018!!!

8. stalitsa82  ΠΗΤ  25/4/2018!!!

9. Vana87 ΠΗΤ  26/5/2018!!!

10. Farmakotriftena ΠΗΤ  8/6/2018!!!

11. Olivia3 ΤΥΧΕΡΗ ΧΟΡΙΑΚΗ 2500!!!

12. orianna ΤΥΧΕΡΗ ΧΟΡΙΑΚΗ 830!!!

13. ntemiiiiii  ΤΥΧΕΡΗ ΧΟΡΙΑΚΗ 18.1!!!

14. linaa ΘΕΤΙΚΟ ΤΕΣΤΑΚΙ!!!

 

 

ΣΕ ΑΝΑΜΟΝΗ

1. rica 19-21/9/2017!!!

2. Nati85 2/10/2017!!!

3. caramel_83  18-20/10/2017!!!

4. ada32 19/10/2017!!!

5. Ungry girl 25/10/2017!!!

6. alina80 29-31/10/2017!!!

7. Vila 30/10/2017!!!

8. andrianni  31/10/2017!!!

9. Μαρθα Κ 5/11/2017!!!

10. ElektraGr  5-6/11/2017!!!

11. Papaki@  8-10/11/2017!!!

 

Κορίτσια να δινετε πληροφοριες για να ανανεωνεται το πινακακι μας;)

Με το καλο ολες με ενα μωρακι στην αγκαλια μας!!!:wub:

καλημερα καλη μου, ειχα κανει εξετασεις τον Ιουλη και ειχα 4 κατι (δε θυμαμαι ακριβως) μου εδωσε ενδοκρινολογος χαπι και εκανα εξετασεις την προηγουμενη εβδομαδα και ειχε πεσει στο 2,15 μεσα σε 3 μηνες, Ειναι κατι που διορθωνεται μην αγχωνεσαι απλα πρεπει να πας σε καποιον ενδοκρινολογο γιατι ασχετα με το θεμα εγκυμοσυνης, ειναι καπως τσιμπημενη η tsh σου ;) 

αγαπη τι εγινε με τον ενδοκρινολογο??

Μου πε οτι ειναι αυξημενη (σωπα)  αλλα οχι απαγορευτικη για εγκυμοσυνη... Μου εδωσε επαναληπτικη εξεταση tsh γιατι λεει αυξανει συνηθως λογω αντισυλληπτικων για να δουμε αν θα ειναι στην ιδια τιμη και υπερηχο... Του ειπα υποπτεύομαι εγκυμοσυνη και συμφωνησαμε αν δεν ερθει περιοδος ως τη Δευτερα να κανω την αιματολογικη τη Δευτερα για να ξεκινησω χαπακι επειγοντως αν ειμαι οντως εγκυος (μου εγραψε και β-χοριακη),  διαφορετικά σε 15 μερες για να χει περασει κοντα 3μηνο απο τα αντισυλληπτικα 

  • Μου αρέσει 2

cO4Yp3.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 47 λεπτά , ada32 είπε:

Καλημερα  κ εγω μια απο τα ιδια ημουν τελικα χθες ... Νιωθω πολυ υγρη κατω ειδικα το απογευμα με βραδακι ...απλα εμενα δεν μου εχει πρηστει το στηθος οπως την αλλη φορα, απλα με ποναει στο πλαι οταν το ακουμπαω .. οποτε λεω να "προσγειωθω " γιατι ειναι σημαδι περιοδου μαλλον .. Να για να δουμε το Σαββατο ..

Εμένα δε με πονάει καθόλου το στήθος, ούτε έχει πρηστεί ενώ συνήθως πριν την περίοδο φοράω άλλο σουτιέν ένα νούμερο μεγαλύτερο! Επίσης υγρά σήμερα δεν έχω καθόλου όπως χτές. Γενικά δεν έχω συμπτώματα που να με υποψιάσουν για εγκυμοσύνη. Σου λέω δεν είναι ο μήνας μου αυτός. Και πως περιμένουμε ως το γαμο για να αρχίσω να ψάχνομαι? Χθές το συζήταγα με τον αγαπημένο μου, και μου είπε αν νιώθεις ότι χρειάζεται πάμε τώρα. Αλλά Θεωρεί ότι επειδή είναι μόνο ο τρίτος μήνας προσπάθειας, ο κύκλος μου είναι σχετικά φυσιολογικός, καλύτερα να μας δώσω ένα περιθώριο μέχρι το Γενάρη ας πούμε... Και μετά το γάμο να πάμε. 

πρίν από 1 λεπτό , anemoni1989 είπε:

Μου πε οτι ειναι αυξημενη (σωπα)  αλλα οχι απαγορευτικη για εγκυμοσυνη... Μου εδωσε επαναληπτικη εξεταση tsh γιατι λεει αυξανει συνηθως λογω αντισυλληπτικων για να δουμε αν θα ειναι στην ιδια τιμη και υπερηχο... Του ειπα υποπτεύομαι εγκυμοσυνη και συμφωνησαμε αν δεν ερθει περιοδος ως τη Δευτερα να κανω την αιματολογικη τη Δευτερα για να ξεκινησω χαπακι επειγοντως αν ειμαι οντως εγκυος (μου εγραψε και β-χοριακη),  διαφορετικά σε 15 μερες για να χει περασει κοντα 3μηνο απο τα αντισυλληπτικα 

Υποπτεύεται εγκυμοσύνη το κορίτσιιιιιιι! <3 Μακάρι η υποψια σου να γίνει βεβαιότητα!

Κατά τα άλλα ήθελα να σου το πώ και χθές, πολύ σωστός στην προσέγγιση του κατ εμέ ο ενδοκρινολόγος. 

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 4 λεπτά , noni90 είπε:

Εμένα δε με πονάει καθόλου το στήθος, ούτε έχει πρηστεί ενώ συνήθως πριν την περίοδο φοράω άλλο σουτιέν ένα νούμερο μεγαλύτερο! Επίσης υγρά σήμερα δεν έχω καθόλου όπως χτές. Γενικά δεν έχω συμπτώματα που να με υποψιάσουν για εγκυμοσύνη. Σου λέω δεν είναι ο μήνας μου αυτός. Και πως περιμένουμε ως το γαμο για να αρχίσω να ψάχνομαι? Χθές το συζήταγα με τον αγαπημένο μου, και μου είπε αν νιώθεις ότι χρειάζεται πάμε τώρα. Αλλά Θεωρεί ότι επειδή είναι μόνο ο τρίτος μήνας προσπάθειας, ο κύκλος μου είναι σχετικά φυσιολογικός, καλύτερα να μας δώσω ένα περιθώριο μέχρι το Γενάρη ας πούμε... Και μετά το γάμο να πάμε. 

Υποπτεύεται εγκυμοσύνη το κορίτσιιιιιιι! <3 Μακάρι η υποψια σου να γίνει βεβαιότητα!

Κατά τα άλλα ήθελα να σου το πώ και χθές, πολύ σωστός στην προσέγγιση του κατ εμέ ο ενδοκρινολόγος. 

Και εμενα μ αρεσε πολυ που δεν σκοτωθηκε να μου δωσει χαπι με τη μια... Γενικα απεχθανομαι τους γιατρους που δεν δινουν περιθωρια... Ειδικα αν δε συντρεχει σοβαρος λογος... 

Και μιας και λετε και εσεις για συμπτωματα να πω πως εγω εχω ακομα τα κλασσικα τραβηγματα στη δεξια (καμια φορα και στην αριστερη)  ωοθηκη και επειδη κουραστηκα λιγο με πονεσε και η μεση... Γενικα σημερα ειναι ελαχιστα πρησμενο τ στήθος μου και δεν ποναει και για καποιο λογο δεν εχω καθολου υγρα,  σε αντίθεση με χθες που καθε 5 λεπτα ετρεχα να δω μηπως λερωθηκα (σημερα παω καθε λιγο και λιγακι γιατι εχω συχνοουρια και νομιζω πως παλι θα μ ερθει επειδη δεν εχω υγρα)....  Γενικα νομιζω σημερα ή αυριο θα ερθει.  Αυτα


cO4Yp3.png

Link to comment
Share on other sites

1 ώρα πρίν, elenakii22 είπε:

Καλημέρα σε ολες!!!εχω ενα τρομερο προγραμμα υπνου κ ξυπναω σταθερα στις 4 και μετά στις 10!

@Ani ani παρε στο Ελενα κ πες να σου κλεισουν β επιπεδου 2020 και 2021 μηπως εχεις κανει κ δευτερο να προλαβεις!!!τι θα κανεις τωρα??

αφου θα πας στο γιατρο θα σου λυθουν ολες οι αποριες!μην αγχωνεσαι!εγω αυτο που καταλαβα ειναι οτι τα πιο αχνα τεστ δεν δειχνουν παντα οτι δεν κανεις ωορρηξια!μπορει να εισαι στην ιδια περιπτωση με εμενα!

περαστικα του!!!!κ εμενα πολλων φιλων μου ειναι αρρωστα...αλλα σιναχι αλλα λαιμο και αλλα πυρετο!!ασε!αυτο που εχω καταλαβει ειναι οτι θα εχουμε πολυ τρεξιμο με ιωσεις!

χαχα ετσι Ελενακι μ τωρα θα παω στης αυχενικης που πηγα κ πριν..τα γνωστα! για τον αλλο μηνα ηθελα την εξεταση αλλα που τετοια τυχη

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...