Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

Θα γίνουμε γονείς τον Ιανουάριο του 2018


Recommended Posts

Μανιταρι μαγικο: Ωχ φανταζομαο τι θα γινεται κ μεχρι να φυγει η μυρωδια καλο κουραγιο.

κ εμεις πηγαμε βολτα στο σουπερ μαρκετ κ εκανα μια βλακεια καταστεναχωρηθηκα..πηγα να βαλω τη μικρη στο αυτοκινητο κ χτυπησε λιγο το κεφαλακι της δεν εκλαψε αλλα τα χρειαστηκα ειναι κ η πηγη ανοιχτη κ λεω λες να εγινε τιποτα..πολυ με αγχωνει αυτο υο αυτοκινητο

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 5,5k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

@CMESτο ξερω οτι δεν κανει καλο για το αναπνευστικο του μωρου.ευτυχως ηταν λιγη κ την προλαβαμε.κ ευτυχως δεν ηταν στον τοιχο μονο σε κατι ρουχα που ειχα καποτε στο υπογειο ειχαν υγρασια κ τελικα μουχλιασαν.αυτο με την μυρωδια αστο.κ οχι δεν εχουμε καπου να μεινουμε μεχρι να ξεμυρισει εκτος κ αν παμε στα πεθερικα μου( που δεν παμε) 

 

Link to comment
Share on other sites

Περα απο την κουραση μου γτ εβγαλα ολα τα ρουχα απο τις ντουλαπες κ τις περασα τρεις φορες με νερο κ ξυδι χτες το βραδυ ο μπεμπης μας ελιωσε.εχει κατι μερες που βγαζει κραυγες κ δυνατες εν το μεταξυ βλεπει πολυ καλυτερα κ του μιλουσα μια εγω με κοιταζε κ εβγαζε κραυγες μια ο μπαμπας του κ γυρναγε προς το μερος του κ εβγαζε παλι κραυγες σαν να μας μιλαει κ ειχε πολυ ορεξη.ε...εγω κ ο αντρας μου λιωσαμεεεεε.στα πατωματα ειμαστε κ οι δυο.

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Λοιπον τελικα δεν επιασε το σχεδιο μου για σκετο θηλασμο... του εδωσα το μπουκαλακι του το απογευμα γιατι δεν ηρεμουσε. Καλα, δεν γινονται κσι θαυματα απο τη μια μερα στην αλλη! Η αληθεια ειναι οτι εχω κουραστει τρομερα με τη μεικτη διατροφη. Θελω να καταληξουμε στην μια ή στην αλλη κατευθυνση ομως δεν το βλεπω πιθανο γιατι εχω πολυ γαλα για να κοπει, οχι ομως αρκετο για να θηλασω αποκλειστικα!

@rainbow μην αγχωνεσαι, ειναι πολυ πιο ανθεκτικα απο οσο νομιζεις! Αυτο με το αυτοκινητο το παθαινα συνεχεια με ηην κορη μου, μιλαμε για πολλη κουτουλια!!


TQjIp3.pngj1MYp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

@rainbowκ εγω το επαθα προχτες που πηγαμε στη μαμα μου οταν τον σηκωσα απο το καθισμα του αυτοκινητου.πηγε να γκρινιαξει κ αγχωθηκα

πρίν από 18 λεπτά , CMES είπε:

Λοιπον δειτε τωρα ελληνικη ταινια στον alpha. @Μανιταρι Μαγικο σαν την Κοπεογλου θα γινουμε!!!!

:-P:-P:-P

Link to comment
Share on other sites

εμεις αρχισαμε να λεμε για τη βαφτιση κ τωρα ο αντρας μου λεει να μη κανουμε τραπεζι γιατι ειναι πολλα τα ατομα κ δεν ξερουμε κ ποιοι θα ρθουν .το ιδιο λεει και η μανα μου.αλλα εμενα μου κακοφαινεται να τους φερουμε 1,5ωρα δρομο μεχρι την εκκλησια και να μην εχουμε τραπεζι.κ θελει κ μπομπονιερα προσκλξτηριο μαζι.αλλα στην εκκλησια αδειο θα ειναι..;δεν αφηνουν πολυ στολισμο..ουφ εγω το περιμενα αλλιως...

Link to comment
Share on other sites

@rainbowναι η αληθεια ειναι οτι ειναι τα εξοδα ενα θεμα αλλα εχεις δικιο κ εμενα δεν θα μου αρεσε.γτ δεν περιοριζετε λιγο τους καλεσμενους;κ γτ δεν λετε να ενημερωσουν ποιοι θα ερθουν στο τραπεζι;;

Link to comment
Share on other sites

Μανιταρι μαγικο: Εχωμεγαλο σοι οποτε αναγκαστικα μαζευονται τα ατομα αλλα αυτο με την ενημερωση το ειπα κ εγω.

μου λεει δεν μας πουν κ αλλα τετοια.ενταξει δε μας τρεχουν απο τα παντζακια αλλα μου κακοφαινεται

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα!! Κοριτσια επιτελους κοιμηθηκε ο μπουμπουκος μου!! Εφαγε 11.30, κοιμηθηκαμε 12.40 και ξυπνησε να φαει 6.10!!! Μετα ξενακοιμηθηκε 7.30 και κοιμηθηκα κι εγω μεχρι τις 9.20 που ξυπνησε η μικρη!! Νιωθω αλλος ανθρωπος!!!!

@rainbow μπορειτε να κανετε ενα ορθιο κοκτειλ εξω απο την εκκλησια αν εχει αυλη; κι εγω παντως συμφωνω μαζι σου, μου αρεσουν πολυ οι ανοιχτες βαφτισεις με τραπεζι. Εμεις σιγουρα θα κανουμε γιατι ειχαμε κανει και στη μικρη και δεν θελουμε να τα ξεχωρισουμε. Να δω που θα βρουμε τα λεφτα γιατι εχουμε πολυ κοσμο....


TQjIp3.pngj1MYp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


@CMESφρεσκαδουρα εγινες κοριτσακι.εμενα σημερα βαρεσε οχταωρο υπνο!!! Αντε να μπαινουμε σε σειρα

@rainbowαυτο που δεν καταλαβα ειναι το προσκλητηριο-μπομπονιερα.δηλ θα στειλεις το προσκλητηριο κ την μπομπονιερα μαζι κ στην εκκλησια δεν θα δωσεις μπομπονιερα;

Link to comment
Share on other sites

μανιταρι μαγικο: Ναι τωρα πολλοι τα στελνουν ετσι μια μπομπονιερα σε καθε οικογενεια για οικονομια αλλα δε μ'αρεσει .κ στην εκκλησια εχουν μονο γλυκα κ ζαχαρωτα

cmes: Μια χαρα σας βρισκω αντε μακαρι νατο συνεχισει..εμενα σχθες κοιμηθηκε 10.30-4 κ μετα 5-7 .μια χαρα ωρες ειναι αλλα εγω δεν μπορω να κοιμηθω απο τις 10.30 μεχρι να σημαζεψω παει 12.30.

και εμεις δεν ξερω που θα τα βρουμε ελεγα να χρηαιμοποιησουμε τα λεφτα απο τα κερασματα αλλα ο αντρας μου δεν θελει γιατι θελει να τα κρατησουμε για τη μικρη σε λογαριασμο για οταν μεγαλωσει.

Link to comment
Share on other sites

Χαχαχα το οικονομικο ειναι το πιο σοβαρο θεμα το μονο που με σωζει ειναι εμεις το τραπεζι θα το κανουμε στην αυλη της πεθερας μου που εχει αρκετο χωρο.εκτος κ αν κανουμε την βαφτιση καπου αλλου κ οχι στο χωριο.

@rainbowμπορειτε να χρησημοποιησετε τα χρηματα απο τα κερασματα κ οταν μπορεσετε η λιγα-λιγα να τα ξαναμαζεψετε κ να τα βαλετε για την μικρη.εμεις καπως ετσι θα το κανουμε.

Link to comment
Share on other sites

@CMESτου εχεις δωσει ποτε πιπιλα οταν ξυπναει την νυχτα;εγω του εδινα οταν ξυπναγε στο τριωρο την πιπιλαγε κ ξανακοιμοταν.δεν εκλαιγε βεβαια μονο γκρινιαζε οταν ξυπναγε.το εκανα τρεις φορες κ τωρα ξυπναει το πρωι.εμενα εφαγε χτες 11:30 το βραδυ κ μεχρι τις 11:50 ειχε κοιμηθει μεχρι τις 7:45 το πρωι.μετσ εφαγε κ ξανακοιμηθηκαμε μεχρι 10:30

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 38 λεπτά , Μανιταρι Μαγικο είπε:

@CMESτου εχεις δωσει ποτε πιπιλα οταν ξυπναει την νυχτα;εγω του εδινα οταν ξυπναγε στο τριωρο την πιπιλαγε κ ξανακοιμοταν.δεν εκλαιγε βεβαια μονο γκρινιαζε οταν ξυπναγε.το εκανα τρεις φορες κ τωρα ξυπναει το πρωι.εμενα εφαγε χτες 11:30 το βραδυ κ μεχρι τις 11:50 ειχε κοιμηθει μεχρι τις 7:45 το πρωι.μετσ εφαγε κ ξανακοιμηθηκαμε μεχρι 10:30

Γενικα την πιπιλα δεν την πολυθελει. Του τη βαζω και την κραταω με το χερι μεχρι να τον παρει ο υπνος και μετα τον αφηνω και τη φτυνει. Οταν ξυπναει ομως τη νυχτα στις 3 ωρες κλαιει και την πιπιλα μου τη σπρωχνει. Αν ξυπνησει νωριτερα, δηλαδη καμια ωρα αφου εχει κοιμηθει του βαζω την πιπιλα και ξανακοιμαται.


TQjIp3.pngj1MYp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...