Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • Το κέντρο μου είπε είναι νωρίς για υπέρηχο αλλά η γιατρός μου, μου είπε να πάω να επιβεβαιώσουμε ότι υπάρχει ενδομητρια κύηση. Πήγα, κάναμε υπέρηχο, είδαμε τον σάκο!!!! Εμβρυικα στοιχεία δεν φαινόταν ακόμα αλλά ήταν ορατός ο λεκιθικος ασκός που προηγείται του εμβρυου. Σε 10 μέρες που θα μπω στην 7η εβδομάδα έχω πάλι υπέρηχο ελπίζω να ακούσουμε καρδια!!!!

      1 hour ago, Lila ki είπε:

      Μπταβο κορίτσια με το καλό !!!! Όλα να πάνε δεξιά !!!

      Σε ευχαριστώ!!! 🥰

      1 ώρα πρίν, η ζωή είναι όμορφη είπε:

      Ρε κορίτσια αλήθεια είναι φοβερό που ξένοι άνθρωποι χαίρονται με την χαρά σου σασ ευχαριστούμε πάρα πάρα πολύ για τις ευχές σασ αλήθεια μέσα από την καρδιά μου μόνο χαρές σας εύχομαι. Απλά η σύζυγος έσκασε γιατί μου λέει ότι εχτές θα έπρεπε να είναι κοντά 4000 και σήμερα 6000 αλλά μπορεί να μην κάνει διπλασιασμό κάθε 48ωρες σωστά δεν τα λέω;;

      Ρε χαίρομαι πάρα πολύ αλήθεια γιατί κάναμε την ίδια μέρα εμβρυομεταφορα αχααχαχαχα ο καθένας με τον πόνο του αχααχαχαχα σου εύχομαι τα καλύτερα αλήθεια εσύ πότε θα πασ για ραντεβού 

      Οχι δεν κάνει υποχρεωτικά διπλασιασμό κάθε 48. Μια χαρά ανεβαίνει η χοριακη σας!!!! Θα περιμένουμε τσ ομορφα νέα σας την Παρασκευή που έχετε υπέρηχο! 

      1 ώρα πρίν, Bluee19 είπε:

      Η χοριακη σας ανεβαίνει τελειαααα με το καλό ο υπέρηχος όλα να σας πάνε κατευχην 🙏🏼

      Σε ευχαριστώ!!! 🥰

      • Μου αρέσει 1
      • Λουλούδια 2

Θα γίνουμε γονείς τον Ιανουάριο του 2018


Recommended Posts


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 5,5k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Καλημερα κοριτσια !! Τι ζεστη παλι σημερα! Βγηκα λιγο στην αγορα και εσκασα. Κοριτσια εχει φουσκωσει η κοιλιτσα σας!? Φαινομαι σαν να ειμαι στον 6ομηνα!! 

  • Μου αρέσει 1

HBNJp3.png

Link to comment
Share on other sites

1 ώρα πρίν, Mariachi είπε:

Και η δίκη μου ! Αφού φοβάμαι πως θα είμαι στον 8!!!! 

καλημερα...καλε εσεις πριν λιγο λεγατε οτι δεν φαινεται η κοιλια σας καθολου..ποτε προλαβε και φουσκωσε τωρα?λαθος κανω?

και νομιζα πως μονο εγω εχω γινει βαρελα...με ανακουφισατε βρε κοριτσια!

εμενα σημερα εχει γενεθλια η μικρη μου, κλεινει τα 2 αλλα εχω φαει τετοια συγχηση πρωι πρωι που εχω ξενερωσει και δεν εχω ορεξη για τιποτα...με τον συζυγο βεβαια πρωτα και μετα με την μανα του:mad:


BA6wp2.png

NXc7p2.png

u26tp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

@november rain χιχι να τη παλι η πεθερουλα η αγαπημενη ολων μας!!! Αφου διαβασα για τη συγχυση που εγραψες ημουν 100% σιγουρη οτι παρακατω θα γραφει για πεθερα!! Τι σου εκανε κουκλιτσα μου? Να χαιρεσαι το λουλουδακι σου να τα εκατοστησει!!

Επισης εγω γλυκια μου μπορει να εχω βαλει 3κιλα αλλα η κοιλιαειναι τουρλα!! 


HBNJp3.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 22 λεπτά , dimitroula30 είπε:

@november rain χιχι να τη παλι η πεθερουλα η αγαπημενη ολων μας!!! Αφου διαβασα για τη συγχυση που εγραψες ημουν 100% σιγουρη οτι παρακατω θα γραφει για πεθερα!! Τι σου εκανε κουκλιτσα μου? Να χαιρεσαι το λουλουδακι σου να τα εκατοστησει!!

Επισης εγω γλυκια μου μπορει να εχω βαλει 3κιλα αλλα η κοιλιαειναι τουρλα!! 

σευχαριστω dimitroula νασαι καλα κοριτσι μου,προσπαθω να αποστασιοποιηθω απο τα παρασιτα για να μην χαλαω την ζαχαρενια μου...τι μου εκανε?οτι κανει η πλειοψηφια απο δαυτες...προσπαθει να κανει κουμαντο στην οικογενεια μου στα παιδια μου,με πλαγιο τροπο αλλα εχει ξεχασει οτι εχει νυφη αρβανιτισα και δεν χαριζω καστανα εγω....

  • Μου αρέσει 1

BA6wp2.png

NXc7p2.png

u26tp2.png

Link to comment
Share on other sites

@november rain εγω υστερα απο δυο πολυ δυνατους καβγαδες εναν πριν το γαμο κ εναν ενα μηνα μετα κ αφου εβαζε λογακια στο γιοκα της να με χωρισει...δυστυχως δεν τα καταφερε και τωρα βραζει στο ζουμι της. Εγω εχω να τους δω 1μηνα ευτυχως κ μενουμε στα 200μ κ ο γιος πηγαινει μια φορα τη βδομαδα-αυτη δεν πηγε.  Η υπαρξη της με αφηνει παντελως αδιαφορη. Εσυ αρβανιτισα εγω σαρακατσανα. Καταλαβαινεις!!!

  • Μου αρέσει 1

HBNJp3.png

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα κορίτσια και καλό σκ να έχουμε! Σήμερα ξημέρωσα με καινούριο πρόβλημα... θυμάστε που σας έλεγα πως αυτές τις μέρες είχα μία αμυγδαλίτιδα; Ε, λοιπόν εξελίχθηκε. Χθες τη νύχτα με έπιασε ένας απίστευτος πόνος στο αυτί (εννοείται πως το ντεπόν δεν με έπιασε καθόλου) και τα ξημερώματα έσπασε το τύμπανο και έτρεχε αίμα από το αυτάκι μου!!! Πήγα στο γιατρό το πρωί και πρέπει να πάρω αντιβίωση και σταγόνες και έχω κουφαθεί τελείως από τη μία πλευρά!! Επίσης πονάω πάρα πολύ!!! :-(


TQjIp3.pngj1MYp2.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 5 λεπτά , CME2205 είπε:

Καλημέρα κορίτσια και καλό σκ να έχουμε! Σήμερα ξημέρωσα με καινούριο πρόβλημα... θυμάστε που σας έλεγα πως αυτές τις μέρες είχα μία αμυγδαλίτιδα; Ε, λοιπόν εξελίχθηκε. Χθες τη νύχτα με έπιασε ένας απίστευτος πόνος στο αυτί (εννοείται πως το ντεπόν δεν με έπιασε καθόλου) και τα ξημερώματα έσπασε το τύμπανο και έτρεχε αίμα από το αυτάκι μου!!! Πήγα στο γιατρό το πρωί και πρέπει να πάρω αντιβίωση και σταγόνες και έχω κουφαθεί τελείως από τη μία πλευρά!! Επίσης πονάω πάρα πολύ!!! :-(

Τι λες βρε κοριτσι μου, πρωτη φορα το ακουω αυτο. Καταρχην περαστικα σου!! Αντιβιωση ομως κανει να παρεις?


HBNJp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


πρίν από 4 λεπτά , dimitroula30 είπε:

Τι λες βρε κοριτσι μου, πρωτη φορα το ακουω αυτο. Καταρχην περαστικα σου!! Αντιβιωση ομως κανει να παρεις?

Το εχω ξαναπάθει παλιά όταν ήμουν φοιτήτρια. Το πρόβλημα με τις αντιβιώσεις είναι πώς αυτές που είναι κατάλληλες γιαυτήν την περίπτωση και επιτρέπονται στην εγκυμοσύνη δεν μπορώ να τις πάρω γιατί είμαι αλλεργική! Μου έδωσε μία που ναι μεν κάνει να την πάρω αλλά δεν είναι και η πιο αποτελεσματική για αυτί και θα δούμε! Συμφωνεί και ο γυναικολόγος μου πάντως.


TQjIp3.pngj1MYp2.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 29 λεπτά , CME2205 είπε:

Καλημέρα κορίτσια και καλό σκ να έχουμε! Σήμερα ξημέρωσα με καινούριο πρόβλημα... θυμάστε που σας έλεγα πως αυτές τις μέρες είχα μία αμυγδαλίτιδα; Ε, λοιπόν εξελίχθηκε. Χθες τη νύχτα με έπιασε ένας απίστευτος πόνος στο αυτί (εννοείται πως το ντεπόν δεν με έπιασε καθόλου) και τα ξημερώματα έσπασε το τύμπανο και έτρεχε αίμα από το αυτάκι μου!!! Πήγα στο γιατρό το πρωί και πρέπει να πάρω αντιβίωση και σταγόνες και έχω κουφαθεί τελείως από τη μία πλευρά!! Επίσης πονάω πάρα πολύ!!! :-(

Πω πω ρε κορίτσι μου τι σε βρήκε την γυναίκα;; περαστικά σου και μακάρι να περάσει με αυτήν την αντιβίωση... και μη χειρότερα.


BA6wp2.png

NXc7p2.png

u26tp2.png

Link to comment
Share on other sites

 

5 ώρες πρίν, november rain είπε:

σευχαριστω dimitroula νασαι καλα κοριτσι μου,προσπαθω να αποστασιοποιηθω απο τα παρασιτα για να μην χαλαω την ζαχαρενια μου...τι μου εκανε?οτι κανει η πλειοψηφια απο δαυτες...προσπαθει να κανει κουμαντο στην οικογενεια μου στα παιδια μου,με πλαγιο τροπο αλλα εχει ξεχασει οτι εχει νυφη αρβανιτισα και δεν χαριζω καστανα εγω....

Να χαίρεσαι την μικρή σου november μου, να είναι γερή και να την καμαρώσεις όπως επιθυμείς! 

Όσο για τις πεθερές, η ίδια ιστορία παντού...να σε ρωτήσω, εμένα που η πεθερά είναι αρβανίτισσα τι συστήνεις?

 

3 ώρες πρίν, CME2205 είπε:

Καλημέρα κορίτσια και καλό σκ να έχουμε! Σήμερα ξημέρωσα με καινούριο πρόβλημα... θυμάστε που σας έλεγα πως αυτές τις μέρες είχα μία αμυγδαλίτιδα; Ε, λοιπόν εξελίχθηκε. Χθες τη νύχτα με έπιασε ένας απίστευτος πόνος στο αυτί (εννοείται πως το ντεπόν δεν με έπιασε καθόλου) και τα ξημερώματα έσπασε το τύμπανο και έτρεχε αίμα από το αυτάκι μου!!! Πήγα στο γιατρό το πρωί και πρέπει να πάρω αντιβίωση και σταγόνες και έχω κουφαθεί τελείως από τη μία πλευρά!! Επίσης πονάω πάρα πολύ!!! :-(

Αμάν βρε κορίτσι μου !!! Φαντάζομαι θα πονάς πολύ,ε? Αυτό γίνεται από τη μία στιγμή στην άλλη ή έχεις κάποια ευαισθησία? Περαστικά σου!!!


302qp2.png

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα κορίτσια ! 

@CME2205 περαστικά σου κορίτσι μου ! Μακάρι να σε πιάσει η αντιβίωση κ να γλιτώσεις γρήγορα ! 

@november rain ίσα ίσα εγώ λέω ότι τα πήρα τα κιλάκια μου ! Άσε που είχα και από πριν ! 

Πεθεροπληκτες όλες ; εμένα μένει μακρυά κ έχω την ησυχία μου! Ούτε στο τηλέφωνο δεν μιλάμε ! Χαχαχα 

  • Μου αρέσει 1

S4bRp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...