Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 4 ώρες πρίν, Natasa24 είπε:

      kalispera kopeles .. eimai ligo se apognosi .. me ton sintrofo mu prospathoume 2 xronia kai 2 mines ... olo afto to diastima piga se polous ginekologous gia na paro perisoteres gnomes gia to thema mas .. me emena einai ola kala kalo endomitrio kales othikes exo mono polikistikes p meta legomena ton giatro einai okay .. o antras m exei ena themataki me to spera .. kai prin liges meres pigame se ena giatro polli kalo kai mas ipe pos i moni mas lisi einai i eksosomatiki .. na simiothi oti prin 5 mines ixa kani mia spermatenxisi xoris apotelesma tora to thema einai na proxoriso me akoma mia spermatenxisi dipli dld na mu valoun 2 fores to sperma me diafora 2 meron i na arxiso na filao lefta kai na proxoriso me eksosomatiko .. gia spermatenxisi mu dini 20% kai gia eksosomatiki 68% me 70% gia ena thetiko test xoris na mu egκiite oti i egkimosini tha proxorisi fisika .. Den ksero re koritsia m exw kourasti polli niotho oti pote den tha apoxtiso to moraki m ... kai den ksero kiolas an thelw na proxoriso me eksosomatiki giati den einai kai fisiki methodos .. 

      κοριτσι μου καλησπερα επειδη ειχα βρεθει στην θεση σου ακριβως πριν λιγα χρονια εχοντας πολυκυστικες αλλα ελαφριας μορφης συνδρομο και ο συζυγος προβλημα με το σπερμα η γνωμη μου ειναι να προχωρησεις σε εξωσωματικη και εμενα τα ιδια ποσοστα μου εδιναν και επιασα με την πρωτη φορα(ειναι βεβαια κ θεμα τυχης)και τωρα κοιταω το γιο μου και δεν το μετανιωνω καθολου.Σιγουρα βεβαια να κανεις αυτο που νιωθεις εσυ πιο ανετα γιατι ειναι δικο σου το σωμα και μονο εσυ εχεις λογο πανω σε αυτο.Δεν ειναι και τοσο φοβερη σαν διαδικασια φαντασου θα πηγαινα παλι με χαρα αν ηθελα δευτερο!!ευχομαι να πανε ολα καλα με οτι αποφασισεις!!

Μανουλες Σεπτεμβριου 2018


Recommended Posts


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 4,2k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Γεια σας μανούλες!

Πώς είστε? Τα μπεμπάκια σας καλά?

Πήγαμε παιδίατρο σήμερα το πρωί για το 2ο εμβόλιο! Έκλαψε στιγμιαία και μετά ηρέμησε..ως τώρα όλα καλά!

Λοιπόν βάρος 8,300 και ύψος 65,5!!! Ο ορισμός του νταρντανομωρού!!!χαχαχα

 

  • Μου αρέσει 3

e2Obp2.png87dnp3.png

Link to comment
Share on other sites

2 ώρες πρίν, sweet mommy είπε:

Γεια σας μανούλες!

Πώς είστε? Τα μπεμπάκια σας καλά?

Πήγαμε παιδίατρο σήμερα το πρωί για το 2ο εμβόλιο! Έκλαψε στιγμιαία και μετά ηρέμησε..ως τώρα όλα καλά!

Λοιπόν βάρος 8,300 και ύψος 65,5!!! Ο ορισμός του νταρντανομωρού!!!χαχαχα

 

Είστε κ εσείς βλέπω! Εμείς την προηγούμενη βδομάδα που πήγαμε ήμασταν 66-67 πόντους κ 7 κιλά! Μια χαρά πάμε.... Χαχα αχαχαχαχααχ Μωρά γιγαντακια για δάγκωμα! Φαντάζομαι πόσες διπλες θα έχετε εσείς στο λαιμό κ στα μπουτακια!!! Χιχιχι

  • Μου αρέσει 1

l6GMp3.png%22%20 

Link to comment
Share on other sites

4 ώρες πρίν, sweet mommy είπε:

Γεια σας μανούλες!

Πώς είστε? Τα μπεμπάκια σας καλά?

Πήγαμε παιδίατρο σήμερα το πρωί για το 2ο εμβόλιο! Έκλαψε στιγμιαία και μετά ηρέμησε..ως τώρα όλα καλά!

Λοιπόν βάρος 8,300 και ύψος 65,5!!! Ο ορισμός του νταρντανομωρού!!!χαχαχα

 

Χαχαχ μωραρος κυριολεκτικά!! Μπράβο σαςςς

  • Μου αρέσει 1

CKejp2.pngsvqcp2.png

Link to comment
Share on other sites

5 ώρες πρίν, sweet mommy είπε:

Γεια σας μανούλες!

Πώς είστε? Τα μπεμπάκια σας καλά?

Πήγαμε παιδίατρο σήμερα το πρωί για το 2ο εμβόλιο! Έκλαψε στιγμιαία και μετά ηρέμησε..ως τώρα όλα καλά!

Λοιπόν βάρος 8,300 και ύψος 65,5!!! Ο ορισμός του νταρντανομωρού!!!χαχαχα

 

Τι γιγαντομωρο είναι αυτό Παναγια μου;;; Θηριακι!!! Μπράβο σας! Ο μεγάλος τι λέει;; Πώς πάει;

Επεξεργάστηκαν by ΦαιηΚατς
  • Μου αρέσει 1

Opjnp2.pngnWWEp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Καλημέρα μανουλες!!! Μετά από πολλές μέρες κοιμήθηκε επιτέλους! 7 ώρες σερί! Από της 9 έως της 4. Κοιμηθηκα κ  εγώ βέβαια το θέμα Μ είναι ότι ξύπνησα και νιώθω ότι άμα σκύψω θα μείνω με την μέση μου! Τι να κάνω? 


...:-D

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 25 λεπτά , ναντια δε είπε:

Καλημέρα μανουλες!!! Μετά από πολλές μέρες κοιμήθηκε επιτέλους! 7 ώρες σερί! Από της 9 έως της 4. Κοιμηθηκα κ  εγώ βέβαια το θέμα Μ είναι ότι ξύπνησα και νιώθω ότι άμα σκύψω θα μείνω με την μέση μου! Τι να κάνω? 

Καλημέρα άντε επιτέλους ξεκουραστηκατε λιγάκι!! Τώρα με τη μέση σε καταλαβαίνω γτ κ εγώ τα ίδια είμαι, ουτε εγώ ξέρω τι να κάνω μ αυτό το πράγμα;!!


CKejp2.pngsvqcp2.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 29 λεπτά , Evangeliaaa είπε:

Καλημέρα άντε επιτέλους ξεκουραστηκατε λιγάκι!! Τώρα με τη μέση σε καταλαβαίνω γτ κ εγώ τα ίδια είμαι, ουτε εγώ ξέρω τι να κάνω μ αυτό το πράγμα;!!

Μπορούμε να βάλουμε κάποια κρέμα άοσμη ξέρεις αν επιτρέπετε θηλάζω κιόλας. Πριν που θήλασα πήρα μετά ένα ντεπον αλλά σιγά μην κάνει τπτ

Διάβασα τώρα ότι το Βολταρεν επιτρέπετε με το θηλασμο


...:-D

Link to comment
Share on other sites

4 ώρες πρίν, ναντια δε είπε:

Μπορούμε να βάλουμε κάποια κρέμα άοσμη ξέρεις αν επιτρέπετε θηλάζω κιόλας. Πριν που θήλασα πήρα μετά ένα ντεπον αλλά σιγά μην κάνει τπτ

Διάβασα τώρα ότι το Βολταρεν επιτρέπετε με το θηλασμο

Βολταρεν θα σου συνιστούσα κ γω

  • Μου αρέσει 1

bzCDp2.png
 
SRQyp2.png
Link to comment
Share on other sites

5 ώρες πρίν, ναντια δε είπε:

Μπορούμε να βάλουμε κάποια κρέμα άοσμη ξέρεις αν επιτρέπετε θηλάζω κιόλας. Πριν που θήλασα πήρα μετά ένα ντεπον αλλά σιγά μην κάνει τπτ

Διάβασα τώρα ότι το Βολταρεν επιτρέπετε με το θηλασμο

Ε βολταρεν τοτε μπας κ σωθουμε γτ όντως το ντεπον δε κανει τπτ!


CKejp2.pngsvqcp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Κορίτσια ξέρω ότι αργεί ακόμα να έρθει ο καιρός ακόμα δεν μπήκαμε στο εξάμηνο... Αλλά πόσες από εσάς θα βαλετε το παιδί σε βρεφονηπιακο για να ξεκινήσετε δουλειά???? Είναι ένα θέμα που το σκέφτομαι αρκετά..


...:-D

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, ναντια δε είπε:

Κορίτσια ξέρω ότι αργεί ακόμα να έρθει ο καιρός ακόμα δεν μπήκαμε στο εξάμηνο... Αλλά πόσες από εσάς θα βαλετε το παιδί σε βρεφονηπιακο για να ξεκινήσετε δουλειά???? Είναι ένα θέμα που το σκέφτομαι αρκετά..

Εγώ σίγουρα από του χρόνου τον Σεπτέμβριο γιατί με τις γιαγιάδες δεν βγάζω άκρη! Και τον μεγάλο μου 10 μηνών τον είχα βάλει και έμεινα πολύ ευχαριστημένη! Έμαθε να τρώει μόνος του πολύ γρήγορα, έμαθε να παίζει με παιδάκια και να μοιράζεται και κόψαμε πάνα σχετικά νωρίς για αγόρι! Αφήστε που του άρεσε τόσο που δεν ήθελε να γυρίζει σπίτι!

  • Μου αρέσει 1

Opjnp2.pngnWWEp2.png

Link to comment
Share on other sites

Εγώ ακόμα δουλεύω από το σπίτι κ έρχεται η η μητέρα μου η η πεθερά μου κ την κρατάνε κ ρε κορίτσια μου λείπει.... Που είμαι στο δίπλα δωμάτιο! Πώς θα πάω για δουλειά;;; Δεν θέλω να την αφήσω... Δεν μπορώ... Της έλεγα σήμερα ότι θα την παίρνω μαζί μου κ γελαγε. Μάλλον κ αυτή μαζί μου θέλει να είναι. Χιχιχι!!! Πέρα από τη πλάκα όμως πρέπει να πάω για δουλειά γιατί δεν βγαίνει η οικογένεια αλλιώς.... Μετά το χρόνο θα σκεφτουμε για παιδικό...

Ιδιωτικό η δημοτικό θα κοιτάξετε; Τι διαφορές έχουν; Εκτός από την τιμή...


l6GMp3.png%22%20 

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 10 λεπτά , ΦαιηΚατς είπε:

Εγώ σίγουρα από του χρόνου τον Σεπτέμβριο γιατί με τις γιαγιάδες δεν βγάζω άκρη! Και τον μεγάλο μου 10 μηνών τον είχα βάλει και έμεινα πολύ ευχαριστημένη! Έμαθε να τρώει μόνος του πολύ γρήγορα, έμαθε να παίζει με παιδάκια και να μοιράζεται και κόψαμε πάνα σχετικά νωρίς για αγόρι! Αφήστε που του άρεσε τόσο που δεν ήθελε να γυρίζει σπίτι!

Και εμένα 9 μηνών θα είναι όταν θα τον ξεκινήσω... Κ εγώ το πιστεύω ότι τα βοηθάει πολύ ο παιδικός...κ έχεις κ κάποιους να σ' λένε καλά θα το πας από τόσο μικρό;κ η απαντηση πληρωνε Μ εσύ ενοίκιο κ λογαριασμούς κ εγώ καθομαι


...:-D

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 13 λεπτά , ναντια δε είπε:

Και εμένα 9 μηνών θα είναι όταν θα τον ξεκινήσω... Κ εγώ το πιστεύω ότι τα βοηθάει πολύ ο παιδικός...κ έχεις κ κάποιους να σ' λένε καλά θα το πας από τόσο μικρό;κ η απαντηση πληρωνε Μ εσύ ενοίκιο κ λογαριασμούς κ εγώ καθομαι

Συμφωνω κ εγώ ρε κορίτσια! Είναι δύσκολα τα πράγματα με εναν μονο να δουλεύει..κ εγώ κάπου εκεί το σκέφτομαι!!


CKejp2.pngsvqcp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...