Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 5 hours ago, Blue Velvet said:

      Καλησπέρα! Έχετε να προτείνετε κάποιες βιταμίνες για βελτίωση ποιότητας ωαρίων και σπέρματος? Είδα κάποιες στο ίντερνετ,αλλά ειναι απίστευτα ακριβές..οι πιο οικονομικές νομίζω πως είναι οι fertilovit,αλλά δεν ξέρω αν κάνουν δουλειά.

      Γειά σου κορίτσι μου, εμείς είχαμε πάρε τις lifertil λ είχαμε πολύ καλά αποτελέσματα στις γονιμοποιησεις, βέβαια δεν ξέρω αν αυτό οφείλεται στις βιταμίνες όμως θεωρώ ότι βοήθησαν κ αυτές 

      • Ευχαριστώ 1

Το 2018 ας γίνουμε όλες ΜΑΝΕΣ!!!!!!!


Bela

Recommended Posts

πρίν από 5 λεπτά , Bela είπε:

Καλημέρα κορίτσια μου!!!!!! Λοιπόν τα νέα μου.. Βγήκε το τεστ Παπ μου αρνητικό :-D απλά μου είπε η κυτταρολογος ότι έδειξε μια μικρή φλεγμονούλα ετσι ακριβώς μου το είπε.Θα πάω στον γυναικολόγο βέβαια αλλά ρε γμτ πάει κι αυτή η προσπάθεια :confused:

Καλημέρα. Ελα μη στεναχωριέσαι.Ισως ειναι για καλό.Εγκυμοσυνη σε συνδυασμό με τη φλεγμονουλα Ίσως δεν θα ήταν και ότι καλύτερο.Δεν απογοητευόμαστε εντάξει?ειπ αμε είναι η χρονια μας.

  • Ευχαριστώ 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 10,6k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • P.L.L.

    1310

  • loyloy

    1242

  • Beboula25

    1015

  • Penny...

    562

πρίν από 25 λεπτά , Bela είπε:

Καλημέρα κορίτσια μου!!!!!! Λοιπόν τα νέα μου.. Βγήκε το τεστ Παπ μου αρνητικό :-D απλά μου είπε η κυτταρολογος ότι έδειξε μια μικρή φλεγμονούλα ετσι ακριβώς μου το είπε.Θα πάω στον γυναικολόγο βέβαια αλλά ρε γμτ πάει κι αυτή η προσπάθεια :confused:

Πολλές καλημέρες!!! Εγω μια ζωη με φλεγμονή ειμαι και μια ζωη οτι και να κανω εκει ειναι... απτη μια καταλαβαίνω οτι απο την ανυπομονησία σου στενοχωριεσαι που χάνεις κυκλο αλλα απο την αλλη ποσο τελειο που το τεστ σου βγηκε καλο και θα κανεις τις προσπαθειες σου με σωστές βάσεις;;;; ευχομαι τα καλυτερα τα οποία ερχονται...!!!!

  • Ευχαριστώ 1
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 24 λεπτά , loyloy είπε:

Καλημέρα. Ελα μη στεναχωριέσαι.Ισως ειναι για καλό.Εγκυμοσυνη σε συνδυασμό με τη φλεγμονουλα Ίσως δεν θα ήταν και ότι καλύτερο.Δεν απογοητευόμαστε εντάξει?ειπ αμε είναι η χρονια μας.

Σ ευχαριστώ loyloy μου!!!!! Ας ελπίζω να είναι κάτι απλό και με μια αντιβίωση να φύγει...

πρίν από 4 λεπτά , Cat! είπε:

Πολλές καλημέρες!!! Εγω μια ζωη με φλεγμονή ειμαι και μια ζωη οτι και να κανω εκει ειναι... απτη μια καταλαβαίνω οτι απο την ανυπομονησία σου στενοχωριεσαι που χάνεις κυκλο αλλα απο την αλλη ποσο τελειο που το τεστ σου βγηκε καλο και θα κανεις τις προσπαθειες σου με σωστές βάσεις;;;; ευχομαι τα καλυτερα τα οποία ερχονται...!!!!

Cat μου καλημέρα ♡♡♡♡μακάρι να μην έχει επηρεάσει την προσπάθεια μας!!!!!! Σ ευχαριστώ πολύ ♡♡♡

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 41 λεπτά , Bela είπε:

Καλημέρα κορίτσια μου!!!!!! Λοιπόν τα νέα μου.. Βγήκε το τεστ Παπ μου αρνητικό :-D απλά μου είπε η κυτταρολογος ότι έδειξε μια μικρή φλεγμονούλα ετσι ακριβώς μου το είπε.Θα πάω στον γυναικολόγο βέβαια αλλά ρε γμτ πάει κι αυτή η προσπάθεια :confused:

Καλημέρααα,

Στέλνω viBes αισιοδοξίας με αυτό:

Οποτε το ακούω χαμογελάω και νιώθω και πάλι δυνατή..μαγικό! :)
Ελπίζω να πιάσει και σε έσενα..

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites

On 26/2/2018 at 1:35 ΜΜ, loyloy είπε:

Τώρα πως εισαι?έχεις συνέλθει καθόλου?

Ναι κοριτσι  μου, αν σκεφτεις οτι εχει περασει  πανω απο χρονος. Εγινε τον Σεπτεμβρη του 2016. Για καιρο ενοιωθα τυψεις μηπως εφταιγα εφω αθελα μου, επειδη τελικα το εμβρυο ηταν αγορι κ εγω δεν ηθελα γιο αλλα κορη! μην πω οτι ημουν σχεδον σιγουρη οτι θα ηταν κοριτσι.

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

3 ώρες πρίν, Bela είπε:

Καλημέρα κορίτσια μου!!!!!! Λοιπόν τα νέα μου.. Βγήκε το τεστ Παπ μου αρνητικό :-D απλά μου είπε η κυτταρολογος ότι έδειξε μια μικρή φλεγμονούλα ετσι ακριβώς μου το είπε.Θα πάω στον γυναικολόγο βέβαια αλλά ρε γμτ πάει κι αυτή η προσπάθεια :confused:

Έλα ρε Bela μην στεναχωριέσαι, μπορεί να μην είναι κάτι που επηρεάζει, μην προδικαζεις.Περίμενε να δεις τι θα σου πει ο γιατρός. 

Και εγώ θα χάσω άλλο ένα μήνα για να ρυθμίσω την TSH από λάθος του γιατρου αλλά τι να κάνω και να χτυπιεμαι και να νευριαζω δεν αλλάζει κάτι. 

Το καλό είναι ότι βρίσκεις κάτι που ίσως να φταίει ,το διορθωνεις και έτσι κάνεις ένα βήμα προς το στόχο 


OQ1lp2.pngUFlDp2.png

Link to comment
Share on other sites

1 ώρα πρίν, psipsinel είπε:

Ναι κοριτσι  μου, αν σκεφτεις οτι εχει περασει  πανω απο χρονος. Εγινε τον Σεπτεμβρη του 2016. Για καιρο ενοιωθα τυψεις μηπως εφταιγα εφω αθελα μου, επειδη τελικα το εμβρυο ηταν αγορι κ εγω δεν ηθελα γιο αλλα κορη! μην πω οτι ημουν σχεδον σιγουρη οτι θα ηταν κοριτσι.

Όχι τύψεις.μη το κάνεις αυτό στον εαυτό σου.απλα δεν ήταν η ώρα του ακόμα.ενταξει?που Θα πάει θα ρθει ένα υγιέστατο μωράκι ;)

@anemoni1989 έκανες τι χωριακη? @Bela έκλεισες ραντεβού με τον γυναικολόγο για να δεις αν θα χρειαστείς αγωγή?

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 50 λεπτά , loyloy είπε:

Όχι τύψεις.μη το κάνεις αυτό στον εαυτό σου.απλα δεν ήταν η ώρα του ακόμα.ενταξει?που Θα πάει θα ρθει ένα υγιέστατο μωράκι ;)

@anemoni1989 έκανες τι χωριακη? @Bela έκλεισες ραντεβού με τον γυναικολόγο για να δεις αν θα χρειαστείς αγωγή?

Μολις πηρα τα αποτελεσματα!!! Απο 287 την περασμένη Τετάρτη,  3576 σημερα!!!!! Πεταω!!!!!!!! :)

Σας εύχομαι σύντομα κοριτσια μου να ζησετε αυτο το συναισθημα!! Ειναι υπεροχο!!! Μακάρι να πανε ολα καλα απο δω και περα!!!! Αμην! 

  • Μου αρέσει 4

cO4Yp3.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 6 λεπτά , anemoni1989 είπε:

Μολις πηρα τα αποτελεσματα!!! Απο 287 την περασμένη Τετάρτη,  3576 σημερα!!!!! Πεταω!!!!!!!! :)

Σας εύχομαι σύντομα κοριτσια μου να ζησετε αυτο το συναισθημα!! Ειναι υπεροχο!!! Μακάρι να πανε ολα καλα απο δω και περα!!!! Αμην! 

Άντε μπράβο κοπέλα μου!!!!!!!!με το καλό!!!!! έκλεισες ραντεβού με τον γυναικολόγο?

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 34 λεπτά , anemoni1989 είπε:

Μολις πηρα τα αποτελεσματα!!! Απο 287 την περασμένη Τετάρτη,  3576 σημερα!!!!! Πεταω!!!!!!!! :)

Σας εύχομαι σύντομα κοριτσια μου να ζησετε αυτο το συναισθημα!! Ειναι υπεροχο!!! Μακάρι να πανε ολα καλα απο δω και περα!!!! Αμην! 

Δόξα τω θεώ anemoni μου επιτέλους ακούμε ευχάριστα!!!!!!! Μπράβο Μπράβο χίλια μπράβο πολύ σε χάρηκα σαν να μαι εγώ ♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡ 

  • Ευχαριστώ 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


@loyloy @Bela

Σας ευχαριστω πολύ κορίτσια!!! Σε καμια ωρα θα τον παρω....είναι ακομα μεσημερι...μην κοιμαται ο κακομοιρης!!!

Εν τω μεταξύ ρε παιδιά, εχω ξεκινησει διατροφή από πριν μάθω για την εγκυμοσυνη, αλλα πλεον είμαι πιο τυπικη γτ στενεψαν τα όρια...κακα τα ψεμματα...είμαι και τσουπωτη και δε θελω να ανοιξω κι άλλο! Αλλα πείνα ρε παιδάκι μου...πολύ πείνα.... Ευτυχως αντιστέκομαι, γτ σκέφτομαι πως αμα ξεφυγω τωρα θα μου τα κόψει όλα μετα....αλλά πείναααααααααααααααα 

αχαχχαχαχχαχχχχαχαχαχχα


cO4Yp3.png

Link to comment
Share on other sites

1 ώρα πρίν, loyloy είπε:

Όχι τύψεις.μη το κάνεις αυτό στον εαυτό σου.απλα δεν ήταν η ώρα του ακόμα.ενταξει?που Θα πάει θα ρθει ένα υγιέστατο μωράκι ;)

@anemoni1989 έκανες τι χωριακη? @Bela έκλεισες ραντεβού με τον γυναικολόγο για να δεις αν θα χρειαστείς αγωγή?

Κορίτσι μου θα πάω αύριο κατευθείαν χωρίς ραντεβού πιστεύω να μην έχει πολλά ραντεβού.. Psipsinel μου εννοείται ότι δεν έχουμε τύψεις. Και μένα ο γιατρός μου είχε πει αν είναι να παλλινδρομησει το έμβρυο ότι και να κάνουμε εμείς δεν σώζεται... Δέ πα να σαι συνέχεια ξάπλα κτλ...

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 2 λεπτά , anemoni1989 είπε:

@loyloy @Bela

Σας ευχαριστω πολύ κορίτσια!!! Σε καμια ωρα θα τον παρω....είναι ακομα μεσημερι...μην κοιμαται ο κακομοιρης!!!

Εν τω μεταξύ ρε παιδιά, εχω ξεκινησει διατροφή από πριν μάθω για την εγκυμοσυνη, αλλα πλεον είμαι πιο τυπικη γτ στενεψαν τα όρια...κακα τα ψεμματα...είμαι και τσουπωτη και δε θελω να ανοιξω κι άλλο! Αλλα πείνα ρε παιδάκι μου...πολύ πείνα.... Ευτυχως αντιστέκομαι, γτ σκέφτομαι πως αμα ξεφυγω τωρα θα μου τα κόψει όλα μετα....αλλά πείναααααααααααααααα 

αχαχχαχαχχαχχχχαχαχαχχα

Απόλαυσε την εγκυμοσύνη σου βρε και ας πάρεις λίγα κιλά παραπάνω σιγα.Θεληση να χεις και όταν με το καλό πάρεις το μωράκι σου αγκαλιά τα χάνεις τότε.μην αγχώνεσαι και για τέτοια τώρα.ενταξει?

πρίν από 3 λεπτά , Bela είπε:

Κορίτσι μου θα πάω αύριο κατευθείαν χωρίς ραντεβού πιστεύω να μην έχει πολλά ραντεβού.. Psipsinel μου εννοείται ότι δεν έχουμε τύψεις. Και μένα ο γιατρός μου είχε πει αν είναι να παλλινδρομησει το έμβρυο ότι και να κάνουμε εμείς δεν σώζεται... Δέ πα να σαι συνέχεια ξάπλα κτλ...

Έτσι ακριβώς.καλα τα λες @Bela. Εγω Επειδή άργησα να μάθω για την εγκυμοσύνη και ήταν καλοκαιράκι Ει χα και 4ημερο ρεπό βγήκα ήπια αρκετά.και ακόμα με τρώει μέσα μου μην έφταιγα Εγώ άλλο ο γιατρος μου είχε πει ε δω άλλες γυναίκες με χρήση ναρκωτικών και κάνουν υγιεστατα μωράκια.Ηταν να παλινδρομισει.Δεν ήταν η ώρα του. Ακούς  @psipsinel ;

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

6 ώρες πρίν, LPav είπε:

Καλημέρααα,

Στέλνω viBes αισιοδοξίας με αυτό:

Οποτε το ακούω χαμογελάω και νιώθω και πάλι δυνατή..μαγικό! :)
Ελπίζω να πιάσει και σε έσενα..

Τέλειοοοοοοοο Σ ευχαριστώ!!!!!!!!

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

7 ώρες πρίν, BettySt είπε:

Έλα ρε Bela μην στεναχωριέσαι, μπορεί να μην είναι κάτι που επηρεάζει, μην προδικαζεις.Περίμενε να δεις τι θα σου πει ο γιατρός. 

Και εγώ θα χάσω άλλο ένα μήνα για να ρυθμίσω την TSH από λάθος του γιατρου αλλά τι να κάνω και να χτυπιεμαι και να νευριαζω δεν αλλάζει κάτι. 

Το καλό είναι ότι βρίσκεις κάτι που ίσως να φταίει ,το διορθωνεις και έτσι κάνεις ένα βήμα προς το στόχο 

Πόση είναι η tsh σου;;

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...