Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr

Το 2018 ας γίνουμε όλες ΜΑΝΕΣ!!!!!!!


Bela

Recommended Posts

πρίν από 9 λεπτά , anemoni1989 είπε:

Καλα ειμαι... Αυριο θα κανω χοριακη,  οποτε εκει θα φανουν ολα... Το στηθος επιμενει,  εχω και λιγες αναγουλες που και που... Αλλα πλεον δεν εμπιστεύομαι τίποτα... Μονο τον υπερηχο... 

Άντε καλή επιτυχία anemoni μου!!!!!Μακάρι να έχεις μια τεράστια χοριακη ♡♡♡.Σημερα περιμένεις και αύριο 1η μέρα καθυστέρησης θα κάνεις χοριακη;;

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 10,6k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • P.L.L.

    1310

  • loyloy

    1242

  • Beboula25

    1015

  • Penny...

    562

πρίν από 2 λεπτά , loyloy είπε:

Καλό να υπάρχουν συμπτώματα.ποτε θα πας για υπερυχο?

Αν αδιαθετισω Δεν θέλω απογοήτευση.ειστε άλλες δύο ακόμα.εντάξει? 

Συμφωνώ ότι συνήθως έτσι είναι,  αλλα επειδη την αλλη φορα ετσι ελεγα και τελικα το εμβρυο το ειχα χασει ενω εγω ειχα τα παντα απο συμπτωματα,  πλεον το μονο πραγμα που εμπιστεύομαι είναι ο υπερηχος... Αυτα όμως ανήκουν στο παρελθόν!  Πλεον κοιτάμε μπροστά 

πρίν από 2 λεπτά , Bela είπε:

Άντε καλή επιτυχία anemoni μου!!!!!Μακάρι να έχεις μια τεράστια χοριακη ♡♡♡.Σημερα περιμένεις και αύριο 1η μέρα καθυστέρησης θα κάνεις χοριακη;;

Οχι... Ειμαι ηδη σ 10 μερες και καθυστέρηση... Απλα θα κανω την επαναληπτικη για να μιλησω μ γιατρο... 1η χοριακη 6, 2η 287 και τωρα θελω τουλάχιστον ενα 1200 για να ειμαι ικανοποίημενη.... 


cO4Yp3.png

Link to comment
Share on other sites

14 ώρες πρίν, Bela είπε:

Μακάρι να έχει γίνει το θαυματάκι σου :wub:. Όσο για τα πονακια είναι ίδια και σε αναμονή περιόδου αλλά και σε περίπτωση εγκυμοσύνης!!!!!!! Άρα μια χαρά για μένα τα πονάκια και τα ψιλοτσιμπηματάκια είναι πολύ θετικό σημάδι...

Αχ βρε loyloy μου... με συγκίνησες με γύρισες πάλι πίσω σε εκείνη την κακιά μέρα.. Είχαμε ακούσει και μεις την καρδούλα του και στον επόμενο υπέρηχο είχα πάει μόνη μου γιατί ο άντρας μου δούλευε και του είχα πει θυμάμαι δεν πειράζει θα πάω μόνη μου Έτσι κι αλλιώς όλα καλά θα είναι...Ημουν και χαρούμενη γιατί πλέον οι υπέρηχοι γινόταν στην κοιλιά όχι κολπικα και όντως ένιωθα πολυυυυυυ έγκυος!!!!! Και εκεί λοιπόν που βάζει να δούμε στο μόνιτορ μου λέει δυστυχώς δεν έχω καλά νέα.... Παρακάτω δεν σου περιγράφω τα ξέρεις... Αλλού πατούσα αλλού βρισκόμουνα... 

ααα ακριβως το ιοδιο κι εγω. ειχα παει μονη γιατι ο συζυγος ηταν σε αλλη πολη για δουλεια. τα ιδια συναισθηματα,....

  • Λυπημένη/-ος 1
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 6 λεπτά , anemoni1989 είπε:

Συμφωνώ ότι συνήθως έτσι είναι,  αλλα επειδη την αλλη φορα ετσι ελεγα και τελικα το εμβρυο το ειχα χασει ενω εγω ειχα τα παντα απο συμπτωματα,  πλεον το μονο πραγμα που εμπιστεύομαι είναι ο υπερηχος... Αυτα όμως ανήκουν στο παρελθόν!  Πλεον κοιτάμε μπροστά 

Οχι... Ειμαι ηδη σ 10 μερες και καθυστέρηση... Απλα θα κανω την επαναληπτικη για να μιλησω μ γιατρο... 1η χοριακη 6, 2η 287 και τωρα θελω τουλάχιστον ενα 1200 για να ειμαι ικανοποίημενη.... 

Καλεεεεε είσαι έγκυος ♡♡♡♡♡ σου εύχομαι ολόψυχα αύριο η χοριακη σου να είναι τετραψηφια!!!!!! Γνώμη μου αφου  η πρώτη ήταν 6 και πήγε 287 θεωρώ ότι είναι τέλεια!!!!! 

πρίν από 2 λεπτά , psipsinel είπε:

ααα ακριβως το ιοδιο κι εγω. ειχα παει μονη γιατι ο συζυγος ηταν σε αλλη πολη για δουλεια. τα ιδια συναισθηματα,....

Psipsinel μου καλώς μας ήρθες!!!!! Τέλειο ψευδώνυμο χαχαχα :-D. Άστα να πάνε.. Τώρα πως είσαι;; Πολύ καιρο σου έχει συμβεί;;; Τώρα προσπαθείτε πάλι;;

  • Ευχαριστώ 1
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 8 λεπτά , psipsinel είπε:

ααα ακριβως το ιοδιο κι εγω. ειχα παει μονη γιατι ο συζυγος ηταν σε αλλη πολη για δουλεια. τα ιδια συναισθηματα,....

Τραβάμε ότι τραβάμε το παθαίνουμε και όταν πάμε μόνες μας.Τι να πω.Υπομονη κορίτσι μου!!!!!σε ποια εβδομάδα έτυχε σε σένα?

Ε όχι απογοήτευση.Εισαι εγκυος και πρεπει να ει σαι ήρεμη.χαλαρωσε βρε!!!!!σου εύχομαι μια τεράστια χωριακη!!!!!!Τώρα πρέπει να είσαι στην 5η εβδομάδα περίπου?

πρίν από 4 λεπτά , loyloy είπε:

Τραβάμε ότι τραβάμε το παθαίνουμε και όταν πάμε μόνες μας.Τι να πω.Υπομονη κορίτσι μου!!!!!σε ποια εβδομάδα έτυχε σε σένα?

Ε όχι απογοήτευση.Εισαι εγκυος και πρεπει να ει σαι ήρεμη.χαλαρωσε βρε!!!!!σου εύχομαι μια τεράστια χωριακη!!!!!!Τώρα πρέπει να είσαι στην 5η εβδομάδα περίπου?

@anemoni1989

  • Ευχαριστώ 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

πρίν από 5 λεπτά , psipsinel είπε:

Το πηρα ειδηση στην 10η εβδομαδα. Μου ειπε ο γιατρος οτι ειχε συμβει λιγες μερες πριν αλλα υποψιαζομαι οτι μαλλον πρεπει να ηταν κανενα 10ημερο...

Τώρα πως εισαι?έχεις συνέλθει καθόλου?

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 41 λεπτά , loyloy είπε:

Τραβάμε ότι τραβάμε το παθαίνουμε και όταν πάμε μόνες μας.Τι να πω.Υπομονη κορίτσι μου!!!!!σε ποια εβδομάδα έτυχε σε σένα?

Ε όχι απογοήτευση.Εισαι εγκυος και πρεπει να ει σαι ήρεμη.χαλαρωσε βρε!!!!!σου εύχομαι μια τεράστια χωριακη!!!!!!Τώρα πρέπει να είσαι στην 5η εβδομάδα περίπου?

@anemoni1989

Καμια απογοήτευση... Αγχος μονο,  αλλα αισιοδοξια!!! 


cO4Yp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


3 ώρες πρίν, loyloy είπε:

Καλά τα λες.ετσι ακριβώς!!!!!!!Εσύ πως ει σαι?Όλα πάνε Καλά? @Bela @Cat! Δεν πιστεύω να αδιαθετισατε?Εγώ πάντως Όχι :) .Αυριο περιμένω.Για να δούμε.

 

Οχι οχι! Κανονικα εγω περιμενω απο τη Κυριακη που μας ερχεται... βαλε οτι παιρνω και τοσες ορμονες... δεν θα λάβω υποψιν τα κανονικα μου αυτο τον μηνα λογικα! Εδω κ τις αλλες φορες κ ερχόταν κ 6 μερες νωριτερα... τι να πω! Ευχομαι να ξανα αδιαθετησω μετα απο 9 μηνες!!! ;)

αυριο περιμενεις ε;;; Αντε Μακαρι να εχει γινει το θαυματακι σου!!! :mad:

1 hour ago, anemoni1989 είπε:

Αυριο..

Συγχαρητήρια κοπελα μου!!! Ολα καλα θα πανε!!! Μη στενοχωρεις το εμβρυακι σου με αρνητικές σκεψεις!!!! 

  • Ευχαριστώ 1
Link to comment
Share on other sites

Άντε να περάσουν οι μέρες και να μας μπει ο Μάρτης με το δεξί ♡♡♡♡.Αγωνία στο κόκκινο χαχαχα. Εμένα τα τσιμπηματάκια συνεχίζονται καθώς και μια ανακατωσούρα όχι έντονη αλλά αυτή η αίσθηση που λες νιώθω κάπως.. κάτι...

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα και απο μέναααα,

Ο τίτλος της ομάδας με έκανε να χαμογελάσω με αισιοδοξία και ανυπομονησία!

Πατημένα 30 το λοιπόν και μόλις έκλεισε για μας και ο 3ος μήνας προσπαθειών.

Ααααντε πάλι αντίστροφα ο χρόνος..κι όσο έλεγα δε θα αγχωθώ κι απλά θα το απολαύσουμε, τόσο τρελαίνομαι μήνα με το μήνα.

Νομίζω αυτό το παρεάκι θα με βοηθήσει να χαλαρώσω. :) Καλώς σας βρήκα λοιπόν και το 2018, ας είναι η χρονία μας!!

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 51 λεπτά , LPav είπε:

Καλησπέρα και απο μέναααα,

Ο τίτλος της ομάδας με έκανε να χαμογελάσω με αισιοδοξία και ανυπομονησία!

Πατημένα 30 το λοιπόν και μόλις έκλεισε για μας και ο 3ος μήνας προσπαθειών.

Ααααντε πάλι αντίστροφα ο χρόνος..κι όσο έλεγα δε θα αγχωθώ κι απλά θα το απολαύσουμε, τόσο τρελαίνομαι μήνα με το μήνα.

Νομίζω αυτό το παρεάκι θα με βοηθήσει να χαλαρώσω. :) Καλώς σας βρήκα λοιπόν και το 2018, ας είναι η χρονία μας!!

Θα ειναιιιιιιιιιιι!!!!!!καλ ως ήρθες λοιπόν και ότι ανησυχιες και φοβίες έχεις ε δω όλες μαζί θα τα συζητάμε!!!!οι τρεις μήνες είναι λίγο χρονικό διαστημα.Το άγχος είναι ο χειρότερος σύμβουλος.

Κορίτσια μπαίνω να διαβάσω ειδήσεις και βλέπω ότι βρέθηκε μωρό πεταμένο στα σκουπίδια στη  Πετρούπολη  με τον ομφάλιο λώρο ακόμα.τρελαίνομαι. Γιατί να κάνουν μωράκια άνθρωποι που δεν είναι άξιοι να τα φέρουν στο κόσμο και στο τέλος να τα πετάνε λες και είναι σκουπίδια.Εχω νευριάσει πολύ.

  • Λυπημένη/-ος 2
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...