Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 32 λεπτά , Nels είπε:

      Η εμφύτευση στην περίπτωση της κοπέλας έχει γίνει και για την προεκλαμψια πιθανον να χρειάζεται μόνο αν υπάρχει ένδειξη για αυξημενη πιθανότητα προεκλαμψιας, και πάλι καλύτερα αντιπηκτικες. Πάντως στην περίπτωση της κοπέλας, συνήθως όταν δουν αποκόλληση κόβουν αν δίνεται προληπτικα γι αυτό ρώτησα 

      Ναι δεν ξέρω κ εγώ γενικά μίλησα κ για τι Μ έχουν πει. Πάντως κ μένα στο παρελθόν που είχε γίνει εμφύτευση και δεν ξέραμε για θρομβοφιλια δεν Μ την έκοψαν. Τώρα δεν ξέρω τι ισχύει ακριβώς γιατί δεν είχα ρωτήσει τότε

Το 2018 ας γίνουμε όλες ΜΑΝΕΣ!!!!!!!


Bela

Recommended Posts


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 10,6k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • P.L.L.

    1310

  • loyloy

    1242

  • Beboula25

    1015

  • Penny...

    562

Ανάμεικτα συναισθήματα. Καταρχήν συγχαρητήρια μικρη λουλου! Σύντομα ολα τελεια και στην αυχενική! 

Δημητρούλα για εσενα δεν ξέρω τι να πω.. Όλες εχουμε περάσει δύσκολες στιγμές και δεν ειναι λογικό να κανουμε συγκρίσεις. Το μονο που εχει σημασία ειναι το πως νιώθεις ΕΣΥ τώρα και πρέπει να ειναι πολυ άσχημα. Εδω σε καταλαβαίνουμε και ειμαστε και πολυ καλοί ακροατές. Μπορείς να πεις τα παντα. Ποσων χρόνων εισαι; Να θυμάσαι οτι το θαύμα θα γίνει. Ακομα κι αν τώρα θεωρείς οτι ολα ήταν τελεια και ιδανικά, τελικα αυτο δεν παίζει ρόλο. Εσυ θα προσπαθείς και αυτο θα ερθει οταν αυτο θέλει. Ακομα κι αν τοτε όλες οι συνθήκες το κάνουν να φαίνεται απίθανο. Θρήνησε όσο εχεις ανάγκη και σύντομα ξεκινα παλι τις προσπάθειες. Τον άλλο μήνα μπορει να εχεις μείνει έγκυος απο μόνη σου. Στο ευχομαι! Εδω θα ειμαστε την ημέρα που θα μας ανακοινώνεις τα ευχάριστα! Να το θυμάσαι!!!

  • Μου αρέσει 5
Link to comment
Share on other sites

1 ώρα πρίν, Dimitroulaa είπε:

Συγγνώμη που θα σας μαυρισω αλλά έχω ανάγκη κάπου να ξεσπάσω. 9 Χρόνια σχεδόν προσπαθούμε και μετά από 2 σπερματεγχυσεις κ 4 εξωσωματικες το Σάββατο πήρα για πρώτη φορά στην ζωή μου θετική χοριακη. Χαμηλή μεν αλλά θετική. Ήταν 50. Ο γιατρός ήταν ενθαρρυντικος κ μου είπε επανάληψη σήμερα. Πέρασα ένα τριήμερο σε ροζ συννεφάκια κ όνειρα. Προσπάθησα να είμαι συγκρατημένη αλλά το μυαλό καλπαζε. Μα πρώτη φορά θετικό στα 9 χρονια; Τελικά ήταν πολύ καλό για να είναι αληθινό. Σήμερα έπεσε στο 19. Το πως κατάφερα κ γύρισα σπιτι σωα μονο εγώ το ξέρω. Ο γιατρός είπε αλλη μια επανάληψη την Πέμπτη κ μετά τέλος. Δεν μπορώ να το χωνέψω, κλαίω ασταμάτητα. Και μόνο που σκέφτομαι πόσο όμορφα περάσαμε με την ιδέα κ τώρα γύρισα πάλι στο απόλυτο μηδέν με πιάνει τρελά. Κ μονο το χαμογελο στα προσωπο του αντρα μου που εβλεπα 3 μερες, με εκανε να πιστεψβ οτι τελειωσαν τα βασανα μας, επιτελους! Αλλα οχι, εκει να πονεσουμε ακομα πιο πολυ. Καλυτερα ενα αρνητικο τελικα παρα αυτο. Συγγνώμη  Αλλά κάπου ήθελα να ξεσπάσω. 

Κοριτσι μου μην απελπιζεσαι! Να εχεις πιστη! Εφοσον ειδες ενα θετικο τεστ να εισαι σιγουρη πως θα δεις και αλλο! Δεν τελειωνουν τα ονειρα εδω! Τωρα αρχιζουν...και θα δεις...θα τα καταφερετε!

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 17 λεπτά , P.L.L. είπε:

Ανάμεικτα συναισθήματα. Καταρχήν συγχαρητήρια μικρη λουλου! Σύντομα ολα τελεια και στην αυχενική! 

Δημητρούλα για εσενα δεν ξέρω τι να πω.. Όλες εχουμε περάσει δύσκολες στιγμές και δεν ειναι λογικό να κανουμε συγκρίσεις. Το μονο που εχει σημασία ειναι το πως νιώθεις ΕΣΥ τώρα και πρέπει να ειναι πολυ άσχημα. Εδω σε καταλαβαίνουμε και ειμαστε και πολυ καλοί ακροατές. Μπορείς να πεις τα παντα. Ποσων χρόνων εισαι; Να θυμάσαι οτι το θαύμα θα γίνει. Ακομα κι αν τώρα θεωρείς οτι ολα ήταν τελεια και ιδανικά, τελικα αυτο δεν παίζει ρόλο. Εσυ θα προσπαθείς και αυτο θα ερθει οταν αυτο θέλει. Ακομα κι αν τοτε όλες οι συνθήκες το κάνουν να φαίνεται απίθανο. Θρήνησε όσο εχεις ανάγκη και σύντομα ξεκινα παλι τις προσπάθειες. Τον άλλο μήνα μπορει να εχεις μείνει έγκυος απο μόνη σου. Στο ευχομαι! Εδω θα ειμαστε την ημέρα που θα μας ανακοινώνεις τα ευχάριστα! Να το θυμάσαι!!!

Είμαι 35 κ Ο άντρας μου 46. Προσπαθούμε τόσα χρόνια, κ αποτέλεσμα μηδέν. Στην αρχή μας είπαμε ότι φταίει μια κυρσοκηλη του συζύγου. Μετά από πολλές επισκέψεις σε Ουρολογους, μας το αναιρεσαν κατηγορηματικά. Το σπερμα ειναι ικανο να γονιμοποιησει. Μετά μας είπαν ότι φταίει ένα μικρόβιο, σχεδόν 3 μήνες θεραπεία, το φτιάξαμε, αποτέλεσμα μηδέν. Μετά εγώ κάνω σκληρά??ωαρια, κορτιζονες κ θεραπείες εξτρα. Στο τέλος το ριξαμε στην ανεξήγητη υπογονιμότητα. Κ τώρα έβαλα 2 άριστες βλαστοκυστες που μου έφεραν το αποτέλεσμα που προανέφερα. Τους σιχάθηκα κ τους βαρέθηκα όλους τους γιατρούς. Αλλά θα πρέπει να συνεχίσω. Αυτήν την στιγμή είναι βουνό όλο αυτό. Είμαι πολλή θλιμμένη, συγγνώμη βρε κορίτσια ειλικρινά!

Link to comment
Share on other sites

Just now, Dimitroulaa είπε:

Είμαι 35 κ Ο άντρας μου 46. Προσπαθούμε τόσα χρόνια, κ αποτέλεσμα μηδέν. Στην αρχή μας είπαμε ότι φταίει μια κυρσοκηλη του συζύγου. Μετά από πολλές επισκέψεις σε Ουρολογους, μας το αναιρεσαν κατηγορηματικά. Το σπερμα ειναι ικανο να γονιμοποιησει. Μετά μας είπαν ότι φταίει ένα μικρόβιο, σχεδόν 3 μήνες θεραπεία, το φτιάξαμε, αποτέλεσμα μηδέν. Μετά εγώ κάνω σκληρά??ωαρια, κορτιζονες κ θεραπείες εξτρα. Στο τέλος το ριξαμε στην ανεξήγητη υπογονιμότητα. Κ τώρα έβαλα 2 άριστες βλαστοκυστες που μου έφεραν το αποτέλεσμα που προανέφερα. Τους σιχάθηκα κ τους βαρέθηκα όλους τους γιατρούς. Αλλά θα πρέπει να συνεχίσω. Αυτήν την στιγμή είναι βουνό όλο αυτό. Είμαι πολλή θλιμμένη, συγγνώμη βρε κορίτσια ειλικρινά!

Αυτή την στιγμή ότι και να λέμε έχεις απόλυτο δίκαιο που αισθάνεσαι έτσι και καλό είναι να ξεσπασεις μην τα κρατάς μέσα σου και μην ζητάς συγνώμη.Ισα ίσα σε ευχαριστούμε που το μοιράζεσαι μαζί μας..Λυπαμαι ειλικρινά για ότι συνέβη και εύχομαι μέσα από την καρδιά μου να είναι το τελευταίο.Δυσκολο μονοπάτι αλλα είσαι νέα είσαι δυνατή έχεις τον άνθρωπο σου δίπλα σου θα τα καταφέρετε σίγουρα! 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

πρίν από 19 λεπτά , Dimitroulaa είπε:

Είμαι 35 κ Ο άντρας μου 46. Προσπαθούμε τόσα χρόνια, κ αποτέλεσμα μηδέν. Στην αρχή μας είπαμε ότι φταίει μια κυρσοκηλη του συζύγου. Μετά από πολλές επισκέψεις σε Ουρολογους, μας το αναιρεσαν κατηγορηματικά. Το σπερμα ειναι ικανο να γονιμοποιησει. Μετά μας είπαν ότι φταίει ένα μικρόβιο, σχεδόν 3 μήνες θεραπεία, το φτιάξαμε, αποτέλεσμα μηδέν. Μετά εγώ κάνω σκληρά??ωαρια, κορτιζονες κ θεραπείες εξτρα. Στο τέλος το ριξαμε στην ανεξήγητη υπογονιμότητα. Κ τώρα έβαλα 2 άριστες βλαστοκυστες που μου έφεραν το αποτέλεσμα που προανέφερα. Τους σιχάθηκα κ τους βαρέθηκα όλους τους γιατρούς. Αλλά θα πρέπει να συνεχίσω. Αυτήν την στιγμή είναι βουνό όλο αυτό. Είμαι πολλή θλιμμένη, συγγνώμη βρε κορίτσια ειλικρινά!

Μη ζητάς συγνώμη από μας. Μιλά άνετα και βγάλε από μέσα σου το συναίσθημα. Να το ξορκίσεις. Είναι πολλά τα χρόνια και σίγουρα το έχει ψάξει από όλες τις μεριές... νιώθω ότι δεν οφελεί να σου προτείνουμε πράγματα. Σίγουρα η επιστήμη, η καλή διατροφη, οι σωστές εξετάσεις και όχι άγχος βοηθουν στην υλοποίηση του στοχου μας, αλλά παράλληλα όλα αυτά μας προσθέτουν άγχος. Κι οταν περνάει ο καιρός και δεν έρχεται το μωρό εκεί ξεσπάς κι είναι απόλυτα λογικό. Πάρε τη δύναμη που έχεις και μη σταματάς. Αξίζετε να ανταμειφθείτε.  Έχεις απευθυνθεί στην εκκλησία; Είναι πολλά τα κοριτσια που εναποθετουν τις ελπίδες τους στο Θεό και έχουν ζήσει θαύματα. Πολλά μοναστήρια βοηθούν. Μπορεί να μην σε εκφράζει αλλά ίσως σε χαλαρώσει να δοκιμάσεις... Δεν ξέρω αν πιστεύεις αλλά σε κάθε περίπτωση να πάρεις το χρόνο σου, συνεχίζοντας τον αγώνα και σου εύχομαι από καρδιάς να τα καταφέρετε σύντομα!

Επεξεργάστηκαν by kido
  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites

2 ώρες πρίν, Dimitroulaa είπε:

Είμαι 35 κ Ο άντρας μου 46. Προσπαθούμε τόσα χρόνια, κ αποτέλεσμα μηδέν. Στην αρχή μας είπαμε ότι φταίει μια κυρσοκηλη του συζύγου. Μετά από πολλές επισκέψεις σε Ουρολογους, μας το αναιρεσαν κατηγορηματικά. Το σπερμα ειναι ικανο να γονιμοποιησει. Μετά μας είπαν ότι φταίει ένα μικρόβιο, σχεδόν 3 μήνες θεραπεία, το φτιάξαμε, αποτέλεσμα μηδέν. Μετά εγώ κάνω σκληρά??ωαρια, κορτιζονες κ θεραπείες εξτρα. Στο τέλος το ριξαμε στην ανεξήγητη υπογονιμότητα. Κ τώρα έβαλα 2 άριστες βλαστοκυστες που μου έφεραν το αποτέλεσμα που προανέφερα. Τους σιχάθηκα κ τους βαρέθηκα όλους τους γιατρούς. Αλλά θα πρέπει να συνεχίσω. Αυτήν την στιγμή είναι βουνό όλο αυτό. Είμαι πολλή θλιμμένη, συγγνώμη βρε κορίτσια ειλικρινά!

κοριτσάκι μου όχι μην σε παίρνει από κάτω,καλά κάνεις κ τα λες,έτσι πρέπει να φύγουν από μέσα σου...Αυτό που μπορώ να σ πω ότι εφόσον είστε καλά κ οι 2 σας,αφήστε το πιο χαλαρά κ θα έρθει κ χωρίς άγχος...αυτό πιστεύω....όσο για την εκκλησία που είπε κ το κορίτσι μας,συμφωνώ πίστη να έχετε,εγώ θα σ πω μόνο ότι φοραγα την ζώνη της Παναγίας,την έστειλαν στην πεθερά μου κ έμεινα έγκυος μετά από 1.5 χρόνο κ ήταν τότε που δεν είχα άγχος,αυτό στον 2ο γιο...υπάρχει όμως κ η ζώνη της αγ.Άννας που την δίνουν μόνο σε ατεκνα ζευγάρια κ ακολουθούν κάποια διαδικασία..παίρνεις την στο αγ.όρος κ θα σ πουν εκεί.

  • Μου αρέσει 2

url%5Dz3q1p3.png 8,5 ο μεγάλος και 4,5 ο μικρός 

Link to comment
Share on other sites

12 ώρες πρίν, Dimitroulaa είπε:

Είμαι 35 κ Ο άντρας μου 46. Προσπαθούμε τόσα χρόνια, κ αποτέλεσμα μηδέν. Στην αρχή μας είπαμε ότι φταίει μια κυρσοκηλη του συζύγου. Μετά από πολλές επισκέψεις σε Ουρολογους, μας το αναιρεσαν κατηγορηματικά. Το σπερμα ειναι ικανο να γονιμοποιησει. Μετά μας είπαν ότι φταίει ένα μικρόβιο, σχεδόν 3 μήνες θεραπεία, το φτιάξαμε, αποτέλεσμα μηδέν. Μετά εγώ κάνω σκληρά??ωαρια, κορτιζονες κ θεραπείες εξτρα. Στο τέλος το ριξαμε στην ανεξήγητη υπογονιμότητα. Κ τώρα έβαλα 2 άριστες βλαστοκυστες που μου έφεραν το αποτέλεσμα που προανέφερα. Τους σιχάθηκα κ τους βαρέθηκα όλους τους γιατρούς. Αλλά θα πρέπει να συνεχίσω. Αυτήν την στιγμή είναι βουνό όλο αυτό. Είμαι πολλή θλιμμένη, συγγνώμη βρε κορίτσια ειλικρινά!

Κορίτσι μου λυπάμαι πολύ..Είναι πολύ απογοητευτικό όλο αυτό μετα απο τόσο χρόνια ταλαιπωρίας μια θετική χοριακη και μετά το τίποτα..Αυτό σίγουρα πονάει περισσότερο..σίγουρα εχεις κάνει απειρες εξετάσεις αλλά ίσως αυτό που έγινε τώρα σας βοηθήσει να βρείτε την αληθινη αιτία του προβλήματος..Γιατί έγκυος έμεινες και κάτι δεν πήγε καλά.σου εύχομαι ολόψυχα να ηρεμησεις σύντομα και να σταματήσει εδώ η ταλαιπωρία..

Link to comment
Share on other sites

κοριτσια τι κανετε?? ειμαι πολυ χαρουμενη.. χθες καναμε την αυχενικη διαφανεια και ειδαμε το ζουζουνι μας και ολα ειναι μια χαρα..!!!! απιστευτο οτι εγινε ολοκληρο μωρο τοσο γρηγορα!!! εσεις πως ειστε?

 

  • Μου αρέσει 7
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


πρίν από 18 λεπτά , elisavetkagia είπε:

κοριτσια τι κανετε?? ειμαι πολυ χαρουμενη.. χθες καναμε την αυχενικη διαφανεια και ειδαμε το ζουζουνι μας και ολα ειναι μια χαρα..!!!! απιστευτο οτι εγινε ολοκληρο μωρο τοσο γρηγορα!!! εσεις πως ειστε?

 

Συγχαρητήρια Ελισαβετ!!! Έτσι πάντα χαρές!!! 

Καλημερα σε όλες!

Link to comment
Share on other sites

11 ώρες πρίν, *ζουζουνα*!!! είπε:

κοριτσάκι μου όχι μην σε παίρνει από κάτω,καλά κάνεις κ τα λες,έτσι πρέπει να φύγουν από μέσα σου...Αυτό που μπορώ να σ πω ότι εφόσον είστε καλά κ οι 2 σας,αφήστε το πιο χαλαρά κ θα έρθει κ χωρίς άγχος...αυτό πιστεύω....όσο για την εκκλησία που είπε κ το κορίτσι μας,συμφωνώ πίστη να έχετε,εγώ θα σ πω μόνο ότι φοραγα την ζώνη της Παναγίας,την έστειλαν στην πεθερά μου κ έμεινα έγκυος μετά από 1.5 χρόνο κ ήταν τότε που δεν είχα άγχος,αυτό στον 2ο γιο...υπάρχει όμως κ η ζώνη της αγ.Άννας που την δίνουν μόνο σε ατεκνα ζευγάρια κ ακολουθούν κάποια διαδικασία..παίρνεις την στο αγ.όρος κ θα σ πουν εκεί.

Καλημερα και σε ευχαριστω για την απαντηση.

Την φοραγα την ζωνη απο την αρχη και χθες την πεταξα απο τα νευρα μου και την απογοητευση. Ουτε αυτα με βοηθανε, τα εχω προσπαθησει. Προχωραει η ζωη και μαζι θα προχωρησουμε και εμεις, τι να κανουμε. Να χαιρεσαι τα παιδακια σου!!

1 hour ago, Nansy29 είπε:

Κορίτσι μου λυπάμαι πολύ..Είναι πολύ απογοητευτικό όλο αυτό μετα απο τόσο χρόνια ταλαιπωρίας μια θετική χοριακη και μετά το τίποτα..Αυτό σίγουρα πονάει περισσότερο..σίγουρα εχεις κάνει απειρες εξετάσεις αλλά ίσως αυτό που έγινε τώρα σας βοηθήσει να βρείτε την αληθινη αιτία του προβλήματος..Γιατί έγκυος έμεινες και κάτι δεν πήγε καλά.σου εύχομαι ολόψυχα να ηρεμησεις σύντομα και να σταματήσει εδώ η ταλαιπωρία..

Καλημερα κοριτσι μου και σε ευχαριστω και σενα. Αυτο που λες ποναει περισσοτερο. Χιλιες φορες ενα αρνητικο παρα αυτο. Αλλα μου φυλαγε να το ζησω και αυτο και ποιος ξερει τι αλλο ακομα. Θα ηρεμησω καποια στιγμη, ειναι το μονο σιγουρο. Απλα ειναι πολυ φρεσκο τωρα και ολα τα βλεπω μαυρα.

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 19 λεπτά , Dimitroulaa είπε:

Καλημερα και σε ευχαριστω για την απαντηση.

Την φοραγα την ζωνη απο την αρχη και χθες την πεταξα απο τα νευρα μου και την απογοητευση. Ουτε αυτα με βοηθανε, τα εχω προσπαθησει. Προχωραει η ζωη και μαζι θα προχωρησουμε και εμεις, τι να κανουμε. Να χαιρεσαι τα παιδακια σου!!

Καλημερα κοριτσι μου και σε ευχαριστω και σενα. Αυτο που λες ποναει περισσοτερο. Χιλιες φορες ενα αρνητικο παρα αυτο. Αλλα μου φυλαγε να το ζησω και αυτο και ποιος ξερει τι αλλο ακομα. Θα ηρεμησω καποια στιγμη, ειναι το μονο σιγουρο. Απλα ειναι πολυ φρεσκο τωρα και ολα τα βλεπω μαυρα.

Δημητρούλα καλημέρα 

απλα μη το βάλεις κάτω. Κλάψε,ξέσπασε αλλά βρες δύναμη να ξαναπροσπαθήσεις. Μια κυρία που είχε επίσης περάσει πολλά με εξωσωματικές, όταν έχασα το μωρό μου μου είπε το εξής « κάθε φορά που προσπαθείς να σκέφτεσαι ποτέ μπορείς να το επαναλάβεις». Τότε μου φάνηκε πολύ σκληρό όμως μετά από τόσες δοκιμασίες πιστεύω ότι έχει δίκιο. 

Βρες έστω ένα θετικό και ξανασήκω όρθια. Το ότι είχες έστω μια θετική χοριακη να σου δώσει κουράγιο για την επόμενη. 

  • Μου αρέσει 1

preg.png

Link to comment
Share on other sites

11 ώρες πρίν, *ζουζουνα*!!! είπε:

κοριτσάκι μου όχι μην σε παίρνει από κάτω,καλά κάνεις κ τα λες,έτσι πρέπει να φύγουν από μέσα σου...Αυτό που μπορώ να σ πω ότι εφόσον είστε καλά κ οι 2 σας,αφήστε το πιο χαλαρά κ θα έρθει κ χωρίς άγχος...αυτό πιστεύω....όσο για την εκκλησία που είπε κ το κορίτσι μας,συμφωνώ πίστη να έχετε,εγώ θα σ πω μόνο ότι φοραγα την ζώνη της Παναγίας,την έστειλαν στην πεθερά μου κ έμεινα έγκυος μετά από 1.5 χρόνο κ ήταν τότε που δεν είχα άγχος,αυτό στον 2ο γιο...υπάρχει όμως κ η ζώνη της αγ.Άννας που την δίνουν μόνο σε ατεκνα ζευγάρια κ ακολουθούν κάποια διαδικασία..παίρνεις την στο αγ.όρος κ θα σ πουν εκεί.

Eσυ δεν είναι να κάνεις τεστ σήμερα αύριο??? Πώς είσαι???

Καλημέρα σε όλες! 

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, palmoira είπε:

Δημητρούλα καλημέρα 

απλα μη το βάλεις κάτω. Κλάψε,ξέσπασε αλλά βρες δύναμη να ξαναπροσπαθήσεις. Μια κυρία που είχε επίσης περάσει πολλά με εξωσωματικές, όταν έχασα το μωρό μου μου είπε το εξής « κάθε φορά που προσπαθείς να σκέφτεσαι ποτέ μπορείς να το επαναλάβεις». Τότε μου φάνηκε πολύ σκληρό όμως μετά από τόσες δοκιμασίες πιστεύω ότι έχει δίκιο. 

Βρες έστω ένα θετικό και ξανασήκω όρθια. Το ότι είχες έστω μια θετική χοριακη να σου δώσει κουράγιο για την επόμενη. 

Την εχω διαβασει την ιστορια σου και πραγματικα ντρεπομαι που κλαιγομαι τοσο πολυ οταν εσυ εχεις περασει τετοιο γολγοθα και δινεις κουραγιο εσυ σε μενα που στην τελικη τιποτα δεν προλαβε να δημιουργηθει. Υποκλινομαι στην δυναμη σου και στο κουραγιο σου. Απλα ειναι η ταλαιπωρεια και η κουραση τοσων ετων που με εριξε ψυχολογικα. Και οταν δεν εχω καταφερει κατι απο τα 26 που ξεκινησαμε απλα και χαλαρα τις ελευθερες επαφες τοτε μειωνονται οι ελπιδες μου με το περασμα του χρονου. Σ' ευχαριστω για την απαντηση σου και καλη επιτυχια στην πορεια σου μεσα απο την καρδια μου!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...