Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 2 ώρες πρίν, Eflenew είπε:

      Τι σου ειπαν ομως, απο τι ειναι? Απο πιεση ή σακχαρο? Καλά είμαι, περιμένω την Τετάρτη να δω πως είναι τα πράγματα ........

      Αυτό το έχω ξανακούσει...άρα πας ταυτόχρονα σε,2 γιατρούς? Και αν αυτά που σου λένε είναι  διαφορετικά? Ποιες οδηγίες ακολουθείς?

      Να σου πω δεν έχω φτάσει μέχρι αυτό το σημείο ακόμη.....

      Κάνε ότι σε κάνει νιώθεις ασφαλής κ σου δίνει σιγουριά. Όλα θα πάνε καλά!

Το 2018 ας γίνουμε όλες ΜΑΝΕΣ!!!!!!!


Bela

Recommended Posts

23 ώρες πρίν, Beboula25 είπε:

Η βιταμίνη D διερευνάται και ως αιτιολογικός παράγοντας πρόωρης ωοθηκικής ανεπάρκειας, μέσω της άμεσης επίδρασης της στην αντιμυλλέριο ορμόνη (AMH). Αυτή η ορμόνη παίζει κεντρικό ρόλο στην αναπαραγωγή, καθώς διεγείρει τα ωοθηλάκια και τα προετοιμάζει για την επίδραση της FSH, αποτελώντας έτσι και προγνωστικό δείκτη ωορρηξίας σε τεχνικές υποβοηθούμενης αναπαραγωγής. Η βιταμίνη D ενισχύει την παραγωγή AMH και κατ’ επέκταση τη συντήρηση του ωοθηκικού αποθέματος.

Σας παραθέτω αυτό το κείμενο για να καταλάβουμε κατά ποσο οι γιατροί βλέπουν όλες τις παραμέτρους.Πριν καιρό έκανα αυτήν ερώτηση στον γιατρό και το αρνήθηκε ότι μπορεί να ισχύει. Εγω λοιπόν έχω ανεπάρκεια βιταμίνης d και από νεαρή ηλικια υψηλό δείκτη ρευματοειδους αρθρίτιδας.Μετα από αποτυχημένη προσπάθεια για μωρό έτυχε να πάω σε ρευματολόγο γιατί Επι ένα μήνα υπέφερα σε κάθε οστό που έχουμε. Η γνωμάτευση ήταν ανεπάρκεια d εξού κ οι πόνοι.Μου έδωσε μια βιταμίνη και μου είπε σε ένα μήνα θα αρχίσεις να συνέρχεσαι από τις ενοχλήσεις.Και σε ένα μήνα έμεινα εγκυος.Τυχαίο; Ισως.. Να σημειώσω πως δεν είχα ιδέα για αυτό που σας παρέθεσα τώρα. Πριν δυο μήνες που η αμη ήταν σχετικά καλή έπαιρνα επίσης d παιδική βέβαια αλλα έπαιρνα κάτι.Εδώ κ ένα μήνα δεν παιρνω και πάλι έχω πονους δυστυχως και βγήκε και χαμηλότερη η αμη.Τυχαιο κ αυτό; Ισως και πάλι.. Καταλήγω λοιπόν για να μην σας κουράζω και συγνώμη κιολας αλλα μηπως βοηθήσω κ άλλη κοπέλα πως όταν μας λένε κάτι πρέπει να το εξετάζουμε από όλες τις μεριές και έναν ειδικό όπου θα σκεφτεί να σε ξετινάξει σε κάθε εξέταση μέχρι να καταλήξει σε τετοιες μεθόδους.

Οχι οχι μην πιστευρις αυτα περι D... Τωρα τελευταια οι γιατροι για λογους ευνοητους τα ριχνουν ολα στην D...Παλιοτερα δεν υπηρχε καν σαν εξέταση για την γονιμοτητα.Να παρεις και αλλη γνωμη για ολα αυτα και να μην αρκεστεις σε οτι λεει ενας γιατρος..Και να θυμασαι!!! Ησουν και εισαι γονιμη!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 10,6k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • P.L.L.

    1310

  • loyloy

    1242

  • Beboula25

    1015

  • Penny...

    562

21 ώρες πρίν, asteraki82 είπε:

@anemoni1989 σε καταλαβαίνω απόλυτα. Λοιπόν,κι εγώ με υπερεμεση.Στα 3 παιδιά μου είχα από την 4η εβδομάδα μέχρι την ώρα που γεννουσα.Είχα 10 διαστολή και κατέβηκα από το κρεβάτι, πήγα στην τουαλέτα του δωματίου στο γενεσις κι έκανα εμετο, ενώ είχα το νου μου να μη μου πέσει το μωρό... Έπαιρνα vomex και primperan αλλά μόνο μειωνοταν στους 6-7 τη μέρα κάθε μέρα!  Στην 3η εγκυμοσύνη μου έγραψε στον 4ο μήνα με ειδική συνταγή από νοσοκομείο τα zofron και με βοήθησαν αρκετάαλλά είχα ήδη πάθει έντονη γαστριτιδα και οισοφαγιτιδα αφού έβγαζα όλο αιμα. Τώρα στη 4η εγκυμοσύνη μου έγραψαν ξανά τα zofron απο το νοσοκομείο από την αρχή για συνέχιση θεραπείας στο σπίτι και ήδη βλέπω τεράστια διαφορά! Έχω μερικές μέρες που μπορώ και τρωω και κάποια φαγητά(εκτός από καλαμπόκι και ψητό κρέας που έτρωγα ως τώρα) Τα σταμάτησα στην 12η εβδομάδα και παίρνω μόνο zurcazol.Δεν πρόλαβα να πάθω εσωτερικά φλεγμονες. Συζήτησέ το με τον γιατρό σου!!!!!   Συγνώμη για το μεγάλο post. 

Καλησπερα ! ειχα κ εγω πολλους εμετους απο την 6η εβδ εως κ την 18η . περασαπολυ ασχημα να  πω την αληθεια. ο γιατρος μονο primperan μου εδωσε κ αυτα απλα με βοηθησαν να κανω 2-3 εμετους την μερα..

να σε ρωτησω για τα zofron,σε χαπια η υποθετα τα χρησιποιησες ? ειχαν παρενεργειες ? κ για ποσο διαστημα επιτρεπεται να τα χρησιμοποιεις?

επισης τα zurcazol ειναι κ αυτα αντιμεμετικα?

ρωταω για να τα εχω στα υποψη μου γτ τα πριπεραν δεν μου κανουν δουλεια πλεον , τα χρησιμοποησα σχεδον 2 μηνες κμαλλον επαθα ανοσια!!!


hBuvp3.png    n8xOp2.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 20 λεπτά , Κελυ 32 είπε:

Οχι οχι μην πιστευρις αυτα περι D... Τωρα τελευταια οι γιατροι για λογους ευνοητους τα ριχνουν ολα στην D...Παλιοτερα δεν υπηρχε καν σαν εξέταση για την γονιμοτητα.Να παρεις και αλλη γνωμη για ολα αυτα και να μην αρκεστεις σε οτι λεει ενας γιατρος..Και να θυμασαι!!! Ησουν και εισαι γονιμη!

Γεια σου Κελλιτσα μου πως είσαι πήρες τις αιματολογικές;; Ούτε ο γιατρος μου το δέχεται ούτε με έστειλε καποιος. εγω το σκέφτηκα ως ένα στοιχείο που μπορεί να επηρεάσει όχι να αποκλίσει! Αλλωστε οι περισσότεροι έχουμε ελλειψη αυτό μου το είπε ο γιατρος τότε αλλα και φαρμακοποιός! 

 Όλα καλα μιλήσαμε εχθές δεν υπάρχει άγχος πάμε σιγά σιγά και θα το δούμε αργότερα.Σε ευχαριστώ πολύ!!

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Beboula25 είπε:

Αμ μπράβο!!! Δώσε πόνο μέχρι τελικης και φάτε μέλι φάτε καρύδια φάτε μύδια να καρδαμωσετε χεχε :D

Εκτός απο σεξ ήδη απο την 9η μέρα, έκαμα και ηλιοθεραπεία σήμερα...μετράει στα θετικά ε??? Θάλασσα δεν τολμώ ίσως αύριο!

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

@ada32Τα zurcazol είναι για γαστροοισοφαγικη παλλινδρομηση. Τα zofron(αντιεμετικα)αρχικά σε ενέσεις κι έπειτα σε χάπια.Πρέπει να το συζητήσεις με τον γιατρό σου γιατί τα συγκεκριμένα γράφονται μόνο με ειδική συνταγή για συνέχιση νοσοκομειακης θεραπείας στο σπίτι. Ήμουν συνέχεια με ορούς. Δεν μπορούσα να κρατήσω ούτε μια γουλιά νερό... Δεν είχαν κάποια παρενέργεια και τα σταμάτησα όταν βελτιώθηκαν τα συμπτώματα. Πάντα σε επικοινωνία με τον γιατρό. Σήμερα είναι η δεύτερη μέρα που τρωω κανονικά όλα τα φαγητά(ακόμη και ντομάτα!)και δεν κάνω καθόλου εμετο. Δε μου έχει ξανασυμβεί σε εγκυμοσύνη, γιατί είχα υπερεμεση μέχρι το τέλος. Ίσως επειδή τώρα ξεκίνησα αμεσως με πιο αποτελεσματική θεραπεία.  Επειδή τους τελευταίους μήνες είναι πάλι δύσκολα,γιατί υπάρχουν οι καουρες και επανέρχονται οι εμετοι καλό είναι να το δεις άμεσα.              Εύχομαι πραγματικά σε όλες τις εγκυούλες να απολαύσετε την εγκυμοσύνη σας(ακόμη και με δυσκολίες) γιατί η μητρότητα είναι Θείο Δώρο και ευλογία! 

@Beboula25για τη βιταμινη D συμφωνώ με όσα έγραψε η @Κελυ 32

Εύχομαι επίσης σε όσες δεν έχει έρθει ακόμη το πολυπόθητο δώρο, να μην παραιτηθείτε από την προσπάθεια και να το αποκτήσετε σύντομα. 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

πρίν από 55 λεπτά , asteraki82 είπε:

@ada32Τα zurcazol είναι για γαστροοισοφαγικη παλλινδρομηση. Τα zofron(αντιεμετικα)αρχικά σε ενέσεις κι έπειτα σε χάπια.Πρέπει να το συζητήσεις με τον γιατρό σου γιατί τα συγκεκριμένα γράφονται μόνο με ειδική συνταγή για συνέχιση νοσοκομειακης θεραπείας στο σπίτι. Ήμουν συνέχεια με ορούς. Δεν μπορούσα να κρατήσω ούτε μια γουλιά νερό... Δεν είχαν κάποια παρενέργεια και τα σταμάτησα όταν βελτιώθηκαν τα συμπτώματα. Πάντα σε επικοινωνία με τον γιατρό. Σήμερα είναι η δεύτερη μέρα που τρωω κανονικά όλα τα φαγητά(ακόμη και ντομάτα!)και δεν κάνω καθόλου εμετο. Δε μου έχει ξανασυμβεί σε εγκυμοσύνη, γιατί είχα υπερεμεση μέχρι το τέλος. Ίσως επειδή τώρα ξεκίνησα αμεσως με πιο αποτελεσματική θεραπεία.  Επειδή τους τελευταίους μήνες είναι πάλι δύσκολα,γιατί υπάρχουν οι καουρες και επανέρχονται οι εμετοι καλό είναι να το δεις άμεσα.              Εύχομαι πραγματικά σε όλες τις εγκυούλες να απολαύσετε την εγκυμοσύνη σας(ακόμη και με δυσκολίες) γιατί η μητρότητα είναι Θείο Δώρο και ευλογία! 

@Beboula25για τη βιταμινη D συμφωνώ με όσα έγραψε η @Κελυ 32

Εύχομαι επίσης σε όσες δεν έχει έρθει ακόμη το πολυπόθητο δώρο, να μην παραιτηθείτε από την προσπάθεια και να το αποκτήσετε σύντομα. 

Να είσαι καλα κορίτσι μου με το καλό το μωρό σας και μια ήρεμη απολαυστική εγκυμοσυνη όπως είπες!!!

1 hour ago, kido είπε:

Εκτός απο σεξ ήδη απο την 9η μέρα, έκαμα και ηλιοθεραπεία σήμερα...μετράει στα θετικά ε??? Θάλασσα δεν τολμώ ίσως αύριο!

Χαχαχα ναι και αυτό!! Ξεκινα και το μπανακι που σίγουρα χαλαρώνει!!!

Link to comment
Share on other sites

2 ώρες πρίν, asteraki82 είπε:

@ada32Τα zurcazol είναι για γαστροοισοφαγικη παλλινδρομηση. Τα zofron(αντιεμετικα)αρχικά σε ενέσεις κι έπειτα σε χάπια.Πρέπει να το συζητήσεις με τον γιατρό σου γιατί τα συγκεκριμένα γράφονται μόνο με ειδική συνταγή για συνέχιση νοσοκομειακης θεραπείας στο σπίτι. Ήμουν συνέχεια με ορούς. Δεν μπορούσα να κρατήσω ούτε μια γουλιά νερό... Δεν είχαν κάποια παρενέργεια και τα σταμάτησα όταν βελτιώθηκαν τα συμπτώματα. Πάντα σε επικοινωνία με τον γιατρό. Σήμερα είναι η δεύτερη μέρα που τρωω κανονικά όλα τα φαγητά(ακόμη και ντομάτα!)και δεν κάνω καθόλου εμετο. Δε μου έχει ξανασυμβεί σε εγκυμοσύνη, γιατί είχα υπερεμεση μέχρι το τέλος. Ίσως επειδή τώρα ξεκίνησα αμεσως με πιο αποτελεσματική θεραπεία.  Επειδή τους τελευταίους μήνες είναι πάλι δύσκολα,γιατί υπάρχουν οι καουρες και επανέρχονται οι εμετοι καλό είναι να το δεις άμεσα.              Εύχομαι πραγματικά σε όλες τις εγκυούλες να απολαύσετε την εγκυμοσύνη σας(ακόμη και με δυσκολίες) γιατί η μητρότητα είναι Θείο Δώρο και ευλογία! 

@Beboula25για τη βιταμινη D συμφωνώ με όσα έγραψε η @Κελυ 32

Εύχομαι επίσης σε όσες δεν έχει έρθει ακόμη το πολυπόθητο δώρο, να μην παραιτηθείτε από την προσπάθεια και να το αποκτήσετε σύντομα. 

Σε ευχαριστώ πολυ για την απάντηση. Θα το αναφέρω στον Γιατρο να δω τι θα μου προτεινει.


hBuvp3.png    n8xOp2.png

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα κοριτσια μου! Ελπιζω ολες οι εγκυουλες  να ειστε καλα και να υπαρχουν και ευχαριστα απο τις υπολοιπες! Σορρυ αλλα δεν προλαβαινω να παω πισω να διαβασω οτι εχω χασει! Εγω την Τριτη εχω την αυχενικη αλλα δυστυχως η χαρα για το σπορι μου επισκιαστηκε γιατι για κακη μας τυχη την προηγουμενη βδομαδα η μαμα διαγνωστηκε με καρκινο οποτε εχω χασει τη γη κατω απο τα ποδια μου! Ειχα και γω αιμα καποιες μερες απο την ταραχη και γενικα μονο χαρουμενη δεν ειμαι και δεν προσεχω τον εαυτο μου! Τεσπα...προχτες χειρουργηθηκε και ελπιζουμε να πανε ολα καλα! Σορρυ αν σας χαλασα τη διαθεση! Τα φιλια μου σε ολες!

  • Λυπημένη/-ος 2
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 17 λεπτά , Diavolitsa είπε:

Καλησπερα κοριτσια μου! Ελπιζω ολες οι εγκυουλες  να ειστε καλα και να υπαρχουν και ευχαριστα απο τις υπολοιπες! Σορρυ αλλα δεν προλαβαινω να παω πισω να διαβασω οτι εχω χασει! Εγω την Τριτη εχω την αυχενικη αλλα δυστυχως η χαρα για το σπορι μου επισκιαστηκε γιατι για κακη μας τυχη την προηγουμενη βδομαδα η μαμα διαγνωστηκε με καρκινο οποτε εχω χασει τη γη κατω απο τα ποδια μου! Ειχα και γω αιμα καποιες μερες απο την ταραχη και γενικα μονο χαρουμενη δεν ειμαι και δεν προσεχω τον εαυτο μου! Τεσπα...προχτες χειρουργηθηκε και ελπιζουμε να πανε ολα καλα! Σορρυ αν σας χαλασα τη διαθεση! Τα φιλια μου σε ολες!

Δεν μας χαλάς τη διαθεση.απλα πρόσεχε λίγο το σπορακι σου.ελπιζω να πάνε ολα Καλά με τη μαμά σου και να βγει νικήτρια και να χαρεί και το εγκονακι της.να είσαι δυνατή τώρα βασιλικουλα.οτι θες εδ ω να μιλάμε να ηρεμείς.

Link to comment
Share on other sites

7 ώρες πρίν, Beboula25 είπε:

Γεια σου Κελλιτσα μου πως είσαι πήρες τις αιματολογικές;; Ούτε ο γιατρος μου το δέχεται ούτε με έστειλε καποιος. εγω το σκέφτηκα ως ένα στοιχείο που μπορεί να επηρεάσει όχι να αποκλίσει! Αλλωστε οι περισσότεροι έχουμε ελλειψη αυτό μου το είπε ο γιατρος τότε αλλα και φαρμακοποιός! 

 Όλα καλα μιλήσαμε εχθές δεν υπάρχει άγχος πάμε σιγά σιγά και θα το δούμε αργότερα.Σε ευχαριστώ πολύ!!

Να εισαι αισιοδοξη και θα τα καταφερεις!! Ειμαι σιγουρη εγω! Το αξιζεις και θα γινεις μανουλα συντομα!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


πρίν από 37 λεπτά , Κελυ 32 είπε:

Να εισαι αισιοδοξη και θα τα καταφερεις!! Ειμαι σιγουρη εγω! Το αξιζεις και θα γινεις μανουλα συντομα!

Αχ Κελυ μου καλή ποσο με συγκινησες μόνο και μόνο τα λογια σου και το ενδιαφέρον όλων σας... Να είσαι καλα κορίτσι μου και εσυ και όλα τα κοριτσια το αξίζετε.!

2 ώρες πρίν, Diavolitsa είπε:

Καλησπερα κοριτσια μου! Ελπιζω ολες οι εγκυουλες  να ειστε καλα και να υπαρχουν και ευχαριστα απο τις υπολοιπες! Σορρυ αλλα δεν προλαβαινω να παω πισω να διαβασω οτι εχω χασει! Εγω την Τριτη εχω την αυχενικη αλλα δυστυχως η χαρα για το σπορι μου επισκιαστηκε γιατι για κακη μας τυχη την προηγουμενη βδομαδα η μαμα διαγνωστηκε με καρκινο οποτε εχω χασει τη γη κατω απο τα ποδια μου! Ειχα και γω αιμα καποιες μερες απο την ταραχη και γενικα μονο χαρουμενη δεν ειμαι και δεν προσεχω τον εαυτο μου! Τεσπα...προχτες χειρουργηθηκε και ελπιζουμε να πανε ολα καλα! Σορρυ αν σας χαλασα τη διαθεση! Τα φιλια μου σε ολες!

Βασιλική μου τι να πω τώρα δεν ξέρω ειλικρινά..Να είσαι δυνατή να ανταπεξέλθεις σίγουρα το μπορείς για να στηρίξεις και την μανούλα σου..Ο Θεός και η Παναγία να βοηθήσει να πάνε όλα καλα κορίτσι μου 

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites

@Diavolitsa Καλή δύναμη και εύχομαι γρήγορα να γίνει καλά η μανούλα σου!!!!

Εγώ Δυστυχώς σήμερα πήρα μια αρνητική χοριακη και στεναχωρήθηκα παρά πολύ!!!σκέφτομαι τον άλλο μήνα να κάνω μία ακόμα σπεματεγχυση...Προς το παρόν μαζεύω τα κομμάτια μου και αναμένω να αδιαθετησω.Πολύ απογοήτευση.....Δεν το περίμενα να το πάρω τόσο άσχημα.πήγα στο μπάνιο και έκλαιγα για να μη με πάρει χαμπάρι ο άντρας μου.....φφφφφ εύχομαι να συνέλθω γρήγορα!!!Συγνώμη αν σας κούρασα...ήθελα κάπου να τα πω.

  • Λυπημένη/-ος 2
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, athinoulitsa είπε:

@Diavolitsa Καλή δύναμη και εύχομαι γρήγορα να γίνει καλά η μανούλα σου!!!!

Εγώ Δυστυχώς σήμερα πήρα μια αρνητική χοριακη και στεναχωρήθηκα παρά πολύ!!!σκέφτομαι τον άλλο μήνα να κάνω μία ακόμα σπεματεγχυση...Προς το παρόν μαζεύω τα κομμάτια μου και αναμένω να αδιαθετησω.Πολύ απογοήτευση.....Δεν το περίμενα να το πάρω τόσο άσχημα.πήγα στο μπάνιο και έκλαιγα για να μη με πάρει χαμπάρι ο άντρας μου.....φφφφφ εύχομαι να συνέλθω γρήγορα!!!Συγνώμη αν σας κούρασα...ήθελα κάπου να τα πω.

Καλα έκανες.και γω εδ ω τα έλεγα.ολες έχουμε περάσει παρόμοιες καταστάσεις.εδω να τα λες να βγαίνουν από μέσα σου.

Link to comment
Share on other sites

2 ώρες πρίν, athinoulitsa είπε:

@Diavolitsa Καλή δύναμη και εύχομαι γρήγορα να γίνει καλά η μανούλα σου!!!!

Εγώ Δυστυχώς σήμερα πήρα μια αρνητική χοριακη και στεναχωρήθηκα παρά πολύ!!!σκέφτομαι τον άλλο μήνα να κάνω μία ακόμα σπεματεγχυση...Προς το παρόν μαζεύω τα κομμάτια μου και αναμένω να αδιαθετησω.Πολύ απογοήτευση.....Δεν το περίμενα να το πάρω τόσο άσχημα.πήγα στο μπάνιο και έκλαιγα για να μη με πάρει χαμπάρι ο άντρας μου.....φφφφφ εύχομαι να συνέλθω γρήγορα!!!Συγνώμη αν σας κούρασα...ήθελα κάπου να τα πω.

Δεν μας κουράζεις έχω γράψει γράμματα εγω εδώ. Ξεσπασες καλα εκανες αλλα σιγά σιγά πάρε πάλι τα πάνω σου μην σε πάρει από κάτω και κάνε ξανά όπως είπες την προσπάθεια σου.. Σου εύχομαι να είναι και η τυχερή και ότι θέλεις εδώ είμαστε 

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα κορίτσια. Βασιλική ευχομαι να πάνε ολα καλα και να γίνει η μαμά σου γρήγορα εντελώς καλα. Κουράγιο... Να μπαίνεις να μας μιλάς  

Athinoulitsa ελπιζω να νιώθεις καλυτερα. Στο μεταξυ προσπαθήστε και μόνοι σας ε; Θα ερθει το μωρό. Υπομονή και προσευχή. Και να ξεδινεις σε εμας  

Εγω εχω ερθει διακοπές με τον άντρα μου και εκει που ελεγα πως ήμουν καλυτερα τρεις μέρες τώρα ειμαι παλι συνεχώς με εμετούς και με μια υπνηλία που δε μπορώ να σηκωθώ απο το κρεβάτι. Ξεκίνησα την προηγούμενη εβδομαδα το gynotardiferon και το ασβέστιο. Παίζουν ρόλο; Κι εχω και κατι τσιμπήματα χαμηλά στην κοιλιά, σαν σουβλιτσες. Ελπιζω να ειναι ολα καλα. Σε ενα μήνα θα πάω παλι στον γιατρο.. Μου φαίνεται πολύς ο καιρός να μην ξέρω πως παμε. 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...