Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • κορίτσια τελικά με κράτησαν και για 4ο όρο! μου το χαμήλωσαν δοκιμαστικά στις 40 μονάδες δλδ να πέφτει πιο αργά με την προϋπόθεση να δουν πως παω και να κάνω nst ώστε να φύγω αύριο , αλλά μου το ανέβασε πάλι στο 60 όπως ήταν αρχικά! 😔 

      • Ευχή 2
      • Δύναμη! 1

Το 2018 ας γίνουμε όλες ΜΑΝΕΣ!!!!!!!


Bela

Recommended Posts


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 10,6k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • P.L.L.

    1310

  • loyloy

    1242

  • Beboula25

    1015

  • Penny...

    562

πρίν από 11 λεπτά , P.L.L. είπε:

Καλημέρα σε όλες!!! ΚΑΛΟ ΚΑΛΟΚΑΙΡΙ!!!! Με πολλα και υγιή μωρά στις κοιλιές όλων μας!!!

Χίλια ευχαριστώ Κατερίνα!!!

Τίποτα κορίτσι μου!!!Ότι χρειαστείς μου λες!!!

  • Ευχαριστώ 1

 

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα και καλό μήνα! 

Κορίτσια βρήκα γιατρό και έκλεισα ραντεβού για 12/6 , τότε κατεβαίνει Κρήτη. Να δούμε τι θα μας πει.  Αυτός κάνει και εξωσωματική σε δύο πολύ γνωστά κέντρα στην Αθήνα  (δεν ξέρω αν μπορώ να πω όνομα ).

  • Μου αρέσει 6

OQ1lp2.pngUFlDp2.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 8 λεπτά , BettySt είπε:

 Καλημέρα και καλό μήνα! 

Κορίτσια βρήκα γιατρό και έκλεισα ραντεβού για 12/6 , τότε κατεβαίνει Κρήτη. Να δούμε τι θα μας πει.  Αυτός κάνει και εξωσωματική σε δύο πολύ γνωστά κέντρα στην Αθήνα  (δεν ξέρω αν μπορώ να πω όνομα ).

Καλη επιτυχία @BettySt! Να ειναι η τυχερή σου προσπάθεια!!!!

  • Ευχαριστώ 1
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 20 λεπτά , BettySt είπε:

Καλημέρα και καλό μήνα! 

Κορίτσια βρήκα γιατρό και έκλεισα ραντεβού για 12/6 , τότε κατεβαίνει Κρήτη. Να δούμε τι θα μας πει.  Αυτός κάνει και εξωσωματική σε δύο πολύ γνωστά κέντρα στην Αθήνα  (δεν ξέρω αν μπορώ να πω όνομα ).

Μπετουλα μου μπράβο είμαι σίγουρη πως τώρα θα βρείτε άκρη να είσαι αισιόδοξη!!

  • Ευχαριστώ 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Παράθεση

@BettySt  Καλή επιτυχία!!!εύχομαι όλα να μπουν σε ένα δρόμο για σένα!!!

Κορίτσια έχει τύχει σε καμία σάς...??μετά την αποτυχημένη σπερματεγχυση μου ήρθε περίοδος με πολύ λιγότερη ροή και κράτησε τρεις μέρες ενώ πάντα μου κρατάει 4-5 μέρες.Υπάρχει περίπτωση να φταίνε τα χάπια που έπαιρνα??

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα σε όλες!!!!!!!Καλό.μηνα να εχ ουμε!! !!!!!

πρίν από 50 λεπτά , athinoulitsa είπε:

Κορίτσια έχει τύχει σε καμία σάς...??μετά την αποτυχημένη σπερματεγχυση μου ήρθε περίοδος με πολύ λιγότερη ροή και κράτησε τρεις μέρες ενώ πάντα μου κρατάει 4-5 μέρες.Υπάρχει περίπτωση να φταίνε τα χάπια που έπαιρνα??

Πολύ πιθανό σκέψου χάπια και άγχος επηρεάζουν τον κύκλο.μη σε αγχώνει.δεν πιστεύω να είναι τπτ.μηπως πήγες και θάλασσα?

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Όχι loyloy δεν πήγα θάλασσα ακόμα.την Τετάρτη έχω ραντεβού για υπέρηχο οπότε θα με δει ο γιατρός και εύχομαι να είναι όλα οκ γιατί αυτό το μήνα θα κάνω πάλι σπερματεγχυση και δεν θέλω κάτι να με πάει πίσω.

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 34 λεπτά , athinoulitsa είπε:

Όχι loyloy δεν πήγα θάλασσα ακόμα.την Τετάρτη έχω ραντεβού για υπέρηχο οπότε θα με δει ο γιατρός και εύχομαι να είναι όλα οκ γιατί αυτό το μήνα θα κάνω πάλι σπερματεγχυση και δεν θέλω κάτι να με πάει πίσω.

Πιστεύω είναι καθαρά τυχαίο.μην αγχώνεσαι.εγω οτ αν πιέζομαι ενώ κανονικα  μου κρατάει 7 μέρες αλλάζει.3 και 4 μέρες Μόνο.

Link to comment
Share on other sites

3 ώρες πρίν, athinoulitsa είπε:

Κορίτσια έχει τύχει σε καμία σάς...??μετά την αποτυχημένη σπερματεγχυση μου ήρθε περίοδος με πολύ λιγότερη ροή και κράτησε τρεις μέρες ενώ πάντα μου κρατάει 4-5 μέρες.Υπάρχει περίπτωση να φταίνε τα χάπια που έπαιρνα??

Μην ανησυχείς, από τα χάπια είναι. Και εγώ όταν κάνω σπερματεγχυση η περνώ αντισυλληπτικα έτσι όπως σε σένα είναι η περίοδος μου, εννοώ κανονικά έχω 7 μέρες. 


OQ1lp2.pngUFlDp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Κοριτσια τι κανετε? Εγω γυρισα απο γιατρο! Τελικα δεν θα κανω αμνιο. Αλλα μου προτεινε ο γιατρος να κανω αυτη με το αιμα που παει εξωτερικο για να σιγουρεψουμε το αποτελεσμα...Βγηκε καλο το ποσοστο της αυχενικης αλλα οχι οσο θελαμε..Ειμαι αισιοδοξη!!! Πιστευω να ειναι καλα!! Επισης να σας πω!!! Μας ειπε φυλο!!! Κοριτσακι!!

  • Μου αρέσει 5
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 6 λεπτά , Κελυ 32 είπε:

Κοριτσια τι κανετε? Εγω γυρισα απο γιατρο! Τελικα δεν θα κανω αμνιο. Αλλα μου προτεινε ο γιατρος να κανω αυτη με το αιμα που παει εξωτερικο για να σιγουρεψουμε το αποτελεσμα...Βγηκε καλο το ποσοστο της αυχενικης αλλα οχι οσο θελαμε..Ειμαι αισιοδοξη!!! Πιστευω να ειναι καλα!! Επισης να σας πω!!! Μας ειπε φυλο!!! Κοριτσακι!!

Με το καλό η Μπουμπου.μπρςβο καλύτερα.κοιτα η αιματολογικη έχει επιτυχία 99,8 %  είναι μεγάλο ποσοστό.λιγο ακριβη βέβαια αλλά χαλάλι.δεν έχεις άγχος για πιθανή αποβολή.ολα Καλά θα είναι πάντως.

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 6 λεπτά , Κελυ 32 είπε:

Κοριτσια τι κανετε? Εγω γυρισα απο γιατρο! Τελικα δεν θα κανω αμνιο. Αλλα μου προτεινε ο γιατρος να κανω αυτη με το αιμα που παει εξωτερικο για να σιγουρεψουμε το αποτελεσμα...Βγηκε καλο το ποσοστο της αυχενικης αλλα οχι οσο θελαμε..Ειμαι αισιοδοξη!!! Πιστευω να ειναι καλα!! Επισης να σας πω!!! Μας ειπε φυλο!!! Κοριτσακι!!

ελα βρε κοριτσι ολα καλα! κ βεβαια να εισαι αισιοδοξη αφου ειναι καλο το ποσοστο ολα καλα δεν εχουν κ συγκεκριμενο μετρο αυτα τα ποσοστα γιατι μπαινουν κ ασχετοι παραγοντες μεσα βαρος ηλικια υψος κτλ κ καμια φορα χαλαει κ απο ασχετους λογους. ολα καλα θα πανε να πας να κανεις το μη επεμβατικο κ σε 10 μερουλες θα εχεις τα αποτελεσματα σου! 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 46 λεπτά , Κελυ 32 είπε:

Κοριτσια τι κανετε? Εγω γυρισα απο γιατρο! Τελικα δεν θα κανω αμνιο. Αλλα μου προτεινε ο γιατρος να κανω αυτη με το αιμα που παει εξωτερικο για να σιγουρεψουμε το αποτελεσμα...Βγηκε καλο το ποσοστο της αυχενικης αλλα οχι οσο θελαμε..Ειμαι αισιοδοξη!!! Πιστευω να ειναι καλα!! Επισης να σας πω!!! Μας ειπε φυλο!!! Κοριτσακι!!

Μπράβο κοριτσάκι μου με το καλό όλα θα πάνε καλα και σε λίγο καιρό θα κρατάς αγκαλιά την κορούλα σας.!!

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...