Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 39 λεπτά , Kiddo είπε:

      Όχι γιατί και στο ψυγείο μικρότερη θερμοκρασία των 25 είναι..!

      Ο δικός μου ο γιατρός τουλάχιστον για τις κλειστές ληγμένες μου είχε πει ότι μπορούν να χρησιμοποιηθούν μέχρι και 2-3 μήνες μετά χωρίς φόβο.. για τις ανοιχτές λόγω του ότι έχουν πάρει αέρα αλλοιώνεται η ουσία οπότε και μπορεί να χρησιμοποιηθεί μάξιμουμ μέχρι και ένα μήνα μετά άντε 2-3 μέρες δηλαδή παραπάνω από τις 28 που λένε στις οδηγίες αλλά ως εκεί.. μου είχε πει τουλάχιστον να μην την χρησιμοποιήσω αν είναι περισσότερο διάστημα ανοιχτή.. 

      Το ιδανικότερο είναι να ρωτήσεις το δικό σου γιατρό και ότι σου πει..!

      Με το καλό η αυχενική σας να είναι όλα καλά!!

      Να μην σε αγχωνει, τα συμπτώματα υποχωρούν μπαίνοντας στο δεύτερο τρίμηνο είναι απόλυτα φυσιολογικό! Τη προγεστερόνη σιγά σιγά θα στην σταματήσει τελείως γιατί πλέον αναλαμβάνει ο πλακούντας τα μωράκια.. μη σε φοβίζει, δεν είναι από αυτό! Τα συμπτώματα σχετίζονται με την χοριακη η οποία πλέον μειώνεται και σταθεροποιείται όπου και θα συνεχίσει στα ίδια επίπεδα στην υπόλοιπη διάρκεια της κύησης.. εξού και η υποχώρηση των έντονων συμπτωμάτων..!

      Για το οτιδήποτε όμως και αν σε ανησυχεί να μην διστάζεις να στέλνεις στον γιατρό σου, δουλειά του είναι και εσύ πρέπει να νοιώθεις ασφάλεια με ότι διαφορετικό και αν αισθάνεσαι ιδίως με διδυμακια..!

      Σε ευχαριστώ πολύ! 

      πρίν από 7 λεπτά , anast. είπε:

      Τα συμπτώματα συνήθως έρχονται και φεύγουν και κάποια στιγμή σταματούν..Εμένα για παράδειγμα από την 10η εβδομάδα είχαν σταματήσει. 

      Σ ευχαριστώ πολύ!!

      • Μου αρέσει 2

Το 2018 ας γίνουμε όλες ΜΑΝΕΣ!!!!!!!


Bela

Recommended Posts

Χρονια πολλα @Luckystars! Και κυρίως χρονια καλαααα!!! Μέχρι τα επόμενα γενέθλια να εχεις το μωρό σου στην αγκαλιά σου! 

@Beboula25 μου ο αιματοκρίτης μου ειναι 28 και η αιμοσφαιρίνη (που απο οτι κατάλαβα αυτη την ένοιαζε περισσοτερο) ειναι 9. Αν πέσει κάτω απο 8 μου ειπε οτι θα χρειαστεί να μου κάνουν μετάγγιση. Απ οτι κατάλαβα ετσι όπως το έλεγε μου ακούστηκε πολυ κοινό στην εγκυμοσυνη. Δεν ανησύχησα. Το θέμα μου ειναι οτι εμενα το στομάχι μου δεν ειναι ακομα καλα αλλα εχει βελτιωθεί απ οταν έκοψα τον σίδηρο. Παίρνω μονο ενα χάπι καθε δυο τρεις μέρες πριν κοιμηθω για να μη με ενοχλήσει πολυ. Αλλα εχουν μειωθεί κατα πολυυυυ οι εμετοί μου. Οποτε μου ειπε να συνεχίσω ετσι να παίρνω τα βράδια οταν μπορώ και να τρώω και κρέας κόκκινο. (Βέβαια εγω ήμουν μια χαρά πριν ξεκινήσω το κρέας. Το ξεκίνησα πριν δυο μήνες κι απο τοτε ο αιματοκρίτης έπεσε σχεδον δέκα μονάδες. Τέλος πάντων..) 

@vikaki82 κι εγω της hometest δεν τα εχω δοκιμάσει αλλα όπως σου λέει και η @eleni17 εχω δοκιμάσει τα one step απο το mother2be και ειναι πολυ οικονομικά και αξιόπιστα. 

@BettySt η β επιπέδου ειναι στις 18/7 και ανυπομονώ. Μακάρι να πανε ολα καλα! 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 10,6k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • P.L.L.

    1310

  • loyloy

    1242

  • Beboula25

    1015

  • Penny...

    562

1 hour ago, Beboula25 είπε:

Kαρδουλα χρόνια σου πολλααα γεμάτα από αγαπη,ευτυχια και πολλες όμορφες στιγμές!!! Να χαίρεσαι την οικογένεια σου να είσαι πάντα γερή και σύντομα μανούλα!!! ❤️❤️❤️

Ευχαριστώ πολύ ψυχούλα μου,με το καλό να κρατήσεις το μωράκι σου αγκαλίτσα ❤

  • Ευχαριστώ 1
Link to comment
Share on other sites

@P.L.L. και γω εχω θεμα με τον αιματοκριτη  αλλα ευτυχως δεν εχω θεμα με στομαχι οποτε παιρνω 2 χαπια τη μερα και ειμαι σχετικα καλα προς το παρον ...μονο με την τουαλετα εχω θεμα :)

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 10 λεπτά , P.L.L. είπε:

Χρονια πολλα @Luckystars! Και κυρίως χρονια καλαααα!!! Μέχρι τα επόμενα γενέθλια να εχεις το μωρό σου στην αγκαλιά σου! 

@Beboula25 μου ο αιματοκρίτης μου ειναι 28 και η αιμοσφαιρίνη (που απο οτι κατάλαβα αυτη την ένοιαζε περισσοτερο) ειναι 9. Αν πέσει κάτω απο 8 μου ειπε οτι θα χρειαστεί να μου κάνουν μετάγγιση. Απ οτι κατάλαβα ετσι όπως το έλεγε μου ακούστηκε πολυ κοινό στην εγκυμοσυνη. Δεν ανησύχησα. Το θέμα μου ειναι οτι εμενα το στομάχι μου δεν ειναι ακομα καλα αλλα εχει βελτιωθεί απ οταν έκοψα τον σίδηρο. Παίρνω μονο ενα χάπι καθε δυο τρεις μέρες πριν κοιμηθω για να μη με ενοχλήσει πολυ. Αλλα εχουν μειωθεί κατα πολυυυυ οι εμετοί μου. Οποτε μου ειπε να συνεχίσω ετσι να παίρνω τα βράδια οταν μπορώ και να τρώω και κρέας κόκκινο. (Βέβαια εγω ήμουν μια χαρά πριν ξεκινήσω το κρέας. Το ξεκίνησα πριν δυο μήνες κι απο τοτε ο αιματοκρίτης έπεσε σχεδον δέκα μονάδες. Τέλος πάντων..) 

@vikaki82 κι εγω της hometest δεν τα εχω δοκιμάσει αλλα όπως σου λέει και η @eleni17 εχω δοκιμάσει τα one step απο το mother2be και ειναι πολυ οικονομικά και αξιόπιστα. 

@BettySt η β επιπέδου ειναι στις 18/7 και ανυπομονώ. Μακάρι να πανε ολα καλα! 

Ευχαριστώ πολύ @P.L.L. μου,Αμήν  κάθε ευχή με συγκινεί και μου δίνει δύναμη και αγάπη,αισιοδοξία και χαμόγελο.....Με το καλό το μωράκι σου!

Να είστε πάντα καλά κορίτσια,ότι ομορφότερο εύχομαι,με κάνατε να νιώσω τόση "ζεστασιά" .....❤

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 8 λεπτά , P.L.L. είπε:

Χρονια πολλα @Luckystars! Και κυρίως χρονια καλαααα!!! Μέχρι τα επόμενα γενέθλια να εχεις το μωρό σου στην αγκαλιά σου! 

@Beboula25 μου ο αιματοκρίτης μου ειναι 28 και η αιμοσφαιρίνη (που απο οτι κατάλαβα αυτη την ένοιαζε περισσοτερο) ειναι 9. Αν πέσει κάτω απο 8 μου ειπε οτι θα χρειαστεί να μου κάνουν μετάγγιση. Απ οτι κατάλαβα ετσι όπως το έλεγε μου ακούστηκε πολυ κοινό στην εγκυμοσυνη. Δεν ανησύχησα. Το θέμα μου ειναι οτι εμενα το στομάχι μου δεν ειναι ακομα καλα αλλα εχει βελτιωθεί απ οταν έκοψα τον σίδηρο. Παίρνω μονο ενα χάπι καθε δυο τρεις μέρες πριν κοιμηθω για να μη με ενοχλήσει πολυ. Αλλα εχουν μειωθεί κατα πολυυυυ οι εμετοί μου. Οποτε μου ειπε να συνεχίσω ετσι να παίρνω τα βράδια οταν μπορώ και να τρώω και κρέας κόκκινο. (Βέβαια εγω ήμουν μια χαρά πριν ξεκινήσω το κρέας. Το ξεκίνησα πριν δυο μήνες κι απο τοτε ο αιματοκρίτης έπεσε σχεδον δέκα μονάδες. Τέλος πάντων..) 

@vikaki82 κι εγω της hometest δεν τα εχω δοκιμάσει αλλα όπως σου λέει και η @eleni17 εχω δοκιμάσει τα one step απο το mother2be και ειναι πολυ οικονομικά και αξιόπιστα. 

@BettySt η β επιπέδου ειναι στις 18/7 και ανυπομονώ. Μακάρι να πανε ολα καλα! 

 Προσπάθησε παντως να τρως ότι περιέχει σίδηρο και το χαπάκι.Έπεσε πριν δυο μηνες λόγω εγκυμοσυνης πιστεύω και επειδή αναγκαστικά δεν ετρωγες καλα.. 

Μια χαρά θα τα πας δεν σε φοβάμαι! Με το καλό η β’ !!!!

πρίν από 14 λεπτά , Luckystars είπε:

Ευχαριστώ πολύ ψυχούλα μου,με το καλό να κρατήσεις το μωράκι σου αγκαλίτσα ❤

Σε ευχαριστω το θελω τόσο πολύ!❤️

Με το καλό και εσυ!!!❤️ 

  • Μου αρέσει 1
  • Ευχαριστώ 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

1 ώρα πρίν, P.L.L. είπε:

Χρονια πολλα @Luckystars! Και κυρίως χρονια καλαααα!!! Μέχρι τα επόμενα γενέθλια να εχεις το μωρό σου στην αγκαλιά σου! 

@Beboula25 μου ο αιματοκρίτης μου ειναι 28 και η αιμοσφαιρίνη (που απο οτι κατάλαβα αυτη την ένοιαζε περισσοτερο) ειναι 9. Αν πέσει κάτω απο 8 μου ειπε οτι θα χρειαστεί να μου κάνουν μετάγγιση. Απ οτι κατάλαβα ετσι όπως το έλεγε μου ακούστηκε πολυ κοινό στην εγκυμοσυνη. Δεν ανησύχησα. Το θέμα μου ειναι οτι εμενα το στομάχι μου δεν ειναι ακομα καλα αλλα εχει βελτιωθεί απ οταν έκοψα τον σίδηρο. Παίρνω μονο ενα χάπι καθε δυο τρεις μέρες πριν κοιμηθω για να μη με ενοχλήσει πολυ. Αλλα εχουν μειωθεί κατα πολυυυυ οι εμετοί μου. Οποτε μου ειπε να συνεχίσω ετσι να παίρνω τα βράδια οταν μπορώ και να τρώω και κρέας κόκκινο. (Βέβαια εγω ήμουν μια χαρά πριν ξεκινήσω το κρέας. Το ξεκίνησα πριν δυο μήνες κι απο τοτε ο αιματοκρίτης έπεσε σχεδον δέκα μονάδες. Τέλος πάντων..) 

@vikaki82 κι εγω της hometest δεν τα εχω δοκιμάσει αλλα όπως σου λέει και η @eleni17 εχω δοκιμάσει τα one step απο το mother2be και ειναι πολυ οικονομικά και αξιόπιστα. 

@BettySt η β επιπέδου ειναι στις 18/7 και ανυπομονώ. Μακάρι να πανε ολα καλα! 

Α ωραία, λίγες μέρες έμειναν. Όλα καλά θα είναι,  μην ανησυχείς! 

  • Μου αρέσει 1

OQ1lp2.pngUFlDp2.png

Link to comment
Share on other sites

@P.L.L. ποσο εβδομαδων εισαι?? Εγω ειμαι στην εικοστη μολις και θα κανω 18.7.18 τη β επιπεδου..Απλα εγω ακομα δε νιωθω τοσο πολυ το μωρο..Ειδα οτι εσυ το νιωθεις συνεχεια...Βρε παιδια εγω γιατι ακομα δεν καταλαβαινω αν αυτο το ελαχιστο που νιωθω ειναι το μωρο??

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 16 λεπτά , Κελυ 32 είπε:

@P.L.L. ποσο εβδομαδων εισαι?? Εγω ειμαι στην εικοστη μολις και θα κανω 18.7.18 τη β επιπεδου..Απλα εγω ακομα δε νιωθω τοσο πολυ το μωρο..Ειδα οτι εσυ το νιωθεις συνεχεια...Βρε παιδια εγω γιατι ακομα δεν καταλαβαινω αν αυτο το ελαχιστο που νιωθω ειναι το μωρο??

@Κελυ 32 μου ειμαι σχεδον 21 εβδομάδων. Μη σε απασχολεί που δεν νιώθεις τη δίκη σου ακομα. Καταρχήν οταν λεω οτι πλέον τη νιώθω καθε μερα δεν εννοώ οτι νιώθω καθε στιγμή να κουνιέται. Απλώς οτι καθε μερα θα δώσει σημεία ζωής κάποιες στιγμές μεσα στη μερα. Την πρωτοένιωσα πριν δυο τρεις εβδομαδες χωρις να ειμαι απόλυτα σίγουρη στην αρχη οτι ήταν το μωρό. Ετσι, όπως εσυ τώρα. Μετα απο κάποιες μέρες ομως γινοταν πολυ διακριτό το "χτύπημα" της. Εκει ομως που την ένιωθα σιγουρα μια μερα μπορει να την ξαναένιωθα μετα απο τρεις μέρες!

Εν τω μεταξυ, το αν θα νιώσεις το μωρό σου και ποτε εξαρτάται απο πολλα πράγματα. Κυρίως απο τη φυσιολογία της κοιλιάς της μητέρας κι απο θέση του πλακούντα. Εχεις πρόσθιο ή οπίσθιο; Επισης, αν το παιδι κλωτσάει προς τα μεσα μην περιμενεις να νιώσεις κατι. Μονο οταν κλωτσάει προς τα εξω το νιώθεις. Κι ενα αλλο που μου συνέβη εμενα ειναι οτι κλωτσούσε πιο χαμηλά απο όσο  την περίμενα και γι αυτο στην αρχη δεν την έπαιρνα συνέχεια χαμπάρι και ελεγα πως θα ειναι κατι άλλο. Τέλος, το παιδι κοιμάται σχεδον ΣΥΝΕΧΩΣ μεσα στην κοιλιά, ειδικά στη φάση που ειμαστε εμείς τώρα. Μην περιμενεις οτι κλωτσάει επειδη εχουμε κάποιο είδος ενδοεπικοινωνίας. Το πιθανότερο ειναι οτι κλωτσάει στον υπνο της. Μπορει η δικιά σου απλώς να ειναι πιο ήρεμη οταν κοιμάται! Σίγουρα πάντως δεν ειναι δείγμα οτι κατι δεν παει καλα. Μην ανησυχείς! 

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 26 λεπτά , P.L.L. είπε:

@Κελυ 32 μου ειμαι σχεδον 21 εβδομάδων. Μη σε απασχολεί που δεν νιώθεις τη δίκη σου ακομα. Καταρχήν οταν λεω οτι πλέον τη νιώθω καθε μερα δεν εννοώ οτι νιώθω καθε στιγμή να κουνιέται. Απλώς οτι καθε μερα θα δώσει σημεία ζωής κάποιες στιγμές μεσα στη μερα. Την πρωτοένιωσα πριν δυο τρεις εβδομαδες χωρις να ειμαι απόλυτα σίγουρη στην αρχη οτι ήταν το μωρό. Ετσι, όπως εσυ τώρα. Μετα απο κάποιες μέρες ομως γινοταν πολυ διακριτό το "χτύπημα" της. Εκει ομως που την ένιωθα σιγουρα μια μερα μπορει να την ξαναένιωθα μετα απο τρεις μέρες!

Εν τω μεταξυ, το αν θα νιώσεις το μωρό σου και ποτε εξαρτάται απο πολλα πράγματα. Κυρίως απο τη φυσιολογία της κοιλιάς της μητέρας κι απο θέση του πλακούντα. Εχεις πρόσθιο ή οπίσθιο; Επισης, αν το παιδι κλωτσάει προς τα μεσα μην περιμενεις να νιώσεις κατι. Μονο οταν κλωτσάει προς τα εξω το νιώθεις. Κι ενα αλλο που μου συνέβη εμενα ειναι οτι κλωτσούσε πιο χαμηλά απο όσο  την περίμενα και γι αυτο στην αρχη δεν την έπαιρνα συνέχεια χαμπάρι και ελεγα πως θα ειναι κατι άλλο. Τέλος, το παιδι κοιμάται σχεδον ΣΥΝΕΧΩΣ μεσα στην κοιλιά, ειδικά στη φάση που ειμαστε εμείς τώρα. Μην περιμενεις οτι κλωτσάει επειδη εχουμε κάποιο είδος ενδοεπικοινωνίας. Το πιθανότερο ειναι οτι κλωτσάει στον υπνο της. Μπορει η δικιά σου απλώς να ειναι πιο ήρεμη οταν κοιμάται! Σίγουρα πάντως δεν ειναι δείγμα οτι κατι δεν παει καλα. Μην ανησυχείς! 

Ναι το εχω ακουσει κ εγω οτι το ποτε θ ακουσει καποια το παιδι εξαρταται απο αλλους παραγοντες! Κ εγω πιστευω την εχω νιωσει αλλα δεν μππρω να πιστεψω σιγουρα οτι ειναι το παιδι...Ειδικα το βραδυ νομιζω οτι κατι γινεται .χαχα...Ναι δεν αγχωνομαι! 

Αντε να κανουμε και τη β επιπεδου να ηρεμησουμε πιο πολυ...

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

16 ώρες πρίν, Κελυ 32 είπε:

@P.L.L. ποσο εβδομαδων εισαι?? Εγω ειμαι στην εικοστη μολις και θα κανω 18.7.18 τη β επιπεδου..Απλα εγω ακομα δε νιωθω τοσο πολυ το μωρο..Ειδα οτι εσυ το νιωθεις συνεχεια...Βρε παιδια εγω γιατι ακομα δεν καταλαβαινω αν αυτο το ελαχιστο που νιωθω ειναι το μωρο??

Καλημέρα! Κι εγω αργησα να τον νιωσω τον μπεμπη κι αγχωνομουν πολυ με τις αποψεις που διαβαζα εδω μεσα. Τα πρωτα σκιρτηματα τα ενιωσα την 20η εβδομαδα και σιγα σιγα αρχισαν να γινονται πιο συχνα ωσπου αρχισα να τον νιωθω καθημερινα μετα τη β επιπεδου. Ακομα και τωρα χαλαρα γαργαλητα αισθανομαι το λιγοτερο μια φορα την ημερα αλλα συνηθως 2-3 φορες τη μερα κι αμα ειναι σε τρελα κεφια μπορει να δωσει το παρον για κανα 5λεπτο συνεχομενο ;)

 

  • Μου αρέσει 3

iH9Rp3.png GaAwp3.png 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Που ειστε ρε κορίτσια; Καλημέρα! @Μαρία1430 εγω νιώθω κατι χαρχαλεματα καθε μερα αλλα τις κλωτσιτσες τις νιώθω δυο τρεις φορές μεσα στη μερα. Κι αν περάσουν κάποιες ώρες που δεν την εχω νιώσει τρελαίνομαι και βάζω διαφορα με το μυαλό μου. Το άγχος δεν φεύγει ποτε, δεν παιζομαι..

@Κελυ 32 μπορεις να βρεις και τις στάσεις με τις οποίες τη νιώθεις καλυτερα. Για εμενα αυτές ειναι ή το να ειμαι ξαπλωμένη ανάσκελα ή το να κάθομαι στην καρέκλα σταυροπόδι. Ποτε δεν την εχω νιώσει ενώ ειμαι όρθια, περπατάω ή κανω δουλειες. 

@anemoni1989 που εισαι βρε κορίτσι; Ολα καλα ελπιζω. Οι εμετοί πως πανε; 

@palmoira και @Beboula25 πως πανε οι εγκυμοσύνες; Εσυ @Luckystars εκμεταλλευτηκες την ωορρηξία σου;;; 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 18 λεπτά , P.L.L. είπε:

Που ειστε ρε κορίτσια; Καλημέρα! @Μαρία1430 εγω νιώθω κατι χαρχαλεματα καθε μερα αλλα τις κλωτσιτσες τις νιώθω δυο τρεις φορές μεσα στη μερα. Κι αν περάσουν κάποιες ώρες που δεν την εχω νιώσει τρελαίνομαι και βάζω διαφορα με το μυαλό μου. Το άγχος δεν φεύγει ποτε, δεν παιζομαι..

@Κελυ 32 μπορεις να βρεις και τις στάσεις με τις οποίες τη νιώθεις καλυτερα. Για εμενα αυτές ειναι ή το να ειμαι ξαπλωμένη ανάσκελα ή το να κάθομαι στην καρέκλα σταυροπόδι. Ποτε δεν την εχω νιώσει ενώ ειμαι όρθια, περπατάω ή κανω δουλειες. 

@anemoni1989 που εισαι βρε κορίτσι; Ολα καλα ελπιζω. Οι εμετοί πως πανε; 

@palmoira και @Beboula25 πως πανε οι εγκυμοσύνες; Εσυ @Luckystars εκμεταλλευτηκες την ωορρηξία σου;;; 

Καλημέρα σε όλα τα κοριτσια! 

@P.L.L. μου καλα είμαι τα πονακια εχουν μαλακώσει με βοηθά πολύ η προγεστερονη κ το μαγνήσιο. Θα πάω τώρα για την χοριακη.Βασικα έχω να δώσω ουρα για αυτό θα κάνω σήμερα αλλιως από εβδομάδα θα την έκανα ώστε πρώτα ο Θεός αν ήταν καλή να μην ξανά έκανα. Ενώ τώρα επειδή η πρώτη ήταν πολύ μικρούλα σίγουρα την άλλη εβδομάδα θα επαναλάβω. 

Η μπεμπουλα σου έχει ενέργεια πολύ!!:wub:

 

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 32 λεπτά , P.L.L. είπε:

Που ειστε ρε κορίτσια; Καλημέρα! @Μαρία1430 εγω νιώθω κατι χαρχαλεματα καθε μερα αλλα τις κλωτσιτσες τις νιώθω δυο τρεις φορές μεσα στη μερα. Κι αν περάσουν κάποιες ώρες που δεν την εχω νιώσει τρελαίνομαι και βάζω διαφορα με το μυαλό μου. Το άγχος δεν φεύγει ποτε, δεν παιζομαι..

@Κελυ 32 μπορεις να βρεις και τις στάσεις με τις οποίες τη νιώθεις καλυτερα. Για εμενα αυτές ειναι ή το να ειμαι ξαπλωμένη ανάσκελα ή το να κάθομαι στην καρέκλα σταυροπόδι. Ποτε δεν την εχω νιώσει ενώ ειμαι όρθια, περπατάω ή κανω δουλειες. 

@anemoni1989 που εισαι βρε κορίτσι; Ολα καλα ελπιζω. Οι εμετοί πως πανε; 

@palmoira και @Beboula25 πως πανε οι εγκυμοσύνες; Εσυ @Luckystars εκμεταλλευτηκες την ωορρηξία σου;;; 

@Κελυ 32 Κ  @P.L.L.Δεν ξέρω αν ισχύει λένε ότι τα κορίτσια τα νιώθεις κ πιο αργά κ λιγότερο σε σχέση με τα αγόρια,δεν ξέρω βέβαια αν ισχύει,τα αγόρια μου εγώ τα ένιωσα από πολύ νωρίς κ τα 2 κ συνέχεια..μετά παίζει ρόλο κ η θέση που έχει εμφυτευτει το μωρό στο ποσό θα το νιώσεις...πάντως μην φοβάσαι,εγώ έτρωγα κανένα γλυκό αν είχα ανησυχία κ μετά από λίγο κωλοτούμπες έκανε.

@Beboula25 με το καλό η χοριακη εύχομαι να είναι 3ψηφία!!αλήθεια πόσες μέρες πριν την περίοδο ήσουν?

  • Μου αρέσει 1

url%5Dz3q1p3.png 8,5 ο μεγάλος και 4,5 ο μικρός 

Link to comment
Share on other sites

@Beboula25 καλη επιτυχία σημερα με τη Χοριακη! Να ειναι τριψήφιο το νούμερο! 

@*ζουζουνα*!!! δε νομιζω οτι το φύλο εχει σχέση. Αλλα που ξέρεις. Ολα μπορει να συμβαίνουν! Σε κάποιο βαθμό ειναι ολα ενα μυστήριο ακομα. 

  • Μου αρέσει 1
  • Ευχαριστώ 1
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα σε όλες.... Είμαι και εγώ καινούργιο μέλος στο φόρουμ.... Για να συζητήσω εμπειρίες απορίες και ότι άλλο χρειάζεστε... Και εγώ την Τετάρτη έκανα την πρώτη μου σπερματεγχυση με φάρμακα και τώρα περιμένω να περάσουν οι μέρες...

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...