Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 2 ώρες πρίν, η ζωή είναι όμορφη είπε:

      Ρε παιδιά γιατί να ζητήσεις καλύτερη τιμή χωρίς απόδειξη αφού διάβασα ότι αν το πασ στο ΙΚΑ σου πληρώνει 8 ευρώ κάνεις ένσταση και σου πληρώνει το υπόλοιπο άρα δεν συμφέρει χωρίς απόδειξη σωστά;;;

      Τι ακριβώς εννοείς? Η αυχενικη κοστίζει γύρω στα 120-150+, δεν εχω ακούσει να σου δικαιολογεί κάτι ο ΕΟΠΠΥ, πιθανόν να είναι αμελητέο το ποσό και αν δεν κόψεις απόδειξη να κερδίζεις παραπανω. Εσένα τι ποσό σου έχουν πει ότι δικαιολογειται? Και γιατί να γίνεται ένσταση αφού τα ποσά που δικαιολογουνται πάντα είναι συγκεκριμένα?

Το 2018 ας γίνουμε όλες ΜΑΝΕΣ!!!!!!!


Bela

Recommended Posts

1 ώρα πρίν, Luckystars είπε:

Κορίτσια λέω να πάω σήμερα στον γιατρό,έχω και πρήξιμο πολύ....

Αγάπη το πρήξιμο ειναι σύμπτωμα ωορρηξιας. Αλλα εσυ σε αυτόν τον κύκλο δεν έκανες συλλογή ωαρίων;   Λες να ειναι σαν την άλλη φορα που μεγάλωσε κι άλλο εκτός απο αυτο που συλλέξατε; Πάντως αποπλάνησε και τον άντρα σου. Ειναι πολυ καρπερός μήνας ο Ιούλιος!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 10,6k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • P.L.L.

    1310

  • loyloy

    1242

  • Beboula25

    1015

  • Penny...

    562

Κοριτσια μου καλησπέρα. Ξερει καμια αν μπορω να παρω μόνο τεστ οωρρηξιας; Μου τελείωσαν της hometest κι έχω ένα σωρό εγκυμοσύνης δεν θέλω να ξαναπάρω το ίδιο πακέτο. Της one step είναι καλά ξέρετε; Από που παραγγέλνω;

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 20 λεπτά , kido είπε:

Κοριτσια μου καλησπέρα. Ξερει καμια αν μπορω να παρω μόνο τεστ οωρρηξιας; Μου τελείωσαν της hometest κι έχω ένα σωρό εγκυμοσύνης δεν θέλω να ξαναπάρω το ίδιο πακέτο. Της one step είναι καλά ξέρετε; Από που παραγγέλνω;

Ναι έχει για ριξε μια μάτια στο Σκρουτζ ! Από τα Mother to be έρχονται αμεσως. 

 

  • Μου αρέσει 1
  • Ευχαριστώ 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

πρίν από 51 λεπτά , kido είπε:

Κοριτσια μου καλησπέρα. Ξερει καμια αν μπορω να παρω μόνο τεστ οωρρηξιας; Μου τελείωσαν της hometest κι έχω ένα σωρό εγκυμοσύνης δεν θέλω να ξαναπάρω το ίδιο πακέτο. Της one step είναι καλά ξέρετε; Από που παραγγέλνω;

Παρε απο το mother2be! Αμέσως έρχονται και μπορείς να πάρεις μονο ωορρηξιας αν θες. Βγαίνουν πολυ πολυ φτηνά αν πάρεις πολλα. 

  • Ευχαριστώ 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, Beboula25 είπε:

Εισαι καλύτερα παλμοιρα μου;

Είμαι σχεδόν όλη μέρα ξάπλα κρεββάτι ή καναπέ,παίρνω τα φάρμακα μου και ελπίζω για το καλύτερο. Σήμερα μονο καφέ είχα όχι άλλο αίμα. Ναυτίες φουλ αλλά τώρα αυτό είναι δευτερεύον. Θέλω μόνο να φτάσει η Τρίτη και να πάμε για υπέρηχο. 


preg.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 1 λεπτό , palmoira είπε:

Είμαι σχεδόν όλη μέρα ξάπλα κρεββάτι ή καναπέ,παίρνω τα φάρμακα μου και ελπίζω για το καλύτερο. Σήμερα μονο καφέ είχα όχι άλλο αίμα. Ναυτίες φουλ αλλά τώρα αυτό είναι δευτερεύον. Θέλω μόνο να φτάσει η Τρίτη και να πάμε για υπέρηχο. 

Με το καλό να περάσουν οι μερες να το δεις και όλα να είναι καλα! Η τελευταία λαχτάρα να ήταν αυτή. Αύριο θα είσαι ακόμη καλύτερα 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


1 hour ago, palmoira είπε:

Την Τρίτη το μεσημέρι...μου φαίνεται ένας αιώνας μέχρι τότε!

Και λογικό ειναι κοριτσι μου. Να θυμασαι παντα οτι εσυ κανεις το καλύτερο που μπορείς. Είσαι σε ακινησια? 


nlmNp2.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 33 λεπτά , P.L.L. είπε:

Καλημερα! Πως πανε οι νέες εγκυμονούσες;;; @Beboula25 Θα κανεις επαναληπτική Χοριακη; Εσυ @Luckystars πηγες εχθές; Τι είδατε;

Καλημερα! 

Αύριο θα την κάνω.. Εσυ πως είσαι;  

Τα υπόλοιπα κοριτσια;;

@anemoni1989 όλα καλα; που χάθηκες;

Link to comment
Share on other sites

Καλα ειμαι @Beboula25 μου. Πήγα εχθές σε αιματολόγο και μου ειπε πως η αναιμία μου δικαιολογείται απο το στίγμα μεσογειακής. Αλλα αν η αιμοσφαιρίνη μου πέσει άλλη μια μονάδα θα πρέπει να μου κάνουν μετάγγιση αίματος. Εγω πάντως παρόλο που νιώθω συνεχώς κουρασμένη κατα τα αλλα ειμαι μια χαρά! Νιώθω και τη μικρη μου να κουνιέται καθε μερα κι ετσι ειμαι πιο ήσυχη. Μακαρι να βγει και η β επιπέδου καλη και μετα θα ειμαι ακομα πιο ήρεμη. 

 

@vikaki82 αυτος να ειναι ο τυχερός σου μήνας!

  • Μου αρέσει 3
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...