Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 6 λεπτά , Blue Velvet είπε:

      Εννοείται πως θα τους παίρνεις τηλέφωνο όταν δεν νιώθεις καλά,δεν χρειάζονται ντροπες!Άντε μερικές εβδομάδες έμειναν και σε λίγο καιρό θα κρατάς τον μπέμπη αγκαλίτσα 🥰 ❤️Μοναδικό συναίσθημα ❤️

      μμμ δεν ξέρω για βδομαδες…. με προβλημάτισαν τα πονάκια αυτά! το μωρο επισης είναι τρομερά υπερκινητικό και δεν μπορώ να καταλάβω αν κάμω συσπάσεις ! 

Το 2018 ας γίνουμε όλες ΜΑΝΕΣ!!!!!!!


Bela

Recommended Posts


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 10,6k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • P.L.L.

    1310

  • loyloy

    1242

  • Beboula25

    1015

  • Penny...

    562

1 hour ago, anemoni1989 είπε:

Εντάξει κλαιω με το σκηνικό με τη διδυμη αδερφη!!!  Αχχαχαχαχαχαχαχαχα

Τελικα ενας μονοζυγωτικος διδυμος παντα χρησιμευει!!!  :P

Κοριτσια πως ειστε?? Εγω πλεον καταφερνω και τρωω πρωινο χωρις εμετους και πινω και λιγο νερακι... Που και που εχω και ενοχλησουλες απο τς συνδεσμους της μητρας και το εντερακι και δηλωνω πως εχω γίνει χεζου!! Φοβαμαι τα παντα! Πφφφ πότε θα χαλαρωσω επιτέλους? 

@palmoira πότε περιμένουμε απο εσενα νεακια???  :)

Μπράβο Ανεμονη πού κατάφερες και εφαγες! Πιστεύω ότι από εδώ και πέρα θα είσαι όλο και καλύτερά 


OQ1lp2.pngUFlDp2.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 8 λεπτά , BettySt είπε:

Μπράβο Ανεμονη πού κατάφερες και εφαγες! Πιστεύω ότι από εδώ και πέρα θα είσαι όλο και καλύτερά 

Ασε,  θα πιστεψεις οτι ακομα και αυτο με αγχωνει??? Τραγικο αυτο!!!! 

@Cat! Σε ζηλευω κοριτσι μου! Μπράβο που εισαι καλα!!! Είναι πολύ σημαντικό αυτό να εισαι καλα!!! 


cO4Yp3.png

Link to comment
Share on other sites

1 ώρα πρίν, anemoni1989 είπε:

Εντάξει κλαιω με το σκηνικό με τη διδυμη αδερφη!!!  Αχχαχαχαχαχαχαχαχα

Τελικα ενας μονοζυγωτικος διδυμος παντα χρησιμευει!!!  :P

Κοριτσια πως ειστε?? Εγω πλεον καταφερνω και τρωω πρωινο χωρις εμετους και πινω και λιγο νερακι... Που και που εχω και ενοχλησουλες απο τς συνδεσμους της μητρας και το εντερακι και δηλωνω πως εχω γίνει χεζου!! Φοβαμαι τα παντα! Πφφφ πότε θα χαλαρωσω επιτέλους? 

@palmoira πότε περιμένουμε απο εσενα νεακια???  :)

Πάω για χοριακη 30/3

1 hour ago, loyloy είπε:

Καλημέρα κορίτσια.τωρα από που να ξεκινήσω?

@P.L.L. εντάξει η λύση με δίδυμη τα σπάει.Καλα έκανες.Καλα για τα φαρμακα μη φοβάσαι.οταν ήμουν Επειδή δεν πέρναγε καν από το μυαλό μου εγώ εβγαινα έπινα.ηταν και Καλοκαίρι μένω και Κέρκυρα αρα φαντάζεσαι.κοσμος γνωστοί ποτα σφηνακια.λεω στο γιατρό Μήπως φταίω εγώ.και μου λέει υπάρχουν γυναίκες που σε όλη την εγκυμοσύνη κάνουν χρήση ουσιών και γεννάνε υγιεστατα μωράκια.Αρα P.L.L.χαλαρωσε.ξεχνα τις αντιβιωσεις.1μιση περιμένουμε τα αποτελέσματα.

@Κελυ 32 πως είσαι Σήμερα?κα να συμπτωματακι Έχουμε?

@anemoni1989 έφαγες πρωινο?θα πεινασε το σπορακι και λε Ει κάτσε  να αφήσω τη μαμά μου να φάει.

@Cat! πως Ει σαι?ηρεμησες καθόλου?

@Bela τώρα είναι η τυχερή σου φορά.θα Το δεις!!!!!!!

@palmoira κάνα δειγματακι Έχουμε?Πως νιώθεις?

Δεν νιώθω κάτι προς το παρών...Είναι πολύ νωρίς όποτε είναι λογικό.Καποια «συμπτώματα» είναι λόγω της προγεστερονης που παίρνω και δεν είναι ενδεικτικά. Για να έχεις συμπτώματα εγκυμοσυνης ζάλη ή ναυτία χρειάζεται η χοριακη να είναι αρκετά ανεβασμένη. 


preg.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

πρίν από 3 λεπτά , anemoni1989 είπε:

Ασε,  θα πιστεψεις οτι ακομα και αυτο με αγχωνει??? Τραγικο αυτο!!!! 

@Cat! Σε ζηλευω κοριτσι μου! Μπράβο που εισαι καλα!!! Είναι πολύ σημαντικό αυτό να εισαι καλα!!! 

Έλα αφού το είδες το σπορακι και είναι καλά. Λογικο είναι να γίνεσαι καλύτερα και να σταματήσουν σιγά σιγά το εμετό και οι αναγουλες. Προσπάθησε να χαλαρωσεις για το καλό το δικό σου και του μπεμπέ, όλα καλά θα πάνε αυτή τη φορά! Το είπες και μόνη σού ότι τα σημαντικά πράγματα σού συμβαίνουν πάντα τη δεύτερη 

  • Ευχαριστώ 1

OQ1lp2.pngUFlDp2.png

Link to comment
Share on other sites

1 ώρα πρίν, fairyanna είπε:

Καλημέρα κορίτσια. Καλώς ήλθατε οι νέες κοπέλες!!! Είχα μέρες να μπω γιατί ήμουν λιιιιγο στα πατώματα αλλά σήμερα που μπήκα το μετάνοιωσα που ειχα τόσο καιρό να το κάνω γιατί μου φτιάξατε τόσο πολύ την διάθεση.τι υπέροχα νέα!!!!!!!!! Συγχαρητήρια για όλες τις εγκυουλες!!! Καλά αποτελέσματα στα κορίτσια που περιμένουν!!! Τελικά αυτή η πάρεουλα δίνει πολύ δύναμη! 

Καλημέρα!!! Δεν είσαι μόνη για αυτό από εδώ και πέρα εδώ παρεούλα όλες μαζί!!! 

πρίν από 6 λεπτά , palmoira είπε:

Πάω για χοριακη 30/3

Δεν νιώθω κάτι προς το παρών...Είναι πολύ νωρίς όποτε είναι λογικό.Καποια «συμπτώματα» είναι λόγω της προγεστερονης που παίρνω και δεν είναι ενδεικτικά. Για να έχεις συμπτώματα εγκυμοσυνης ζάλη ή ναυτία χρειάζεται η χοριακη να είναι αρκετά ανεβασμένη. 

Με το καλό να έρθουν τα καλύτερα αποτελέσματα!!!! Στέλνουμε θετική ενέργεια να γαντζωθούν γερά!!!!!!

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 3 λεπτά , BettySt είπε:

Έλα αφού το είδες το σπορακι και είναι καλά. Λογικο είναι να γίνεσαι καλύτερα και να σταματήσουν σιγά σιγά το εμετό και οι αναγουλες. Προσπάθησε να χαλαρωσεις για το καλό το δικό σου και του μπεμπέ, όλα καλά θα πάνε αυτή τη φορά! Το είπες και μόνη σού ότι τα σημαντικά πράγματα σού συμβαίνουν πάντα τη δεύτερη 

Σε ευχαριστώ!!! Ειστε ολες μια και μια!!! Διαλεχτες!!! Ολα αυτα που μου λετε με κάνουν και νιωθω πολυ καλύτερα και περισσότερο αναλαφρα!!! Μακάρι να συνεχιστουν τα καλα νεα για ολες!!!  :)

  • Μου αρέσει 2

cO4Yp3.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 11 λεπτά , palmoira είπε:

Πάω για χοριακη 30/3

Δεν νιώθω κάτι προς το παρών...Είναι πολύ νωρίς όποτε είναι λογικό.Καποια «συμπτώματα» είναι λόγω της προγεστερονης που παίρνω και δεν είναι ενδεικτικά. Για να έχεις συμπτώματα εγκυμοσυνης ζάλη ή ναυτία χρειάζεται η χοριακη να είναι αρκετά ανεβασμένη. 

Άρα σε κα να 10ημερο ε?Έχω αγχωθεί πολύ για όλες σας.δεν το περίμενα ότι θα το πάθω αυτό.να στε Καλά και να κάνετε γερά μωράκια!!!!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


2 ώρες πρίν, fairyanna είπε:

Καλημέρα κορίτσια. Καλώς ήλθατε οι νέες κοπέλες!!! Είχα μέρες να μπω γιατί ήμουν λιιιιγο στα πατώματα αλλά σήμερα που μπήκα το μετάνοιωσα που ειχα τόσο καιρό να το κάνω γιατί μου φτιάξατε τόσο πολύ την διάθεση.τι υπέροχα νέα!!!!!!!!! Συγχαρητήρια για όλες τις εγκυουλες!!! Καλά αποτελέσματα στα κορίτσια που περιμένουν!!! Τελικά αυτή η πάρεουλα δίνει πολύ δύναμη! 

Γιατί ήσουν στα πατώματα?τα ίδια και η P.L.L. πριν λίγες μέρες και να τα αποτελέσματα.ειναι ε γκυος.Εδω θα λες ότι σε βασανίζει και σου ταλαιπωρεί το μυαλό και θα είσαι μια χαρά.Μη ξεχνάς ότι όλες έχουμε πονέσει και καταλαβαινόμαστε.

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 10 λεπτά , anemoni1989 είπε:

Σε ευχαριστώ!!! Ειστε ολες μια και μια!!! Διαλεχτες!!! Ολα αυτα που μου λετε με κάνουν και νιωθω πολυ καλύτερα και περισσότερο αναλαφρα!!! Μακάρι να συνεχιστουν τα καλα νεα για ολες!!!  :)

Τώρα σιγά σιγά που θα ηρεμούν τα συμπτώματα αυτά θα το ευχαριστηθείς!!!!!

Link to comment
Share on other sites

1 ώρα πρίν, loyloy είπε:

Καλημέρα κορίτσια.τωρα από που να ξεκινήσω?

@P.L.L. εντάξει η λύση με δίδυμη τα σπάει.Καλα έκανες.Καλα για τα φαρμακα μη φοβάσαι.οταν ήμουν Επειδή δεν πέρναγε καν από το μυαλό μου εγώ εβγαινα έπινα.ηταν και Καλοκαίρι μένω και Κέρκυρα αρα φαντάζεσαι.κοσμος γνωστοί ποτα σφηνακια.λεω στο γιατρό Μήπως φταίω εγώ.και μου λέει υπάρχουν γυναίκες που σε όλη την εγκυμοσύνη κάνουν χρήση ουσιών και γεννάνε υγιεστατα μωράκια.Αρα P.L.L.χαλαρωσε.ξεχνα τις αντιβιωσεις.1μιση περιμένουμε τα αποτελέσματα.

@Κελυ 32 πως είσαι Σήμερα?κα να συμπτωματακι Έχουμε?

@anemoni1989 έφαγες πρωινο?θα πεινασε το σπορακι και λε Ει κάτσε  να αφήσω τη μαμά μου να φάει.

@Cat! πως Ει σαι?ηρεμησες καθόλου?

@Bela τώρα είναι η τυχερή σου φορά.θα Το δεις!!!!!!!

@palmoira κάνα δειγματακι Έχουμε?Πως νιώθεις?

Καλημεραααα!!! Βασικα μονο ζαλαδες εχω και το πρωι ελαχιστη αναγουλα...Ασε αγχωνομαι για την χοριακη αυριο..!!! Γινεται να κοιμηθω και να ξυπνησω τριων μηνων????

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...