Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 2 minutes ago, η ζωή είναι όμορφη said:

      Κορίτσια μπράβο τα καλύτερα σας εύχομαι μέσα από την καρδιά μου 9 μέρες με δύο βλαστοκυστες 28 11 μέρες έφτασε 68 να έχουμε ελπίδες;;; Νιώθω ότι απλά το τραβάμε είναι μικρός αριθμός για 11 ημέρες με βλαστοκυστες 

      Εγώ δεν γνωρίζω αλλά μετά από δυο μέρες ανέβηκε ικανοποιητικά … δεν ξέρω θα σας γράψουν και τα κορίτσια πιυ είναι πιο έμπειρες 

Μπεμπακια 2019


Recommended Posts


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 17,8k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • Smile89

    2087

  • Beboula25

    1440

  • nanoula90

    1167

  • Vasoth.

    1093

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Just now, Ria@90 είπε:

Τον ειδε 33ων ημερων τελευταια φορα κ επομενη 19 Αυγούστου ειπαμε για το εμβόλιο...μακάρι....υωρα τον εχω βγαλει μπαλκονι με τη καλαθουνα να παρει αερα λιγο το πουλακι μ ποση ωρα επιτρέπεται να τον εχω εξω στξ σκια φυσικα...

Κι εμείς 19/8 Έχουμε εμβόλιο. 

Εμείς λέμε να πάμε μονομερή στο εξοχικό ενός φίλου αύριο  50 λεπτα δρόμος. Λέτε να πειράζει; θα στείλω στην παιδίατρο 

  • Μου αρέσει 1

H4LBp3.png 

Link to comment
Share on other sites

Just now, vaso_mpempis said:

Κι εμείς 19/8 Έχουμε εμβόλιο. 

Εμείς λέμε να πάμε μονομερή στο εξοχικό ενός φίλου αύριο  50 λεπτα δρόμος. Λέτε να πειράζει; θα στείλω στην παιδίατρο 

Μόλις σαραντισαμε στις εκλογες πήγαμε 3.5 ώρες δρόμο και είχε κ καύσωνα. Απλά θυμίσου κάθε 1.5 ώρα σταση και τον βγάζεις από το αυγο μα τεντωθεί.

  • Μου αρέσει 1

IfsYp3.png

Link to comment
Share on other sites

2 ώρες πρίν, Kpp83 είπε:

Μόλις σαραντισαμε στις εκλογες πήγαμε 3.5 ώρες δρόμο και είχε κ καύσωνα. Απλά θυμίσου κάθε 1.5 ώρα σταση και τον βγάζεις από το αυγο μα τεντωθεί.

Ναι και η γιατρος τελικά το επέτρεψε αρκεί να πάμε νωρίς το πρωί για την ζεστη


H4LBp3.png 

Link to comment
Share on other sites

23 ώρες πρίν, Kpp83 είπε:

@Ria@90 απο 6ωρες κ πάνω τον ξυπνάς μου είπε η παιδιατρος αν ειναι μερα. Παθαίνει υπογλυκαιμία κ μετά του δημιουργεί πρόσθετη υπνηλία. Επίσης πρέπει κ να τον αλλάξεις...

Τελικα μόνο εχθες ηταν ετσι το βραδυ με χόρεψε στο ταψι κανονικά ομως!!!κ σμρ το ιδιο σερνομαι...

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Βρε κοριτσια μου βάζουν κ εσας τα μωρακια σας απο τοσο νωρις τα χέρια κ γενικά οτι ερχεται σε επαφη μαζι του στο στομα...ειμαστε ενος μηνων κ κατι...με αγχώνει τρελα αυτο!!!σμρ τον καναμε μπανιο με τη μανα μ και η μανα μ μεχρι να μου τον δωσει ατην πετσετα πιπιλουσε το χερι της...οκ τα επλυνε καλα με ντετολ αλλα οσο κ να έπλυνε τα χέρια εγω οσο να ναι φοβαμαι...μην υπαρχουν μικρόβια μην δε ξεπλύνε καλα τα χερια απο το υγρό χεριών κλπ είμαι υπερβολικη ξερω απλα μεχρι να κάνουμε το εμβολιο ειμαι εγω κ ο αντρας μ έξτρα προσεκτικοί αλλα οσο προσεκτικος κ να εισαι ολο κατι σπυ ξεφευγει....επισης ειναι το μητρικο γαλα οπως λενε αντισηπτικό?δλδ κ να μπουν μικροβια απο το στομα με το μητρικο γαλα τα μικροβια σκοτώνονται??σορυ για τα χαζα που ρωταω αλλα δεν μ αρεσει π τα βάζει ολα στο στομα μωρε απο τώρα νωρις δεν ειναι???...

Link to comment
Share on other sites

Κορίτσια μου γλυκά.....Μετά από καιρό....επιστρέφω να εκπληρώσω την υπόσχεσή μου....

Θα επέστρεφα με όμορφα νέα και θα εμένα εδώ να δίνω την συμπαράσταση και την αγάπη μου σε όποιο κορίτσι αγωνίζεται για το θαύμα της μητρότητας!

Είμαστε γονείς.....Ναι,το λέω και αισθάνομαι απίστευτη συγκίνηση....Έχουμε το κοριτσάκι μας,ναι.....Ναι είναι ένα θαύμα!Μην σταματήσετε ποτέ να παλεύεται.....είναι μαγικό συναίσθημα,αξίζει κάθε θυσία,κάθε δευτερόλεπτο θυσίας.....Έχω να πω πολλά....και να μάθω περισσότερα τώρα πια που είμαι όλο απορίες για κάθε λεπτομέρεια!

Σας ευχαριστώ που μου σταθηκατε στα δύσκολα και εγώ με την σειρά μου είμαι εδώ για όποιο κορίτσι το επιθυμεί!

  • Μου αρέσει 10
Link to comment
Share on other sites

Just now, Luckystars είπε:

Κορίτσια μου γλυκά.....Μετά από καιρό....επιστρέφω να εκπληρώσω την υπόσχεσή μου....

Θα επέστρεφα με όμορφα νέα και θα εμένα εδώ να δίνω την συμπαράσταση και την αγάπη μου σε όποιο κορίτσι αγωνίζεται για το θαύμα της μητρότητας!

Είμαστε γονείς.....Ναι,το λέω και αισθάνομαι απίστευτη συγκίνηση....Έχουμε το κοριτσάκι μας,ναι.....Ναι είναι ένα θαύμα!Μην σταματήσετε ποτέ να παλεύεται.....είναι μαγικό συναίσθημα,αξίζει κάθε θυσία,κάθε δευτερόλεπτο θυσίας.....Έχω να πω πολλά....και να μάθω περισσότερα τώρα πια που είμαι όλο απορίες για κάθε λεπτομέρεια!

Σας ευχαριστώ που μου σταθηκατε στα δύσκολα και εγώ με την σειρά μου είμαι εδώ για όποιο κορίτσι το επιθυμεί!

Να σας ζησει κοριτσι μου η μπουμπου σας, παντα καλοτυχη να ειναι και γεματη η ζωη σας με στιγμες χαρας και ευτυχιας!!

  • Ευχαριστώ 1

0qR2p2.png3Ow1p2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, nanoula90 είπε:

Να σας ζησει κοριτσι μου η μπουμπου σας, παντα καλοτυχη να ειναι και γεματη η ζωη σας με στιγμες χαρας και ευτυχιας!!

Ευχαριστούμε πολύ καρδούλα μου!Και εσάς καλοτυχο το μωράκι σας❤

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Just now, Luckystars είπε:

Κορίτσια μου γλυκά.....Μετά από καιρό....επιστρέφω να εκπληρώσω την υπόσχεσή μου....

Θα επέστρεφα με όμορφα νέα και θα εμένα εδώ να δίνω την συμπαράσταση και την αγάπη μου σε όποιο κορίτσι αγωνίζεται για το θαύμα της μητρότητας!

Είμαστε γονείς.....Ναι,το λέω και αισθάνομαι απίστευτη συγκίνηση....Έχουμε το κοριτσάκι μας,ναι.....Ναι είναι ένα θαύμα!Μην σταματήσετε ποτέ να παλεύεται.....είναι μαγικό συναίσθημα,αξίζει κάθε θυσία,κάθε δευτερόλεπτο θυσίας.....Έχω να πω πολλά....και να μάθω περισσότερα τώρα πια που είμαι όλο απορίες για κάθε λεπτομέρεια!

Σας ευχαριστώ που μου σταθηκατε στα δύσκολα και εγώ με την σειρά μου είμαι εδώ για όποιο κορίτσι το επιθυμεί!

Δεν είναι πεντε μέρες που σε σκεφτόμουν!!!! Να σας ζήσει το κοριτσάκι σας!!! Γερό, καλότυχο και όλα τα καλά να έχει!!!! Να μας πεις τα νέα σας!!!!

  • Ευχαριστώ 1

tvXOp2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Ele@n είπε:

Δεν είναι πεντε μέρες που σε σκεφτόμουν!!!! Να σας ζήσει το κοριτσάκι σας!!! Γερό, καλότυχο και όλα τα καλά να έχει!!!! Να μας πεις τα νέα σας!!!!

Ευχαριστώ πολύ που με σκέφτεσαι κοριτσάκι μου!Ευχαριστούμε πολύ για τις ευχουλες σου!Και σε εσένα τα ομορφότερα!Θα σας τα πω τα νέα μου,σε επόμενες αναρτήσεις....Δεν ήρθαν ολα εύκολα,όμως πήγαν κατ' ευχήν!

Link to comment
Share on other sites

2 ώρες πρίν, Ria@90 είπε:

Βρε κοριτσια μου βάζουν κ εσας τα μωρακια σας απο τοσο νωρις τα χέρια κ γενικά οτι ερχεται σε επαφη μαζι του στο στομα...ειμαστε ενος μηνων κ κατι...με αγχώνει τρελα αυτο!!!σμρ τον καναμε μπανιο με τη μανα μ και η μανα μ μεχρι να μου τον δωσει ατην πετσετα πιπιλουσε το χερι της...οκ τα επλυνε καλα με ντετολ αλλα οσο κ να έπλυνε τα χέρια εγω οσο να ναι φοβαμαι...μην υπαρχουν μικρόβια μην δε ξεπλύνε καλα τα χερια απο το υγρό χεριών κλπ είμαι υπερβολικη ξερω απλα μεχρι να κάνουμε το εμβολιο ειμαι εγω κ ο αντρας μ έξτρα προσεκτικοί αλλα οσο προσεκτικος κ να εισαι ολο κατι σπυ ξεφευγει....επισης ειναι το μητρικο γαλα οπως λενε αντισηπτικό?δλδ κ να μπουν μικροβια απο το στομα με το μητρικο γαλα τα μικροβια σκοτώνονται??σορυ για τα χαζα που ρωταω αλλα δεν μ αρεσει π τα βάζει ολα στο στομα μωρε απο τώρα νωρις δεν ειναι???...

Κ σε μένα το κάνει αυτό, νομίζω γενικά όλα τα μωράκια. Μην αγχώνεσαι πάντως, αν ήταν να αρρώσταιναν τόσο εύκολα όλα θα ήταν στο νοσοκομείο. Εμένα κ η παιδίατρος μου όταν τον εξετάζει για να αποσπάται κ να μην κλαίει πιάνει το χεράκι του κ του το βάζει στο στόμα για να πιπιλιζει. Αν ήταν τόσο κακό να βάζουν τα χέρια στο στόμα δεν θα το έκανε η γιατρός.

  • Ευχαριστώ 1
Link to comment
Share on other sites

19 ώρες πρίν, Ria@90 είπε:

Τελικα μόνο εχθες ηταν ετσι το βραδυ με χόρεψε στο ταψι κανονικά ομως!!!κ σμρ το ιδιο σερνομαι...

Εμένα είναι και σήμερα έτσι!! ΌΛΗ μέρα κοιμάται και ιδρώνει  :-(

Τώρα έστειλα και στην παιδίατρο. Τον είχα στο aircondition ολο το μεσημέρι και παλι κοιμόταν δεν ξέρω τι έχει... μάλλον είναι κουρασμένος


H4LBp3.png 

Link to comment
Share on other sites

Just now, Luckystars είπε:

Κορίτσια μου γλυκά.....Μετά από καιρό....επιστρέφω να εκπληρώσω την υπόσχεσή μου....

Θα επέστρεφα με όμορφα νέα και θα εμένα εδώ να δίνω την συμπαράσταση και την αγάπη μου σε όποιο κορίτσι αγωνίζεται για το θαύμα της μητρότητας!

Είμαστε γονείς.....Ναι,το λέω και αισθάνομαι απίστευτη συγκίνηση....Έχουμε το κοριτσάκι μας,ναι.....Ναι είναι ένα θαύμα!Μην σταματήσετε ποτέ να παλεύεται.....είναι μαγικό συναίσθημα,αξίζει κάθε θυσία,κάθε δευτερόλεπτο θυσίας.....Έχω να πω πολλά....και να μάθω περισσότερα τώρα πια που είμαι όλο απορίες για κάθε λεπτομέρεια!

Σας ευχαριστώ που μου σταθηκατε στα δύσκολα και εγώ με την σειρά μου είμαι εδώ για όποιο κορίτσι το επιθυμεί!

Ποσο χαιρομαι για σενα!!! Να σας ζησει η μπουμπουκα παντα χαρες στην ζωη σας απο εδω κ περα!

  • Ευχαριστώ 1

G0IYp3.png0Ivbp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...