Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 11 minutes ago, Titti said:

      Ναι αυτό κατάλαβα κι εγώ... Καθόμαστε και αγωνιούμε και τα τεστ είναι ό,τι να 'ναι...

      Διάβασα μετά τα νέα σου! Συγχαρητήρια! Με το καλό λοιπόν! Πρώτη προσπάθεια;

      Εγώ είμαι στη 17η... Σε ευχαριστώ πολύ!

      Καλησπέρα! Μου έκανε εντύπωση αυτό που είπες για ένα έμβρυο... Ποιες περιπτώσεις θεωρεί ο γιατρός σου υψηλού κινδύνου;  Ποιος είναι ο γιατρός σου; Καλή επιτυχία εύχομαι...

      Είμαι στο εξωτερικό ! Δεν ρώτησα γιατί μου είπαν απλά λόγω ηλικίας από 37 και πάνω δεν βάζουμε δυο έμβρυα … εγω είμαι 38 χρόνων … και έτσι δεν επεκτάθηκα … πριν την μεταφορά το ζήτησα ξανά από έναν άλλο γιατρό και μου είπε όχι … έτσι βάλαμε ένα … σε ευχαριστω πολύ ! Και εσυ με το καλό ! 
      μ α σε ρωτήσω κάτι ;;; Έχω έναν πόνο δεξιά κοντά στον αφαλό όταν σηκώνομαι απότομα … μάλιστα και στην αφή με ενοχλεί … μήπως γνωρίζεις τι θα μπορούσε να είναι τόσο ψηλά κοντά στον  αφαλό ;; 

Μπεμπακια 2019


Recommended Posts

Just now, ΒαλεντιναΧρηστος είπε:

Ποσο χαιρομαι για σενα!!! Να σας ζησει η μπουμπουκα παντα χαρες στην ζωη σας απο εδω κ περα!

Βαλεντινακι μου γλυκό......Ευχαριστούμε τόσο πολύ❤Να χαίρεσαι το μωρακί σου γλυκιά μου!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 17,8k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • Smile89

    2087

  • Beboula25

    1440

  • nanoula90

    1167

  • Vasoth.

    1093

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Just now, Luckystars είπε:

Βαλεντινακι μου γλυκό......Ευχαριστούμε τόσο πολύ❤Να χαίρεσαι το μωρακί σου γλυκιά μου!

Σε ευχαριστω κοπελα μ ποσο ειναι τωρα το μωρακι σου;;

  • Ευχαριστώ 1

G0IYp3.png0Ivbp2.png

Link to comment
Share on other sites

2 ώρες πρίν, Luckystars είπε:

Κορίτσια μου γλυκά.....Μετά από καιρό....επιστρέφω να εκπληρώσω την υπόσχεσή μου....

Θα επέστρεφα με όμορφα νέα και θα εμένα εδώ να δίνω την συμπαράσταση και την αγάπη μου σε όποιο κορίτσι αγωνίζεται για το θαύμα της μητρότητας!

Είμαστε γονείς.....Ναι,το λέω και αισθάνομαι απίστευτη συγκίνηση....Έχουμε το κοριτσάκι μας,ναι.....Ναι είναι ένα θαύμα!Μην σταματήσετε ποτέ να παλεύεται.....είναι μαγικό συναίσθημα,αξίζει κάθε θυσία,κάθε δευτερόλεπτο θυσίας.....Έχω να πω πολλά....και να μάθω περισσότερα τώρα πια που είμαι όλο απορίες για κάθε λεπτομέρεια!

Σας ευχαριστώ που μου σταθηκατε στα δύσκολα και εγώ με την σειρά μου είμαι εδώ για όποιο κορίτσι το επιθυμεί!

Δεν Εχω μπει ποτε σε αυτό το θέμα να γράψω για πολλους προσωπικους λόγους άλλα θα το κάνω για σενα σήμερα εχω τόσο καιρό που σε ψάχνω ρωτούσα να δω αν είσαι καλά ανησηχουσα τώρα όμως Εχω χαρει τόσο κοπελα μου για σενα διότι ο Θεός και η Παναγια τελικά σε αξίωσαν και εχεις το παιδάκι σου αγάπη μου να σου ζήσει να είναι καλά ευτυχισμένο και υγιές μια ζωή χάρηκαν που ξέρω οτι είσαι καλά γλυκιά μου τα φιλία μου

  • Μου αρέσει 1
  • Ευχαριστώ 1

xfHlp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Just now, Giotitsa είπε:

Δεν Εχω μπει ποτε σε αυτό το θέμα να γράψω για πολλους προσωπικους λόγους άλλα θα το κάνω για σενα σήμερα εχω τόσο καιρό που σε ψάχνω ρωτούσα να δω αν είσαι καλά ανησηχουσα τώρα όμως Εχω χαρει τόσο κοπελα μου για σενα διότι ο Θεός και η Παναγια τελικά σε αξίωσαν και εχεις το παιδάκι σου αγάπη μου να σου ζήσει να είναι καλά ευτυχισμένο και υγιές μια ζωή χάρηκαν που ξέρω οτι είσαι καλά γλυκιά μου τα φιλία μου

Γιωτιτσα μου ευχαριστώ πολύ κοριτσάκι μου!πολύ χαίρομαι που βλέπω το τικερακι σου!!!!!!!!!!!!!!Με το καλό κορίτσι μου ,με το καλό,όσο και να σου περιγράψω το μεγαλείο της μητροτητας τα λόγια θα είναι πάντα λίγα.....Θα ζήσεις μαγικές στιγμές!!!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

Just now, Luckystars είπε:

Γιωτιτσα μου ευχαριστώ πολύ κοριτσάκι μου!πολύ χαίρομαι που βλέπω το τικερακι σου!!!!!!!!!!!!!!Με το καλό κορίτσι μου ,με το καλό,όσο και να σου περιγράψω το μεγαλείο της μητροτητας τα λόγια θα είναι πάντα λίγα.....Θα ζήσεις μαγικές στιγμές!!!!!!!!

Να σαι καλά κορίτσι μου να σαι καλά πρωτα ο Θεος και η Παναγια κοντευω και εγώ να δω πως είναι ολο αυτό να προσεχείς γλυκιά μου κανε Φιλακια στο μωρο σου πολλα 


xfHlp3.png

Link to comment
Share on other sites

3 ώρες πρίν, Luckystars είπε:

Κορίτσια μου γλυκά.....Μετά από καιρό....επιστρέφω να εκπληρώσω την υπόσχεσή μου....

Θα επέστρεφα με όμορφα νέα και θα εμένα εδώ να δίνω την συμπαράσταση και την αγάπη μου σε όποιο κορίτσι αγωνίζεται για το θαύμα της μητρότητας!

Είμαστε γονείς.....Ναι,το λέω και αισθάνομαι απίστευτη συγκίνηση....Έχουμε το κοριτσάκι μας,ναι.....Ναι είναι ένα θαύμα!Μην σταματήσετε ποτέ να παλεύεται.....είναι μαγικό συναίσθημα,αξίζει κάθε θυσία,κάθε δευτερόλεπτο θυσίας.....Έχω να πω πολλά....και να μάθω περισσότερα τώρα πια που είμαι όλο απορίες για κάθε λεπτομέρεια!

Σας ευχαριστώ που μου σταθηκατε στα δύσκολα και εγώ με την σειρά μου είμαι εδώ για όποιο κορίτσι το επιθυμεί!

Κορίτσι μου να σας ζήσει!!! Καλότυχη με υγεία κ ευτυχία στη ζωή της να είναι!! Πότε γεννήσες?

  • Ευχαριστώ 1

nlmNp2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Giotitsa είπε:

Να σαι καλά κορίτσι μου να σαι καλά πρωτα ο Θεος και η Παναγια κοντευω και εγώ να δω πως είναι ολο αυτό να προσεχείς γλυκιά μου κανε Φιλακια στο μωρο σου πολλα 

Και εσύ να προσέχεις κοριτσάκι μου.....Όλα μια χαρά θα πάνε!

Θα δώσω Φιλάκια και εσύ χαδάκια στην κοιλίτσα σου❤

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Just now, Smile89 είπε:

Κορίτσι μου να σας ζήσει!!! Καλότυχη με υγεία κ ευτυχία στη ζωή της να είναι!! Πότε γεννήσες?

Σμαιλιτο μου,ευχαριστώ κοριτσάκι μου!!!!Λίγων ημερών είμαστε.....Και εσύ να χαίρεσαι το παιδάκι σου!!!!!Πως είστε;;;;;γράψε μου τα νέα σας!!!!!

Link to comment
Share on other sites

Just now, Luckystars είπε:

Σμαιλιτο μου,ευχαριστώ κοριτσάκι μου!!!!Λίγων ημερών είμαστε.....Και εσύ να χαίρεσαι το παιδάκι σου!!!!!Πως είστε;;;;;γράψε μου τα νέα σας!!!!!

Αν εξαιρέσεις ότι ταλαιπωρουμαστε με πάλινδρομηση όλα μια χαρά. Μας έχει πάρει τα μυαλά η γαλανοματα μου!!! Είναι για δάγκωμα τα άτιμα!!!

Just now, Giotitsa είπε:

Να σαι καλά κορίτσι μου να σαι καλά πρωτα ο Θεος και η Παναγια κοντευω και εγώ να δω πως είναι ολο αυτό να προσεχείς γλυκιά μου κανε Φιλακια στο μωρο σου πολλα 

Με το καλό κι εσύ!! Κοντεύεις!!! Θα περάσουν γρήγορα οι μέρες!!! 

  • Ευχαριστώ 1

nlmNp2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Smile89 είπε:

Αν εξαιρέσεις ότι ταλαιπωρουμαστε με πάλινδρομηση όλα μια χαρά. Μας έχει πάρει τα μυαλά η γαλανοματα μου!!! Είναι για δάγκωμα τα άτιμα!!!

Με το καλό κι εσύ!! Κοντεύεις!!! Θα περάσουν γρήγορα οι μέρες!!! 

Να σαι καλά ευχαριστώ πολύ πρωτα ο Θεός και η Παναγια 


xfHlp3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Smile89 είπε:

Αν εξαιρέσεις ότι ταλαιπωρουμαστε με πάλινδρομηση όλα μια χαρά. Μας έχει πάρει τα μυαλά η γαλανοματα μου!!! Είναι για δάγκωμα τα άτιμα!!!

Με το καλό κι εσύ!! Κοντεύεις!!! Θα περάσουν γρήγορα οι μέρες!!! 

Αυτό με την παλινδρόμηση.......με αγχώνει και εμένα με τις γουλιές τώρα που είναι βρεφακι.....εχτές την ταιζα και σα να μου κατάπιε και γύρισε γουλιά και την έδωσα αμέσως στον σύζυγο.....αγχώνομαι.....

Για δάγκωμα δε λες τίποτα!!!!!!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...