Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

Συμπτώματα εγκυμοσύνης πριν την καθυστέρηση??? κορίτσια την βοήθεια σας παρακαλώ!!!


Recommended Posts


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 15,1k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Just now, Ellidr είπε:

Αν δεν κάνεις ωορρηξία η θερμοκρασία ανεβαίνει;;

Εγώ πχ σήμερα είχα 36.9

Έκανες ωορηξια...η μόνη περίπτωση να ανέβει κ να μην έχεις κάνει ωορηξια είναι να έχεις άρρηκτο ωοθυλακιο κύστη. Που δεν είχες...ααχ την έκανες κανονικοτατη κ ήταν κ καλή για να ανέβει τόσο...χθες πόσο είχες;;

Link to comment
Share on other sites

Just now, Emilly είπε:

Έκανες ωορηξια...η μόνη περίπτωση να ανέβει κ να μην έχεις κάνει ωορηξια είναι να έχεις άρρηκτο ωοθυλακιο κύστη. Που δεν είχες...ααχ την έκανες κανονικοτατη κ ήταν κ καλή για να ανέβει τόσο...χθες πόσο είχες;;

Το ίδιο πάλι

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

κοριτσια να σας ρωτήσω πόσο γρήγορα ανεβαίνει η ορμόνη της προγεστερονης?για να δούμε φαση ωορρηξίας?

θέλω να την κάνω την Τετάρτη επανάληψη να δουμε ότι ανέβηκε, όμως οι πόνοι ωορρηξίας σταματησαν Παρασκευή κ πιο πολυ το Σάββατο εχθες.

να θυμίσω ότι τριτη πρωι ηταν 0,3 ( τιμες 0,2 -12) για ωορρηξία. επίσης παει πάντα μεχρι 12 για να κάνεις?


url%5Dz3q1p3.png 8,5 ο μεγάλος και 4,5 ο μικρός 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Just now, Ellidr είπε:

Αν δεν κάνεις ωορρηξία η θερμοκρασία ανεβαίνει;;

Εγώ πχ σήμερα είχα 36.9

οχι δεν θα σ ανεβει πολυ,αν σ πηγε τοσο ειναι καλό!


url%5Dz3q1p3.png 8,5 ο μεγάλος και 4,5 ο μικρός 

Link to comment
Share on other sites

Just now, *ζουζουνα*!!! είπε:

κοριτσια να σας ρωτήσω πόσο γρήγορα ανεβαίνει η ορμόνη της προγεστερονης?για να δούμε φαση ωορρηξίας?

θέλω να την κάνω την Τετάρτη επανάληψη να δουμε ότι ανέβηκε, όμως οι πόνοι ωορρηξίας σταματησαν Παρασκευή κ πιο πολυ το Σάββατο εχθες.

να θυμίσω ότι τριτη πρωι ηταν 0,3 ( τιμες 0,2 -12) για ωορρηξία. επίσης παει πάντα μεχρι 12 για να κάνεις?

Θα δείξει την Τετάρτη.μια εβδομάδα μετά την ωορηξια είναι στο ανώτερο σημείο της.εκει θα φανεί.

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, Ellidr είπε:

Όχι δε πήρα 

Τι να την πάρω να την κάνω 

Αφού υποτίθεται υποχώρησαν τα ωοθυλακια

Ναι αλλά αν έκανες;;;;;δεν πρέπει να υποστηρίξεις το ενδομήτριο;;;;;πωπω...έτσι εκτίμησε ο γιατρός;;;;σε άφησε τελείως..ούτε καμία εξέταση προγεστερόνης να δεις αν έγινε η ωορηξια;;;;;μπορείς κ μόνη σου να κάνεις μέχρι Παρασκευή....προγεστερονη...και να σου πω πήγαινε κ κάνε κ εκεί θα δείξει αν έκανες ωορηξια...αν είναι καλή τουλάχιστον θα ξέρεις ότι έκανες.

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Just now, Emilly είπε:

Θα δείξει την Τετάρτη.μια εβδομάδα μετά την ωορηξια είναι στο ανώτερο σημείο της.εκει θα φανεί.

ναι αλλά μπορεί ωορρηξια να εκανα πχ Παρασκευή ή Σάββατο, αν παω τεταρτη δεν ειναι νωρίς?


url%5Dz3q1p3.png 8,5 ο μεγάλος και 4,5 ο μικρός 

Link to comment
Share on other sites

Just now, Emilly είπε:

Ναι αλλά αν έκανες;;;;;δεν πρέπει να υποστηρίξεις το ενδομήτριο;;;;;πωπω...έτσι εκτίμησε ο γιατρός;;;;σε άφησε τελείως..ούτε καμία εξέταση προγεστερόνης να δεις αν έγινε η ωορηξια;;;;;μπορείς κ μόνη σου να κάνεις μέχρι Παρασκευή....προγεστερονη...και να σου πω πήγαινε κ κάνε κ εκεί θα δείξει αν έκανες ωορηξια...αν είναι καλή τουλάχιστον θα ξέρεις ότι έκανες.

Ξέρω γω μωρέ 

Μάλλον θα υποχώρησαν όπως είπε 

Δε ξέρω αν θέλω να κάνω κάτι 

Just now, *ζουζουνα*!!! είπε:

ναι αλλά μπορεί ωορρηξια να εκανα πχ Παρασκευή ή Σάββατο, αν παω τεταρτη δεν ειναι νωρίς?

Νομίζω γύρω στην 21 μέρα του κύκλου θέλει για να είσαι μέσα 

Link to comment
Share on other sites

Just now, Emilly είπε:

Ναι αλλά αν έκανες;;;;;δεν πρέπει να υποστηρίξεις το ενδομήτριο;;;;;πωπω...έτσι εκτίμησε ο γιατρός;;;;σε άφησε τελείως..ούτε καμία εξέταση προγεστερόνης να δεις αν έγινε η ωορηξια;;;;;μπορείς κ μόνη σου να κάνεις μέχρι Παρασκευή....προγεστερονη...και να σου πω πήγαινε κ κάνε κ εκεί θα δείξει αν έκανες ωορηξια...αν είναι καλή τουλάχιστον θα ξέρεις ότι έκανες.

αφου επερνε χαπια δεν εχει νοημα η εξεταση αλλα νταλον θα εδειχνε..

 

Just now, Ellidr είπε:

Ξέρω γω μωρέ 

Μάλλον θα υποχώρησαν όπως είπε 

Δε ξέρω αν θέλω να κάνω κάτι 

Νομίζω γύρω στην 21 μέρα του κύκλου θέλει για να είσαι μέσα 

 

  • Μπερδεμένη/-ος 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, Ellidr είπε:

Ξέρω γω μωρέ 

Μάλλον θα υποχώρησαν όπως είπε 

Δε ξέρω αν θέλω να κάνω κάτι 

Νομίζω γύρω στην 21 μέρα του κύκλου θέλει για να είσαι μέσα 

δεν κυκλο 28 ημερων σημερα ειμαι στην 27η μερα κ ποστευω οτι εγινε ωορρηξια εχθες ή Παρασκευή δλδ 25η με 26η...στην 22η μερα ειχα κανει κ ηταν 0,3 αλλα ημουν σε φάση ωορρηξίας, παρόλο που το τεστ ηταν θετικο την 18η μέρα αλλα υπαρχει πιθανότητα να ειχα κ 2ο θετικο την 22η μερα του κυκλου.και απο οτι παρατήρησα κανω ωορρηξια μετα απο 48 ωρες περίπου απο το τεστ.


url%5Dz3q1p3.png 8,5 ο μεγάλος και 4,5 ο μικρός 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...