Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

Συμπτώματα εγκυμοσύνης πριν την καθυστέρηση??? κορίτσια την βοήθεια σας παρακαλώ!!!


Recommended Posts

Just now, Emilly είπε:

Εγώ κορίτσια με τον δικό μου έχω τόσα νεύρα,,,μέχρι που αφήνω κ τον μήνα να πάει από κει που ήρθε....γιατί κ σ,,,ξ θα κάνω μες στα νεύρα και στο τέλος δεν θα πιάσω πάλι...μήπως να του πω να βγάλει σπέρμα σε ουροσυλεκτη κ να το βάλω μέσα με σύριγγα;;;;;έτσι να μην ακουμπήσει ο ένας τον άλλο να γίνει κ η δουλειά μας...χαχαχαχαχαχα.γιατι άμα το κάνω θα σπάσω τα δόντια μου από το σφίξιμο.

γιατι καλε τι σ έκανε???


url%5Dz3q1p3.png 8,5 ο μεγάλος και 4,5 ο μικρός 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 15,1k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Just now, vasiliki2020 είπε:

Χαχαχαχ δεν υπάρχεις.τι σου εκανε;

Ναι ο κύκλος σου τωρα είναι σταθερός μια χαρά κοριτσι

Και μετά όταν μαλώνουμε δεν του κάθομαι κ μετά έχει κ έξτρα νεύρα.αρα μετά φαύλος κύκλος.αυτος ηρεμεί με σ,,,ξ αυτό είναι το μυστικό αλλά δεν είμαι από πέτρα....αν θυμώσω κ εγώ θύμωσα...ευτυχώς με παίρνει είναι 11 μέρα οπότε ας τον να σκυλιασει...

  • Χαχα 4
Link to comment
Share on other sites

Just now, Sofiamar93 είπε:

Κοριτσια επαθα σοκ.. Τωρα παρατήρησα οτι απο τον ιούλιο έρχεται καθε 1η του μηνος.. Μολις το ειδα στο ημερολογιο μου.. Εκτος απο εναν μηνα που ηρθε 31 του μηνος.. Και αυτος ηταν ο Αύγουστος.. Σταθεροποιηθηκε δηλαδη? 

Χαχχα.. Γιατι καλεεε?? Τι σου εκανε?? 

τέλεια αν εχει σταθεροποιηθει οι πιο γόνιμες σου μερες ειναι 14 μερες πριν η ωορρηξια και 1 με 2 μερες συν κ πλην απο αυτήν.  

  • Ευχαριστώ 1

url%5Dz3q1p3.png 8,5 ο μεγάλος και 4,5 ο μικρός 

Link to comment
Share on other sites

Just now, Emilly είπε:

Και μετά όταν μαλώνουμε δεν του κάθομαι κ μετά έχει κ έξτρα νεύρα.αρα μετά φαύλος κύκλος.αυτος ηρεμεί με σ,,,ξ αυτό είναι το μυστικό αλλά δεν είμαι από πέτρα....αν θυμώσω κ εγώ θύμωσα...ευτυχώς με παίρνει είναι 11 μέρα οπότε ας τον να σκυλιασει...

ΧαχχΧχΧχ ενταξει που θα πάει θα ηρεμήσει.τωρα αμα του το κρατήσεις μανιάτικο σημερα υπάρχει και το αύριο. Χαλαρά κοριτσακι

Link to comment
Share on other sites

Just now, Sofiamar93 είπε:

Κοριτσια επαθα σοκ.. Τωρα παρατήρησα οτι απο τον ιούλιο έρχεται καθε 1η του μηνος.. Μολις το ειδα στο ημερολογιο μου.. Εκτος απο εναν μηνα που ηρθε 31 του μηνος.. Και αυτος ηταν ο Αύγουστος.. Σταθεροποιηθηκε δηλαδη? 

Χαχχα.. Γιατι καλεεε?? Τι σου εκανε?? 

Μια χαρά ...κ εμένα σταθερός πέντε μήνες.

Just now, vasiliki2020 είπε:

ΧαχχΧχΧχ ενταξει που θα πάει θα ηρεμήσει.τωρα αμα του το κρατήσεις μανιάτικο σημερα υπάρχει και το αύριο. Χαλαρά κοριτσακι

Θα με κάνει σαπούνι αν δεν του κάτσω κ σήμερα....μετά να δεις...πωπω θέλω να κρατηθώ στο ύψος μου....κ δεν είμαι κ το πρώτο μπόι.

  • Χαχα 3
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Just now, Emilly είπε:

Μια χαρά ...κ εμένα σταθερός πέντε μήνες.

Θα με κάνει σαπούνι αν δεν του κάτσω κ σήμερα....μετά να δεις...πωπω θέλω να κρατηθώ στο ύψος μου....κ δεν είμαι κ το πρώτο μπόι.

Καλέ εκμεταλλεύσου το αφού είσαι σε καλές μέρες! Χαχα πλάκα κάνω, αν δεν τον νοιώθεις εσύ άστο να ηρεμήσει λίγο το κλίμα.. Και αύριο μέρα είναι

  • Χαχα 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, Emilly είπε:

Μια χαρά ...κ εμένα σταθερός πέντε μήνες.

Θα με κάνει σαπούνι αν δεν του κάτσω κ σήμερα....μετά να δεις...πωπω θέλω να κρατηθώ στο ύψος μου....κ δεν είμαι κ το πρώτο μπόι.

Εγω πάντως αν εχω νεύρα δεν μπορω να κάνω σεξ άσχετα που πάντα με καταφέρνει με κάποιο τροπο κάποιες φορές όμως τα καταφέρνω και κρατάω Χαρακτήρα

χαχαχαχ

  • Χαχα 2
Link to comment
Share on other sites

Just now, Emilly said:

Και μετά όταν μαλώνουμε δεν του κάθομαι κ μετά έχει κ έξτρα νεύρα.αρα μετά φαύλος κύκλος.αυτος ηρεμεί με σ,,,ξ αυτό είναι το μυστικό αλλά δεν είμαι από πέτρα....αν θυμώσω κ εγώ θύμωσα...ευτυχώς με παίρνει είναι 11 μέρα οπότε ας τον να σκυλιασει...

Εμιλη σκέψου το μωρό πλησιάζουν η γόνιμες....άσε τους εγωισμούς στην άκρη...Χαχαχαχα ετσι την πάτησα εγώ το προηγούμενο μήνα...έκανα φασαρία μεγάλη γιατί δεν βοηθάει σε τίποτα και μετα έκανα το τεστ και βγήκε θετικό...Ε πήγε χαμένη η μέρα.... για αυτό σου λεωωωωω σκέψου το μωρό.....κλεισε τα μάτια σου και σκέψου το μωρό.......ΜΩΡΟΟΟΌ....

  • Χαχα 4
Link to comment
Share on other sites

Κορίτσια να σας ρωτήσω κάτι. Τις 2 πιο γόνιμες μέρες κ μέχρι την ωορρηξία είχατε καθόλου ευαισθησία στις ρώγες να σας πονούσαν λίγο ; Γτ το ένιωσα αυτή τη φορά κ άλλη μια τον Ιούλιο που είχα καλή ωορρηξία κ υψηλή οιστραδιολη.

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, *ζουζουνα*!!! είπε:

τέλεια αν εχει σταθεροποιηθει οι πιο γόνιμες σου μερες ειναι 14 μερες πριν η ωορρηξια και 1 με 2 μερες συν κ πλην απο αυτήν.  

Πολυ χαρηκα γιατι παλευα πολλα χρονια για να φτιαξω τον κυκλο μου.. Επεινα και αντισυλληπτικα για να φτιάξει.. Φετος τα σταματησα τον Μάρτιο.. Οποτε τωρα που βλεπω οτι αρχιζει να σταθεροποιειται πολυ χαρηκα. 

Just now, Queen10 είπε:

Κορίτσια να σας ρωτήσω κάτι. Τις 2 πιο γόνιμες μέρες κ μέχρι την ωορρηξία είχατε καθόλου ευαισθησία στις ρώγες να σας πονούσαν λίγο ; Γτ το ένιωσα αυτή τη φορά κ άλλη μια τον Ιούλιο που είχα καλή ωορρηξία κ υψηλή οιστραδιολη.

Και εγω καμια φορα στην ωορρηξία μου ειμαι ευαισθητη εκει.. Δεν μαρεσει να μαγγιζει κιολλας εκει γιατι ειναι ερεθισμενες.. Αλλα δεν κρατα πολυ.. 2 με3 μερες.. 

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Just now, Queen10 είπε:

Κορίτσια να σας ρωτήσω κάτι. Τις 2 πιο γόνιμες μέρες κ μέχρι την ωορρηξία είχατε καθόλου ευαισθησία στις ρώγες να σας πονούσαν λίγο ; Γτ το ένιωσα αυτή τη φορά κ άλλη μια τον Ιούλιο που είχα καλή ωορρηξία κ υψηλή οιστραδιολη.

ναι εγώ τις νιωθω λιγο ευαίσθητες 


url%5Dz3q1p3.png 8,5 ο μεγάλος και 4,5 ο μικρός 

Link to comment
Share on other sites

Just now, Sofiamar93 είπε:

Πολυ χαρηκα γιατι παλευα πολλα χρονια για να φτιαξω τον κυκλο μου.. Επεινα και αντισυλληπτικα για να φτιάξει.. Φετος τα σταματησα τον Μάρτιο.. Οποτε τωρα που βλεπω οτι αρχιζει να σταθεροποιειται πολυ χαρηκα. 

Και εγω καμια φορα στην ωορρηξία μου ειμαι ευαισθητη εκει.. Δεν μαρεσει να μαγγιζει κιολλας εκει γιατι ειναι ερεθισμενες.. Αλλα δεν κρατα πολυ.. 2 με3 μερες.. 

Ααα οκ γτ λέω μήπως κάτι δν πάει καλα. Λογικό είναι να είναι ερεθισμένες εκείνες τις μέρες απλά αυτή τη φορά ήταν πιο έντονο. Κ η αλήθεια είναι ότι όσο μεγαλώνουμε αλλάζουν κ τα συμπτώματα. Ας πούμε όταν μου ήρθε η περιοδος μέχρι κ 23-24 πάντα πρηζόταν το στήθος μου πριν την περίοδο τώρα κ μετά τα 25 δν πρηζεται κ δν πονάει πάντα. 

Link to comment
Share on other sites

Just now, Τονιαα είπε:

Εμιλη σκέψου το μωρό πλησιάζουν η γόνιμες....άσε τους εγωισμούς στην άκρη...Χαχαχαχα ετσι την πάτησα εγώ το προηγούμενο μήνα...έκανα φασαρία μεγάλη γιατί δεν βοηθάει σε τίποτα και μετα έκανα το τεστ και βγήκε θετικό...Ε πήγε χαμένη η μέρα.... για αυτό σου λεωωωωω σκέψου το μωρό.....κλεισε τα μάτια σου και σκέψου το μωρό.......ΜΩΡΟΟΟΌ....

Έχεις απόλυτο δίκιο...τις επικίνδυνες μέρες θέλει το μάτι στον στόχο κ μόνο..καλά το μωρό σαν μωρό δεν το σκέφτομαι καν πλέον...έχω φάει τρία χρόνια ξενερωμα οπότε είμαι φουλ Χορτάτη...τώρα για το γαμωτο συνεχίζω να κάνω σ,,,ξ ....εεε και επί της ευκαιρίας το κάνω κ ελεύθερα μπας κ κάτσει...το κάνω που το κάνω..

Link to comment
Share on other sites

Just now, Queen10 είπε:

Ααα οκ γτ λέω μήπως κάτι δν πάει καλα. Λογικό είναι να είναι ερεθισμένες εκείνες τις μέρες απλά αυτή τη φορά ήταν πιο έντονο. Κ η αλήθεια είναι ότι όσο μεγαλώνουμε αλλάζουν κ τα συμπτώματα. Ας πούμε όταν μου ήρθε η περιοδος μέχρι κ 23-24 πάντα πρηζόταν το στήθος μου πριν την περίοδο τώρα κ μετά τα 25 δν πρηζεται κ δν πονάει πάντα. 

εμενα παντως κ μετα τα παιδια εχει αλλάξει πολυ οσο αφορά το στήθος  ,καποιες φορες ποναει πολυ αλλα γενικα πρήξιμο δεν εχω πλεον μετα απο 3 παιδια και 3 φορες θηλασμους εχει φτάσει στην κοιλια μου το ζιζι, χαχαχαχα ευτυχως εχω μικρό!!!χαχαχα 

  • Χαχα 1

url%5Dz3q1p3.png 8,5 ο μεγάλος και 4,5 ο μικρός 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...