Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

Συμπτώματα εγκυμοσύνης πριν την καθυστέρηση??? κορίτσια την βοήθεια σας παρακαλώ!!!


Recommended Posts

Just now, Τονιαα είπε:

Καλημέρα καλή Κυριακή κορίτσια!! Έχω θετικό τεστ ωορρηξίας σήμερα...πρώτη φορά το βλέπω τόσο έντονο...λες να έπαιξαν ρόλο η βιταμινες; 

Και ο δικός μου δεν είναι εδώ πήγε από χθες το πρωί να μαζέψει ελιές... τον περιμένω το βράδυ..μου λέει ότι πονάει όλο του το κορμί..Του λέω δεν με νοιάζει σου το είχα πει ότι το Σαββατοκύριακο θα έχω θετικό τεστ ωορρηξίας και θέλω να δωσεις το καλύτερο σου εαυτό ...μηπως είμαι λάθος κορίτσια; χαχαχαχα 

Κανε ντου χωρις να το λες και εγω παλια το ελεγα αλλα τον αγχωνα και δεν μου το ελεγε οτι αγχωνοταν για την επιδοση.

  • Χαχα 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 15,1k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Just now, Jamie said:

Κανε ντου χωρις να το λες και εγω παλια το ελεγα αλλα τον αγχωνα και δεν μου το ελεγε οτι αγχωνοταν για την επιδοση.

Έχουμε γέλιο πάντως το απολαμβάνουμε παρόλο την αγωνία που έχουμε κορίτσια...δίνουμε θετική ενέργεια η μια στην άλλη,συμβουλες και η επιτυχία του στόχου μας είναι σίγουρο πράγμα...χεχεχε...σας ευχαριστώ πολύ όλες...σας φιλώ!

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα κορίτσια καλό μήνα !! Τη παρασκευή είδα κάτι λευκά υγρά και χτες είχα μικρά πονάκια αριστερά τώρα έκανα θα κάνω δε ξέρω δεν ήταν έντονα και ήταν για πολύ λίγο...πάντως και εμείς σε επαφή ήρθαμε χτες και τ είπα κ σήμερα και αύριο..νομίζω είναι καλά..

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

2 ώρες πρίν, *Vasoula είπε:

Αν ειναι ετσι ίσως είναι νωρίς για να δείξει...εγω για παν ενδεχόμενο θα πήγαινα την Παρασκευή...θα έχεις πιο σίγουρα αποτελέσματα...

Καθόλου λάθος!!!ακούς εκεί....και εμένα στις ελιές ειναι σημερα και κουρασμένος αλλα του είπα έχουμε δουλίτσα το βράδυ όταν σχολασω εγω....απο αύριο ξεκουράζεται πάλι!χαχαχα 

Ειναι λίγο νωρίς Λενάκι μου μα φυσικά και υπάρχει περίπτωση να έχει συμβεί το θαύμα και στο εύχομαι κιόλας!!

Ναι ναι τα ασπράδια βοηθάνε παρα πολυ να ξέρεις!!!!!

το ξερω απο την αδερφή μου όταν είχε κάνει εξωσωματική μετα την εμβρυμεταφορα ετρωγε πολλα ασπράδια αυτο το  κανω κ εγω τωρα .

  • Μου αρέσει 2

url%5Dz3q1p3.png 8,5 ο μεγάλος και 4,5 ο μικρός 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Αχ κορίτσια εμένα νομίζω με παίζει η χαζοπερίοδος.. κάθε μήνα το στήθος μου αρχίζει να πρήζεται μια εβδομάδα πριν και ακόμα δεν έχει πρηστεί καθόλου, που σημαίνει ότι θα κάνω μεγάλο κύκλο αυτόν τον μήνα.. παρόλα αυτά σήμερα έχω πονάκια περιόδου και νοιώθω σαν να μου έρχεται.. έχω όμως ακόμα τουλάχιστον 8 μέρες.. τι να πω ίσως έρθει νωρίτερα; 

Link to comment
Share on other sites

Just now, Dimitra94 είπε:

Αχ κορίτσια εμένα νομίζω με παίζει η χαζοπερίοδος.. κάθε μήνα το στήθος μου αρχίζει να πρήζεται μια εβδομάδα πριν και ακόμα δεν έχει πρηστεί καθόλου, που σημαίνει ότι θα κάνω μεγάλο κύκλο αυτόν τον μήνα.. παρόλα αυτά σήμερα έχω πονάκια περιόδου και νοιώθω σαν να μου έρχεται.. έχω όμως ακόμα τουλάχιστον 8 μέρες.. τι να πω ίσως έρθει νωρίτερα; 

Δεν είναι απαραίτητο κοπέλα μου.. κ εγώ πριν είχα πονακια περιόδου. Το στήθος ήταν λίγο πρησμένο αλλά καμία σχέση με αυτό που βλέπω σήμερα εγώ πχ... Για έχε θετικές σκέψεις κ σε καμιά βδομάδα ένα τεστακι να δούμε...

 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, Wannabemama είπε:

Δεν είναι απαραίτητο κοπέλα μου.. κ εγώ πριν είχα πονακια περιόδου. Το στήθος ήταν λίγο πρησμένο αλλά καμία σχέση με αυτό που βλέπω σήμερα εγώ πχ... Για έχε θετικές σκέψεις κ σε καμιά βδομάδα ένα τεστακι να δούμε...

 

Και κανονικό κύκλο να κάνω, είναι πολύ νωρίς για να μου έρθει.. λες να είναι σημάδι για κάτι άλλο;:x

Link to comment
Share on other sites

Just now, Dimitra94 είπε:

Και κανονικό κύκλο να κάνω, είναι πολύ νωρίς για να μου έρθει.. λες να είναι σημάδι για κάτι άλλο;:x

Αυτό λέω.. για εγκυμοσύνη μιλάω!!! Έτσι ένιωθα κ εγώ.. υγρά έχεις λευκά;;;

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, Wannabemama είπε:

Αυτό λέω.. για εγκυμοσύνη μιλάω!!! Έτσι ένιωθα κ εγώ.. υγρά έχεις λευκά;;;

Υγρά έχω σε όλο τον κύκλο μέχρι και 1 μέρα πριν την περίοδο, οπότε δεν είναι και ιδιαίτερο σημάδι για εμένα δυστυχώς.. πονάκια όμως από τόσο νωρίς? Μόλις την Τρίτη είχα ωορρηξία..

Αχ με έκανες να χαρώ τώρα κι ελπίζω να μην απογοητευτώ πάλι! 

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Κοριτσια μου.. 1η του μηνος σημερα και μου ηρθε η ακατανομαστη.. Και τον προηγουμενο 1η του μηνος ηρθε.. Τι επαθε ο κυκλος μου του αρεσει ξαφνικα η πρωτομηνια..????μαλλον δεν θελει να μπαινει καλα ο μηνας μου.. Τελος παντων.. Την περιμενα απο τα εχθες.. Αν και ενοχλησεις ειχα 4 μερες τωρα.. Οποτε ηταν αναμενομενη.. Βαζουμε βουρ για αυτον τον μηνα λοιπον αφου τον αλλον τον χασαμε. Κοριτσια μου ευχομαι αυτος μηνας να ειναι ετσι καλος οπως ο αλλος και να εχει πολλα θετικα τεστακια 

  • Μου αρέσει 4
  • Χαχα 2
Link to comment
Share on other sites

Εγώ κορίτσια με τον δικό μου έχω τόσα νεύρα,,,μέχρι που αφήνω κ τον μήνα να πάει από κει που ήρθε....γιατί κ σ,,,ξ θα κάνω μες στα νεύρα και στο τέλος δεν θα πιάσω πάλι...μήπως να του πω να βγάλει σπέρμα σε ουροσυλεκτη κ να το βάλω μέσα με σύριγγα;;;;;έτσι να μην ακουμπήσει ο ένας τον άλλο να γίνει κ η δουλειά μας...χαχαχαχαχαχα.γιατι άμα το κάνω θα σπάσω τα δόντια μου από το σφίξιμο.

  • Χαχα 3
Link to comment
Share on other sites

Just now, Sofiamar93 είπε:

Κοριτσια μου.. 1η του μηνος σημερα και μου ηρθε η ακατανομαστη.. Και τον προηγουμενο 1η του μηνος ηρθε.. Τι επαθε ο κυκλος μου του αρεσει ξαφνικα η πρωτομηνια..????μαλλον δεν θελει να μπαινει καλα ο μηνας μου.. Τελος παντων.. Την περιμενα απο τα εχθες.. Αν και ενοχλησεις ειχα 4 μερες τωρα.. Οποτε ηταν αναμενομενη.. Βαζουμε βουρ για αυτον τον μηνα λοιπον αφου τον αλλον τον χασαμε. Κοριτσια μου ευχομαι αυτος μηνας να ειναι ετσι καλος οπως ο αλλος και να εχει πολλα θετικα τεστακια 

Κοριτσια επαθα σοκ.. Τωρα παρατήρησα οτι απο τον ιούλιο έρχεται καθε 1η του μηνος.. Μολις το ειδα στο ημερολογιο μου.. Εκτος απο εναν μηνα που ηρθε 31 του μηνος.. Και αυτος ηταν ο Αύγουστος.. Σταθεροποιηθηκε δηλαδη? 

Just now, Emilly είπε:

Εγώ κορίτσια με τον δικό μου έχω τόσα νεύρα,,,μέχρι που αφήνω κ τον μήνα να πάει από κει που ήρθε....γιατί κ σ,,,ξ θα κάνω μες στα νεύρα και στο τέλος δεν θα πιάσω πάλι...μήπως να του πω να βγάλει σπέρμα σε ουροσυλεκτη κ να το βάλω μέσα με σύριγγα;;;;;έτσι να μην ακουμπήσει ο ένας τον άλλο να γίνει κ η δουλειά μας...

Χαχχα.. Γιατι καλεεε?? Τι σου εκανε?? 

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites

Just now, Emilly είπε:

Εγώ κορίτσια με τον δικό μου έχω τόσα νεύρα,,,μέχρι που αφήνω κ τον μήνα να πάει από κει που ήρθε....γιατί κ σ,,,ξ θα κάνω μες στα νεύρα και στο τέλος δεν θα πιάσω πάλι...μήπως να του πω να βγάλει σπέρμα σε ουροσυλεκτη κ να το βάλω μέσα με σύριγγα;;;;;έτσι να μην ακουμπήσει ο ένας τον άλλο να γίνει κ η δουλειά μας...

Χαχαχαχ δεν υπάρχεις.τι σου εκανε;

Just now, Sofiamar93 είπε:

Κοριτσια επαθα σοκ.. Τωρα παρατήρησα οτι απο τον ιούλιο έρχεται καθε 1η του μηνος.. Μολις το ειδα στο ημερολογιο μου.. Εκτος απο εναν μηνα που ηρθε 31 του μηνος.. Και αυτος ηταν ο Αύγουστος.. Σταθεροποιηθηκε δηλαδη? 

Χαχχα.. Γιατι καλεεε?? Τι σου εκανε?? 

Ναι ο κύκλος σου τωρα είναι σταθερός μια χαρά κοριτσι

Link to comment
Share on other sites

Just now, Sofiamar93 είπε:

Κοριτσια επαθα σοκ.. Τωρα παρατήρησα οτι απο τον ιούλιο έρχεται καθε 1η του μηνος.. Μολις το ειδα στο ημερολογιο μου.. Εκτος απο εναν μηνα που ηρθε 31 του μηνος.. Και αυτος ηταν ο Αύγουστος.. Σταθεροποιηθηκε δηλαδη? 

Χαχχα.. Γιατι καλεεε?? Τι σου εκανε?? 

Αυτός όταν έχει πολύ δουλειά έχει νεύρα..είναι ανάποδος αντί να χαίρεται είναι στην τσίτα κ με νεύρα.και δεν αντέχεται όταν είναι έτσι...είναι τα δύο άκρα αυτός ηηη θα είναι βιταμ ηηη όταν έχει πολλά στο κεφάλι ανάβει με την μια.

  • Χαχα 2
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...