Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr

Συμπτώματα εγκυμοσύνης πριν την καθυστέρηση??? κορίτσια την βοήθεια σας παρακαλώ!!!


Recommended Posts

Just now, Ellidr είπε:

Ναι αλλά πήρα σικλακουρ δε πήρα ουτροτζεσταν

δεν εχει σημασια δεν θα εβγαζες νοημα με τοσες ορμονες ολα θα ηταν επιρεασμενα.. κανονικα επρεπε να ρωτησεις εκεινη την ωρα το γιατρο τι ακριβως σημαινουν ολα αυτα να σου αιτιολογηθει κ εκει δεν θα μπορουσε να σου πει αρκουμπες θα τον καταλαβαινες

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 15,1k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Καλημέρα καλή Κυριακή κορίτσια!! Έχω θετικό τεστ ωορρηξίας σήμερα...πρώτη φορά το βλέπω τόσο έντονο...λες να έπαιξαν ρόλο η βιταμινες; 

Και ο δικός μου δεν είναι εδώ πήγε από χθες το πρωί να μαζέψει ελιές... τον περιμένω το βράδυ..μου λέει ότι πονάει όλο του το κορμί..Του λέω δεν με νοιάζει σου το είχα πει ότι το Σαββατοκύριακο θα έχω θετικό τεστ ωορρηξίας και θέλω να δωσεις το καλύτερο σου εαυτό ...μηπως είμαι λάθος κορίτσια; χαχαχαχα 

  • Μου αρέσει 3
  • Χαχα 4
Link to comment
Share on other sites

Κοριτσια καλημερα και καλο μηνα..στης 27 του μηνος συμφωνα με το τεστ ειχα ωορρηξια..απο χθες θελω μονο υπνο αισθανομαι πολυ κουρασμενη σημερα εχω σαν μια αναγουλα..το στηθος ακομα μου ποναει..λετε να εχει συμβει το θαυμα?!

  • Μου αρέσει 4
Link to comment
Share on other sites

Just now, elena93 είπε:

Κοριτσια καλημερα και καλο μηνα..στης 27 του μηνος συμφωνα με το τεστ ειχα ωορρηξια..απο χθες θελω μονο υπνο αισθανομαι πολυ κουρασμενη σημερα εχω σαν μια αναγουλα..το στηθος ακομα μου ποναει..λετε να εχει συμβει το θαυμα?!

ειναι λιγακι νωρις για να νιωθεις κατι 3 μερες περασαν ! !ξεκουρασου κ το θαυμα μπορει να ειναι στο δρομο αλλα απλα δεν θα το καταλαβεις!

  • Ευχαριστώ 1
Link to comment
Share on other sites

14 ώρες πρίν, TATAKI είπε:

Δεν πειραζει κοπελια μου, τον επομενο μηνα να ειναι και κοντα στις γιορτες που λεω...γιορτινο δωρακι...

Και στα γενεθλια μου.. Εχω γενεθλια 31 Δεκέμβρη.. Οποτε ευχομαι να ειναι δωρακι.... 

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Just now, elena93 said:

Κοριτσια καλημερα και καλο μηνα..στης 27 του μηνος συμφωνα με το τεστ ειχα ωορρηξια..απο χθες θελω μονο υπνο αισθανομαι πολυ κουρασμενη σημερα εχω σαν μια αναγουλα..το στηθος ακομα μου ποναει..λετε να εχει συμβει το θαυμα?!

Καλημέρα Έλενα είναι πολύ νωρίς για συμπτώματα...χαλάρωσε και απόλαυσε την αναμονή κανε θετικές σκέψεις και θα έρθει και το μωράκι 

  • Ευχαριστώ 1
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα, κορίτσια μου καλό μήνα!! Χάθηκα λίγο με τις δουλειές αλλά έχω διαβάσει όλα σας τα μηνύματα. Καταρχήν να πω ότι κατά στεναχωρεθηκα με το κοριτσάκι που έφυγε τόσο μικρό, θα είναι και πολύ δύσκολο για την κόρη που ήταν φίλη της ουφ τι να πω, τα χω ζήσει κ εγώ σε μικρή ηλικία με δικά μου άτομα να φεύγουν νέα είναι ότι χειρότερο, ο χρόνος αν περάσει το απαλύνει κάπως! Εμιλυ να χαίρεσε τον γιόκα σου χαίρομαι που τα ξεπέρασε όλα και καταλαβαίνω πως του έχεις αδυναμία μετά από όλα αυτά που πέρασε!! Elidir επαρε τον χρόνο σου και όλα καλά, οι γιατροί πολλές φορές είναι κ αυτοί άνθρωποι κ κάνουν λαθοι, δύο φορές του ξέφυγε το πράγμα δεν μπορεί. Τουλάχιστον θα κάνουμε τεστακια, εγώ παρακαλάω για επαφές αυτόν τον μήνα έστω για να ελπίζω σε κάτι αχαχαχ ας κάνω το πρώτο βήμα και μετά βλέπουμε!!! Μου τελειώνει η ακατανομαστη και ξεκινάω!! Κορίτσιααα καλό μήνα είπαμε? Λέω να βάλουμε το στοιχήματα κι μας για τα θετικά του Νοέμβρη μας πήγε καλά τον προηγούμενο και βγήκαν παραπάνω!! Λοιπόν λέω 5 για αυτόν τον μήνα και εύχομαι να χάσω και να βγούνε παραπάνω!!! 

  • Μου αρέσει 8
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Just now, Τονιαα είπε:

Καλημέρα Έλενα είναι πολύ νωρίς για συμπτώματα...χαλάρωσε και απόλαυσε την αναμονή κανε θετικές σκέψεις και θα έρθει και το μωράκι 

Βασικα αυτον τον μηνα παρακολουθησα τον κυκλο μου με τα τεστ γιατι εχω αστατο κυκλο..μεχρι της 26 του μηνος μου εβγαινε αρνητικο με τα στικακια..στις 27 ξεκινησα τα clearblue και εδειξε θετικο..στις 29 το ξαναεκανα βγηκε αρνητικο..και εχω μπερδευτη μηπως εκανα πιο νωρις ωορρηξια και εκαναν λαθος τα στικακια..

Link to comment
Share on other sites

Just now, elena93 είπε:

Βασικα αυτον τον μηνα παρακολουθησα τον κυκλο μου με τα τεστ γιατι εχω αστατο κυκλο..μεχρι της 26 του μηνος μου εβγαινε αρνητικο με τα στικακια..στις 27 ξεκινησα τα clearblue και εδειξε θετικο..στις 29 το ξαναεκανα βγηκε αρνητικο..και εχω μπερδευτη μηπως εκανα πιο νωρις ωορρηξια και εκαναν λαθος τα στικακια..

λογικά δεν μπορεί θα φαινόταν, κ με τα στικακια, απλα εκανες το αλλο μετα κ φανηκε.

Just now, Emilly είπε:

Πήγαινε Παρασκευή τοτε

οκ σε ευχαριστώ πολυ κοριτσι μου,θα δω τότε για Πέμπτη ή Παρασκευή!πάντως αν ανέβει το φουλ εινσι μέχρι εκεί?ή  αν υπάρχει εγκυμοσύνη ανεβαινει ακομα περισσότερο?εγω παντως τρω αυγά καλου κακού, να αυξήσω την βασική θερμοκρασία μου κ βοηθάνε κ για την εμφύτευση σε περίπτωση που έχει γίνει γονιμοποίηση.

Just now, Τονιαα είπε:

Καλημέρα καλή Κυριακή κορίτσια!! Έχω θετικό τεστ ωορρηξίας σήμερα...πρώτη φορά το βλέπω τόσο έντονο...λες να έπαιξαν ρόλο η βιταμινες; 

Και ο δικός μου δεν είναι εδώ πήγε από χθες το πρωί να μαζέψει ελιές... τον περιμένω το βράδυ..μου λέει ότι πονάει όλο του το κορμί..Του λέω δεν με νοιάζει σου το είχα πει ότι το Σαββατοκύριακο θα έχω θετικό τεστ ωορρηξίας και θέλω να δωσεις το καλύτερο σου εαυτό ...μηπως είμαι λάθος κορίτσια; χαχαχαχα 

οχι καλα εκανες!!!χαχαχα και πες του ότι έχει 3μερο παρτυ σερί!!!

  • Μου αρέσει 2
  • Χαχα 1

url%5Dz3q1p3.png 8,5 ο μεγάλος και 4,5 ο μικρός 

Link to comment
Share on other sites

Just now, *ζουζουνα*!!! είπε:

ναι αλλά μπορεί ωορρηξια να εκανα πχ Παρασκευή ή Σάββατο, αν παω τεταρτη δεν ειναι νωρίς?

Αν ειναι ετσι ίσως είναι νωρίς για να δείξει...εγω για παν ενδεχόμενο θα πήγαινα την Παρασκευή...θα έχεις πιο σίγουρα αποτελέσματα...

Just now, Τονιαα είπε:

Καλημέρα καλή Κυριακή κορίτσια!! Έχω θετικό τεστ ωορρηξίας σήμερα...πρώτη φορά το βλέπω τόσο έντονο...λες να έπαιξαν ρόλο η βιταμινες; 

Και ο δικός μου δεν είναι εδώ πήγε από χθες το πρωί να μαζέψει ελιές... τον περιμένω το βράδυ..μου λέει ότι πονάει όλο του το κορμί..Του λέω δεν με νοιάζει σου το είχα πει ότι το Σαββατοκύριακο θα έχω θετικό τεστ ωορρηξίας και θέλω να δωσεις το καλύτερο σου εαυτό ...μηπως είμαι λάθος κορίτσια; χαχαχαχα 

Καθόλου λάθος!!!ακούς εκεί....και εμένα στις ελιές ειναι σημερα και κουρασμένος αλλα του είπα έχουμε δουλίτσα το βράδυ όταν σχολασω εγω....απο αύριο ξεκουράζεται πάλι!χαχαχα 

Just now, elena93 είπε:

Κοριτσια καλημερα και καλο μηνα..στης 27 του μηνος συμφωνα με το τεστ ειχα ωορρηξια..απο χθες θελω μονο υπνο αισθανομαι πολυ κουρασμενη σημερα εχω σαν μια αναγουλα..το στηθος ακομα μου ποναει..λετε να εχει συμβει το θαυμα?!

Ειναι λίγο νωρίς Λενάκι μου μα φυσικά και υπάρχει περίπτωση να έχει συμβεί το θαύμα και στο εύχομαι κιόλας!!

Just now, *ζουζουνα*!!! είπε:

λογικά δεν μπορεί θα φαινόταν, κ με τα στικακια, απλα εκανες το αλλο μετα κ φανηκε.

οκ σε ευχαριστώ πολυ κοριτσι μου,θα δω τότε για Πέμπτη ή Παρασκευή!πάντως αν ανέβει το φουλ εινσι μέχρι εκεί?ή  αν υπάρχει εγκυμοσύνη ανεβαινει ακομα περισσότερο?εγω παντως τρω αυγά καλου κακού, να αυξήσω την βασική θερμοκρασία μου κ βοηθάνε κ για την εμφύτευση σε περίπτωση που έχει γίνει γονιμοποίηση.

οχι καλα εκανες!!!χαχαχα και πες του ότι έχει 3μερο παρτυ σερί!!!

Ναι ναι τα ασπράδια βοηθάνε παρα πολυ να ξέρεις!!!!!

  • Μου αρέσει 1
  • Ευχαριστώ 1
  • Χαχα 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...