Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 4 ώρες πρίν, Faith22 είπε:

       

      Αν θες να σου προτείνω ιατρό στείλε μου πμ.

       

      Καλημέρα κορίτσια!Σας ευχαριστώ πάρα πολύ για την κατανόηση!

      Πήρε ο άντρας μου χθες κ τους δύο τηλ, με τον γιατρό δεν μίλησε πολύ,μου ξαναεστειλε μηνύματα,με την μαία μίλησα κ εγώ.Απλα προσπάθησαν να κατευνάσουν τα πράγματα.

      Αθήνα είμαι αν έχετε κάποιον γιατρό να προτείνετε...Ξαναλέω τον εμπιστεύομαι τυφλά αλλα δεν ξέρω πως θα τους αντικρυσω ξανά.Ειμαι 3 χρόνια μαζί του,εκείνος με βοήθησε να έχω τα δίδυμακια στην κοιλίτσα μου...πολλά περίεργα κ διαφορετικά συναισθήματα.Αχ τι σου κάνουν οι ορμόνες 😳

      @Lila ki συγχαρητήρια ♥️Όλα θα πάνε καλά αυτή την φορά!Θα κάνεις χοριακη?

      Καλή Ανάσταση να έχουμε!Του χρόνου όλες αγκαλιά με τα θαύματα μας♥️

Συμπτώματα εγκυμοσύνης πριν την καθυστέρηση??? κορίτσια την βοήθεια σας παρακαλώ!!!


Recommended Posts

Just now, Ellidr είπε:

Δε νομίζω να παίζει ρόλο τώρα τα τεστ 

Θες να μας το βγάλεις φωτό ;;

Καλά έκανες και πηγές για χοριακη 

Πότε είναι να πας σε γιατρό;;

Καλημέρα Πέμπτη 11 τού μήνα.απλα πίστευα ότι θα ήταν πιο έντονο.ειμαι εκτός ακόμα.μολις γυρίσω.ευχαριστω

Just now, Flolipop είπε:

Καλημερα. Ξέρω περίπτωση που με αρκετά υψηλή χοριακη, το τεστ ούρων έβγαινε αχνό ... στο αίμα ανιχνεύεται καλύτερα. Μπορεί στα ουρά σου να μην ανιχνεύεται στον βαθμό που έχει φτάσει .

Μακάρι, φοβάμαι πολύ

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 15,1k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Just now, Ritapog είπε:

Καλημέρα Πέμπτη 11 τού μήνα.απλα πίστευα ότι θα ήταν πιο έντονο.ειμαι εκτός ακόμα.μολις γυρίσω.ευχαριστω

Μακάρι, φοβάμαι πολύ

Ψυχραιμία , ολα καλά θα πάνε.

Link to comment
Share on other sites

10 ώρες πρίν, Ria_ είπε:

Μια εγώ δε νοιωθω πάντα αλλά και αν ναι νοιωθω 2-3 μέρες και δε καταλαβαίνω πάντα ,μπερδεύομαι και υγρα έχω γενικά και δε πολύ καταλαβαίνω κ εγώ...

Μ αρέσει που λέω δε θα έκανα άλλο τεστ τ ξέχασα κιόλας στην ώρα που τ κάνα πάντα και τ έκανα τώρα πριν λίγο ,το έχω ανεβάσει προφίλ αν μπορείτε δειτε το κοριτσια είναι τ πιο εντονο που μου έχει βγει ποτέ.

Προς το θετικό το βλέπω και εγώ μάλλον όπου να ναι θα είναι η ωορρηξία σου 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Just now, Rafaela_123 είπε:

Πόσο καιρό προσπαθείς με τα τεστ; 

Είναι ο πρώτος μήνας που τα ξεκίνησα ,και αν κάθε μήνα έκανα τόσο αργά ωορηξια αν κάνω δηλαδή τελικά , μάλλον σταματούσαμε νωρίς τους προηγούμενους σοκ...

Link to comment
Share on other sites

Just now, Ria_ είπε:

Κορίτσια μόλις ανέβασα και το σημερινό ,που έκανα τώρα ένα τελευταίο μου έμεινε χαχα... Νομίζω σα τ χτεσινο είναι πάλι...

ε οποτε λογικα θετικο ειναι !! Εχε επαφες αυτη την εβδομαδα . Ετσι κ αλλιως πιο μετα αποκλειετε να εχεις ωορηξια. Κ ολα να πανε κατευχην !!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Just now, linaa είπε:

ε οποτε λογικα θετικο ειναι !! Εχε επαφες αυτη την εβδομαδα . Ετσι κ αλλιως πιο μετα αποκλειετε να εχεις ωορηξια. Κ ολα να πανε κατευχην !!!

Έλεγα να αφήσω σήμερα κενή,οπότε μάλλον να μην αφήσω και να το πάμε 3 μέρες σερί καλύτερα ε?? Είχαμε και εχτές φυσικά...

Link to comment
Share on other sites

Just now, Ria_ είπε:

Έλεγα να αφήσω σήμερα κενή,οπότε μάλλον να μην αφήσω και να το πάμε 3 μέρες σερί καλύτερα ε?? Είχαμε και εχτές φυσικά...

Ναι κανε τρεις μερες σερι κ μετα ξεκουραση γιατι σημερα αυριο λογικα θα γινει ωορηξια. Τωρα εισαι 21 μερα ε? 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...