Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 2 hours ago, Faith22 said:

      😳Πόσο λυπάμαι.Εσύ από τι έχασες το μωράκι σου?Η ξαδέρφη μου θρόμβωση στον ομφάλιο λώρο περιμένουμε κ τα αποτελέσματα της νεκροψίας βέβαια αλλά μάλλον αυτό ήταν.

      Ακριβώς αυτό που είπες,θύμωσε η μαία κ ο γιατρός,μου έστειλε να με μαλώσει.

      Α να σου πω... καλύτερα μου φαίνεται που δεν θα μπεις στο χώρο των χοριακων,πολύ αγχωτικό κομμάτι κ αυτό.

      Ναι πέρυσι και για μένα οι χοριακες ήταν πολύ αγχωτικες… έτσι κ αλλιώς ότι είναι να γίνει θα γίνει με η χωρίς … 

Συμπτώματα εγκυμοσύνης πριν την καθυστέρηση??? κορίτσια την βοήθεια σας παρακαλώ!!!


Recommended Posts

2 ώρες πρίν, Rafaela_123 είπε:

Χαχαχα πωπω θα τους ξεκάνουμε εγώ έτσι ήμουν τον προηγούμενο μήνα, αυτό τον μήνα δεν είχαμε πολλές επαφές κυρίως λόγο δουλειάς είμασταν πτώματα, ευτυχως κάναμε στις γόνιμες και αυτες όχι σε ολες... 

εγω δεν νιώθω ποτέ πότε έχω ωορρηξία και ούτε με τα υγρά καταλαβαίνω απλά μετράω τις ημέρες, τώρα πήρα και τεστ να δούμε τι θα γίνει, απλά μπερδεύτηκα περισσότερο με αυτά 

Μια εγώ δε νοιωθω πάντα αλλά και αν ναι νοιωθω 2-3 μέρες και δε καταλαβαίνω πάντα ,μπερδεύομαι και υγρα έχω γενικά και δε πολύ καταλαβαίνω κ εγώ...

Μ αρέσει που λέω δε θα έκανα άλλο τεστ τ ξέχασα κιόλας στην ώρα που τ κάνα πάντα και τ έκανα τώρα πριν λίγο ,το έχω ανεβάσει προφίλ αν μπορείτε δειτε το κοριτσια είναι τ πιο εντονο που μου έχει βγει ποτέ.

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 15,1k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Just now, Ria_ είπε:

Μια εγώ δε νοιωθω πάντα αλλά και αν ναι νοιωθω 2-3 μέρες και δε καταλαβαίνω πάντα ,μπερδεύομαι και υγρα έχω γενικά και δε πολύ καταλαβαίνω κ εγώ...

Μ αρέσει που λέω δε θα έκανα άλλο τεστ τ ξέχασα κιόλας στην ώρα που τ κάνα πάντα και τ έκανα τώρα πριν λίγο ,το έχω ανεβάσει προφίλ αν μπορείτε δειτε το κοριτσια είναι τ πιο εντονο που μου έχει βγει ποτέ.

Ααα αν δεν ειναι σημερα αυριο θα ειναι σιγουρα θετικο. Προς το θετικο το βλεπω .. Οποτε συνεχιζεις επαφες οπωσδηποτε κ σημερα 

Link to comment
Share on other sites

Κοριτσακια μου τι κανετε; Εγω δεν εχω ελπιδες ουτε για αυτον τον μηνα δεν ξερω γιατι..ακομα δεν εχω αδιαθετισει αλλα εχω καμια φορα πονους χαμηλα..αλλα το στηθος αυτην την φορα ειναι μαλακο και λιγο ποναει, εγω συνηθως μετα την ωορριξια οπως σας εχω πει μεχρι να μου ερθει η περιοδος γινετε σκληρο και ποναει αρκετα

Link to comment
Share on other sites

Just now, linaa είπε:

Ααα αν δεν ειναι σημερα αυριο θα ειναι σιγουρα θετικο. Προς το θετικο το βλεπω .. Οποτε συνεχιζεις επαφες οπωσδηποτε κ σημερα 

Είναι η πρώτη φορά που είναι έντονο και όχι αχνό αλλα πιο έντονο από ποτέ είχα και τ χτεσινο φωτό και τ σύγκρινα. . τα έδειξα και στη κολλητη μου ,μου λέει οντως πιο έντονο είναι...Απλά εκείνη δεν είναι σε φάση μωρό δεν έχει ιδέα να μου εξηγήσει χαχα.... Ναι ναι θα έχουμε και σήμερα εννοείται ... Άντε μακάρι τι να πω ..

Link to comment
Share on other sites

Just now, Ria_ είπε:

Μια εγώ δε νοιωθω πάντα αλλά και αν ναι νοιωθω 2-3 μέρες και δε καταλαβαίνω πάντα ,μπερδεύομαι και υγρα έχω γενικά και δε πολύ καταλαβαίνω κ εγώ...

Μ αρέσει που λέω δε θα έκανα άλλο τεστ τ ξέχασα κιόλας στην ώρα που τ κάνα πάντα και τ έκανα τώρα πριν λίγο ,το έχω ανεβάσει προφίλ αν μπορείτε δειτε το κοριτσια είναι τ πιο εντονο που μου έχει βγει ποτέ.

Ρια μου ετσι μου εβγαινε και το δικο μου..αλλα οπως σου ειπα μπερδευομουν με αυτα και εκανα και ενα ψηφιακο και μου βγηκε θετικο

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Just now, elena93 είπε:

Ρια μου ετσι μου εβγαινε και το δικο μου..αλλα οπως σου ειπα μπερδευομουν με αυτα και εκανα και ενα ψηφιακο και μου βγηκε θετικο

Αααα κατάλαβα ,η κολλητή μου που της έδειξα πιο καλά με κάμερα μου λέει σα θετικό είναι.... Ετσι και αλλιώς θα έχουμε επαφή...και ξεχάστηκα σήμερα έλεγα δε θα κάνω αλλά τελικά είχα πονάκια πάλι και λέω άντε κάνε 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, Ria_ είπε:

Είναι η πρώτη φορά που είναι έντονο και όχι αχνό αλλα πιο έντονο από ποτέ είχα και τ χτεσινο φωτό και τ σύγκρινα. . τα έδειξα και στη κολλητη μου ,μου λέει οντως πιο έντονο είναι...Απλά εκείνη δεν είναι σε φάση μωρό δεν έχει ιδέα να μου εξηγήσει χαχα.... Ναι ναι θα έχουμε και σήμερα εννοείται ... Άντε μακάρι τι να πω ..

να κανεις κ αυριο τεστακι  κ επαφες σιγουρα για 4 μερες ακομα . 

Ειδες κανεις πολυ αργα ωορηξια οποτε πολυ πιθανο να μην εχεις πετυχει κ ποτε επαφες πανω στην ωορηξια. Συνεχισε τεστ κ επαφες 

Link to comment
Share on other sites

Just now, linaa είπε:

να κανεις κ αυριο τεστακι  κ επαφες σιγουρα για 4 μερες ακομα . 

Ειδες κανεις πολυ αργα ωορηξια οποτε πολυ πιθανο να μην εχεις πετυχει κ ποτε επαφες πανω στην ωορηξια. Συνεχισε τεστ κ επαφες 

Όσο σκέφτομαι ότι ειδικά τις 2 τελευταίες φορές σταματουσαμε 17η 18η...λέω πωω μπορεί και τίποτα να μη κάναμε.... Τεστ έχω αλλά 2 θα κάνω λέω αύριο ένα κατά τις 2 τ μεσημέρι η πιο μετά για να κάνω ένα να έχω και ένα για μεθαύριο, εκτός αν βγει θετικό... Επαφές σίγουρα θα έχουμε σήμερα και μετά λέγαμε Τρίτη Τετάρτη , αλλά θα τ πάρουμε σερί μάλλον...

Link to comment
Share on other sites

Just now, Ria_ είπε:

Όσο σκέφτομαι ότι ειδικά τις 2 τελευταίες φορές σταματουσαμε 17η 18η...λέω πωω μπορεί και τίποτα να μη κάναμε.... Τεστ έχω αλλά 2 θα κάνω λέω αύριο ένα κατά τις 2 τ μεσημέρι η πιο μετά για να κάνω ένα να έχω και ένα για μεθαύριο, εκτός αν βγει θετικό... Επαφές σίγουρα θα έχουμε σήμερα και μετά λέγαμε Τρίτη Τετάρτη , αλλά θα τ πάρουμε σερί μάλλον...

Τις περισσοτερες φορες ετσι γινετε υπολογιζουμε με εφαρμογες την ωορηξια κ πεφτουμε εντελως εξω . Κ λογικο οσες εχουν πολυ νωρις ή πολυ αργα ωορηξια να μην εχουν επαφες εκεινες τις μερες γιατι δεν το φανταζονται

Link to comment
Share on other sites

Just now, linaa είπε:

Τις περισσοτερες φορες ετσι γινετε υπολογιζουμε με εφαρμογες την ωορηξια κ πεφτουμε εντελως εξω . Κ λογικο οσες εχουν πολυ νωρις ή πολυ αργα ωορηξια να μην εχουν επαφες εκεινες τις μερες γιατι δεν το φανταζονται

Πίστευα ότι έχω αργά αλλά τόσο αργά όχι έπαθα σοκ... Πωωω

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Just now, Ria_ είπε:

Πίστευα ότι έχω αργά αλλά τόσο αργά όχι έπαθα σοκ... Πωωω

Μέτρα και τη θερμοκρασία σου το πρωί 

Αν δεν έχει γίνει ακόμα η ωορρηξία θα είναι χαμηλή 

Όταν γίνει και μέχρι να σου έρθει περίοδος θα είναι πιο υψηλή 

Αλλά πάντα πρωί και πριν σηκωθείς από το κρεβάτι θα σε βοηθήσει κ αυτό

Link to comment
Share on other sites

Κορίτσια καλημέρα...μου είχε μείνει ένα τέστ εγκυμοσύνης τελευταίο και είπα να το κάνω για την έντονη γραμμή για την φωτογραφία ..απότελεσμα μια αχνή γραμμή.

Με έχει φάει το άγχος και πήγα για χοριακη..με έπιασε το παραπάνω.να έγινε κάτι και να μην το κατάλαβα?

Link to comment
Share on other sites

Just now, Ritapog είπε:

Κορίτσια καλημέρα...μου είχε μείνει ένα τέστ εγκυμοσύνης τελευταίο και είπα να το κάνω για την έντονη γραμμή για την φωτογραφία ..απότελεσμα μια αχνή γραμμή.

Με έχει φάει το άγχος και πήγα για χοριακη..με έπιασε το παραπάνω.να έγινε κάτι και να μην το κατάλαβα?

Δε νομίζω να παίζει ρόλο τώρα τα τεστ 

Θες να μας το βγάλεις φωτό ;;

Καλά έκανες και πηγές για χοριακη 

Πότε είναι να πας σε γιατρό;;

Link to comment
Share on other sites

Just now, Ritapog είπε:

Κορίτσια καλημέρα...μου είχε μείνει ένα τέστ εγκυμοσύνης τελευταίο και είπα να το κάνω για την έντονη γραμμή για την φωτογραφία ..απότελεσμα μια αχνή γραμμή.

Με έχει φάει το άγχος και πήγα για χοριακη..με έπιασε το παραπάνω.να έγινε κάτι και να μην το κατάλαβα?

Καλημερα. Ξέρω περίπτωση που με αρκετά υψηλή χοριακη, το τεστ ούρων έβγαινε αχνό ... στο αίμα ανιχνεύεται καλύτερα. Μπορεί στα ουρά σου να μην ανιχνεύεται στον βαθμό που έχει φτάσει .

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites

8 ώρες πρίν, Ellidr είπε:

Μέτρα και τη θερμοκρασία σου το πρωί 

Αν δεν έχει γίνει ακόμα η ωορρηξία θα είναι χαμηλή 

Όταν γίνει και μέχρι να σου έρθει περίοδος θα είναι πιο υψηλή 

Αλλά πάντα πρωί και πριν σηκωθείς από το κρεβάτι θα σε βοηθήσει κ αυτό

Τη μετρούσα 2-3 μήνες τώρα από τότε που ξεκινήσαμε ,απλά τη τελευταία φορά με μπέρδεψε και σταμάτησα αλλά ναι ίσως τ ξανά αρχίσω ... Σας ευχαριστω πάρα πολύ κορίτσια 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...