Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

Συμπτώματα εγκυμοσύνης πριν την καθυστέρηση??? κορίτσια την βοήθεια σας παρακαλώ!!!


Recommended Posts

Just now, elena93 είπε:

Εμενα μου ποναει,λιγο μετα την ωορρηξια και μεχρι περιπου την 2-3η μερα περιοδου μου περναει..αλλα αυτην την φορα δεν ξερω τι γινετε

Ποτε περιμενεις;;

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 15,1k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Just now, elena93 είπε:

Λογικα αυριο..εσυ;

Α ωραια...μια μερα υπομονη...εγω την πεμπτη!!και περιμενω πως και πως να ερθει εκεινη η μερα...εγω τρεις μερες ειμαι πολυ πρησμενη στην κοιλια και με ποναει και δυο μερες ειχα πρησμενο στηθος...οποτε περιμενω να δω...γενικα τα συμπτωματα περιοδου εμενα μου εμφανιζονται 1-2 μερες πριν...και οχι τοσο νωρις οπως τωρα

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

11 ώρες πρίν, elena93 είπε:

Τι κανετε; Ρε κοριτσια τις 2 προηγουμενες μερες ειχα λιγο πονο στο στηθος στις ακρες οπως σας ειπα σημερα δεν εχω καθολου ουτε οταν ακουμπαω,και μου φαινετε περιεργο..σας εχει συμβει; Εμενα συνηθως μου περναει ο πονος την επομενη μερα οταν μου ερχετε η περιοδος δηλαδη την 2η μερα περιοδου

Καλημέρα Ελενακι, εμένα μου έχει συμβεί αρκετές φορες από ότι θυμάμαι αυτό, δηλαδή να είναι πρησμένο και να είναι ευαίσθητο και 1-2 ημερες πριν την περίοδο να είναι φυσιολογικό! Μου έτυχε και να μην πρηστεί καθόλου και μου έτυχε να είναι πρησμένο και να με πονάει μέχρι την περίοδο! Γι αυτό εγώ το στήθος μου δε το βάζω ποτέ υπόψην μου γιατί δεν βγάζω άκρη με αυτό! 

Θα περιμένουμε τα νέα σου μέχρι αύριο!! Εύχομαι όλα αυτά να οφείλονται στο σποράκι σου!! 
 

κοριτσια μου σας εύχομαι να περάσετε ωραία αυτες τις ημερες και να ξεκουραστείτε!! 

Επεξεργάστηκαν by Rafaela_123
  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites

Just now, Rafaela_123 είπε:

Καλημέρα Ελενακι, εμένα μου έχει συμβεί αρκετές φορες από ότι θυμάμαι αυτό, δηλαδή να είναι πρησμένο και να είναι ευαίσθητο και 1-2 ημερες πριν την περίοδο να είναι φυσιολογικό! Μου έτυχε και να μην πρηστεί καθόλου και μου έτυχε να είναι πρησμένο και να με πονάει μέχρι την περίοδο! Γι αυτό εγώ το στήθος μου δε το βάζω ποτέ υπόψην μου γιατί δεν βγάζω άκρη με αυτό! 

Θα περιμένουμε τα νέα σου μέχρι αύριο!! Εύχομαι όλα αυτά να οφείλονται στο σποράκι σου!! 
 

κοριτσια μου σας εύχομαι να περάσετε ωραία αυτες τις ημερες και να ξεκουραστείτε!! 

Καλημέρα κορίτσια μου!

Συμφωνώ.. το στήθος μπορεί να μας παραπλανήσει και να μας δημιουργήσει φρούδες ελπίδες, το άτιμο!!!

@elena93 & @Vasiliki33 περιμένουνε τα νεάκια σας! Άντε, να μας ανοίξετε τον δρόμο!

Link to comment
Share on other sites

Just now, Sophaki21 είπε:

Καλημέρα κορίτσια μου!

Συμφωνώ.. το στήθος μπορεί να μας παραπλανήσει και να μας δημιουργήσει φρούδες ελπίδες, το άτιμο!!!

@elena93 & @Vasiliki33 περιμένουνε τα νεάκια σας! Άντε, να μας ανοίξετε τον δρόμο!

Για να δουμε...εγω εχω ακομα πονους περιοδου εντονους και περιμενω την πεμπτη...οποτε δεν νομιζω... @elena93 πως εισαι σημερα;;

Link to comment
Share on other sites

Just now, Vasiliki33 είπε:

Για να δουμε...εγω εχω ακομα πονους περιοδου εντονους και περιμενω την πεμπτη...οποτε δεν νομιζω... @elena93 πως εισαι σημερα;;

Κοριτσια καλημερα σας..εγω τιποτα ακομα σαν να μην περιμενω ο πονος στο στηθος εφυγε η κοιλια καθολου δεν μου ποναει..δεν ξερω

Link to comment
Share on other sites

Just now, elena93 είπε:

Κοριτσια καλημερα σας..εγω τιποτα ακομα σαν να μην περιμενω ο πονος στο στηθος εφυγε η κοιλια καθολου δεν μου ποναει..δεν ξερω

Δεν κανεις κανενα τεστακι;;;

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Just now, Vasiliki33 είπε:

Δεν κανεις κανενα τεστακι;;;

Λεω να περιμενω καποιες μερες φυσικα αν δεν μου ερθει θα σφηξω τα δοντια και θα περιμενω:lol:για να μην με παρει απο κατω παλι απο αρνητικο

Link to comment
Share on other sites

Just now, elena93 είπε:

Λεω να περιμενω καποιες μερες φυσικα αν δεν μου ερθει θα σφηξω τα δοντια και θα περιμενω:lol:για να μην με παρει απο κατω παλι απο αρνητικο

Λογικο αλλα εγω στη θεση σου δεν θα κρατιομουν...γιατι εγω δεν εχω ποτε καθυστερηση...και τωρα κρατιεμαι να μην κανω γιατι ειμαι 4 μερες πριν την περιοδο και το πιο πιθανο ειναι να δω αρνητικο οποτε το αφηνω..

Link to comment
Share on other sites

Just now, Vasiliki33 είπε:

Λογικο αλλα εγω στη θεση σου δεν θα κρατιομουν...γιατι εγω δεν εχω ποτε καθυστερηση...και τωρα κρατιεμαι να μην κανω γιατι ειμαι 4 μερες πριν την περιοδο και το πιο πιθανο ειναι να δω αρνητικο οποτε το αφηνω..

Να δεις εγω ποσο κρατιεμαι να μην κανω..αλλα θα κανω υπομονη καποιες μερες και ευχομαι σε ολες μας ενα θετικο τεστ

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites

7 hours ago, elena93 said:

Να δεις εγω ποσο κρατιεμαι να μην κανω..αλλα θα κανω υπομονη καποιες μερες και ευχομαι σε ολες μας ενα θετικο τεστ

Αχ κορίτσια σας διάβασα λίγο γρήγορα μακάρι να τα χετε καταφέρει! Ενημερώστε μας αμέσως!! Περιμένουμε πως και πως! 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...