Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr

Συμπτώματα εγκυμοσύνης πριν την καθυστέρηση??? κορίτσια την βοήθεια σας παρακαλώ!!!


Recommended Posts

Just now, Ellidr είπε:

Κ εγώ έχω οπίσθια μήτρα

Στα 4 

Χαχαχαχα 

Αν και οι γιατροί λένε δε παίζει ρόλο

Αααα μάλιστα! Αυτό το έχω διαβάσει και εγώ και τώρα με επιβεβαιώνεις! 

Επίσης βοηθάει ένα μαξιλαράκι κάτω απ’ το ποπουδάκι μας μετά...

Αυτό το μήνα γίναμε cirque du soleil πάντως με τις στάσεις - χαχαχαχα

 

  • Χαχα 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 15,1k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Κορίτσια εγώ τελικά αδιαθέτησα σήμερα! Ήρθε νωρίτερα...Άρχισε ένας ανυπόφορος πόνος και πήγα τουλετα και μου έχει έρθει, άρα γι αυτό πονούσα χθες!! Δεν πειράζει τον επόμενο μήνα εύχομαι ένα χριστουγεννιάτικο μωράκι! 12 ημερες μετά από το τεστ ωορρηξιας 

Link to comment
Share on other sites

Just now, Rafaela_123 είπε:

Κορίτσια εγώ τελικά αδιαθέτησα σήμερα! Ήρθε νωρίτερα...Άρχισε ένας ανυπόφορος πόνος και πήγα τουλετα και μου έχει έρθει, άρα γι αυτό πονούσα χθες!! Δεν πειράζει τον επόμενο μήνα εύχομαι ένα χριστουγεννιάτικο μωράκι! 12 ημερες μετά από το τεστ ωορρηξιας 

Δε πειράζει Ραφαέλα μου! Πηγαίνεις για το χριστουγεννιάτικο δωράκι τώρα ❤️ Πάντως τώρα που προσπαθούμε προτιμάω να μου έρχεται νωρίτερα η περίοδος παρά να μου καθυστερεί και να μου δημιουργούνται φρούδες ελπίδες...

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Κοριτσια μου τι κανετε; Εγω τιποτα ακομα,το στηθος με ποναει λιγο οταν το ακουμπαω στις ακρες αλλα εχω πολλα υγρα σαν νερο σε σημειο να νιωθω σαν τα εχω κανει απανω μου :oops:

Link to comment
Share on other sites

Just now, elena93 είπε:

Κοριτσια μου τι κανετε; Εγω τιποτα ακομα,το στηθος με ποναει λιγο οταν το ακουμπαω στις ακρες αλλα εχω πολλα υγρα σαν νερο σε σημειο να νιωθω σαν τα εχω κανει απανω μου :oops:

Καλησπέρα Έλενα μου!! Πολύ καλό σημάδι είναι τα υγρά... Γιατί δε κάνεις ένα τεστάκι αν έχεις και καθυστέρηση;; Τρέχα!! 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Just now, Sophaki21 είπε:

Καλησπέρα Έλενα μου!! Πολύ καλό σημάδι είναι τα υγρά... Γιατί δε κάνεις ένα τεστάκι αν έχεις και καθυστέρηση;; Τρέχα!! 

Οχι ακομα δεν εχω καθυστερηση.. στις 14 του μηνος περιμενω.. κραταω μικρο καλαθι δεν θελω να απογοητευτω ξανα

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, elena93 είπε:

Οχι ακομα δεν εχω καθυστερηση.. στις 14 του μηνος περιμενω.. κραταω μικρο καλαθι δεν θελω να απογοητευτω ξανα

Και εγώ σαν εσένα είμαι... πλέον έχω πει ότι θα περιμένω να έχω καθυστέρηση αρκετές ημέρες πριν κάνω τεστ... είναι σα να πετάμε τα λεφτά μας για να αγοράζουμε απογοήτευση τα τεστ αυτά!

Link to comment
Share on other sites

Just now, Sophaki21 είπε:

Δε πειράζει Ραφαέλα μου! Πηγαίνεις για το χριστουγεννιάτικο δωράκι τώρα ❤️ Πάντως τώρα που προσπαθούμε προτιμάω να μου έρχεται νωρίτερα η περίοδος παρά να μου καθυστερεί και να μου δημιουργούνται φρούδες ελπίδες...

Να σου πω φιλενάδα και εγώ το ίδιο παρά να έχουμε ψεύτικες ελπίδες καλύτερα έτσι... είναι η πρώτη φορά που δεν στεναχωρέθηκα, είχα μιλήσει και με τον γιατρό μου χθες και με ηρέμησε λίγο! Η αλήθεια είναι ότι με είχε φάει το άγχος και το κατάλαβε ο γιατρος!
 

Δεν πρέπει να αγχωνόμαστε και να στεναχωριόμαστε εδώ έχει τοσες γυναίκες που προσπαθούν για χρόνια και δε σταματάνε να ελπίζουν, και εγώ προσωπικά πνίγηκα σε ένα ποτήρι νερό από τις πρωτες προσπάθειες!  
 

ευχομαι να μας ανοίξεις Εσυ τον δρόμο !!

Just now, elena93 είπε:

Κοριτσια μου τι κανετε; Εγω τιποτα ακομα,το στηθος με ποναει λιγο οταν το ακουμπαω στις ακρες αλλα εχω πολλα υγρα σαν νερο σε σημειο να νιωθω σαν τα εχω κανει απανω μου :oops:

Καλό ακούγεται αυτό!! Με την καθυστέρηση σου κάνε ένα τεστ συμφωνώ και με την φίλη @Sophaki21 κρίμα να πετάμε τα λεφτά για να αγοράζουμε απογοήτευση! Άντε θα περιμένουμε νέα σου!! Εύχομαι να είναι ο μήνας σας!! 

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites

Just now, Rafaela_123 είπε:

Να σου πω φιλενάδα και εγώ το ίδιο παρά να έχουμε ψεύτικες ελπίδες καλύτερα έτσι... είναι η πρώτη φορά που δεν στεναχωρέθηκα, είχα μιλήσει και με τον γιατρό μου χθες και με ηρέμησε λίγο! Η αλήθεια είναι ότι με είχε φάει το άγχος και το κατάλαβε ο γιατρος!
 

Δεν πρέπει να αγχωνόμαστε και να στεναχωριόμαστε εδώ έχει τοσες γυναίκες που προσπαθούν για χρόνια και δε σταματάνε να ελπίζουν, και εγώ προσωπικά πνίγηκα σε ένα ποτήρι νερό από τις πρωτες προσπάθειες!  
 

ευχομαι να μας ανοίξεις Εσυ τον δρόμο !!

Καλό ακούγεται αυτό!! Με την καθυστέρηση σου κάνε ένα τεστ συμφωνώ και με την φίλη @Sophaki21 κρίμα να πετάμε τα λεφτά για να αγοράζουμε απογοήτευση! Άντε θα περιμένουμε νέα σου!! Εύχομαι να είναι ο μήνας σας!! 

Ωωω γλυκούλα μου μακάρι να ανοίξω τον δρόμο και να με ακολουθήσετε όλες με μωράκια μέσα στο 2021 ❤️ Το εύχομαι!!!!

Άγχος να μην έχεις καθόλου. Πιστεύω πως το άγχος είναι εχθρός μας. Τα λέω σε εσένα για να τα ακούω και εγώ... Νομίζω πως κάνοντας τα τεστάκια ωορρηξίας και απολαμβάνοντας τις αγκαλίτσες μας, μια του κλέφτη δυο του κλέφτη τρεις και το τσακώσαμε το σποράκι!!!

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Κοριτςα καλησπερα...ειμαι 6 ημερες πριν την περιοδο και ξεκινησαν οι πονοι περιοδου ειμαι φουλ πρησμενη στην κοιλια και το στηθος μου ποναει αρκετα...που αυτα τα δυο δεν τα ειχα σε καθε περιοδο!!λετε να ελπιζω σε τιποτα ευχαριστο η απλα ξεκινησε η ταλαιπωρια της περιοδου νωριτερα απο το κανονικο;;

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Just now, Vasiliki33 είπε:

Κοριτςα καλησπερα...ειμαι 6 ημερες πριν την περιοδο και ξεκινησαν οι πονοι περιοδου ειμαι φουλ πρησμενη στην κοιλια και το στηθος μου ποναει αρκετα...που αυτα τα δυο δεν τα ειχα σε καθε περιοδο!!λετε να ελπιζω σε τιποτα ευχαριστο η απλα ξεκινησε η ταλαιπωρια της περιοδου νωριτερα απο το κανονικο;;

Βασιλική μου μακάρι να είναι προμήνυμα καλών νέων αυτός ο πόνος!!! Σου το εύχομαι μέσα από την καρδιά μου. Εάν έχεις early detect μπορείς να κάνεις ένα τεστακι. Αλλά εγώ θα περίμενα λίγο ακόμη για να είμαι σίγουρη πως θα έχει ανεβεί αρκετά η HCG... Περιμένουμε τα νέα σου!!

Link to comment
Share on other sites

Just now, Sophaki21 είπε:

Βασιλική μου μακάρι να είναι προμήνυμα καλών νέων αυτός ο πόνος!!! Σου το εύχομαι μέσα από την καρδιά μου. Εάν έχεις early detect μπορείς να κάνεις ένα τεστακι. Αλλά εγώ θα περίμενα λίγο ακόμη για να είμαι σίγουρη πως θα έχει ανεβεί αρκετά η HCG... Περιμένουμε τα νέα σου!!

Μακαρι και εγω το ευχομαι...το θελω οσο τιποτα...εχω τα τις ταινιες one step αλλα ελεγα μηπως εκανα την κυριακη ενα να εχουν περασει λιγο οι μερες γιατι θα απογοητευτω αν δω αρνητικο!!

Link to comment
Share on other sites

Just now, Vasiliki33 είπε:

Μακαρι και εγω το ευχομαι...το θελω οσο τιποτα...εχω τα τις ταινιες one step αλλα ελεγα μηπως εκανα την κυριακη ενα να εχουν περασει λιγο οι μερες γιατι θα απογοητευτω αν δω αρνητικο!!

Αυτές ανιχνεύουν την HCG > 10, σωστά; Καλύτερα ναι, κάνε λίγη υπομονή ακόμη για να έχεις και πιο ακριβές αποτέλεσμα. Πάντως για εμένα το πιο δύσκολο διάστημα είναι οι 2 εβδομάδες μετά την ωορρηξία... με πιάνει μια νευρικότητα και μια ταραχή :/ προσπαθείτε καιρό εσείς; Σε καταλαβαίνω απόλυτα με αυτό «το θέλω όσο τίποτα...»...

Link to comment
Share on other sites

Just now, Sophaki21 είπε:

Αυτές ανιχνεύουν την HCG > 10, σωστά; Καλύτερα ναι, κάνε λίγη υπομονή ακόμη για να έχεις και πιο ακριβές αποτέλεσμα. Πάντως για εμένα το πιο δύσκολο διάστημα είναι οι 2 εβδομάδες μετά την ωορρηξία... με πιάνει μια νευρικότητα και μια ταραχή :/ προσπαθείτε καιρό εσείς; Σε καταλαβαίνω απόλυτα με αυτό «το θέλω όσο τίποτα...»...

Εμεις προσπαθουμε εναμιση χρονο...και οσο περναει ο καιρος γινεται πιο ψυχοφθορο...εχουμε κουραστει και οι δυο!εσεις;

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Rafaela_123 said:

Κορίτσια εγώ τελικά αδιαθέτησα σήμερα! Ήρθε νωρίτερα...Άρχισε ένας ανυπόφορος πόνος και πήγα τουλετα και μου έχει έρθει, άρα γι αυτό πονούσα χθες!! Δεν πειράζει τον επόμενο μήνα εύχομαι ένα χριστουγεννιάτικο μωράκι! 12 ημερες μετά από το τεστ ωορρηξιας 

Δεν πειράζει ρε κορίτσι μου!!!Θα τα καταφέροθυμε όλες με υπομονή!!Μέχριτότε και μετά εύχομαι να έχει η μία την άλλη δίπλα της σαν εγκυούλες πλέον!!!!

Just now, elena93 said:

Οχι ακομα δεν εχω καθυστερηση.. στις 14 του μηνος περιμενω.. κραταω μικρο καλαθι δεν θελω να απογοητευτω ξανα

Μακάρι Ελενάκι μακάρι..Πολύ καλά μου ακούγονται τα συμπτώματά σου!Μακάρι να κάνεις την αρχή!Συμφωνώ με όλες..Μην κάνεις ακόμα τεστάκι περίμενε λίγο!!

Θα περιμένουμε νέα σου!!Όλη τη θετική μου ενέργεια σου στέλνω!

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...