Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • On 7/5/2024 at 5:16 ΜΜ, Bluee19 είπε:

      Για ετ μ τα ξεκινάμε 1η μέρα εμένα μόνο στην διέγερση με ξεκίνησε 2η 

      Καλησπέρα !! Κ εμένα δεύτερη μερα με ξεκινάνε!

      Στην προηγούμενη περίοδο ξεκίνησα προετοιμασία αλλά στον υπέρηχο είδαμε ότι το ενδομήτριο δεν ήταν όπως θέλαμε . Συγκεκριμένα δεν διακρίναμε ξεκάθαρα τις 3 ζώνες που θα έπρεπε οπότε το αφήσαμε. Σήμερα μου ήρθε η επόμενη περίοδος και ξεκινάμε πάλι προετοιμασία να δούμε αυτή τη φορά τι θ γίνει.

Μανούλες Οκτωβρίου 2019!


Recommended Posts

Just now, Farmakotriftena είπε:

Βρε κορίτσι πως φαίνεται το πινακακι; Γιατί έφτιαξα 2 και συγχωνευτηκαν και βγήκε ένα κατεβατό. Μετά το έσβησα το 1ο αλλά δεμμξερω πως φαίνεται σε σας..

Ελεγα οτι βγαινει σε μενα μονο. Βγαινουν διπλα τα ονοματα... 


kF5Ep3.pngkXAzp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 15,9k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • Penny...

    1828

  • winspert

    1791

  • Mamacita Alina

    1638

  • tsilona

    1294

Tsilona                  πητ    27/9     κοριτσάκι!!

mamacita Alina   πητ   2/10      κοριτσάκι!!

Giotitsa                 πητ    4/10

Elpida20               πητ   5/10      αγοράκι!!

farmakotriftena   πητ   5/10     κοριτσάκι!!

Gogouli                 πητ   8/10      αγοράκι!!

Evangeliaa            πητ  12/10    κοριτσάκι!!

Τώρα;;;

  • Μου αρέσει 1

yplDp3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Farmakotriftena είπε:

Tsilona                  πητ    27/9     κοριτσάκι!!

mamacita Alina   πητ   2/10      κοριτσάκι!!

Giotitsa                 πητ    4/10

Elpida20               πητ   5/10      αγοράκι!!

farmakotriftena   πητ   5/10     κοριτσάκι!!

Gogouli                 πητ   8/10      αγοράκι!!

Evangeliaa            πητ  12/10    κοριτσάκι!!

Τώρα;;;

Τελειο... 

  • Χαχα 1

kF5Ep3.pngkXAzp3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, winspert είπε:

Τελειο... 

Εγώ ξύπνησα 6.30 και δε μπορούσα να κοιμηθώ με τίποτα ξανά, πολύ ανήσυχο ύπνο γενικά!! Καλή επιτυχία για σήμερα κορίτσι μου! Ήρθε η ώρα να ξεαγχωθεις χαχαχα❤

Just now, Farmakotriftena είπε:

Tsilona                  πητ    27/9     κοριτσάκι!!

mamacita Alina   πητ   2/10      κοριτσάκι!!

Giotitsa                 πητ    4/10

Elpida20               πητ   5/10      αγοράκι!!

farmakotriftena   πητ   5/10     κοριτσάκι!!

Gogouli                 πητ   8/10      αγοράκι!!

Evangeliaa            πητ  12/10    κοριτσάκι!!

Τώρα;;;

Τέλειο!! Αχ μου φαίνονται τόσο μακρινές αυτές οι ημερομηνίες!


EGLbp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Just now, gogouli_ είπε:

Εγώ ξύπνησα 6.30 και δε μπορούσα να κοιμηθώ με τίποτα ξανά, πολύ ανήσυχο ύπνο γενικά!! Καλή επιτυχία για σήμερα κορίτσι μου! Ήρθε η ώρα να ξεαγχωθεις χαχαχα❤

Τέλειο!! Αχ μου φαίνονται τόσο μακρινές αυτές οι ημερομηνίες!

Μαρη τι μακρινές; μπαμ μπαμ θα φτάσει ο καιρός. Θα μαρτυράμε ομαδικώς την τύχη μας που θα μαστε τούμπανο κατακαλοκαιρο βέβαια. Αχαχαχαχχααχαχ

Η άσχετη, ονόματα σκέφτεστε για τα νινακια σας; εμείς ζορίζομαστε να κατάληξουμε

  • Χαχα 1

UBi6p3.pngwFClp3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, tsilona είπε:

Καλημέρα! Καλα αποτελέσματα για την αυχενική κορίτσι μου! 

Κ γω ξύπνια απτις 5 που σηκώθηκα για κατουρημα. Είμαι δουλειά κ κοιμάμαι όρθια σήμερα. :?

Σε ευχαριστώ πολύ αγαπη μου... Ομοιοπαθουσα κ εσυ κ δουλευεις κιολας... Μετα σπίτι κ νανι... Τα φιλια μου... 

Just now, gogouli_ είπε:

Εγώ ξύπνησα 6.30 και δε μπορούσα να κοιμηθώ με τίποτα ξανά, πολύ ανήσυχο ύπνο γενικά!! Καλή επιτυχία για σήμερα κορίτσι μου! Ήρθε η ώρα να ξεαγχωθεις χαχαχα❤

Τέλειο!! Αχ μου φαίνονται τόσο μακρινές αυτές οι ημερομηνίες!

Σε ευχαριστώ πολύ πολύ κοριτσάκι μου. Αντε να χαλαρωσω λιγο... Κ εσυ πολυ πρωινη, ε;;; Ειχα ακουσει για υπνηλια στην εγκυμοσύνη... Δεν ξερω αν ισχυει για αργοτερα, παντως εγω ολη τη μερα δεν μπορω να κοιμηθω με τιποτα κ το πρωι ξυπναω με τις κοτες... 

Just now, tsilona είπε:

Μαρη τι μακρινές; μπαμ μπαμ θα φτάσει ο καιρός. Θα μαρτυράμε ομαδικώς την τύχη μας που θα μαστε τούμπανο κατακαλοκαιρο βέβαια. Αχαχαχαχχααχαχ

Η άσχετη, ονόματα σκέφτεστε για τα νινακια σας; εμείς ζορίζομαστε να κατάληξουμε

Εμεις εχουμε δηλωσει πως δε θα βγαλουμε ονοματα παπουδων κ γιαγιαδων αλλα ονόματα που μας αρεσουν. Για κοριτσακι λεγαμε Δαναη κ για αγορακι εμενα μου αρεσει το Ερμης!!! Οπως καταλαβαινετε για το κοριτσι συμφωνουμε. Γιατι ο αντρας μου θέλει σαν τρελος κοριτσι. Οποτε για αγορι δεν το εχουμε πολυσυζητησει... Χαχαχα 

  • Μου αρέσει 1

kF5Ep3.pngkXAzp3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, winspert είπε:

Σε ευχαριστώ πολύ αγαπη μου... Ομοιοπαθουσα κ εσυ κ δουλευεις κιολας... Μετα σπίτι κ νανι... Τα φιλια μου... 

Σε ευχαριστώ πολύ πολύ κοριτσάκι μου. Αντε να χαλαρωσω λιγο... Κ εσυ πολυ πρωινη, ε;;; Ειχα ακουσει για υπνηλια στην εγκυμοσύνη... Δεν ξερω αν ισχυει για αργοτερα, παντως εγω ολη τη μερα δεν μπορω να κοιμηθω με τιποτα κ το πρωι ξυπναω με τις κοτες... 

Εμεις εχουμε δηλωσει πως δε θα βγαλουμε ονοματα παπουδων κ γιαγιαδων αλλα ονόματα που μας αρεσουν. Για κοριτσακι λεγαμε Δαναη κ για αγορακι εμενα μου αρεσει το Ερμης!!! Οπως καταλαβαινετε για το κοριτσι συμφωνουμε. Γιατι ο αντρας μου θέλει σαν τρελος κοριτσι. Οποτε για αγορι δεν το εχουμε πολυσυζητησει... Χαχαχα 

Αλλά γιο θα κάνεις μάλλον οπότε το Ερμής είναι απλά ΥΠΈΡΟΧΟ!! 

@gogouli_ συμφωνώ μαζί σου είναι απίστευτα μακρινό. Άσε... 6 μήνες ακόμα . Πω πω πάρα πολύ μακρινό.

 

  • Ευχαριστώ 1

yplDp3.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 30 λεπτά , Farmakotriftena είπε:

Tsilona                  πητ    27/9     κοριτσάκι!!

mamacita Alina   πητ   2/10      κοριτσάκι!!

Giotitsa                 πητ    4/10

Elpida20               πητ   5/10      αγοράκι!!

farmakotriftena   πητ   5/10     κοριτσάκι!!

Gogouli                 πητ   8/10      αγοράκι!!

Evangeliaa            πητ  12/10    κοριτσάκι!!

 

 

 

 

Καλημέρα κορίτσια! Μας έβαλα ανά σειρά στο 2ο πινακακι. Αν και καποιες θα πάμε νωρίτερα. Εγώ πχ θα γεννήσω γύρω στις 25/9 πρώτα ο Θεός.

Καλή αυχενικη σήμερα @winspert !!

αγαπη εγω εχω πητ 10/10 βεβαια αργοτερα θα 0αθω με ακριβεια γτ θα γεννησω με καισαρικη λογικα καπου 26/9...

πρίν από 20 λεπτά , winspert είπε:

Τελεια κοριτσακι μου... Σε ευχαριστώ πολυ πολυ... 

καλα αποτελεσματα μπουμπου σημερα! 

Just now, tsilona είπε:

Μαρη τι μακρινές; μπαμ μπαμ θα φτάσει ο καιρός. Θα μαρτυράμε ομαδικώς την τύχη μας που θα μαστε τούμπανο κατακαλοκαιρο βέβαια. Αχαχαχαχχααχαχ

Η άσχετη, ονόματα σκέφτεστε για τα νινακια σας; εμείς ζορίζομαστε να κατάληξουμε

αγαπη εμεις δίνουμε ονοματα παππουδουν... αν ειναι κοριτσι Σαββινα... αν ειναι αγορι Ζαχαρίας! 

δεν μαρεσει το ζαχαριας αλλα δεν θελω να στεναχωρησω τον πατερα μου... 


83tdp2.pngcWE4p3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, marioula1234 είπε:

αγαπη εγω εχω πητ 10/10 βεβαια αργοτερα θα 0αθω με ακριβεια γτ θα γεννησω με καισαρικη λογικα καπου 26/9...

καλα αποτελεσματα μπουμπου σημερα! 

αγαπη εμεις δίνουμε ονοματα παππουδουν... αν ειναι κοριτσι Σαββινα... αν ειναι αγορι Ζαχαρίας! 

δεν μαρεσει το ζαχαριας αλλα δεν θελω να στεναχωρησω τον πατερα μου... 

Δεν έχω βάλει όλα τα κορίτσια γιατί περιμένω να πάτε για αυχενικη να είναι ημ/νια πιο ακριβείς. Ωστόσο θα σε βάλω και τώρα! Αγόρι η κοριτσι; γνωρίζουμε;;


yplDp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Just now, winspert είπε:

Σε ευχαριστώ πολύ αγαπη μου... Ομοιοπαθουσα κ εσυ κ δουλευεις κιολας... Μετα σπίτι κ νανι... Τα φιλια μου... 

Σε ευχαριστώ πολύ πολύ κοριτσάκι μου. Αντε να χαλαρωσω λιγο... Κ εσυ πολυ πρωινη, ε;;; Ειχα ακουσει για υπνηλια στην εγκυμοσύνη... Δεν ξερω αν ισχυει για αργοτερα, παντως εγω ολη τη μερα δεν μπορω να κοιμηθω με τιποτα κ το πρωι ξυπναω με τις κοτες... 

Εμεις εχουμε δηλωσει πως δε θα βγαλουμε ονοματα παπουδων κ γιαγιαδων αλλα ονόματα που μας αρεσουν. Για κοριτσακι λεγαμε Δαναη κ για αγορακι εμενα μου αρεσει το Ερμης!!! Οπως καταλαβαινετε για το κοριτσι συμφωνουμε. Γιατι ο αντρας μου θέλει σαν τρελος κοριτσι. Οποτε για αγορι δεν το εχουμε πολυσυζητησει... Χαχαχα 

Αγάπη το άγχος νομίζω ότι προκαλεί τον ανήσυχο ύπνο. Σήμερα μετά την Αυχενική σαν πουλάκι θα κοιμηθείς χαχαχα

Just now, tsilona είπε:

Μαρη τι μακρινές; μπαμ μπαμ θα φτάσει ο καιρός. Θα μαρτυράμε ομαδικώς την τύχη μας που θα μαστε τούμπανο κατακαλοκαιρο βέβαια. Αχαχαχαχχααχαχ

Η άσχετη, ονόματα σκέφτεστε για τα νινακια σας; εμείς ζορίζομαστε να κατάληξουμε

Εμείς θα βάλουμε παππούδες γιαγιάδες! Οπότε ο γιός θα βγει Γιώργος πρώτα ο θεός. Θα γιορτάζει με τη μανούλα χαχα

Just now, Farmakotriftena είπε:

Αλλά γιο θα κάνεις μάλλον οπότε το Ερμής είναι απλά ΥΠΈΡΟΧΟ!! 

@gogouli_ συμφωνώ μαζί σου είναι απίστευτα μακρινό. Άσε... 6 μήνες ακόμα . Πω πω πάρα πολύ μακρινό.

 

Μα πολύ μακρινό όμως... χαχαχαχα


EGLbp2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, gogouli_ είπε:

Αγάπη το άγχος νομίζω ότι προκαλεί τον ανήσυχο ύπνο. Σήμερα μετά την Αυχενική σαν πουλάκι θα κοιμηθείς χαχαχα

Χαχαχα, σιγουρα... Για να δουμε αποψε;;; 


kF5Ep3.pngkXAzp3.png

Link to comment
Share on other sites

Γειά σας κορίτσια!! Τι κάνετε; Καλή επιτυχία κοριτσι μας με την αυχενική σου @winspert.

Για όνομα είμαστε σε συζητήσεις και επειδή μας αρέσουν τα "περίεργα" ονόματα δε θα ήθελα να πω κάτι ακόμη γιατί μπορεί να μας διαβάζουν και γνωστοί χαχαχαχα. Πάντως θα πάρει 2 όπως η αδερφούλα του.

Το πινακακι είναι μια χαρά @Farmakotriftena

Η @Rafaelatarzan πού είναι βρε κορίτσια; Τόσο καιρό που δεν έμπαινα σωστά λόγο φορουμ δεν ξέρω μήπως έχασα κάτι.

@Giotitsa χαρά μου δε σε είπα γρουσουζίτσα από μόνη μου αλλά ξέρεις πόση ώρα πάλευα να μπω; Χαχαχαχα αγαπώ σε πάραυτα!!

 

 

  • Ευχαριστώ 1

0dftp2.png rVxgp2.pnghHSMp2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Farmakotriftena είπε:

Δεν έχω βάλει όλα τα κορίτσια γιατί περιμένω να πάτε για αυχενικη να είναι ημ/νια πιο ακριβείς. Ωστόσο θα σε βάλω και τώρα! Αγόρι η κοριτσι; γνωρίζουμε;;

α εντάξει αγαπη μου σε λιγες μερες αν ειναι βαλε με που θα πάω για αυχενικη :)


83tdp2.pngcWE4p3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...