Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr

Μανούλες Οκτωβρίου 2019!


Recommended Posts

3 ώρες πρίν, winspert είπε:

Καλα τον ξέρεις το Λεωνίδα... Χαχαχα Ενω εδω δεν υπάρχει προβλημα... Εχει πολλα σπίτια οποτε πρεπει να δωσω πολλες πληροφορίες για να καταλάβει καποιος... Χαχαχα Καλα κανεις κ δινεις συμβουλες ιδιως αν την έχεις πατησει... Σε ευχαριστώ πολυ για το ενδιαφέρον... Εισαι καλα; 

Καλά είμαι κοριτσι....λίγα πονακια έχω από χθες αλλά καλά.. έχω ξεσαλωσει κιόλας και στη διατροφή και στις κινήσεις μου μονο κατακορυφο δε κάνω χαχαχαχα εσύ τι κάνεις;

3 ώρες πρίν, Giotitsa είπε:

Ναι ξέρω πως λειτουργει το θέμα μην ανησυχεις η αληθεια είναι όμως οτι εγώ προσωπικά Εχω σίγουρα κανονικό προφίλ μιλάω για μενα τώρα ετσι τώρα τι κάνουν εδώ μέσα δεν ξςρω αλλά δεν φοβάμαι αγάπη χαχα 

Αν υπήρχε περίπτωση να θεωρώ ότι κάποια από εσάς έχει ψεύτικο προφίλ ή θα έτρωγε αναφορά ή δε θα της μιλαγα καν. Απεναντίας εσένα σου έχω πει νομίζω και την ιστορία με τη κοπελα που μου βγήκε κοπελος!! Κι επειδή τοτε τη θεωρούσα και φίλη μου φαντάσου ποοοοσα είχαμε πει και φρικαρα γιατί είχα δώσει και φβ και όλα πλέον κραταω πισινή που λένε!!Εδώ μέσα και γενικά όπου υπάρχει ανωνυμία γίνεται της Καλομοίρας... Ούτε εγώ φοβαμαι για κάτι αλλά είμαι επιφυλακτικη πλέον... 

3 ώρες πρίν, Clue είπε:

Πολύ ωραίο φαίνεται και σχετικά οικονομικό! Θα το βάλω στη λίστα μου! Ευχαριστώ

 

 

Κορίτσια εγώ τρώω κανένα σουβλάκι (με πίτα εννοώ για τις βόρειες!!!) που και που αν και γενικά προσέχω πάρα πολύ! Απλά δεν βάζω μέσα ντομάτα και μαρούλι και τρώω ένα συν σαλάτα χωρίς λάδι. Δεν μου το ανεβάζει.

Εχθές βέβαια έφαγα ένα burger! Να δω πόσες μέρες θα μου πάρει να το κατεβάσω από το 100 που το πήγα...

Αχ και εγώ τρώω μόνο κρέας χωρίς ντομάτα και δε με ανεβάζει. Περιττό να σου πω ότι βουρκωσα στη πρωτη Μ χαχαχαχαχα

  • Χαχα 1

0dftp2.png rVxgp2.pnghHSMp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 15,9k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • Penny...

    1828

  • winspert

    1791

  • Mamacita Alina

    1638

  • tsilona

    1294

Just now, gogouli_ είπε:

Τώρα φταίω εγώ που σκέφτηκα πρόστυχα ή προκαλείς;;;;;; χαχαχαχαχαχα

Αχχαχαχχαχχαχαχα προκαλώ ναι χαχχαχαχα

Just now, Mamacita Alina είπε:

Καλά είμαι κοριτσι....λίγα πονακια έχω από χθες αλλά καλά.. έχω ξεσαλωσει κιόλας και στη διατροφή και στις κινήσεις μου μονο κατακορυφο δε κάνω χαχαχαχα εσύ τι κάνεις;

Αν υπήρχε περίπτωση να θεωρώ ότι κάποια από εσάς έχει ψεύτικο προφίλ ή θα έτρωγε αναφορά ή δε θα της μιλαγα καν. Απεναντίας εσένα σου έχω πει νομίζω και την ιστορία με τη κοπελα που μου βγήκε κοπελος!! Κι επειδή τοτε τη θεωρούσα και φίλη μου φαντάσου ποοοοσα είχαμε πει και φρικαρα γιατί είχα δώσει και φβ και όλα πλέον κραταω πισινή που λένε!!Εδώ μέσα και γενικά όπου υπάρχει ανωνυμία γίνεται της Καλομοίρας... Ούτε εγώ φοβαμαι για κάτι αλλά είμαι επιφυλακτικη πλέον... 

Αχ και εγώ τρώω μόνο κρέας χωρίς ντομάτα και δε με ανεβάζει. Περιττό να σου πω ότι βουρκωσα στη πρωτη Μ χαχαχαχαχα

Εδω και να εκανες αναφορά δεν εχςι ουσία νομιζω ναι μου εχεις πει κοιτά εγώ γενικά απο την γραφή μπορώ να καταλάβω εδώ μεσα τι ρολο βαραει ο καθένας Χαχχαχαχαζχαχαχαχχαχαα εχω εντοπίσει ψεύτικα προφίλ π.χ αλλά οπως Ειπες δεν κάνω σημασια


xfHlp3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Giotitsa είπε:

Αχχαχαχχαχχαχαχα προκαλώ ναι χαχχαχαχα

Εδω και να εκανες αναφορά δεν εχςι ουσία νομιζω ναι μου εχεις πει κοιτά εγώ γενικά απο την γραφή μπορώ να καταλάβω εδώ μεσα τι ρολο βαραει ο καθένας Χαχχαχαχαζχαχαχαχχαχαα εχω εντοπίσει ψεύτικα προφίλ π.χ αλλά οπως Ειπες δεν κάνω σημασια

Ωωχ δλδ εμένα με κατάλαβες ότι είμαι ένα βήμα πριν το Δαφνί; ααχααχχαααχχχαχα

Το Δαφνί με πέφτει λίγο μακριά, ας  πω Σταυρούπολη κ οποία είναι γκαρντασινα θα καταλάβει. Αχαχαχαχχα 


UBi6p3.pngwFClp3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, tsilona είπε:

Ωωχ δλδ εμένα με κατάλαβες ότι είμαι ένα βήμα πριν το Δαφνί; ααχααχχαααχχχαχα

Το Δαφνί με πέφτει λίγο μακριά, ας  πω Σταυρούπολη κ οποία είναι γκαρντασινα θα καταλάβει. Αχαχαχαχχα 

ΧαχχΧαχχχαχαχαχα Εχω καταλάβει οτι είσαι θεοτρελη αυτό είναι σίγουρο πάω για ύπνο καρακαιδονες 

  • Χαχα 1

xfHlp3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Giotitsa είπε:

ΧαχχΧαχχχαχαχαχα Εχω καταλάβει οτι είσαι θεοτρελη αυτό είναι σίγουρο πάω για ύπνο καρακαιδονες 

Κ γω πρέπει να ξεχάσω την πείνα μου. Τα λέμε το πρωί!!! 


UBi6p3.pngwFClp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Just now, Giotitsa είπε:

Αχχαχαχχαχχαχαχα προκαλώ ναι χαχχαχαχα

Εδω και να εκανες αναφορά δεν εχςι ουσία νομιζω ναι μου εχεις πει κοιτά εγώ γενικά απο την γραφή μπορώ να καταλάβω εδώ μεσα τι ρολο βαραει ο καθένας Χαχχαχαχαζχαχαχαχχαχαα εχω εντοπίσει ψεύτικα προφίλ π.χ αλλά οπως Ειπες δεν κάνω σημασια

Καλά μαρή έχεις εντοπίσει και δε μου έχεις πει κάτι; Να τη ξανά πατήσω θες; Χαχαχαχα

Ρε συ κι εγώ υποτίθεται καταλαβαίνω αλλά με τη συγκεκριμένη δεν γινόταν να καταλάβεις. Είχε φωτό κανονικά και τα περιέγραφε όλα όσα ζούσε τόσο νορμάλ. Έκανε προσπάθειες για παιδάκι υποτίθεται γιατί τότε που μιλάγαμε κι εγώ έκανα προσπάθειες για το πρώτο μου παιδάκι και μας έλεγε τι έλεγαν οι γιατροί και και που δεν γινόταν να είναι ψέματα... Έβλεπα βέβαια λίγο παραπάνω να το πω ότι κλαιγοτανε; Όχι για τις προσπάθειες γενικά τίποτα βρε παιδί μου δεν την ευχαριστούσε σε κανένα τομέα αλλά έλεγα ότι μπορεί να είναι απλά απαισιόδοξη και απογοητευμένη και εμψύχωνα η χαζή. Έδωσα και φβ και μιλάγαμε και από εκεί μήνες και πάλι τόσο καλοφτιαγμένο με τόσες φωτό και και που δεν κατάλαβα τίποτα το ζώων.... Μου στοίχισε πολύ γιατί πλέον τη θεωρούσα φίλη μου όχι απλά γνωστή άγνωστη. Ευτυχώς δεν προλάβαμε να ανταλλάξουμε αριθμούς. 

Κάνω ότι δεν βλέπω πως λέτε για πείνα αλλά αύριο εξαιτίας σας θα φάω σουβλάκι.... Αν ανεβάσω τιμή στο ζάχαρο μια μια θα σας κραξω να ξέρετε εγώ δε θα φταίω χαχαχαχα

  • Χαχα 2

0dftp2.png rVxgp2.pnghHSMp2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Mamacita Alina είπε:

Καλά είμαι κοριτσι....λίγα πονακια έχω από χθες αλλά καλά.. έχω ξεσαλωσει κιόλας και στη διατροφή και στις κινήσεις μου μονο κατακορυφο δε κάνω χαχαχαχα εσύ τι κάνεις;

Αν υπήρχε περίπτωση να θεωρώ ότι κάποια από εσάς έχει ψεύτικο προφίλ ή θα έτρωγε αναφορά ή δε θα της μιλαγα καν. Απεναντίας εσένα σου έχω πει νομίζω και την ιστορία με τη κοπελα που μου βγήκε κοπελος!! Κι επειδή τοτε τη θεωρούσα και φίλη μου φαντάσου ποοοοσα είχαμε πει και φρικαρα γιατί είχα δώσει και φβ και όλα πλέον κραταω πισινή που λένε!!Εδώ μέσα και γενικά όπου υπάρχει ανωνυμία γίνεται της Καλομοίρας... Ούτε εγώ φοβαμαι για κάτι αλλά είμαι επιφυλακτικη πλέον... 

Αχ και εγώ τρώω μόνο κρέας χωρίς ντομάτα και δε με ανεβάζει. Περιττό να σου πω ότι βουρκωσα στη πρωτη Μ χαχαχαχαχα

Εγώ δεν αλλάζω η ίδια μουρλή που γνώρισες ειμαι....αχαχχαχαχα 

Just now, Mamacita Alina είπε:

Καλά μαρή έχεις εντοπίσει και δε μου έχεις πει κάτι; Να τη ξανά πατήσω θες; Χαχαχαχα

Ρε συ κι εγώ υποτίθεται καταλαβαίνω αλλά με τη συγκεκριμένη δεν γινόταν να καταλάβεις. Είχε φωτό κανονικά και τα περιέγραφε όλα όσα ζούσε τόσο νορμάλ. Έκανε προσπάθειες για παιδάκι υποτίθεται γιατί τότε που μιλάγαμε κι εγώ έκανα προσπάθειες για το πρώτο μου παιδάκι και μας έλεγε τι έλεγαν οι γιατροί και και που δεν γινόταν να είναι ψέματα... Έβλεπα βέβαια λίγο παραπάνω να το πω ότι κλαιγοτανε; Όχι για τις προσπάθειες γενικά τίποτα βρε παιδί μου δεν την ευχαριστούσε σε κανένα τομέα αλλά έλεγα ότι μπορεί να είναι απλά απαισιόδοξη και απογοητευμένη και εμψύχωνα η χαζή. Έδωσα και φβ και μιλάγαμε και από εκεί μήνες και πάλι τόσο καλοφτιαγμένο με τόσες φωτό και και που δεν κατάλαβα τίποτα το ζώων.... Μου στοίχισε πολύ γιατί πλέον τη θεωρούσα φίλη μου όχι απλά γνωστή άγνωστη. Ευτυχώς δεν προλάβαμε να ανταλλάξουμε αριθμούς. 

Κάνω ότι δεν βλέπω πως λέτε για πείνα αλλά αύριο εξαιτίας σας θα φάω σουβλάκι.... Αν ανεβάσω τιμή στο ζάχαρο μια μια θα σας κραξω να ξέρετε εγώ δε θα φταίω χαχαχαχα

φάε ζαχαρένια μ εσυ μην σκας....πάντως εγώ θα φάω να το ξέρεις κ στο λεω μες την μούρη σ....χαχαχαχα κ δεν ντρέπομαι καθόλου....μ έλειψες....Αύριο σ έχω νέα να ξέρεις....ετοιμάσου.

Link to comment
Share on other sites

Παντως τα κιλα δεν μπαινουν απο μονα τους @gogouli_

Εγω πχ που πηρα 15 κιλα στην πρωτη εγκυμοσυνη ετρωγα...επαιρνα 5 κιλα περιπου σε καθε 3μηνο. Στο πρωτο τριμηνο ας πουμε ημουν αδικαιολογητη. Στο τρίτο ισως πηρα και τα λιγοτερα...λογω καουρων δεν μπορουσα να φαω και πολυ...

Καλη σας νυχτα...αντε να δουμε πώς θα χονεψω τωρα την πιτσα που χρυπησα...

  • Μου αρέσει 1

verzp2.pngYgrLp2.png

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα κορίτσια!! Τι κάνετε σήμερα; Καλό Σ/Κ....

Ένα νέο σύμπτωμα μου χτύπησε τη πόρτα!! Τα νεύρα τα υπερβολικά! Πλάκα πήγε να μου κάνει ο άντρας μου πρωί πρωί και μόνο που δε του έφερα τη σκούπα στο κεφάλι.... Χαχαχαχα γι'αυτό το νου σας!! Δαγκώνω σήμερα!! Οι ορμόνες φρικαραν και ξέρω που θα βγει. Αύριο παίζει να κλαίω απαρηγόρητα!!! Το είχα πάθει και στη πρώτη χαχαχαχα τα φιλιά μου 

  • Χαχα 5

0dftp2.png rVxgp2.pnghHSMp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Just now, Mamacita Alina είπε:

Καλημέρα κορίτσια!! Τι κάνετε σήμερα; Καλό Σ/Κ....

Ένα νέο σύμπτωμα μου χτύπησε τη πόρτα!! Τα νεύρα τα υπερβολικά! Πλάκα πήγε να μου κάνει ο άντρας μου πρωί πρωί και μόνο που δε του έφερα τη σκούπα στο κεφάλι.... Χαχαχαχα γι'αυτό το νου σας!! Δαγκώνω σήμερα!! Οι ορμόνες φρικαραν και ξέρω που θα βγει. Αύριο παίζει να κλαίω απαρηγόρητα!!! Το είχα πάθει και στη πρώτη χαχαχαχα τα φιλιά μου 

Οκ κατάλαβα μόκο σημερα δεν θα πλήρωσω εγώ την νυφη χαχαχαχαχαχαχαχα

Επεξεργάστηκαν by Giotitsa
  • Χαχα 2

xfHlp3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Mamacita Alina είπε:

Καλημέρα κορίτσια!! Τι κάνετε σήμερα; Καλό Σ/Κ....

Ένα νέο σύμπτωμα μου χτύπησε τη πόρτα!! Τα νεύρα τα υπερβολικά! Πλάκα πήγε να μου κάνει ο άντρας μου πρωί πρωί και μόνο που δε του έφερα τη σκούπα στο κεφάλι.... Χαχαχαχα γι'αυτό το νου σας!! Δαγκώνω σήμερα!! Οι ορμόνες φρικαραν και ξέρω που θα βγει. Αύριο παίζει να κλαίω απαρηγόρητα!!! Το είχα πάθει και στη πρώτη χαχαχαχα τα φιλιά μου 

Καλώς ήρθες στο κλαμπ, χαχαχαχα!!! Μιλάμε σκοτώνω άνθρωπο, καταλαβαίνω ότι κάνω σαν τρελή αλλά συνεχίζω! Ατιμες ορμόνες.

Άντε φίλη να σκέφτεσαι ότι η Τετάρτη είναι κοντά να δούμε τα ανθρωπάκια μας να πάρουμε τη δόση μας επιτέλους! 

Τι κάνετε οι υπόλοιπες; Καλό εκλογικό ΣΚ χαχαχα

Ρε κορίτσια, το στομάχι σας γενικά είναι καλά;Με επίασαν πάλι ανακατοσουρες και νιώθω ότι μου ανεβαίνει το φαγητό και δε μπορώ να χωνεψω, ειδικά το βράδυ. Και δεν τρώω αργά να πω ότι ευθύνεται αυτό. Έχετε παρατηρήσει καμία αλλαγή στο στομάχι σας; 

Επίσης άλλη μια ερώτηση, εδώ και μέρες νιώθω πολύ έντονα το μωρό χαμηλα, από προχτές το νιώθω στο ύψους του αφαλου. Που έχει φτάσει ουσιαστικά σε αυτή τη φάση της εγκυμοσύνης; είναι δυνατόν να είναι εκεί;;; (χαζή ερώτηση αλλά δεν έχω ιδέα)


EGLbp2.png

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα κορίτσια!

Just now, Mamacita Alina said:

Καλημέρα κορίτσια!! Τι κάνετε σήμερα; Καλό Σ/Κ....

Ένα νέο σύμπτωμα μου χτύπησε τη πόρτα!! Τα νεύρα τα υπερβολικά! Πλάκα πήγε να μου κάνει ο άντρας μου πρωί πρωί και μόνο που δε του έφερα τη σκούπα στο κεφάλι.... Χαχαχαχα γι'αυτό το νου σας!! Δαγκώνω σήμερα!! Οι ορμόνες φρικαραν και ξέρω που θα βγει. Αύριο παίζει να κλαίω απαρηγόρητα!!! Το είχα πάθει και στη πρώτη χαχαχαχα τα φιλιά μου 

 

Just now, gogouli_ said:

Καλώς ήρθες στο κλαμπ, χαχαχαχα!!! Μιλάμε σκοτώνω άνθρωπο, καταλαβαίνω ότι κάνω σαν τρελή αλλά συνεχίζω! Ατιμες ορμόνες.

Άντε φίλη να σκέφτεσαι ότι η Τετάρτη είναι κοντά να δούμε τα ανθρωπάκια μας να πάρουμε τη δόση μας επιτέλους! 

Τι κάνετε οι υπόλοιπες; Καλό εκλογικό ΣΚ χαχαχα

Ρε κορίτσια, το στομάχι σας γενικά είναι καλά;Με επίασαν πάλι ανακατοσουρες και νιώθω ότι μου ανεβαίνει το φαγητό και δε μπορώ να χωνεψω, ειδικά το βράδυ. Και δεν τρώω αργά να πω ότι ευθύνεται αυτό. Έχετε παρατηρήσει καμία αλλαγή στο στομάχι σας; 

Επίσης άλλη μια ερώτηση, εδώ και μέρες νιώθω πολύ έντονα το μωρό χαμηλα, από προχτές το νιώθω στο ύψους του αφαλου. Που έχει φτάσει ουσιαστικά σε αυτή τη φάση της εγκυμοσύνης; είναι δυνατόν να είναι εκεί;;; (χαζή ερώτηση αλλά δεν έχω ιδέα)

Κι εγώ έχω νεύρα εδώ και 3 μέρες. Συνέχεια και με τα πάντα. Ευτυχώς όταν έχω νεύρα ξεσπάω κάνοντας δουλειές στο σπίτι αλλά τώρα κουράζομαι πιο εύκολα.

Από ό,τι είδα στον 5ο έχει φτάσει η μήτρα λίγο πάνω από το ύψος του αφαλού. Στην τελική αφού το νιώθεις εκεί, σίγουρα έχει φτάσει!

Σήμερα έχει έρθει η πεθερά μου και κάνουμε μαζί δουλειές.


4wnKp2.png 

Link to comment
Share on other sites

Just now, gogouli_ είπε:

Καλώς ήρθες στο κλαμπ, χαχαχαχα!!! Μιλάμε σκοτώνω άνθρωπο, καταλαβαίνω ότι κάνω σαν τρελή αλλά συνεχίζω! Ατιμες ορμόνες.

Άντε φίλη να σκέφτεσαι ότι η Τετάρτη είναι κοντά να δούμε τα ανθρωπάκια μας να πάρουμε τη δόση μας επιτέλους! 

Τι κάνετε οι υπόλοιπες; Καλό εκλογικό ΣΚ χαχαχα

Ρε κορίτσια, το στομάχι σας γενικά είναι καλά;Με επίασαν πάλι ανακατοσουρες και νιώθω ότι μου ανεβαίνει το φαγητό και δε μπορώ να χωνεψω, ειδικά το βράδυ. Και δεν τρώω αργά να πω ότι ευθύνεται αυτό. Έχετε παρατηρήσει καμία αλλαγή στο στομάχι σας; 

Επίσης άλλη μια ερώτηση, εδώ και μέρες νιώθω πολύ έντονα το μωρό χαμηλα, από προχτές το νιώθω στο ύψους του αφαλου. Που έχει φτάσει ουσιαστικά σε αυτή τη φάση της εγκυμοσύνης; είναι δυνατόν να είναι εκεί;;; (χαζή ερώτηση αλλά δεν έχω ιδέα)

Ααααχ κι εσυυυυ; Και νόμιζα ότι μόνο εγώ είμαι σαν την υστερική!! Ειλικρινά κι εγώ τι καταλαβαίνω ότι δεν είναι σωστό ή ότι το παρακάνω και πάνω που καλμάρω το παραμικρό με κάνει πάλι έξω φρενών χαχαχα. Ααα και έβαλα και τα κλάματα από το πουθενά γιατί δεν έβρισκα τη μπλούζα που ήθελα πριν λίγο. Έτσι από μόνο του αυτόματα ααααχ και βααααχ χαχαχαχα

Το μωρό μπορείς να το νιώθεις από την ηβική περίπου περιοχή ως και τον αφαλό αυτή τη περίοδο γιατί σε οοολο αυτό το σημείο πλέον είναι η μήτρα μας και κάνει βόλτες εκεί μέσα. Στην αλλαγή του μήνα δηλαδή τη Δευτέρα έκανα εμετό.... Το στομάχι μια έτσι μια αλλιώς!!

Just now, Clue είπε:

Καλημέρα κορίτσια!

 

Κι εγώ έχω νεύρα εδώ και 3 μέρες. Συνέχεια και με τα πάντα. Ευτυχώς όταν έχω νεύρα ξεσπάω κάνοντας δουλειές στο σπίτι αλλά τώρα κουράζομαι πιο εύκολα.

Από ό,τι είδα στον 5ο έχει φτάσει η μήτρα λίγο πάνω από το ύψος του αφαλού. Στην τελική αφού το νιώθεις εκεί, σίγουρα έχει φτάσει!

Σήμερα έχει έρθει η πεθερά μου και κάνουμε μαζί δουλειές.

Εγώ πλέον με λιγο παραπανω περπάτημα ή κούραση νιώθω υγρασία και πονακια. Σκέφτηκα μήπως κάτι δε πάει καλά με το αμνιακό αλλά θα τσεκαρουμε τη Τετάρτη. Άααα καλά αν ήταν εδώ η πεθερά μου τότε να δεις νεύρα.... Χαχαχαχα

  • Χαχα 3

0dftp2.png rVxgp2.pnghHSMp2.png

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα κορίτσια. Βλέπω πιάσατε θέμα με κιλά ε; Εγώ προς το παρόν δεν έχω πάρει και η αλήθεια είναι πως επειδή είναι 3η εγκυμοσύνη θέλω και πρέπει να προσέξω να μην πάρω. Στις 2 προηγούμενες τα είχα καταφέρει πολύ καλά (8-9κιλα στην κόρη και 6μιση πήρα στον γιο) γέννησα και μέχρι να φύγω από το μαιευτήριο ήμουν σχεδόν όπως πριν. Τώρα είναι και καλοκαίρι... ήδη έχω φρικάρει με το Τι θα φοράω. Ψάχνω για φαρδιά αέρινα φορεματα. Το μόνο σίγουρο είναι πως θα νιώθω σαν ντολμας με πόδια με την κοιλιά. 

@elpida20 βρε θηρίο 16κιλα πήρες από τότε που έμεινες εγκυος; πως το κατάφερες αυτό; βέβαια τα 48 κιλά πιο πολύ για νούμερο παπουτσιού μου ακούγονται παρα για κιλά. Θα ήσουν αδυνατούμε πολύ. Οπότε ίσως έπρεπε!!

Έχουμε εδώ στην ομάδα μας ψεύτικο προφίλ;;


yplDp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...