Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr

Μανούλες Οκτωβρίου 2019!


Recommended Posts

Just now, Farmakotriftena είπε:

Καλησπέρα κορίτσια. Βλέπω πιάσατε θέμα με κιλά ε; Εγώ προς το παρόν δεν έχω πάρει και η αλήθεια είναι πως επειδή είναι 3η εγκυμοσύνη θέλω και πρέπει να προσέξω να μην πάρω. Στις 2 προηγούμενες τα είχα καταφέρει πολύ καλά (8-9κιλα στην κόρη και 6μιση πήρα στον γιο) γέννησα και μέχρι να φύγω από το μαιευτήριο ήμουν σχεδόν όπως πριν. Τώρα είναι και καλοκαίρι... ήδη έχω φρικάρει με το Τι θα φοράω. Ψάχνω για φαρδιά αέρινα φορεματα. Το μόνο σίγουρο είναι πως θα νιώθω σαν ντολμας με πόδια με την κοιλιά. 

@elpida20 βρε θηρίο 16κιλα πήρες από τότε που έμεινες εγκυος; πως το κατάφερες αυτό; βέβαια τα 48 κιλά πιο πολύ για νούμερο παπουτσιού μου ακούγονται παρα για κιλά. Θα ήσουν αδυνατούμε πολύ. Οπότε ίσως έπρεπε!!

Έχουμε εδώ στην ομάδα μας ψεύτικο προφίλ;;

Στην ομάδα μας θεωρώ πως όχι αλλά γενικά δε ξέρεις ποιος διαβάζει. Γι'αυτό είπα να μην αναφέρονται πολλές λεπτομέρειες για το που μένουμε πχ στα κορίτσια γιατί εγώ προσωπικά την έχω πατήσει με μια πολύ καλή φίλη που έκανα και μου βγήκε φίλος :(


0dftp2.png rVxgp2.pnghHSMp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 15,9k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • Penny...

    1828

  • winspert

    1791

  • Mamacita Alina

    1638

  • tsilona

    1294

Just now, Mamacita Alina είπε:

Στην ομάδα μας θεωρώ πως όχι αλλά γενικά δε ξέρεις ποιος διαβάζει. Γι'αυτό είπα να μην αναφέρονται πολλές λεπτομέρειες για το που μένουμε πχ στα κορίτσια γιατί εγώ προσωπικά την έχω πατήσει με μια πολύ καλή φίλη που έκανα και μου βγήκε φίλος :(

Αχαχααχ 

Πάντως εγώ και δεν ανέφερα που μένω κτλ εσύ με βρήκες στο fb αχαχα


yplDp3.png

Link to comment
Share on other sites

Κορίτσια μου κ εγω εχω νευρα αλλα οχι τοσο στη συζήτηση... Νευριαζω πολυ ευκολα με τους επαναλαμβανόμενους ηχους... Για παράδειγμα δεν μπορω να ακουω αλλον να μασουλαει ή εστω να ακουγεται... Παντα το ειχα το θεματακι μου με αυτό το θεμα αλλα τωρα εχω παραγινει... Δε γινεται να φαει ο αλλος τραγανο αγγούρι κ να μην ακούγεται... Αλλα εγω βαραω κοκκινο... Πω πω... Νευριασα κ που το σκέφτομαι... Χαχαχα 


kF5Ep3.pngkXAzp3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Farmakotriftena είπε:

Αχαχααχ 

Πάντως εγώ και δεν ανέφερα που μένω κτλ εσύ με βρήκες στο fb αχαχα

Έγραψες κάτι για το όνομα στο μαμαδογκουπ ακριβώς όπως το έγραψες και σε ένα θέμα εδώ που έτυχε να το διαβάσω γιατί με τα ονόματα έχω έρωτα και δεν αφήνω η αλήθεια είναι τέτοια ποστ και βοηθάω άμα τύχει κιόλας και λέω μα δε μπορειιιι τόσα κοινά η κοπέλα αυτή με το κορίτσι στο φόρουμ και μπήκα προφίλ να δω επάγγελμα χαχαχα πιστεψε με όμως ούτε που θυμάμαι πως σε λένε χωρίς παρεξήγηση ε; Χαχαχαχα

Just now, winspert είπε:

Κορίτσια μου κ εγω εχω νευρα αλλα οχι τοσο στη συζήτηση... Νευριαζω πολυ ευκολα με τους επαναλαμβανόμενους ηχους... Για παράδειγμα δεν μπορω να ακουω αλλον να μασουλαει ή εστω να ακουγεται... Παντα το ειχα το θεματακι μου με αυτό το θεμα αλλα τωρα εχω παραγινει... Δε γινεται να φαει ο αλλος τραγανο αγγούρι κ να μην ακούγεται... Αλλα εγω βαραω κοκκινο... Πω πω... Νευριασα κ που το σκέφτομαι... Χαχαχα 

Καλά εγώ αυτό το έχω μόνιμο... Το τραγανό δε με ενοχλεί με ενοχλεί να ακούω τα χείλη που κάνουν αυτό το πατ πατ ή τα σάλια στο μάσημα ή να τρώνε με ανοιχτό στόμα συνδιασμό με τον ήχο σκοτώστε μεεεε 

  • Χαχα 5

0dftp2.png rVxgp2.pnghHSMp2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Mamacita Alina είπε:

Καλά εγώ αυτό το έχω μόνιμο... Το τραγανό δε με ενοχλεί με ενοχλεί να ακούω τα χείλη που κάνουν αυτό το πατ πατ ή τα σάλια στο μάσημα ή να τρώνε με ανοιχτό στόμα συνδιασμό με τον ήχο σκοτώστε μεεεε 

Πω πω τι μου λες τωρα.... Εγω πραγματικά σκοτωνω... Εκνευρισμος στο φουλ... Δεν τα ειπα ολα πριν μη με περασετε για νευρασθενικη.... Χαχαχα χαχαχα 


kF5Ep3.pngkXAzp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Just now, winspert είπε:

Κορίτσια μου κ εγω εχω νευρα αλλα οχι τοσο στη συζήτηση... Νευριαζω πολυ ευκολα με τους επαναλαμβανόμενους ηχους... Για παράδειγμα δεν μπορω να ακουω αλλον να μασουλαει ή εστω να ακουγεται... Παντα το ειχα το θεματακι μου με αυτό το θεμα αλλα τωρα εχω παραγινει... Δε γινεται να φαει ο αλλος τραγανο αγγούρι κ να μην ακούγεται... Αλλα εγω βαραω κοκκινο... Πω πω... Νευριασα κ που το σκέφτομαι... Χαχαχα 

Αχαχαχ δηλαδή να θέλει κάποιος να φάει ξηρούς καρπούς ή φρυγανιά, Εσύ μόνο με τον ήχο νευριάζεις ; εγώ νευριάζω άμα ο άλλος τρώει με ανοιχτό το στόμα δεν έχω χειρότερο. Έχω μια ξαδέρφη που τρώει έτσι και μάλιστα κανει και ήχο(κολλαει τη γλώσσα της στον ουρανίσκο κάπως τελειώνει η μασημένη μπουκιά της) πραγματικά μια φορά καθοταν απέναντι μου και ήθελα να σηκωθώ και να την σφαλιαρησω. 

  • Χαχα 3

yplDp3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Farmakotriftena είπε:

Αχαχαχ δηλαδή να θέλει κάποιος να φάει ξηρούς καρπούς ή φρυγανιά, Εσύ μόνο με τον ήχο νευριάζεις ; εγώ νευριάζω άμα ο άλλος τρώει με ανοιχτό το στόμα δεν έχω χειρότερο. Έχω μια ξαδέρφη που τρώει έτσι και μάλιστα κανει και ήχο(κολλαει τη γλώσσα της στον ουρανίσκο κάπως τελειώνει η μασημένη μπουκιά της) πραγματικά μια φορά καθοταν απέναντι μου και ήθελα να σηκωθώ και να την σφαλιαρησω. 

Με εκνευριζουν ολα σε συνδυασμό... Να τρώει καποιος κατι που κανει θόρυβο κ να τρωει κ με στομα ανοιχτο, να μασουλαει κ γενικα να κανει ηχους που δε θα επρεπε... Χαχαχα 

Χαρακτηριστικά, εδινα δοκιμαστικο στο φροντιστήριο πριν απο χροοοοοονια για lower κ ηταν μια κοπελα μπροστά μου που ετρωγε λακτα κ μασουλαγε τοσο εντονα κ εκανε πλατσ πλατσ το στομα της που ηθελα να της σκασω μια στο κεφαλι κ να της πω ΣΚΑΣΕΕΕΕΕΕ....... ΧΑΧΑΧΑ...... Εχουμε το θεματακι μας αλλα κ οι αλλοι χειροτερο..... Κλεισε το ρημαδι κα φαε.... Χαχαχα 

  • Χαχα 4

kF5Ep3.pngkXAzp3.png

Link to comment
Share on other sites

Κοριτσια ερώτηση που απλά μου ήρθε αν και νωρίς... Χαχα

Ποτέ λέτε να αρχίσετε να φτιάχνετε σιγά σιγά βαλίτσα;

Άλλες λένε στον 7ο σιγά σιγά άλλες στον 9ο και μόνο άλλες μια εβδομάδα το πολύ πριν την Πητ!!!!! 

Εσείς τι λέτε;


0dftp2.png rVxgp2.pnghHSMp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Just now, Mamacita Alina είπε:

Κοριτσια ερώτηση που απλά μου ήρθε αν και νωρίς... Χαχα

Ποτέ λέτε να αρχίσετε να φτιάχνετε σιγά σιγά βαλίτσα;

Άλλες λένε στον 7ο σιγά σιγά άλλες στον 9ο και μόνο άλλες μια εβδομάδα το πολύ πριν την Πητ!!!!! 

Εσείς τι λέτε;

εγω αγαπη τον 7 γιατι υπαρχει ενδεχομενο να γεννησω πιο νωρις ασε να εχω το κεφαλι μου ησυχο ρε κοριτσι πρεπει οποσδηποτε να εχουμε βαλιτσες π,χ σακοι δεν κανουν


xfHlp3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Mamacita Alina είπε:

Κοριτσια ερώτηση που απλά μου ήρθε αν και νωρίς... Χαχα

Ποτέ λέτε να αρχίσετε να φτιάχνετε σιγά σιγά βαλίτσα;

Άλλες λένε στον 7ο σιγά σιγά άλλες στον 9ο και μόνο άλλες μια εβδομάδα το πολύ πριν την Πητ!!!!! 

Εσείς τι λέτε;

Θα εξαρτηθεί και από το πως θα πηγαίνουμε με το ιατρικό θεματάκι που έχω, διαφορετικά πιστεύω κανένα μήνα πριν την ΠΗΤ, τέλη Αυγούστου, αρχές Σεπτεμβρίου. Και τα ψώνια λέω να τα αφήσω για Ιούλιο για τις εκπτώσεις! Εσύ;


EGLbp2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Mamacita Alina είπε:

Κοριτσια ερώτηση που απλά μου ήρθε αν και νωρίς... Χαχα

Ποτέ λέτε να αρχίσετε να φτιάχνετε σιγά σιγά βαλίτσα;

Άλλες λένε στον 7ο σιγά σιγά άλλες στον 9ο και μόνο άλλες μια εβδομάδα το πολύ πριν την Πητ!!!!! 

Εσείς τι λέτε;

Δεν το εχω σκεφτει ακομα αλλα νομιζω προς Αύγουστο... Γενικα σ αυτα ειμαι πολυ οργανωτικη οποτε σιγουρα θα είναι ετοιμη αρκετα νωριτερα... 

  • Μου αρέσει 1

kF5Ep3.pngkXAzp3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, gogouli_ είπε:

Θα εξαρτηθεί και από το πως θα πηγαίνουμε με το ιατρικό θεματάκι που έχω, διαφορετικά πιστεύω κανένα μήνα πριν την ΠΗΤ, τέλη Αυγούστου, αρχές Σεπτεμβρίου. Και τα ψώνια λέω να τα αφήσω για Ιούλιο για τις εκπτώσεις! Εσύ;

Κι εγώ εκεί κάπου 8ο σιγά σιγά θα βάζω τα πραγματακια μεσα. Μετά τη β επιπέδου ψώνια, μετά πλύσιμο και σιδέρωμα όλα και μετά σιγά σιγά βαλίτσα. Το έβγαλα το πρόγραμμα ελπίζω να μη μου στραβωσει χαχαχαχα.

@Giotitsa μπορείς να πάρεις σακο ή ότι βολεύει εσένα. Δεν είναι ανάγκη η βαλίτσα. Μια κοπέλα στη πρώτη μου γέννα για το μωρό είχε σακ βουαγιαζ και για την ίδια μόνο το μπακ πακ της!! Εγώ πάλι είχα γεμίσει την τσάντα αλλαξια της μικρής με δικά μου και τη βαλίτσα με δικά της (μικρό βαλιτσακι μη φανταστείτε κανένα τέρας χαχαχαχα)

Μα πόσο μπορούν να σε κάνουν να ονειρεύεσαι ακόμη και αυτά τα μικρά πλάνα!!! :)

  • Μου αρέσει 1

0dftp2.png rVxgp2.pnghHSMp2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Mamacita Alina είπε:

Κι εγώ εκεί κάπου 8ο σιγά σιγά θα βάζω τα πραγματακια μεσα. Μετά τη β επιπέδου ψώνια, μετά πλύσιμο και σιδέρωμα όλα και μετά σιγά σιγά βαλίτσα. Το έβγαλα το πρόγραμμα ελπίζω να μη μου στραβωσει χαχαχαχα.

@Giotitsa μπορείς να πάρεις σακο ή ότι βολεύει εσένα. Δεν είναι ανάγκη η βαλίτσα. Μια κοπέλα στη πρώτη μου γέννα για το μωρό είχε σακ βουαγιαζ και για την ίδια μόνο το μπακ πακ της!! Εγώ πάλι είχα γεμίσει την τσάντα αλλαξια της μικρής με δικά μου και τη βαλίτσα με δικά της (μικρό βαλιτσακι μη φανταστείτε κανένα τέρας χαχαχαχα)

Μα πόσο μπορούν να σε κάνουν να ονειρεύεσαι ακόμη και αυτά τα μικρά πλάνα!!! :)

Γιατι δεν Εχω βαλίτσες μονο μια του αδερφού μου την οποία θα την κλεψω χαχαχχαα και μετα σάκους και δεν θέλω να δώσω 30€ για μια βαλίτσα


xfHlp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...