Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 6 λεπτά , Maroxmarox είπε:

      Συγχαρητήρια κορίτσι μου 🎉🎉🎉Με το καλό μια τεράστια χοριακη!!

      Στις πόσες μέρες έκανες χοριακη μετά από βλαστοκυστες;

      Ευχαριστώ πολύ ❤️ Εννιά μέρες μετά την εμβρυομεταφορά έκανα την χοριακη και είναι λίγο χαμηλή..ελπίζω να διπλασιαστεί 

Μανούλες Οκτωβρίου 2019!


Recommended Posts


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 15,9k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • Penny...

    1828

  • winspert

    1791

  • Mamacita Alina

    1638

  • tsilona

    1294

Κοριτσια ειμαι πολυ στενοχωρημενη,δε μας εφταναν οι κολικοι ο μπεμπης κολλησε ιωση κ ειχε τρελο μπουκωμα κ μυξα, εβραζε το παιδι. Τελινα εχει ρινιτιδα, του κανουμε ορο με συριγγα 4 φορες τη μερα, βγαζει πολυ βλενα. Η γιατρος θα τον ξαναδει την Παρασκευη, ελπιζω να γλιτωσουμε την βραχιολιτιδα γιατι εξελισεται αυτο μας ειπε κ μετα θα θελει μασκα..να σκασω ειμαι, μια η κουραση μια η στενοχωρια τα κλαμματα με εχουν πιασει. Ολη μερα ο καημενος θελει αγκαλια, μονο ετσι κοιμαται..

  • Λυπημένη/-ος 4
Link to comment
Share on other sites

Just now, Jennak83 είπε:

Κοριτσια ειμαι πολυ στενοχωρημενη,δε μας εφταναν οι κολικοι ο μπεμπης κολλησε ιωση κ ειχε τρελο μπουκωμα κ μυξα, εβραζε το παιδι. Τελινα εχει ρινιτιδα, του κανουμε ορο με συριγγα 4 φορες τη μερα, βγαζει πολυ βλενα. Η γιατρος θα τον ξαναδει την Παρασκευη, ελπιζω να γλιτωσουμε την βραχιολιτιδα γιατι εξελισεται αυτο μας ειπε κ μετα θα θελει μασκα..να σκασω ειμαι, μια η κουραση μια η στενοχωρια τα κλαμματα με εχουν πιασει. Ολη μερα ο καημενος θελει αγκαλια, μονο ετσι κοιμαται..

Περαστικά εύχομαι. Μακάρι να γίνει γρήγορα καλά και να μη χειροτερέψει. Δυστυχώς τώρα κυκλοφορούν πολλές ιώσεις. Κι εμένα είναι άρρωστος ο άντρας μου και η πεθερά μου και φοβάμαι μην κολλήσει ο μικρός.

  • Λυπημένη/-ος 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, Jennak83 είπε:

Κοριτσια ειμαι πολυ στενοχωρημενη,δε μας εφταναν οι κολικοι ο μπεμπης κολλησε ιωση κ ειχε τρελο μπουκωμα κ μυξα, εβραζε το παιδι. Τελινα εχει ρινιτιδα, του κανουμε ορο με συριγγα 4 φορες τη μερα, βγαζει πολυ βλενα. Η γιατρος θα τον ξαναδει την Παρασκευη, ελπιζω να γλιτωσουμε την βραχιολιτιδα γιατι εξελισεται αυτο μας ειπε κ μετα θα θελει μασκα..να σκασω ειμαι, μια η κουραση μια η στενοχωρια τα κλαμματα με εχουν πιασει. Ολη μερα ο καημενος θελει αγκαλια, μονο ετσι κοιμαται..

Οοοοοοοο ρε αγαπουλα πως κολλησε δεν ειστε εμβολιασμενοι ηρθε κάποιος άρρωστος η απλα ητανε να αρρωστησει;

Just now, Nikoleta... είπε:

Περαστικά εύχομαι. Μακάρι να γίνει γρήγορα καλά και να μη χειροτερέψει. Δυστυχώς τώρα κυκλοφορούν πολλές ιώσεις. Κι εμένα είναι άρρωστος ο άντρας μου και η πεθερά μου και φοβάμαι μην κολλήσει ο μικρός.

Ποπο και εσυ ρε κορίτσι μου και εσενα μόλις που είναι ημερών ημερών ελπίζω να μην κολλησει


xfHlp3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Penny... είπε:

Οοοοοοοο ρε αγαπουλα πως κολλησε δεν ειστε εμβολιασμενοι ηρθε κάποιος άρρωστος η απλα ητανε να αρρωστησει;

Ποπο και εσυ ρε κορίτσι μου και εσενα μόλις που είναι ημερών ημερών ελπίζω να μην κολλησει

Οχι δεν ηταν αρρωστος, μαλλον καποιος ειχε το μικροβιο, η μαμα μου ερχοταν παντα με μασκα,ισως ο αντρας μου που κυκλοφορει κ με τα μεσα..μασκα κοριτσια οσοι ερχονται κοντα στα μωρα σας ακομα κ οι αντρες σας

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Just now, Jennak83 είπε:

Οχι δεν ηταν αρρωστος, μαλλον καποιος ειχε το μικροβιο, η μαμα μου ερχοταν παντα με μασκα,ισως ο αντρας μου που κυκλοφορει κ με τα μεσα..μασκα κοριτσια οσοι ερχονται κοντα στα μωρα σας ακομα κ οι αντρες σας

Εμεις ειμαστε εμβολιασμενοι αγάπη τωρα τι να σου πω αν ειναι να κολλήσει το μωρο θα κολλήσει και απο τον ιδιο τον αερα ρε κοριτσια οσες τα μωρα σας έχουν κολικους η ειχαν πως την βγαζετε την νύχτα εγω σκέφτομαι απο την μερα πως θα βγει η νυχτα σας τα εχω πρηξει ξερω αλλα πραγματικά αγχωνομαι πολυ


xfHlp3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Penny... είπε:

Εμεις ειμαστε εμβολιασμενοι αγάπη τωρα τι να σου πω αν ειναι να κολλήσει το μωρο θα κολλήσει και απο τον ιδιο τον αερα ρε κοριτσια οσες τα μωρα σας έχουν κολικους η ειχαν πως την βγαζετε την νύχτα εγω σκέφτομαι απο την μερα πως θα βγει η νυχτα σας τα εχω πρηξει ξερω αλλα πραγματικά αγχωνομαι πολυ

Δε βγαινει η νυχτα αστα, εγω περα απο τους κολικους εχω κ αυτο τωρα, δε κοιμαμαι πια καθολου, εμενα ολη μερα ποναγε σημερα. Κ γω θα κανω το εμβολιο της γριπης αυριο, αλλα δε προφυλασει για ιωσεις, κ ειναι πολυ μικρακια ακομα θελει προσοχη, δυστυχως ξεκινανε οι ιωσεις απο δω κ περα..

Link to comment
Share on other sites

Just now, Jennak83 είπε:

Δε βγαινει η νυχτα αστα, εγω περα απο τους κολικους εχω κ αυτο τωρα, δε κοιμαμαι πια καθολου, εμενα ολη μερα ποναγε σημερα. Κ γω θα κανω το εμβολιο της γριπης αυριο, αλλα δε προφυλασει για ιωσεις, κ ειναι πολυ μικρακια ακομα θελει προσοχη, δυστυχως ξεκινανε οι ιωσεις απο δω κ περα..

Και πως φροντιζεις το μωρό ρε αγάπη χωρίς ύπνο;


xfHlp3.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 58 λεπτά , Penny... είπε:

Ποπο και εσυ ρε κορίτσι μου και εσενα μόλις που είναι ημερών ημερών ελπίζω να μην κολλησει

Είναι 8 ημερών. Η παιδίατρος είπε ότι είναι λίγο κόκκινος ο λαιμός του. Είναι με μάσκα ο άντρας μου και κοιμάται στον καναπέ. Επειδή όμως έχω ράμματα που με πονάνε ακόμα από κάτω με βοηθάει εκείνος να τον αλλάξουμε και να του κάνουμε μπάνιο. Ελπίζω να μην κολλήσει.

  • Λυπημένη/-ος 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, Penny... είπε:

Και πως φροντιζεις το μωρό ρε αγάπη χωρίς ύπνο;

Πραγμστικα δε ξερω..που βρισκω τη δυναμη, το βραδυ δε ξερω νσ σου πω ποσο μπορει να κοιμαμαι χανω την αισθηση του χρονου τις νυχτες, σιγουρα με παιρνει λιγο ο υπνος ειδικσα οτσν βαζω το μωρο πανω μου, μακαρι να περιοριστει αυτοβοταν σαραντησει γιατι αλλο 1 2μηνο δε τη βγαζω

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


5 hours ago, Giwtouli1990 said:

Χαχαχα κάθε μέρα που ξυπνάω λέω σήμερα θα έρθει αλλά μπαααααα... Ο άντρας μου έχει δει εδώ και καιρό στον ύπνο του τον αριθμό 17.. Μακάρι να έρθει αύριο λοιπόν!!!

Εν τω μεταξύ όποιος με βλέπει στο δρόμο αρχίζει τα "άντε ακοοοοομα?" και εκνευρίζομαι χειρότερα!χαχαχα άσε σου λέω... Πως είσαι εσύ κορίτσι μου με το θαυματάκι σου???

Πολύ καλά είμαι! Είμαι πολύ χαρούμενη που την έχω! Σήμερα ήμουν λίγο αγχωμένη γιατί ήταν ανήσυχη το βραδάκι. Θήλασε στις 6, στις 7 και από τις 8 μέχρι τις 10 σχεδόν συνεχόμενα. 8 με 10 έκλαιγε κιόλας και είχε πολλά αέρια. Να δείτε που το μάτιασα το παιδί μου που έλεγα πόσο ήρεμο είναι... Τώρα έχει κάνει μπανάκι, έχει φασκιωθεί και κοιμάται.

3 hours ago, Giwtouli1990 said:

Με πητ 24/10 δεν κατάλαβα ποτέ γιατί με είχες για νωρίς εσύ τρελή μου!χαχαχα αύριο γίνομαι 39! 

Εγώ σήμερα 33! Να μας χαιρόμαστε!

2 hours ago, Jennak83 said:

Κοριτσια ειμαι πολυ στενοχωρημενη,δε μας εφταναν οι κολικοι ο μπεμπης κολλησε ιωση κ ειχε τρελο μπουκωμα κ μυξα, εβραζε το παιδι. Τελινα εχει ρινιτιδα, του κανουμε ορο με συριγγα 4 φορες τη μερα, βγαζει πολυ βλενα. Η γιατρος θα τον ξαναδει την Παρασκευη, ελπιζω να γλιτωσουμε την βραχιολιτιδα γιατι εξελισεται αυτο μας ειπε κ μετα θα θελει μασκα..να σκασω ειμαι, μια η κουραση μια η στενοχωρια τα κλαμματα με εχουν πιασει. Ολη μερα ο καημενος θελει αγκαλια, μονο ετσι κοιμαται..

Περαστικά σας εύχομαι! Για μια στιγμή νόμιζα πως έχει πυρετό το μωρό και μου κόπηκαν τα πόδια...


4wnKp2.png 

Link to comment
Share on other sites

Just now, Clue είπε:

Πολύ καλά είμαι! Είμαι πολύ χαρούμενη που την έχω! Σήμερα ήμουν λίγο αγχωμένη γιατί ήταν ανήσυχη το βραδάκι. Θήλασε στις 6, στις 7 και από τις 8 μέχρι τις 10 σχεδόν συνεχόμενα. 8 με 10 έκλαιγε κιόλας και είχε πολλά αέρια. Να δείτε που το μάτιασα το παιδί μου που έλεγα πόσο ήρεμο είναι... Τώρα έχει κάνει μπανάκι, έχει φασκιωθεί και κοιμάται.

Εγώ σήμερα 33! Να μας χαιρόμαστε!

Περαστικά σας εύχομαι! Για μια στιγμή νόμιζα πως έχει πυρετό το μωρό και μου κόπηκαν τα πόδια...

Ευχαριστουμε πολυ, οχι ευτυχως δεν εχει πυρετο..εμενα τρωει λαιμαργα μερικες φορες κ τωρα που τον ταισα μου εβγαλε ολο το γαλα! Αλλο κ αυτο παλι..

Link to comment
Share on other sites

Just now, Jennak83 είπε:

Ευχαριστουμε πολυ, οχι ευτυχως δεν εχει πυρετο..εμενα τρωει λαιμαργα μερικες φορες κ τωρα που τον ταισα μου εβγαλε ολο το γαλα! Αλλο κ αυτο παλι..

Μου το εκανε εμενα αυτο σου εχω λύση για αυτο θα του διακοπτεις το γευμα τι εννοω δεν θα το δινεις μονοκοματα θα κανεις παυσεις στο γαλα αν θηλαζεις απλά θα τον ρευεις καλα και θα τον εχεις ορθιο για κανενα 20 λεπτο μεχρι να χωνευει


xfHlp3.png

Link to comment
Share on other sites

2 ώρες πρίν, Jennak83 είπε:

Κοριτσια ειμαι πολυ στενοχωρημενη,δε μας εφταναν οι κολικοι ο μπεμπης κολλησε ιωση κ ειχε τρελο μπουκωμα κ μυξα, εβραζε το παιδι. Τελινα εχει ρινιτιδα, του κανουμε ορο με συριγγα 4 φορες τη μερα, βγαζει πολυ βλενα. Η γιατρος θα τον ξαναδει την Παρασκευη, ελπιζω να γλιτωσουμε την βραχιολιτιδα γιατι εξελισεται αυτο μας ειπε κ μετα θα θελει μασκα..να σκασω ειμαι, μια η κουραση μια η στενοχωρια τα κλαμματα με εχουν πιασει. Ολη μερα ο καημενος θελει αγκαλια, μονο ετσι κοιμαται..

Πωπω ρε συ το νινακι... Περαστικά κ γρήγορα εύχομαι αγάπη μου! 

1 hour ago, Penny... είπε:

Εμεις ειμαστε εμβολιασμενοι αγάπη τωρα τι να σου πω αν ειναι να κολλήσει το μωρο θα κολλήσει και απο τον ιδιο τον αερα ρε κοριτσια οσες τα μωρα σας έχουν κολικους η ειχαν πως την βγαζετε την νύχτα εγω σκέφτομαι απο την μερα πως θα βγει η νυχτα σας τα εχω πρηξει ξερω αλλα πραγματικά αγχωνομαι πολυ

Δεν μας έχεις πρηξει πενι μου γιαυτό είμαστε εδώ.. Συνεχίζει να κλαίει τα βράδια; 

  • Ευχαριστώ 1

83tdp2.pngcWE4p3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, marioula1234 είπε:

Πωπω ρε συ το νινακι... Περαστικά κ γρήγορα εύχομαι αγάπη μου! 

Δεν μας έχεις πρηξει πενι μου γιαυτό είμαστε εδώ.. Συνεχίζει να κλαίει τα βράδια; 

Χθές κοιμηθηκε θα δουμε πως θα παει σήμερα αγαπη

  • Μου αρέσει 2

xfHlp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...