Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr

Μανούλες Οκτωβρίου 2019!


Recommended Posts

Καλημέρα κι επίσημα!

Just now, happysmile said:

Κοριτσια μ καλημερα σε λιγο καιρο κ στα ματια θα σας κοιτανε κ θα σας γελανε ακομα κ με το βυζι στο στομα λιωνω η μανα πεφτω στα πατωματα ειναι τριαμιση μηνων πλεον το αγορι μου κ το πρωι με το που ξυπνησει ξεκινα τα χαμογελα ο χαχας μου κ οταν τον φιλω στο μαγουλο ανοιγει διαπλατα το στομα του σαν να θελει να με φιλησει κ κεινος η να με φαει!στις αρχες τι του μιλουσα τι τον φιλουσα τπτ μετωπο κ πιο πανω ακομα!οσες εχετε την δυνατοτητα βαλτε τους μομπιλε τρελενονται μαυτο !

Σε ευχαριστώ πολύ για το μήνυμα! Όπως έχετε καταλάβει αγχώνομαι γενικά να είναι όλα καλά με το μπεμπάκι μου... Όχι ότι αν δεν είναι θα το επιστρέψω... Έχω ρωτήσει και δεν τα παίρνουν πίσω! Χεχε

Μόμπιλε δεν της έχω βάλει ακόμα αν κι εχω γιατί θεωρώ ότι είναι λίγο νωρίς. 

Α! Ξέχασα να σας πω. Μπορεί να μη με βλέπει στα μάτια αλλά όταν ακούει το κλικ από το φανελάκι θηλασμού και βλέπει το στήθος τρελαίνεται!!! Σαν το σκυλάκι του Παβλόφ θα την κάνω. Θα ακούει το κλικ και θα της τρέχουν τα σάλια σε λίγο καιρό! Χαχαχα

  • Χαχα 2

4wnKp2.png 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 15,9k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • Penny...

    1828

  • winspert

    1792

  • Mamacita Alina

    1638

  • tsilona

    1294

Κορίτσια καλημέρα... Αν κ ξερω πως πλεον δεν το συστηνουν, εχει δοκιμασει να δωσει καμια χαμομηλι για τους κολικους; Επιμένει η μανα μου πως παλια που δινανε, εκανε πολλη δουλειά. Η παιδιατρος λεει πως δεν κανει κατι ιδιαίτερο κ πως θα χασει κ γευμα με το χαμομηλι. Τι λετε εσεις; 


kF5Ep3.pngkXAzp3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, winspert είπε:

Κορίτσια καλημέρα... Αν κ ξερω πως πλεον δεν το συστηνουν, εχει δοκιμασει να δωσει καμια χαμομηλι για τους κολικους; Επιμένει η μανα μου πως παλια που δινανε, εκανε πολλη δουλειά. Η παιδιατρος λεει πως δεν κανει κατι ιδιαίτερο κ πως θα χασει κ γευμα με το χαμομηλι. Τι λετε εσεις; 

Είχα δώσει μια φορά στη μεγάλη χαμομήλι σε στιγμή απελπισίας γτ έκλαιγε παρά πολύ και μετά την απίστευτη ρουκέτα που έκανε δεν ξαναδωσα...

Συμφωνώ με το παίδιατρο σου.και εμένα ο δικός μου το ίδιο λέει.

Εγω είχα ακούσει την πεθερά κ είχα δώσει,ο γιατρός που τον ρώτησα είπε όχι ,αλλά αν θέλω να δοκιμάσω τόσα μλ.(δε θυμάμαι πόσα)

  • Ευχαριστώ 1

UBi6p3.pngwFClp3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, tsilona είπε:

Είχα δώσει μια φορά στη μεγάλη χαμομήλι σε στιγμή απελπισίας γτ έκλαιγε παρά πολύ και μετά την απίστευτη ρουκέτα που έκανε δεν ξαναδωσα...

Συμφωνώ με το παίδιατρο σου.και εμένα ο δικός μου το ίδιο λέει.

Εγω είχα ακούσει την πεθερά κ είχα δώσει,ο γιατρός που τον ρώτησα είπε όχι ,αλλά αν θέλω να δοκιμάσω τόσα μλ.(δε θυμάμαι πόσα)

Κ εγω να μη δώσω λεω. Αλλα η μανα μου επιμένει πως παλια που δινανε εκανε δουλειά κ πως δεν παθαμε τπτ κ εμεις που ηπιαμε κ πως δε χανω κατι να δοκιμασω... Αλλα εγω το φοβαμαι βασικα... Κ δε θελω να μου χασει γεύματα εξαιτίας του χαμομηλιου... 


kF5Ep3.pngkXAzp3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, winspert είπε:

Κ εγω να μη δώσω λεω. Αλλα η μανα μου επιμένει πως παλια που δινανε εκανε δουλειά κ πως δεν παθαμε τπτ κ εμεις που ηπιαμε κ πως δε χανω κατι να δοκιμασω... Αλλα εγω το φοβαμαι βασικα... Κ δε θελω να μου χασει γεύματα εξαιτίας του χαμομηλιου... 

Εδωσα εγω δεν κάνει τιποτα αγάπη αστο

  • Λυπημένη/-ος 1

xfHlp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Just now, Clue είπε:

Καλημέρα κι επίσημα!

Σε ευχαριστώ πολύ για το μήνυμα! Όπως έχετε καταλάβει αγχώνομαι γενικά να είναι όλα καλά με το μπεμπάκι μου... Όχι ότι αν δεν είναι θα το επιστρέψω... Έχω ρωτήσει και δεν τα παίρνουν πίσω! Χεχε

Μόμπιλε δεν της έχω βάλει ακόμα αν κι εχω γιατί θεωρώ ότι είναι λίγο νωρίς. 

Α! Ξέχασα να σας πω. Μπορεί να μη με βλέπει στα μάτια αλλά όταν ακούει το κλικ από το φανελάκι θηλασμού και βλέπει το στήθος τρελαίνεται!!! Σαν το σκυλάκι του Παβλόφ θα την κάνω. Θα ακούει το κλικ και θα της τρέχουν τα σάλια σε λίγο καιρό! Χαχαχα

Κοιτα στο μομπιλε δυο μηνων αρχισε να ανταποκρινεται κ μετα ακομα κ τωρα ειδικα λυνει γελαει φωναζει χαμο γντ στην αρχη εκλαιγα γτ το μωρο μου γελα ετσι στο παιχνιδι κ οχι σε μενα (χανω λιγα λαδια δεν ξερω αν φανηκε)τωρα κ σε μενα γελα κ μ φωναζει πλεκει τα χερακια του απο χτες κ εχω τρελαθει!επισης το μοπμπιλε εχει ενα πουλακι μέλισσα πεταλουδα κ κατι αλλα ε οταν περναει το πουλακι επειδη ειναι πιο μεγαλο γινεται χαμος απτις φωνες στο σπιτι!ειναι πανεξυπνα τα μικρα πλεον μερα με την μερα ειναι διαφορετικα μωρακια!

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

On 27/10/2019 at 7:09 ΜΜ, Jennak83 είπε:

Εμενα πρεπει να ειχε κανα 2 3 μερες διαρροια γιατι ηταν πολυ ζουμερα τα κακα, απο σημερα κοβω γαλακτοκομικα μαχαιρι γιατι πριν ετρωγα κ λιγη σοκολατα η εβαζα στο καφε λιγο γαλα, κ θα περιορισω κ τη ζαχαρη..για να δουμε..τον καφε μη μου πειτε μονο να κοψω! Εναν τη μερα πινω..δηλ τετοια στερηση ουτε στην εγκυμοσυνη, ετρωγα τα παντα τοτε! 

Εγω τον εβγαλα βολτα στη μαμα μου σημερα κ τωρα κοιμαται κ βρηκα λιγο χρονο να σιδερωσω κ να απλωσω κ εχω ενα ακομα πλυντηριο με ρουχα του μπεμπη! Εμεις τη μια τα βαζουμε την αλλη τα πεταμε, δε ξερω εσεις! Πολυ πλυσιμο κ σιδερωμα μιλαμε!

Και εμεις αγάπη πολύ πλύσιμο κ σιδέρωμα άσε... Χαχχα να σε ρωτήσω όταν έκανε διάρροια τι χρώμα ήταν τα κακάκια; τα γαλακτοκομικα γιατί τα κόβεις; για τους κολικούς; η είδες κάτι διαφορετικό; 

On 27/10/2019 at 9:46 ΜΜ, winspert είπε:

Μα ακριβώς την ωρα που το διαβασα ημουν με τα βυζια εξω!!!!!! Χαχαχαχα 

Εμ κάτι ήξερα κ το είπα χαχαχ 

On 27/10/2019 at 10:07 ΜΜ, Nikoleta... είπε:

Θα κάνω υπομονή. Ελπίζω την άλλη βδομάδα να είμαι πολύ καλύτερα. Θέλω να βγω βόλτα με το καρότσι τώρα που έχει καλό καιρό και δεν μπορώ :(

Τα υπόθετα γλυκερίνης τα χρησιμοποίησα 3 φορές. Με βοήθησαν η αλήθεια είναι. Μετά πήγα και μου έκοψε τον κόμπο από τα ράμματα ο γυναικολόγος και δε με τραβούσαν τόσο, οπότε δε χρειάστηκε να τα ξαναχρησιμοποίησω.

Νοίκιασα νοσοκομειακό θήλαστρο και ανακάλυψα ότι βγάζω μόνο 20ml γάλα και από τα 2 στήθη...

Χαίρομαι που βοήθησαν τα υπόθετα γλυκιά μου οσο για τα είκοσι μλ ξέρεις πολύ καλά πως δεν έχει καμία σχέση με το γάλα που παραγεις

On 27/10/2019 at 11:38 ΜΜ, Penny... είπε:

Μάλλον μας ξανά έπιασαν οι κολικοι εκεί που κοιμάται ενα δίωρο περιπου μπορεί και λιγότερο ξυπνάει χτυπιεται στην κυριολεξία κοκκινίσει και ακούγεται συνέχεια το έντερο πρωτα σκέφτηκα επειδή ήρθα στην πεθερά μου σε άλλο μέρος μην δεν κοιμάται απο την αλλαγή περιβάλλοντος αλλά ποσό θα έκανε στα ρε κορίτσια υπάρχει περίπτωση να κανει ετσι επειδή άλλαξε περιβαλλον αλλά αυτό δείχνει οτι πονάει πολύ εσεις εχετε παει πουθενά αλλου τα μωρά να κοιμηθούν σας έχουν κοιμηθεί;

Ωχ επέστρεψαν οι κολικοι πενι μου; πως είναι το μπεμπακι σήμερα; 

On 28/10/2019 at 12:31 ΠΜ, Clue είπε:

Κάθε 2 μέρες βάζω πλυντήριο σχεδόν με της μικρής. Εναλλάξ μία δικά μας μία δικά της. Αν και στα δικά ης πλένω και κάποια δικά μου. Φανελάκια θηλασμού κυρίως. Πως μαζεύονται έτσι και κυρίως τι θα κάνουμε το χειμώνα που δε θα στεγνώνουν γρήγορα???

Κι εγώ δεν βγάζω πολύ ενώ φτάνει σίγουρα για το μωρό. Βγάζω 30 με 40ml κι από τα δύο κάθε φορά. Για την Τετάρτη που έχω ραντεβού με γιατρό θα βγάζω από αύριο λίγο κάθε μέρα για να κάνω ένα γεύμα.

Το κοριτσάκι μου σήμερα κλείνει ένα μήνα! Κι έχει πάρει 650 γραμμάρια! Τα 400 τις τελευταίες 10 μέρες!

Κοντευετε να σαραντωσετε κ εσείς αγάπη μπράβο στη μπουμπού για το βάρος που έβαλε ❤️

18 ώρες πρίν, Dwro είπε:

Κοριτσια καλησπερα τι κανετε?Εμεις εδω υποφερουμε με τους παλιοκολικους κλαιμε ολη μερα κ νυχτα.Ηθελα να ρωτησω τις πιο εμπειρες ποτε μπορουμε να δωσουμε πιπιλα οσες θηλαζουμε αποκλειστικα?Ο καημενος απο τον πονο του θελει ολο να πιπιλαει κατικαι εμενα δυστυχως οι θηλες μου ειναι σακατεμενες.Ρωτησα την μαια μου και μου ειπε ας περασουν οι κολικοι και το βλεπουμε.Καλα ομως αν περασουν οι κολικοι ποιο το νοημα μετα να τον δωσω?Επισης ρε κοριτσια πειναω ολη μερα κ νυχτα ειστε κ εσεις ετσι?Ουτε στην εγκυμοσυνη τετοια πεινα πραγματικα δεν χορταινω με τιποτα.

Περαστικά στους παλιό κολικούς έλεος με δαύτους υποφέρουν τα ζουζούνια σας.. Οσο για την πείνα άσε... Όλη μέρα τρώω κ συνέχεια πεινάω πολληηη πειναααα

16 ώρες πρίν, Jennak83 είπε:

Ακομα υποφερετε τοσο ε.. εμεις λιγο καλυτερα. Λοιπον μετα τις 40 μερες μπορεις να του δωσεις, η αδερφη μου πανω στο μηνα εδωσε κ μια χαρα συνεχισε θηλασμο, τηε εδωσε κ το οκ η παιδιατρος βεβαια. Κ γω του ειχα δωσει στο μηνα για μια στιγμη, μια χαρα τη βουτηξε κ σκεφτομαι να του την ξεκινησω 48 ημερων ειμαστε πλεον!

Εγω παλι απο πεινα δε θα ελεγα οτι νιωθω κ δε μπορεις να φας κ τιποτα εσυ ε; καλα κ γω τα χω κοψει τα πιο πολλα..

 

7 ώρες πρίν, tsilona είπε:

Καλημέρα; καλησπέρα; Τι λένε το χάραμα; Πολύ δύσκολα βρε κορίτσια να κλαίνε τα μωρά.εμενα κλαίει λίγες ωρες κ σφίγγει η καρδιά μου, φαντάζομαι εσείς.οταν κλαίει την περπατάω στο σπίτι ενώ την πιάνω ανάποδα.δλδ το κεφάλι της στη μεσα μεριά του αγκώνα μπρούμυτα κ η παλάμη μου πιάνει την πάνα της είναι όλο μου το χέρι στην κοιλιά της ουσιαστικα...

Από πείνα άλλο τίποτα.λυσσαω.

Διψάω κυρίως την ώρα που θηλάζω.

Τα γλυκά έχουν την τιμητική τους.πηρα λεμπκουχεν απτά λιντλ κ τα χω γονατίσει.

Ρε σεις τα μωρά σας όταν τα μιλάτε σας κοιτάνε; εγώ τη μιλάω κ κοιτάει το μέτωπό μου κ το ταβάνι.επειδη έχει τελείως άλλο χρώμα μάτια με τη μεγάλη μου δεν ξέρω τι παίζει με την οραση της.ενω αντιδράει στο φως κανονικά.εγω τη μιλάω κ κοιτάει το γάμο του Καραγκιόζη.

Είναι 5 κ είμαστε απτις 2 παρά ξύπνιες.ηπιε γάλα,έκανε κακά,ξανά ήπιε γάλα ,ξαναέκανε κακά ,κ κοιτάζει πάλι το ταβάνι.ολη μέρα κοιμαται κ τη νύχτα κλαμπινγκ.

Εμένα οπως σας είπα ξυπνάει μια φορά τη νύχτα για μαμ κ εννοείται κάνει κ κακά.. Τη μέρα όσες φορές φάει τόσες θα χεσει πφφφ... Εμένα με κοιτάζει η μπέμπα αλλά όχι από την αρχή, τωρα έχει λίγες μέρες που με κοιτάζει... Άσχετο αλλά τι χρώμα ματιά έχει η μπέμπα σου; 

Κορίτσια το πράσινο σκατο καλά κρατεί... Σμρ μάλλον θα πάω πάνα με κακά στην παιδίατρο να τα δει.. Μου χε από το τηλ το πράσινο χρώμα να μην με ανησυχεί αλλά με ανησυχεί ρε κορίτσια... Ειναι ποτέ πράσινο ανοικτό ποτέ πράσινο κυπαρισσι.. Πολύ νερουλα σα διάρροια κ αφρώδη ταυτόχρονα... Ο.τι να ναι.. 

  • Μου αρέσει 2

83tdp2.pngcWE4p3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, marioula1234 είπε:

Και εμεις αγάπη πολύ πλύσιμο κ σιδέρωμα άσε... Χαχχα να σε ρωτήσω όταν έκανε διάρροια τι χρώμα ήταν τα κακάκια; τα γαλακτοκομικα γιατί τα κόβεις; για τους κολικούς; η είδες κάτι διαφορετικό; 

Εμ κάτι ήξερα κ το είπα χαχαχ 

Χαίρομαι που βοήθησαν τα υπόθετα γλυκιά μου οσο για τα είκοσι μλ ξέρεις πολύ καλά πως δεν έχει καμία σχέση με το γάλα που παραγεις

Ωχ επέστρεψαν οι κολικοι πενι μου; πως είναι το μπεμπακι σήμερα; 

Κοντευετε να σαραντωσετε κ εσείς αγάπη μπράβο στη μπουμπού για το βάρος που έβαλε ❤️

Περαστικά στους παλιό κολικούς έλεος με δαύτους υποφέρουν τα ζουζούνια σας.. Οσο για την πείνα άσε... Όλη μέρα τρώω κ συνέχεια πεινάω πολληηη πειναααα

 

Εμένα οπως σας είπα ξυπνάει μια φορά τη νύχτα για μαμ κ εννοείται κάνει κ κακά.. Τη μέρα όσες φορές φάει τόσες θα χεσει πφφφ... Εμένα με κοιτάζει η μπέμπα αλλά όχι από την αρχή, τωρα έχει λίγες μέρες που με κοιτάζει... Άσχετο αλλά τι χρώμα ματιά έχει η μπέμπα σου; 

Κορίτσια το πράσινο σκατο καλά κρατεί... Σμρ μάλλον θα πάω πάνα με κακά στην παιδίατρο να τα δει.. Μου χε από το τηλ το πράσινο χρώμα να μην με ανησυχεί αλλά με ανησυχεί ρε κορίτσια... Ειναι ποτέ πράσινο ανοικτό ποτέ πράσινο κυπαρισσι.. Πολύ νερουλα σα διάρροια κ αφρώδη ταυτόχρονα... Ο.τι να ναι.. 

Μουσταρδι σκουρο κ νερουλα...μου ειχε πει η παιδιατρος να τα κοψω γθα μια εβδομαδα, μετα μου ειπε να βαλω μια μεριδα..μετα αποφασισα μονη μου να τα κοψω, αν κ που κ που μπορει να τυχει να φαω κατι ελαχιστο..βεβαια θα ξαναξεκινησω το κατσικισιο γαλα το πρωι να δω αν ηταν αυτο που τον πειραζε ή σκεφτομαι μηπως μια σοκολατα που ετρωγα λιγο μεν καθε μερα κ ειχε μεσα φουντουκι κ το σκεφτηκα 3 μερες μετα!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


2 ώρες πρίν, winspert είπε:

Ωχ ναι;;; Καταλαβα. Υποφερουν ρε γαμωτο τα μωρα μας κ εμεις μαζι τους... Το μονο σιγουρο... 

Θελω να παρω αυτο το ροφημα μαραθου που ειπε το κατερινακι μπας και...

9 ώρες πρίν, tsilona είπε:

Καλημέρα; καλησπέρα; Τι λένε το χάραμα; Πολύ δύσκολα βρε κορίτσια να κλαίνε τα μωρά.εμενα κλαίει λίγες ωρες κ σφίγγει η καρδιά μου, φαντάζομαι εσείς.οταν κλαίει την περπατάω στο σπίτι ενώ την πιάνω ανάποδα.δλδ το κεφάλι της στη μεσα μεριά του αγκώνα μπρούμυτα κ η παλάμη μου πιάνει την πάνα της είναι όλο μου το χέρι στην κοιλιά της ουσιαστικα...

Από πείνα άλλο τίποτα.λυσσαω.

Διψάω κυρίως την ώρα που θηλάζω.

Τα γλυκά έχουν την τιμητική τους.πηρα λεμπκουχεν απτά λιντλ κ τα χω γονατίσει.

Ρε σεις τα μωρά σας όταν τα μιλάτε σας κοιτάνε; εγώ τη μιλάω κ κοιτάει το μέτωπό μου κ το ταβάνι.επειδη έχει τελείως άλλο χρώμα μάτια με τη μεγάλη μου δεν ξέρω τι παίζει με την οραση της.ενω αντιδράει στο φως κανονικά.εγω τη μιλάω κ κοιτάει το γάμο του Καραγκιόζη.

Είναι 5 κ είμαστε απτις 2 παρά ξύπνιες.ηπιε γάλα,έκανε κακά,ξανά ήπιε γάλα ,ξαναέκανε κακά ,κ κοιτάζει πάλι το ταβάνι.ολη μέρα κοιμαται κ τη νύχτα κλαμπινγκ.

 

4 ώρες πρίν, Clue είπε:

Καλημέρα κι επίσημα!

Σε ευχαριστώ πολύ για το μήνυμα! Όπως έχετε καταλάβει αγχώνομαι γενικά να είναι όλα καλά με το μπεμπάκι μου... Όχι ότι αν δεν είναι θα το επιστρέψω... Έχω ρωτήσει και δεν τα παίρνουν πίσω! Χεχε

Μόμπιλε δεν της έχω βάλει ακόμα αν κι εχω γιατί θεωρώ ότι είναι λίγο νωρίς. 

Α! Ξέχασα να σας πω. Μπορεί να μη με βλέπει στα μάτια αλλά όταν ακούει το κλικ από το φανελάκι θηλασμού και βλέπει το στήθος τρελαίνεται!!! Σαν το σκυλάκι του Παβλόφ θα την κάνω. Θα ακούει το κλικ και θα της τρέχουν τα σάλια σε λίγο καιρό! Χαχαχα

Ναι κ μενα με το που θα τον βαλω ανασκελα για να πιει ξερογλυφεται κ χαμογελαει χαχαχ! 

Link to comment
Share on other sites

Κορίτσιαααα σαραντησαμε κι εμείς!!!! Γερά δυνατά μωράκια εύχομαι σε όλες μας.... Πάει και η περίοδος της λοχείας πέρασε κι αυτή.... Υγεία υγεία υγεία τίποτα άλλο!!!!

Γιατί από άγχη αφήστε.... έχουμε χάσει τον ύπνο μας μερικές μερικές (ναι Μένσα εννοώ και τις παράλογες σκέψεις που κάνω.... @Clue που σαι χαρά μου και στο διαβήτη μαζί και στο τρελαδικο μαζί μας βλέπω Χαχαχα)

Επεξεργάστηκαν by Mamacita Alina
Δεν έχω ιδέα τι είναι το Μένσα..... Αν έχετε εσείς πείτε μου.... Εγώ εμένα έγραψα και μου το διόρθωσε σε Μένσα... Χαχαχαχα
  • Χαχα 2

0dftp2.png rVxgp2.pnghHSMp2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Farmakotriftena είπε:

@minxri τελικά το μωράκι έχει ραιβοποπποδια;; Σκεφτόμουν σήμερα τους εμβρυολογους και μου γεννήθηκε αυτή η απορία..

Καλησπέρα κοριτσάκι μου ναι έχει ραιβοποπποδία στο αριστερό ποδαράκι του είχαμε ξεκινήσει από την πρώτη εβδομάδα γέννησης γυψάκια τώρα είμαστε στο 5 και τελευταίο πριν το χειρουργείο(8/11 είναι το χειρουργείο του μικρού)μετά θα βάλουμε άλλο ένα γυψάκι για 3 βδομάδες και τέλος με τους γύψους.Αμέσως μετά ξεκινάνε τα ειδικά παπουτσάκια με τον Dennis brown έχουμε αρκετή δουλίτσα


kIwmp3.png TMGAp3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, minxri είπε:

Καλησπέρα κοριτσάκι μου ναι έχει ραιβοποπποδία στο αριστερό ποδαράκι του είχαμε ξεκινήσει από την πρώτη εβδομάδα γέννησης γυψάκια τώρα είμαστε στο 5 και τελευταίο πριν το χειρουργείο(8/11 είναι το χειρουργείο του μικρού)μετά θα βάλουμε άλλο ένα γυψάκι για 3 βδομάδες και τέλος με τους γύψους.Αμέσως μετά ξεκινάνε τα ειδικά παπουτσάκια με τον Dennis brown έχουμε αρκετή δουλίτσα

Θα κάνετε Χ/Ο για το ποδαράκι;; Δεν το θυμόμουν.ολα να πάνε τέλεια ευχομαι.

@marioula1234 τα ματια της είναι πράσινα ανοιχτα.της μεγάλης μαύρα


UBi6p3.pngwFClp3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, tsilona είπε:

Θα κάνετε Χ/Ο για το ποδαράκι;; Δεν το θυμόμουν.ολα να πάνε τέλεια ευχομαι.

@marioula1234 τα ματια της είναι πράσινα ανοιχτα.της μεγάλης μαύρα

Λογικό με τόσα που λέμε κάθε μέρα εδώ μέσα χαχαχα...καμία ωρίτσα είναι μου είπε ο ορθοπαιδικός το χειρουργείο η αλήθεια είναι πως φοβάμαι λίγο την νάρκωση που θα πάρει το παιδί αλλά είναι μεγάλη μέρα των Ταξιαρχών οπότε έχω πίστη πως όλα θα πάνε τέλεια στο τέλος!!!!

  • Μου αρέσει 4

kIwmp3.png TMGAp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...