Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 1 hour ago, Eflenew είπε:

      @Nima21 εκανες την εμβρυομεταφορα? Πως νιωθεις?@Bluee19 @DizzyツMommy ποτέ είναι οι εμβρυομεταφορες σας?  Όλα με το καλό και στις 3 σας!!! 🙏

      @Angot εύχομαι να ειστε καλα με τον τζαναμπετη!

      @η ζωή είναι όμορφη τώρα είδα στον 1ο  υπέρηχο που εκανα ότι και εμενα με βγάζει μια μέρα πιο πίσω. Δε με αγχώνει, αλλωστε τα υπολογίζουμε στο περίπου από το ίντερνετ, οι μετρήσεις θα δείξουν που ακριβως είμαστε.  Αύριο δεν έχετε τον υπέρηχο? 

      🙏🏼🙏🏼🙏🏼

      εγώ Σάββατο θα κάνω υπέρηχο για να μάθω ποτέ θα γίνει 🥹

      περιμένουμε νέα από τον υπέρηχο σου 🙏🏼

Μανούλες Οκτωβρίου 2019!


Recommended Posts

Just now, tsilona είπε:

Θα κάνετε Χ/Ο για το ποδαράκι;; Δεν το θυμόμουν.ολα να πάνε τέλεια ευχομαι.

@marioula1234 τα ματια της είναι πράσινα ανοιχτα.της μεγάλης μαύρα

Ουαουυυυ θα είναι υπέροχα φαντάζομαι!! ❤️ 

  • Ευχαριστώ 1

83tdp2.pngcWE4p3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 15,9k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • Penny...

    1828

  • winspert

    1791

  • Mamacita Alina

    1638

  • tsilona

    1294

Just now, minxri είπε:

Λογικό με τόσα που λέμε κάθε μέρα εδώ μέσα χαχαχα...καμία ωρίτσα είναι μου είπε ο ορθοπαιδικός το χειρουργείο η αλήθεια είναι πως φοβάμαι λίγο την νάρκωση που θα πάρει το παιδί αλλά είναι μεγάλη μέρα των Ταξιαρχών οπότε έχω πίστη πως όλα θα πάνε τέλεια στο τέλος!!!!

Ολα καλα να πανε, αχ το ψυχουλακι μωρε! Ελπιζω να μη ποναει μετα..ψυχραιμια κ κουραγιο ειναι δυσκολο για τους γονεις, εδω μια εξεταση αιματος εκανε ο δικος μου κ εκλαιγα κ γω μαζι!

  • Ευχαριστώ 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, Jennak83 είπε:

Ολα καλα να πανε, αχ το ψυχουλακι μωρε! Ελπιζω να μη ποναει μετα..ψυχραιμια κ κουραγιο ειναι δυσκολο για τους γονεις, εδω μια εξεταση αιματος εκανε ο δικος μου κ εκλαιγα κ γω μαζι!

Ναι ρε συ άσε να δω πως θα περάσει η ώρα μέχρι να τελειώσει και να τον δω ότι είναι καλά...Ο γιατρός μου είπε ότι θα πονάει αλλά θα του δίνουμε ντεπονάκι...

  • Λυπημένη/-ος 4

kIwmp3.png TMGAp3.png

Link to comment
Share on other sites

Κοριτσια καλησπερα...

Τελικα κ εγω μανουλα οκτωβριου εγινα..γεννησα με καισαρικη ενα κοριτσακι 3390γρ σχεδον 38 εβδομ..κ ειχε κ δοντακι....

Ανυπομονω να γυρισουμε σπιτι..να δω κ την μεγαλη μου που ειναι 2χρ..1η φορα λειπω...

 

  • Μου αρέσει 9
Link to comment
Share on other sites

Just now, Jennak83 είπε:

Ολα καλα να πανε, αχ το ψυχουλακι μωρε! Ελπιζω να μη ποναει μετα..ψυχραιμια κ κουραγιο ειναι δυσκολο για τους γονεις, εδω μια εξεταση αιματος εκανε ο δικος μου κ εκλαιγα κ γω μαζι!

Αααααχχχ...κι εγω εκλαιγα και τις 4 φορες που του πηραν αιμα!!

@minxri μου ολα να πανε τελεια ευχομαι!Να εψετε εμπιστοσυνη στο γιατρι και με ψυχραιμια και υπομονη θα ξεπεραστει κι αυτο...

  • Ευχαριστώ 1

H2Vhp2.png3ieAp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Just now, tzeni82 said:

Κοριτσια καλησπερα...

Τελικα κ εγω μανουλα οκτωβριου εγινα..γεννησα με καισαρικη ενα κοριτσακι 3390γρ σχεδον 38 εβδομ..κ ειχε κ δοντακι....

Ανυπομονω να γυρισουμε σπιτι..να δω κ την μεγαλη μου που ειναι 2χρ..1η φορα λειπω...

 

Να τη χαίρεστε! Σπάνιο παιδί! 1 στα 2000 βγαίνουν με δόντι! Να παίξετε κι ένα τζόκερ αλλά όπως και να έχει είστε κερδισμένοι! Πολλές πολλές αγκαλιές και γρήγορα σπίτι σας!

  • Ευχαριστώ 1

4wnKp2.png 

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, minxri είπε:

Λογικό με τόσα που λέμε κάθε μέρα εδώ μέσα χαχαχα...καμία ωρίτσα είναι μου είπε ο ορθοπαιδικός το χειρουργείο η αλήθεια είναι πως φοβάμαι λίγο την νάρκωση που θα πάρει το παιδί αλλά είναι μεγάλη μέρα των Ταξιαρχών οπότε έχω πίστη πως όλα θα πάνε τέλεια στο τέλος!!!!

Περαστικά σας κοπέλα μου  να πανε ολα καλα με το χειρουργείο. και εμεις ειχαμε αλλα ηταν λιγο και με καποιες ασκησεις έφτιαξε σιγα σιγα. Αν επιτρέπεται σε πιο χειρουργο θα την κάνετε εγω περασα απο τρεις γιατρούς αλλα κατεληξα σε ενα πολυ εξερετικο γιατρό και άνθρωπο. 

  • Ευχαριστώ 1

5mtvp3.png

Link to comment
Share on other sites

On 28/10/2019 at 12:31 ΠΜ, Clue είπε:

Κι εγώ δεν βγάζω πολύ ενώ φτάνει σίγουρα για το μωρό. Βγάζω 30 με 40ml κι από τα δύο κάθε φορά. Για την Τετάρτη που έχω ραντεβού με γιατρό θα βγάζω από αύριο λίγο κάθε μέρα για να κάνω ένα γεύμα.

Το κοριτσάκι μου σήμερα κλείνει ένα μήνα! Κι έχει πάρει 650 γραμμάρια! Τα 400 τις τελευταίες 10 μέρες!

Σήμερα έβγαλα 30ml πρώτη φορά. Εμένα πίνει 90ml πολλές φορές.

3 εβδομάδων έγινε σήμερα ο δικός μου. Πήρε πολύ βάρος η μικρούλα σου!!!

@minxri να πάνε όλα καλά εύχομαι :)

  • Μου αρέσει 1
  • Ευχαριστώ 1
Link to comment
Share on other sites

5 ώρες πρίν, tzeni82 είπε:

Κοριτσια καλησπερα...

Τελικα κ εγω μανουλα οκτωβριου εγινα..γεννησα με καισαρικη ενα κοριτσακι 3390γρ σχεδον 38 εβδομ..κ ειχε κ δοντακι....

Ανυπομονω να γυρισουμε σπιτι..να δω κ την μεγαλη μου που ειναι 2χρ..1η φορα λειπω...

 

Αχ το ζουζούνι μου να σας ζήσει κοπέλα μου γερή κ δυνατή να είναι σε όλη της την ζωή! ❤️ 

5 ώρες πρίν, minxri είπε:

Ναι ρε συ άσε να δω πως θα περάσει η ώρα μέχρι να τελειώσει και να τον δω ότι είναι καλά...Ο γιατρός μου είπε ότι θα πονάει αλλά θα του δίνουμε ντεπονάκι...

Αχ το πουλάκι μου ελπίζω να μην πονάει πολύ! Όλα καλά θα πάνε αγάπη μου ❤️ 

Κορίτσια κάποια που να θηλάζει να μ κάνει παρέα; βασικά να ναι ξυπνια κ ας μην θηλάζει χαχαχ

  • Ευχαριστώ 1

83tdp2.pngcWE4p3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, marioula1234 είπε:

Αχ το ζουζούνι μου να σας ζήσει κοπέλα μου γερή κ δυνατή να είναι σε όλη της την ζωή! ❤️ 

Αχ το πουλάκι μου ελπίζω να μην πονάει πολύ! Όλα καλά θα πάνε αγάπη μου ❤️ 

Κορίτσια κάποια που να θηλάζει να μ κάνει παρέα; βασικά να ναι ξυπνια κ ας μην θηλάζει χαχαχ

Εγω εδω... Μολις τελειωσαμε θηλασμο, αλλαγμα κ κοιμισμα

  • Μου αρέσει 1

kF5Ep3.pngkXAzp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


10 ώρες πρίν, marioula1234 είπε:

Ουαουυυυ θα είναι υπέροχα φαντάζομαι!! ❤️ 

Αγάπη ναι το πιάνουν που και που αλλά Οχι τόσο έντονα ευτυχώς π.χ χθες είχε από το μεσημέρι μέχρι το βράδυ και σταμάτησαν ευτυχώς κορίτσια οσες Εχετε κολικους εμένα αυτό που κανει καλό στον μικρό μου είναι ενα μπάνιο το βράδυ και τριών την κοιλιτσα με νερό ζεστό και ηρεμεί

@minxriγλυκια μου διαβασα οτι Εχετε ενα χειρουργείο για τα ποδαράκι του μικρού να πάνε όλα τέλεια η Παναγια μαζί σας ...

  • Μου αρέσει 1
  • Ευχαριστώ 1

xfHlp3.png

Link to comment
Share on other sites

8 ώρες πρίν, tzeni82 είπε:

Κοριτσια καλησπερα...

Τελικα κ εγω μανουλα οκτωβριου εγινα..γεννησα με καισαρικη ενα κοριτσακι 3390γρ σχεδον 38 εβδομ..κ ειχε κ δοντακι....

Ανυπομονω να γυρισουμε σπιτι..να δω κ την μεγαλη μου που ειναι 2χρ..1η φορα λειπω...

 

Μανούλα Νοεμβρη ησουν; Εμείς ήμασταν γιαλαντζι Οκτωβρίου πάντως...ααχααχ 

Να σου ζήσει το σπάνιο παιδάκι σου!!!

  • Μου αρέσει 1
  • Ευχαριστώ 1
  • Χαχα 4

UBi6p3.pngwFClp3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Clue είπε:

@marioula1234 και @winspert σας έχασα για λίγο... Εκτός αν θηλάζετε ακόμα. Γιατί εμάς, τελευταία που πονάει η κοιλίτσα, μας παίρνει καμιά ώρα...

Καλημερα κοριτσακι μου. Εμείς θηλασαμε, ξαναθηλασαμε. Τον πηρα στο κρεβάτι μου, ξαπλωτα... Βολεύει ετσι... Τα απογευματα που τον πιανουν κολικοι  μενει σιγουρα ωρα στο στηθος καθε φορα... 


kF5Ep3.pngkXAzp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...