Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 6 λεπτά , Fay_ είπε:

      Ο γιατρός μου κάθε φορά μου λέει η δίδυμη κύηση έχει καφέ και μπορεί να δεις και αίμα και μην κανεις τίποτα κτλ. Γι αυτό δεν θέλω να τον πάρω..

      Ακούγεται να μην ανησυχεί. Αν εσυ όμως ανησυχεις, πηγαινε να σε δει ή ξεκουράσου και παρακολούθησε το. 

      • Ευχαριστώ 1

Μανουλες Ιανουαρίου 2020!!!


Recommended Posts

Just now, boukitsa123 είπε:

@Ele@n έχω πάει και σε μεσίτες δεν υπάρχουν σπίτια ελεύθερα και φτηνά 

@katerina04 μέχρι Μάρτιο πρέπει να φύγουμε άντε να μας δώσει 1 μήνα ακόμα αλλά θέλει να μείνει αυτός μέσα 

Δεν υπάρχουν σπίτια ρε κορίτσια ούτε για αγορά να παίρναμε δάνειο όλα είναι πάνω από 200,000€ για 100τμ πχ 

Καταλαβα ζορικα δηλαδη τα πραγματα. Εχεις το νου σου στο μωρο παιδια σπιτι αντρα εχεις και αυτο στο κεφαλι σου. Τι να πω μονο να ελπιζεις σε κανενα θαυμα μπορεις.

  • Μου αρέσει 1

Great Teachers Inspire

Great Teachers Motivate

Great Teachers Change the World

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 5,6k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

πρίν από 58 λεπτά , boukitsa123 είπε:

@Ele@n έχω πάει και σε μεσίτες δεν υπάρχουν σπίτια ελεύθερα και φτηνά 

@katerina04 μέχρι Μάρτιο πρέπει να φύγουμε άντε να μας δώσει 1 μήνα ακόμα αλλά θέλει να μείνει αυτός μέσα 

Δεν υπάρχουν σπίτια ρε κορίτσια ούτε για αγορά να παίρναμε δάνειο όλα είναι πάνω από 200,000€ για 100τμ πχ 

Το ξέρω! Βρέθηκα κι εγώ στην ίδια θέση το χειμώνα! Και μάλιστα την περίοδο που ξεκινούσα την εξωσωματική! Δράμα! Κι εμας για ιδιοκατοικηση  το ήθελε λέει! Και μαλιστα ηθελε να φυγουμε σε ενα μηνα!!! αλλά όπως αποδείχτηκε εκ τω υστέρων όταν άρχισαμε να το τρεναρουμε λογω της εξωσωματικής ήθελε να κανει αύξηση στο ενοίκιο! Τώρα ψάχνω μονη μου να φύγω!!! Φθηνά πλεον δεν νομιζω να βρούμε εύκολα, γι αυτό και τον υπομενω ακόμα!!! Τον σιχαθηκα ομως!! Μην απελπιζεσαι! Κάτι θα βρεθεί έστω και τελευταία στιγμη, αλλά μπορεί να μην αντάξιο του τωρινού!

 

 

 

 

  • Μου αρέσει 1
  • Λυπημένη/-ος 1

tvXOp2.png

Link to comment
Share on other sites

Κορίτσια πήγα στο γιατρό σήμερα ο μπέμπης είναι καλά και ζυγίζει 900γραμμαρια. Έχει την κεφαλα του κάτω για αυτό πονάω. Ευτυχώς με το μαγνήσιο είμαι καλύτερα. Πήρα και τη μικρή μαζί και έψαχνε να βρει μωρό κανονικό και φυσικά ξενέρωσε.

  • Μου αρέσει 1
  • Χαχα 3

Great Teachers Inspire

Great Teachers Motivate

Great Teachers Change the World

Link to comment
Share on other sites

Just now, katerina04 είπε:

Κορίτσια πήγα στο γιατρό σήμερα ο μπέμπης είναι καλά και ζυγίζει 900γραμμαρια. Έχει την κεφαλα του κάτω για αυτό πονάω. Ευτυχώς με το μαγνήσιο είμαι καλύτερα. Πήρα και τη μικρή μαζί και έψαχνε να βρει μωρό κανονικό και φυσικά ξενέρωσε.

Ουυυυ παίδαρος κανονικός!!! Προετοιμάζεις τη μικρή για το ρόλο της μεγάλης αδερφής;  Μέχρι ποιο μήνα γυρνάνε γύρω γύρω;


tvXOp2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Ele@n είπε:

Ουυυυ παίδαρος κανονικός!!! Προετοιμάζεις τη μικρή για το ρόλο της μεγάλης αδερφής;  Μέχρι ποιο μήνα γυρνάνε γύρω γύρω;

Ναι φυσικα απο την αρχη της αρεσουν τα μωρακια. Εχει παρει το ρολο της big sister οπως λεει και το απολαμβανει. Τωρα οταν το δει live αυτο ειναι αλλο θεμα. Εκει θα εχουμε ζορια σιγουρα. Στην πρωτη μου εγκυμοσυνη απο τον 8ο ηταν προς τα κατω η μικρη και δεν αλλαξε θεση μεχρι που γεννησα. Δεν γυρνουσε γυρω γυρω δηλαδη. Φανταζομαι οσο μεγαλωνουν δεν χωρανε να στριφογυρισουν.

  • Μου αρέσει 3

Great Teachers Inspire

Great Teachers Motivate

Great Teachers Change the World

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Εγω εκανα την καμπυλη ζαχαρου σημερα και μου γραφει

Νυστεια 83

γλυκοζη 60 λεπτα 100

Γλυκοζη 120 λεπτα 91.

Δηλαδη ολα καλα? Ο αιματοκριτης 34 πλεον και ας παιρνω σιδηρο ενω τα αλλα δεν γνωριζω θεωρω καλα ειναι.

Εχω ακουσει απο παρα πολλους που παιρνουν το επιδομα νοικιου, πως μετα τους ανεβαζουν το νοικι ή τους βγάζουν για να πατουν μεγαλυτερο νοικι αοο τους επομενους. Μενω σε καλη περιοχη στην Δραμα και η γειτόνισσα μου τωρα 7 χρονια μεσα δινει 230 για 75 τμ. Κατι που ηταν νορμαλ πριν 4 χρονια και τωρα για το ιδιο σπιτι ζηταει 350. Για επαρχία ειναι πολλα

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

3 ώρες πρίν, Αγαπουλινι είπε:

Εγω εκανα την καμπυλη ζαχαρου σημερα και μου γραφει

Νυστεια 83

γλυκοζη 60 λεπτα 100

Γλυκοζη 120 λεπτα 91.

Δηλαδη ολα καλα? Ο αιματοκριτης 34 πλεον και ας παιρνω σιδηρο ενω τα αλλα δεν γνωριζω θεωρω καλα ειναι.

Εχω ακουσει απο παρα πολλους που παιρνουν το επιδομα νοικιου, πως μετα τους ανεβαζουν το νοικι ή τους βγάζουν για να πατουν μεγαλυτερο νοικι αοο τους επομενους. Μενω σε καλη περιοχη στην Δραμα και η γειτόνισσα μου τωρα 7 χρονια μεσα δινει 230 για 75 τμ. Κατι που ηταν νορμαλ πριν 4 χρονια και τωρα για το ιδιο σπιτι ζηταει 350. Για επαρχία ειναι πολλα

Ναι νομιζω τα αποτελεσματα ειναι καλα. Αντε παει κι αυτο. Εγω θα παω την επομενη εβδομαδα

  • Μου αρέσει 1

Great Teachers Inspire

Great Teachers Motivate

Great Teachers Change the World

Link to comment
Share on other sites

Just now, katerina04 είπε:

Ναι νομιζω τα αποτελεσματα ειναι καλα. Αντε παει κι αυτο. Εγω θα παω την επομενη εβδομαδα

Αντε με το καλο να την κανεις. Εμενα με πηρε ο υπνος που περιμενα. Δεν αντεξα

  • Χαχα 3
Link to comment
Share on other sites

Just now, katerina04 είπε:

Καλημέρα κορίτσια. Εμάς μας έπιασε η αλλαγή της ώρας. Τώρα τι θα κάνουμε από τις 7 που ξυπνήσαμε???? 

Κι εμεις τα ιδια. Υπομονή και απολαυση με καφε

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Just now, Αγαπουλινι είπε:

Κι εμεις τα ιδια. Υπομονή και απολαυση με καφε

Ετσι ακριβως. Εν τω μεταξυ οσο δε με τραβουσε ο καφες στην αρχη τωρα θελω να πινω συνεχεια


Great Teachers Inspire

Great Teachers Motivate

Great Teachers Change the World

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα που είστε ωρέ; Ποια θα κάνει τζάμια να έχω συμπαράσταση; Πρέπει να στρώσω κιόλας ουφ αγχώθηκα και μόνο στην σκέψη για πείτε τα νέα σας :roll:

  • Λυπημένη/-ος 1

Χάρη σε σας ο κόσμος μου παίρνει χρώμα...
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...