Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • Η γιατρός μασ είπε να πάμε και Κυριακή του Πάσχα να κάνουμε για να έχουμε καλύτερη εικόνα καλά κορίτσια έχω χάσει τον ύπνο μου αχααχαχαχα έχω μάθει τα πάντα αχααχαχαχα όλη μέρα διαβάζω με βλέπω στο τέλος γιατρό αχααχαχαχα άμα δεν είχα βρεί το θέμα μου θα είχα χαρεί απλά τώρα επειδή ξέρω φοβάμαι μίλησα και με έναν γενετιστή και μου είπε ότι μέχρι την 12 εβδομάδα δεν μπορώ να ξέρω τίποτα. Πρώτη φορά βλέπω θετικό. Η γυναίκα μου έχει ΣΠΩ και δεν κάνει ωορρηξία στις εξωσωματικές όμως βγάζει πολλά ποτέ όμως δεν κάναμε βλαστοκυστες πάντα μοριδια πρώτη φορά κάναμε μετά από πάρα πολλά έμβρυα. 

Μανουλες Ιανουαρίου 2020!!!


Recommended Posts

πρίν από 33 λεπτά , Ele@n είπε:

Καλημέρα!!! Εμένα κράμπα δεν με έχει πιάσει! Να την περιμένω ή δεν το παθαίνεις πάντα;

Καλησπέρα και εμένα ακόμα δεν με έπιασε ! Κ δεν παίρνω μαγνήσιο.. ελπίζω να συνεχίσουμε έτσι ίσως δεν το παθαίνεις πάντα !

  • Μου αρέσει 1

LzTRp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 5,6k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

4 ώρες πρίν, katerina04 είπε:

Καλημέρα κορίτσια τι κάνετε??? Εκεί που κοιμόμουν χθες έπαθα κράμπα στη γάμπα και τον λαχταρισα τον σύζυγο από τις φωνές ευτυχώς δεν ξύπνησε η μικρή. Ακόμα με πονάει. Και φυσικά μετά είδα στον ύπνο μου ότι μου σπάσαν τα νερα. Άρχισαν τα όργανα χαχα

Γεια σας κορίτσια σορυ που πεταγομαι. Για να μην παθαίνετε κραμπες πρέπει να τρωτε μπανάνες δεν θα σας ξανα πιάσουν εγω το παθαινα οταν αδιαθετουσα και μου το ειπε ενας γιατρός και απο τοτε τρωω και ειμαι μια χαρα. 

  • Ευχαριστώ 4

5mtvp3.png

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα κορίτσια. Εχω μια απορία . Κάθε ποτε αλλάζουμε μηνα? Εχω ΤΕΡ 1/5 και μια εφαρμογή που έκανα με βγάζει οτι μολις μπήκα στον 7ο μήνα. Κανονικά δεν αλλαζουμε περίπου μια βδομάδα μετα μηνα. Δλδ ειχα ΤΕΡ 1-5 και αλλαζω 5 εως 7 μερες πιο μετα. Έτσι δεν πάει?

Link to comment
Share on other sites

Just now, Giota1983 είπε:

Καλησπέρα κορίτσια. Εχω μια απορία . Κάθε ποτε αλλάζουμε μηνα? Εχω ΤΕΡ 1/5 και μια εφαρμογή που έκανα με βγάζει οτι μολις μπήκα στον 7ο μήνα. Κανονικά δεν αλλαζουμε περίπου μια βδομάδα μετα μηνα. Δλδ ειχα ΤΕΡ 1-5 και αλλαζω 5 εως 7 μερες πιο μετα. Έτσι δεν πάει?

Οχι γιατι 3 μηνες ειναι με 5 βδομάδες. Σωστα εισαι. Εγω σημερα μπηκα στον 7ο με πητ 23/01. 

Σήμερα δογλευα μετα απο 15 μερες αναρρωτική. Λοιπον δουλευω στο lidl και σημερα εκατσα υπερωρία. Εγινα κομματια. Ποναει το σωμα μου. Η μεσω μου πιαστηκε και ειμαι ξαπλωμενη στον καναπε χωρις να σηκωθω εδω και 3 ωρες. Εβαλα θερμογορα και τιποτα. Υποφεεεεερω. Κρυωσα κιολας και πιαστηκαν τα λαιμα μου. Μου φαινεται θα ξαναπαρω αναρρωφικη αν δω οτι δεν αντεχω αλλο

  • Λυπημένη/-ος 3
Link to comment
Share on other sites

Just now, Αγαπουλινι είπε:

Οχι γιατι 3 μηνες ειναι με 5 βδομάδες. Σωστα εισαι. Εγω σημερα μπηκα στον 7ο με πητ 23/01. 

Σήμερα δογλευα μετα απο 15 μερες αναρρωτική. Λοιπον δουλευω στο lidl και σημερα εκατσα υπερωρία. Εγινα κομματια. Ποναει το σωμα μου. Η μεσω μου πιαστηκε και ειμαι ξαπλωμενη στον καναπε χωρις να σηκωθω εδω και 3 ωρες. Εβαλα θερμογορα και τιποτα. Υποφεεεεερω. Κρυωσα κιολας και πιαστηκαν τα λαιμα μου. Μου φαινεται θα ξαναπαρω αναρρωφικη αν δω οτι δεν αντεχω αλλο

Να πάρεις η ξαδέρφη του άντρα μου είναι συνέχεια με αναρρωτική επειδή δουλεύει σε αποθήκη την έχει βάλει επ'απειλούμενη ο γυναικολόγος της και δεν θα ξαναπάει στην δουλειά της 


Χάρη σε σας ο κόσμος μου παίρνει χρώμα...
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Just now, boukitsa123 είπε:

Να πάρεις η ξαδέρφη του άντρα μου είναι συνέχεια με αναρρωτική επειδή δουλεύει σε αποθήκη την έχει βάλει επ'απειλούμενη ο γυναικολόγος της και δεν θα ξαναπάει στην δουλειά της 

Ναι θα δω και αυριο και μετα αποφασιζω γιατι αλλο να ειναι 4 ωρες στην τσιτα και αλλο 7 ωρες. Οκ ειμαι ταμειο αλλα θελει ρομποτ και γρηγορη να είσαι. Καθομαι ποναει η μεση και πιεχομαι. Ειμαι ορθια παλι ποναω . Ασε καλυτερα να κατσω μην παθει κατι το αγγελουδι μου

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites

Just now, Αγαπουλινι είπε:

Ναι θα δω και αυριο και μετα αποφασιζω γιατι αλλο να ειναι 4 ωρες στην τσιτα και αλλο 7 ωρες. Οκ ειμαι ταμειο αλλα θελει ρομποτ και γρηγορη να είσαι. Καθομαι ποναει η μεση και πιεχομαι. Ειμαι ορθια παλι ποναω . Ασε καλυτερα να κατσω μην παθει κατι το αγγελουδι μου

Δεν μπορείς να παρεις την άδεια τοκετού απο τωρα? Από όσο γνωρίζω την δικαιούσαι 2 μηνες πριν την ΠΗΤ και άδεια μητρότητας για άλλες 4 βδομάδες. Μπορεί να εισαι σε ταμείο αλλα και παλι ειναι κουραση να καθεσαι 8 ωρες συνέχεια. 

Link to comment
Share on other sites

Just now, Giota1983 είπε:

Δεν μπορείς να παρεις την άδεια τοκετού απο τωρα? Από όσο γνωρίζω την δικαιούσαι 2 μηνες πριν την ΠΗΤ και άδεια μητρότητας για άλλες 4 βδομάδες. Μπορεί να εισαι σε ταμείο αλλα και παλι ειναι κουραση να καθεσαι 8 ωρες συνέχεια. 

Σε 28 μερες σταματαω με το νομιμο αυτο που λες! Κατι θα κανω αν δω πως δεν αντεχω

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα κούκλες. Είμαι στο μικροβιολογικό και πίνω τη γλυκόζη. Έχει γεύση πορτοκάλι ευτυχώς και πίνεται. Ελπίζω να μη με πιάσει καμία ζαλάδα. Άντε να φύγει κι αυτό

  • Μου αρέσει 5

Great Teachers Inspire

Great Teachers Motivate

Great Teachers Change the World

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Όλα καλά τέλος κι αυτό τίποτα δεν κατάλαβα και η ώρα πέρασε γρήγορα. Ευτυχώς. Τώρα περιμένω αποτελέσματα θα σας πω το βράδυ.

  • Μου αρέσει 2

Great Teachers Inspire

Great Teachers Motivate

Great Teachers Change the World

Link to comment
Share on other sites

2 ώρες πρίν, katerina04 είπε:

Καλημέρα κούκλες. Είμαι στο μικροβιολογικό και πίνω τη γλυκόζη. Έχει γεύση πορτοκάλι ευτυχώς και πίνεται. Ελπίζω να μη με πιάσει καμία ζαλάδα. Άντε να φύγει κι αυτό

Α! Εσένα σε προσέξανε! Σου δώσανε με γεύση!!! Άντε πάλι τυχερούλα!

Έρχομαι με νέα απορία σήμερα! Γενικά επισκέψεις στα μαιευτήρια τις αποφεύγω, γιατί λόγω δουλειάς είμαι φορέας πολλών μικροβίων. Αλλά σε δύο πολύ καλές μου φίλες που μου το ζήτησαν και οι ίδιες πήγα! Και είδα ότι κερνούσαν γλυκά, κουφέτα και ένα αναμνηστικό δωράκι!!! Εσείς τα κάνετε αυτά; Και αν ναι, για πείτε και καμιά ιδέα! Σκέφτηκα αρωματικά σαπουνάκια! 


tvXOp2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Ele@n είπε:

Α! Εσένα σε προσέξανε! Σου δώσανε με γεύση!!! Άντε πάλι τυχερούλα!

Έρχομαι με νέα απορία σήμερα! Γενικά επισκέψεις στα μαιευτήρια τις αποφεύγω, γιατί λόγω δουλειάς είμαι φορέας πολλών μικροβίων. Αλλά σε δύο πολύ καλές μου φίλες που μου το ζήτησαν και οι ίδιες πήγα! Και είδα ότι κερνούσαν γλυκά, κουφέτα και ένα αναμνηστικό δωράκι!!! Εσείς τα κάνετε αυτά; Και αν ναι, για πείτε και καμιά ιδέα! Σκέφτηκα αρωματικά σαπουνάκια! 

Αναμνηστικό δωράκι;;; Μπα δεν υπάρχει σάλιο γλυκά θα έχω άλλα μέχρι εκεί και όχι τίποτα ακριβά όσες όμως έχετε χρήματα και θέλετε γιατί να μην δώσετε; Πάντως μην αφήσετε μέσα στο καταχείμωνο να φιλήσουν το μωρό με τις ιώσεις να σέρνονται 


Χάρη σε σας ο κόσμος μου παίρνει χρώμα...
Link to comment
Share on other sites

Just now, boukitsa123 είπε:

Αναμνηστικό δωράκι;;; Μπα δεν υπάρχει σάλιο γλυκά θα έχω άλλα μέχρι εκεί και όχι τίποτα ακριβά όσες όμως έχετε χρήματα και θέλετε γιατί να μην δώσετε; Πάντως μην αφήσετε μέσα στο καταχείμωνο να φιλήσουν το μωρό με τις ιώσεις να σέρνονται 

Αχ, άσε γιατί κι εγώ με το ζόρι θα τα κάνω για να γλιτώσω τον σχολιασμό. Έχω βρει κι ένα εργαστήρι ζαχαροπλαστικής με οικονομικότερες τιμές για να παραγγείλω γλυκάκια.

  • Μου αρέσει 1

tvXOp2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Ele@n είπε:

Αχ, άσε γιατί κι εγώ με το ζόρι θα τα κάνω για να γλιτώσω τον σχολιασμό. Έχω βρει κι ένα εργαστήρι ζαχαροπλαστικής με οικονομικότερες τιμές για να παραγγείλω γλυκάκια.

Εσένα είναι το 1ο να κάνεις να τα θυμάσαι θα έρθει και πολύς κόσμος σε μένα ζήτημα να έρθει η πεθερά μου :-P

  • Μου αρέσει 2

Χάρη σε σας ο κόσμος μου παίρνει χρώμα...
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...