Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 11 ώρες πρίν, Blue Velvet είπε:

      Ευχαριστώ πολύ ❤️ Φοβάμαι πως η επόμενη ωοληψια δεν θα είναι καθόλου εύκολη.Ο οργανισμός μου δεν ανταποκρίνεται καλα στα φάρμακα της διέγερσης..στα 36 μου πήραμε δέκα ωάρια και έγιναν πέντε βλαστοκυστες,εκ των οποίων έπιασε μόνο η κορούλα μου(μέχρι στιγμής)Δλδ 25% επιτυχίας.Μου μένει άλλο ένα,δεν ξέρω αν θα πετύχει.Τωρα είμαι 39,οπότε σίγουρα θα είναι πολύ πιο δύσκολη η όλη διαδικασία..Αυτό που ελπίζω,είναι για αρχή να μην έχουμε αύριο δυσάρεστα απροοπτα με εξωμητριο...

      Να χαίρεσαι τα παιδάκια σου κορίτσι μου❤️Η ιστορία σου μου δίνει κουράγιο να συνεχίσω και ελπίζω να μπορέσω να κάνω ένα ακόμη παιδάκι και εγώ ❤️

      Όλα καλά πιστεύω πως θα είναι....το πιο πιθανό να είναι βιοχημικη κύηση! 

      Να σκέφτεσαι το στόχο σου! Εγώ το πρώτο παιδάκι μου το έκανα το 2020 (37 ετων) με έμβρυα του 2016 (3η εμβρυομεταφορα) και τα διδυμάκια στα 41 μου! Δεν το πίστευα πως θα συμβεί...

      • Ευχαριστώ 1

Μανουλες Ιανουαρίου 2020!!!


Recommended Posts

9 ώρες πρίν, Agapakiii είπε:

Καλημέρα κορίτσια! Τι κάνετε ; Πως αντιμετωπίζετε την κατάσταση με όλα αυτά που γίνονται ;

εμείς δυστυχώς ενώ θα κάναμε το πρώτο μας εμβόλιο την Δευτέρα ο παιδίατρος μας είπε ότι ακυρώνονται όλα τα ραντεβού για μια εβδομάδα κ βλέπουμε πως θα πάει!

η αλήθεια είναι πως έχω στεναχωρεθει κ έχω αγχωθεί που δε θα το κάνει στην «ώρα της». Όσες έχετε κ αλλά παιδάκια ξέρετε αν υπάρχει θέμα που θα το καθυστερήσουμε ; Μπορούν να γίνουν μετά δυο μαζί ας πούμε η αναγκαστικά θα πάνε όλα πίσω ;

Ακριβώς όπως λέει κ η ελεαν τυχαίνει κ παιδακια να είναι αρρωστα κ να καθυστερούν το εμβολιο. Μια φορά κ εμεις τι κάναμε 3εβδ μετά, κ μιλάμε για μικρό όχι άνω του ετους

Δυο εμβολια μαζί προσωπικά δύσκολα θα εκανα, να μην πέσουν "βαριά" 

Δ πειραζει να πανε λιγο πίσω, απλα μακροπροθεσμα να μην μείνει το μωρο κ τελειως ανεμβολιαστο για καιρό 

Ελεαν το πόσιμο είναι για γαστρεντεριτιδα, δ ειναι υποχρεωτικά, εμεις δ το κάναμε, δ το προτείνει ιδιαίτερα η γιατρος μας

Γιώτα της κικο εκτός από ένα μοντέλο έχουν στενή βάση κ σκληρά υφάσματα, δ ειναι εργονομικό. Το άλλο σαν μαρκα δ ειναι κακο, αν σε βολέψει έτσι κ αλλιώς το μωρο από τις πρώτες μέρες μπαίνει ορθιο σε μαρσιπο, ξαπλωτό μόνο σε θηλασμο σε σλινγκ πάντα με πολύ καλή επίβλεψη κ μετα το φαι πάλι ορθιο. Έτσι κ αλλιώς μια χαρα θηλαζουν κ στο ορθιο

  • Ευχαριστώ 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 5,6k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

1 ώρα πρίν, Giota1983 είπε:

Δεν εχω το κουτι επειδη ειναι της αδερφης μου αλλα ειναι αχρησιμοποίητοι.

Αν ξέρεις το μοντέλο αναζήτησε το στο ιντερνετ. Εμένα ο chicco που μου έφεραν ήταν από 0-9 κιλά και δεν ήταν εργονομικός. Αλλά δεν ήταν ίδιος με τον δικό σου.


tvXOp2.png

Link to comment
Share on other sites

7 ώρες πρίν, Ele@n είπε:

Αν ξέρεις το μοντέλο αναζήτησε το στο ιντερνετ. Εμένα ο chicco που μου έφεραν ήταν από 0-9 κιλά και δεν ήταν εργονομικός. Αλλά δεν ήταν ίδιος με τον δικό σου.

Θα προσπαθήσω να τους ψάξω στο ίντερνετ. Ακομα βέβαια δεν τους χρειάζομαι αλλα οταν θα καλυτερέψει ο καιρός θα τον χρειαστώ

Link to comment
Share on other sites

Just now, Giota1983 είπε:

Θα προσπαθήσω να τους ψάξω στο ίντερνετ. Ακομα βέβαια δεν τους χρειάζομαι αλλα οταν θα καλυτερέψει ο καιρός θα τον χρειαστώ

Δεν ξέρω σε τι φυσική κατάσταση είστε οι υπόλοιπες, εμένα πάντως η μέση με έχει διαλύσει και τα γόνατα. Οπότε και για το σπίτι είναι σωτήριος, γιατί τον βάζω μέσα και γυρνοβολάμε σε όλο το σπίτι που θέλει να χαζεύει και δεν πονάω τόσο. Αχ η μεσούλα μου...

 

9 ώρες πρίν, vikib είπε:

Ακριβώς όπως λέει κ η ελεαν τυχαίνει κ παιδακια να είναι αρρωστα κ να καθυστερούν το εμβολιο. Μια φορά κ εμεις τι κάναμε 3εβδ μετά, κ μιλάμε για μικρό όχι άνω του ετους

Δυο εμβολια μαζί προσωπικά δύσκολα θα εκανα, να μην πέσουν "βαριά" 

Δ πειραζει να πανε λιγο πίσω, απλα μακροπροθεσμα να μην μείνει το μωρο κ τελειως ανεμβολιαστο για καιρό 

Ελεαν το πόσιμο είναι για γαστρεντεριτιδα, δ ειναι υποχρεωτικά, εμεις δ το κάναμε, δ το προτείνει ιδιαίτερα η γιατρος μας

Γιώτα της κικο εκτός από ένα μοντέλο έχουν στενή βάση κ σκληρά υφάσματα, δ ειναι εργονομικό. Το άλλο σαν μαρκα δ ειναι κακο, αν σε βολέψει έτσι κ αλλιώς το μωρο από τις πρώτες μέρες μπαίνει ορθιο σε μαρσιπο, ξαπλωτό μόνο σε θηλασμο σε σλινγκ πάντα με πολύ καλή επίβλεψη κ μετα το φαι πάλι ορθιο. Έτσι κ αλλιώς μια χαρα θηλαζουν κ στο ορθιο

Α, σε ευχαριστώ για την πληροφορία, γιατί μετά που φύγαμε είδα ότι δεν έγραφε το χαρτί τι εμβόλιο είναι και ήθελα να ρωτήσω τη φαρμακοποιό. Δεν μου είπε αν είναι υποχρεωτικά ή όχι, αλλά και να με ρωτούσε επειδή είμαι λίγο μη μου άπτου με τις αρρώστιες πάλι θα της έλεγα να μου το δώσει. 


tvXOp2.png

Link to comment
Share on other sites

On 14/3/2020 at 1:51 ΜΜ, Agapakiii είπε:

Καλημέρα κορίτσια! Τι κάνετε ; Πως αντιμετωπίζετε την κατάσταση με όλα αυτά που γίνονται ;

εμείς δυστυχώς ενώ θα κάναμε το πρώτο μας εμβόλιο την Δευτέρα ο παιδίατρος μας είπε ότι ακυρώνονται όλα τα ραντεβού για μια εβδομάδα κ βλέπουμε πως θα πάει!

η αλήθεια είναι πως έχω στεναχωρεθει κ έχω αγχωθεί που δε θα το κάνει στην «ώρα της». Όσες έχετε κ αλλά παιδάκια ξέρετε αν υπάρχει θέμα που θα το καθυστερήσουμε ; Μπορούν να γίνουν μετά δυο μαζί ας πούμε η αναγκαστικά θα πάνε όλα πίσω ;

Τι να κάνουμε υπομονή μόνο. Η μικρή θα διαλύσει το σπίτι ο μπέμπης δεν κοιμάται και γενικά χαμός. Εμείς το έχουμε την άλλη εβδομάδα αλλά δεν πήρα τηλ ακόμη να ρωτήσω. Μην αγχώνεσαι γιατί αν είναι άρρωστα δεν το κάνουν οπότε δεν υπάρχει πρόβλημα αλλιώς θα σου το έλεγε και η παιδίατρος. Τι να πω βρε κορίτσια δύσκολες μέρες περνάμε και θα περάσουμε πραγματικά δεν ξέρω τι θα γίνει. Ας έχουμε πίστη και ας ελπίσουμε για το καλύτερο.

  • Μου αρέσει 3

Great Teachers Inspire

Great Teachers Motivate

Great Teachers Change the World

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Καλησπέρα κορίτσια! Παρακολουθώ τις συζητήσεις σας από τον Μάιο όπου έμαθα κι εγώ πως περιμένω μωράκι! Δεν είχα στείλει ποτέ αλλα με βοηθούσαν πολύ οι κουβέντες σας! Να σας ζήσουν τα μωράκια σας! Πάντα χαρές και υγεία εύχομαι!Είχα δύσκολη εγκυμοσύνη και το αποτέλεσμα ήταν να μην γεννήσω 20 Ιανουαρίου που έπρεπε αλλά ένα μήνα νωρίτερα! Μείναμε λίγο και στην εντατική! Γενικά δύσκολα περάσαμε! Τώρα όμως είναι όλα καλά! 
Βρήκα το θάρρος να σας στείλω τώρα μιας κι θέλω την βοήθεια σας! Έχω πανικοβληθεί γτ από την μέρα που γέννησα 20/12 το αίμα δεν έχει σταματήσει! Πήγα στον γιατρό στις 40 μέρες για υπέρηχο! Εκεί μου είπε πως είναι όλα καλά και πως σε 2-3 μέρες θα αδιαθετούσα και να μην τρόμαζα γτ θα έβλεπα πολύ αίμα! Έτσι έγινε! Μετά από 2 μέρες αδιαθέτησα με αιμορραγία! Δεν φοβήθηκα γτ ήμουν προετοιμασμένη! Μετά από λίγες μέρες σταμάτησε για 4 μέρες και μετά ναι ξανά με νορμαλ ροη! Σταμάτησε πάλι για 3 μέρες ήρθε ξανά νορμαλ κι χωρίς να σταματήσει καν από χθες απίστευτη αιμορραγία! Θα πω αύριο να πάρω από τον γιατρό κάτι ορμονολογικές εξετάσεις όπως μου είπε να κάνω για να δούμε το γίνεται! Είμαι όμως πολύ τρομαγμένη μην έχω κάτι! Και ήθελα να μυριστώ μαζί σας σε περίπτωση που το έχει κι άλλη λίγο να χαλαρώσω! Ευχαριστώ για τον χρόνο σας!

 

Link to comment
Share on other sites

Just now, Marinaki17 είπε:

Καλησπέρα κορίτσια! Παρακολουθώ τις συζητήσεις σας από τον Μάιο όπου έμαθα κι εγώ πως περιμένω μωράκι! Δεν είχα στείλει ποτέ αλλα με βοηθούσαν πολύ οι κουβέντες σας! Να σας ζήσουν τα μωράκια σας! Πάντα χαρές και υγεία εύχομαι!Είχα δύσκολη εγκυμοσύνη και το αποτέλεσμα ήταν να μην γεννήσω 20 Ιανουαρίου που έπρεπε αλλά ένα μήνα νωρίτερα! Μείναμε λίγο και στην εντατική! Γενικά δύσκολα περάσαμε! Τώρα όμως είναι όλα καλά! 
Βρήκα το θάρρος να σας στείλω τώρα μιας κι θέλω την βοήθεια σας! Έχω πανικοβληθεί γτ από την μέρα που γέννησα 20/12 το αίμα δεν έχει σταματήσει! Πήγα στον γιατρό στις 40 μέρες για υπέρηχο! Εκεί μου είπε πως είναι όλα καλά και πως σε 2-3 μέρες θα αδιαθετούσα και να μην τρόμαζα γτ θα έβλεπα πολύ αίμα! Έτσι έγινε! Μετά από 2 μέρες αδιαθέτησα με αιμορραγία! Δεν φοβήθηκα γτ ήμουν προετοιμασμένη! Μετά από λίγες μέρες σταμάτησε για 4 μέρες και μετά ναι ξανά με νορμαλ ροη! Σταμάτησε πάλι για 3 μέρες ήρθε ξανά νορμαλ κι χωρίς να σταματήσει καν από χθες απίστευτη αιμορραγία! Θα πω αύριο να πάρω από τον γιατρό κάτι ορμονολογικές εξετάσεις όπως μου είπε να κάνω για να δούμε το γίνεται! Είμαι όμως πολύ τρομαγμένη μην έχω κάτι! Και ήθελα να μυριστώ μαζί σας σε περίπτωση που το έχει κι άλλη λίγο να χαλαρώσω! Ευχαριστώ για τον χρόνο σας!

 

Να σου ζήσει το μικρούλι σου!!! Δεν έχω κάποια ιδιαίτερη γνώση για το αίμα. Εγώ αύριο σαραντίζω αλλά δεν έχω καθαρίσει ακόμα. Σε κάποια σελίδα είχα διαβάσει ανάλογη περίπτωση με τη δική σου, αλλά δεν ήταν κάτι ιδιαίτερο. Περισσότερο σπαστικό είναι να είσαι τόσες μέρες αδιάθετη. Όλα θα είναι καλά, θα το δεις.

  • Ευχαριστώ 1

tvXOp2.png

Link to comment
Share on other sites

18 ώρες πρίν, Marinaki17 είπε:

Καλησπέρα κορίτσια! Παρακολουθώ τις συζητήσεις σας από τον Μάιο όπου έμαθα κι εγώ πως περιμένω μωράκι! Δεν είχα στείλει ποτέ αλλα με βοηθούσαν πολύ οι κουβέντες σας! Να σας ζήσουν τα μωράκια σας! Πάντα χαρές και υγεία εύχομαι!Είχα δύσκολη εγκυμοσύνη και το αποτέλεσμα ήταν να μην γεννήσω 20 Ιανουαρίου που έπρεπε αλλά ένα μήνα νωρίτερα! Μείναμε λίγο και στην εντατική! Γενικά δύσκολα περάσαμε! Τώρα όμως είναι όλα καλά! 
Βρήκα το θάρρος να σας στείλω τώρα μιας κι θέλω την βοήθεια σας! Έχω πανικοβληθεί γτ από την μέρα που γέννησα 20/12 το αίμα δεν έχει σταματήσει! Πήγα στον γιατρό στις 40 μέρες για υπέρηχο! Εκεί μου είπε πως είναι όλα καλά και πως σε 2-3 μέρες θα αδιαθετούσα και να μην τρόμαζα γτ θα έβλεπα πολύ αίμα! Έτσι έγινε! Μετά από 2 μέρες αδιαθέτησα με αιμορραγία! Δεν φοβήθηκα γτ ήμουν προετοιμασμένη! Μετά από λίγες μέρες σταμάτησε για 4 μέρες και μετά ναι ξανά με νορμαλ ροη! Σταμάτησε πάλι για 3 μέρες ήρθε ξανά νορμαλ κι χωρίς να σταματήσει καν από χθες απίστευτη αιμορραγία! Θα πω αύριο να πάρω από τον γιατρό κάτι ορμονολογικές εξετάσεις όπως μου είπε να κάνω για να δούμε το γίνεται! Είμαι όμως πολύ τρομαγμένη μην έχω κάτι! Και ήθελα να μυριστώ μαζί σας σε περίπτωση που το έχει κι άλλη λίγο να χαλαρώσω! Ευχαριστώ για τον χρόνο σας!

 

Καλημέρα. Να σου ζήσει το ζουζούνι σου. Κρίμα βρε έπρεπε να μας γράφεις. Τι είναι το μωράκι σου? Ταλαιπωρήθηκες κοπέλα μου αλλά αφού είστε καλά κι εσυ και το μωρό τέλεια  Και εγώ μια είχα αίμα μια δεν είχα αλλά σήκωνα να την μικρή μου 15 κιλά επομένως μάλλον ήταν και από αυτό. Αλλά στις 40 δεν είχα τίποτα. Έβγαλα και το σερβιετακι και τώρα καθάρισα τελείως. Περιοδος δε θα μου έρθει ακόμα γιατί θηλάζω την άλλη φορά μου είχε έρθει μετά από 9 μήνες. Είναι και οι ορμόνες μας που παθαίνουν σοκ βρε παιδί μου. Κάνε τις εξετάσεις οπωσδήποτε δεν παίζουν με αυτά για να ηρεμήσεις κιόλας. 

 

  • Μου αρέσει 1

Great Teachers Inspire

Great Teachers Motivate

Great Teachers Change the World

Link to comment
Share on other sites

Κορίτσια τι κάνετε; Ελπίζω να είστε όλες καλα,όπως και τα μωράκια σας. Να ρωτήσω όσες γνωρίζουν από εδραίωση θηλασμού. Τη μέρα θηλάζω ανά δίωρο περίπου, ενώ το βράδυ δεν τον ξυπνάω. Έχει τύχει να κοιμηθεί και 7 ώρες συνεχόμενες. Υπάρχει περίπτωση να μειωθεί η παραγωγή μου επειδή αφήνω να περάσουν τόσες ώρες; να τον ξυπνάω μεσα στη νύχτα; 

  • Μου αρέσει 1

q7O9p3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Ntina Ntinaki είπε:

Κορίτσια τι κάνετε; Ελπίζω να είστε όλες καλα,όπως και τα μωράκια σας. Να ρωτήσω όσες γνωρίζουν από εδραίωση θηλασμού. Τη μέρα θηλάζω ανά δίωρο περίπου, ενώ το βράδυ δεν τον ξυπνάω. Έχει τύχει να κοιμηθεί και 7 ώρες συνεχόμενες. Υπάρχει περίπτωση να μειωθεί η παραγωγή μου επειδή αφήνω να περάσουν τόσες ώρες; να τον ξυπνάω μεσα στη νύχτα; 

Υπομονή κάνουμε για να μην τρελαθουμε. Αλλά καλά. Να μην τον ξυπνάς φυσικά είσαι πολύ τυχερή που κοιμάται τόσο δε θα σου μειωθεί η παραγωγή. Θύμισε μου βγάζεις με το θηλαστρο?

  • Μου αρέσει 1

Great Teachers Inspire

Great Teachers Motivate

Great Teachers Change the World

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


3 ώρες πρίν, katerina04 είπε:

Υπομονή κάνουμε για να μην τρελαθουμε. Αλλά καλά. Να μην τον ξυπνάς φυσικά είσαι πολύ τυχερή που κοιμάται τόσο δε θα σου μειωθεί η παραγωγή. Θύμισε μου βγάζεις με το θηλαστρο?

Έβγαζα μέχρι πριν κάποιες μέρες που ξεκίνησε να κάνει κάτι εμετους και γουλιες και μου είπε ο παιδίατρος να σταματήσω το συμπλήρωμα. Οπότε σταμάτησα και τις αντλήσεις, σταδιακά. Ο γιατρός μου πε να μην τον ξυπνάω και να το ευχαριστηθω γιατί λογικά δε θα κρατήσει και πολύ Χαχαχα. Απλά σε διάφορες ομάδες θηλασμού στο fb διαβάζω ότι πρέπει να κάνω οπωσδήποτε 10-12 θηλασμους τη μέρα και να μην αφήνω να περνάνε πάνω από 3 ώρες,για να διατηρήσω την παραγωγή. Κ δεν ξέρω τι να κάνω τελικά. Αρνούμαι να μετράω θηλασμους μωρέ.


q7O9p3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Ntina Ntinaki είπε:

Έβγαζα μέχρι πριν κάποιες μέρες που ξεκίνησε να κάνει κάτι εμετους και γουλιες και μου είπε ο παιδίατρος να σταματήσω το συμπλήρωμα. Οπότε σταμάτησα και τις αντλήσεις, σταδιακά. Ο γιατρός μου πε να μην τον ξυπνάω και να το ευχαριστηθω γιατί λογικά δε θα κρατήσει και πολύ Χαχαχα. Απλά σε διάφορες ομάδες θηλασμού στο fb διαβάζω ότι πρέπει να κάνω οπωσδήποτε 10-12 θηλασμους τη μέρα και να μην αφήνω να περνάνε πάνω από 3 ώρες,για να διατηρήσω την παραγωγή. Κ δεν ξέρω τι να κάνω τελικά. Αρνούμαι να μετράω θηλασμους μωρέ.

Κοιμάται τη νύχτα;;; Τυχερήηηηη!!! Απόλαυσε το!!!! Εφόσον ο παιδίατρος από τα κιλά βλέπει καλή ανάπτυξη, να μην τον ξυπνάς! Δεν ξέρω αν μειώνεται η παραγωγή τα κορίτσια τα υπόλοιπα ξέρουν καλύτερα, αλλά κάνε κάτι για την αποσυμφόρηση του στήθους. Εμένα βλέπω ότι αν περάσουν ώρες το στήθος πετρώνει και πονάει και το βγάζω λίγο με το χέρι γιατί δεν έχω πάρει ακόμα το θήλαστρο. Του έδινες και στήθος και συμπλήρωμα;


tvXOp2.png

Link to comment
Share on other sites

3 ώρες πρίν, Ntina Ntinaki είπε:

Έβγαζα μέχρι πριν κάποιες μέρες που ξεκίνησε να κάνει κάτι εμετους και γουλιες και μου είπε ο παιδίατρος να σταματήσω το συμπλήρωμα. Οπότε σταμάτησα και τις αντλήσεις, σταδιακά. Ο γιατρός μου πε να μην τον ξυπνάω και να το ευχαριστηθω γιατί λογικά δε θα κρατήσει και πολύ Χαχαχα. Απλά σε διάφορες ομάδες θηλασμού στο fb διαβάζω ότι πρέπει να κάνω οπωσδήποτε 10-12 θηλασμους τη μέρα και να μην αφήνω να περνάνε πάνω από 3 ώρες,για να διατηρήσω την παραγωγή. Κ δεν ξέρω τι να κάνω τελικά. Αρνούμαι να μετράω θηλασμους μωρέ.

Οχι βρε τι να μετρας. Εγω στη δουλεια ειμαι 8-9 ωρες ετσι και στη μικρη και δε μου κοπηκε 22μηνες. Αν δεν αντεχεις βγαλε λιγο και καταψυξη για ωρα αναγκης. Καθε ποση ωρα τρωεει? Εμεις συνεχεια με τσακισε δεν εχει ωρα

  • Ευχαριστώ 1

Great Teachers Inspire

Great Teachers Motivate

Great Teachers Change the World

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα κορίτσια η μπεμπούλα μου χθες γελούσε με ήχο άνοιγε το στόμα και σαν να έλεγε γκου κτλπ :) Πεθαίνω όμως λέμε!!!! Έχει μειώσει αρκετά τα νυχτερινά ελπίζω να πλησιάζει στο σερί γτ η χασμούρα πάει σύννεφο... Τι κάνουν τα μωρά σας; 

 

  • Μου αρέσει 4

Χάρη σε σας ο κόσμος μου παίρνει χρώμα...
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 52 λεπτά , boukitsa123 είπε:

Καλημέρα κορίτσια η μπεμπούλα μου χθες γελούσε με ήχο άνοιγε το στόμα και σαν να έλεγε γκου κτλπ :) Πεθαίνω όμως λέμε!!!! Έχει μειώσει αρκετά τα νυχτερινά ελπίζω να πλησιάζει στο σερί γτ η χασμούρα πάει σύννεφο... Τι κάνουν τα μωρά σας; 

 

Καλημέρα. Τέλεια μπράβο σας και εμείς έτσι μπέμπης όλο γελάει και κάνει και γκου. Τον έβαλα στο γυμναστήριο- χαλάκι και ξετρελαθηκε απλώνει χέρια λες και θέλει να πιάσει τα παιχνίδια. Το βράδυ καλός είναι ξυπναει 2-3 φορές αλλά τη μέρα η άλλη η σουσουραδα δεν τον αφήνει σε ησυχία και ο καημένος είναι στην τσίτα. Δεν μπορεί να ηρεμήσει. Αυτή παλι όλο κάτι να μασουλαει θέλει. Εγώ η καημένη εχω τρεις μέρες προσπαθώ να λουσω τα μαλλιά αλλά μάταια. Ο σύζυγος δουλειά γυρνάει στις 4 και μας βρίσκει σε εξαλη κατάσταση.Εσείς πώς τα περνάτε? Τα μεγάλα σου τι κάνουν?

  • Μου αρέσει 2

Great Teachers Inspire

Great Teachers Motivate

Great Teachers Change the World

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...