Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 3 ώρες πρίν, Blue Velvet είπε:

      Είπε ότι θέλει να αποκλείσει ακόμα και αυτη την μικρη πιθανότητα,γι αυτό και πρέπει να κάνω αύριο πάλι χοριακη.Δεν έκανε διάγνωση.Απλα υπάρχει και αυτό το ενδεχόμενο δυστυχώς..Μακαρι να πάω και να έχει μηδενιστεί,έχω κουραστεί..

      Εύχομαι αύριο να έχει πέσει η χοριακη σου. 🙏 κι εγω θα παω πολυ πρωι να δωσω αιμα....να δουμε....

      πρίν από 4 λεπτά , Blue Velvet είπε:

      Όταν έπεσε από το 29 στο 7,είχες σταματήσει τα φάρμακα?Εμένα μου είπε να τα πάρω σήμερα και αύριο να κάνω τη χοριακη.

      Έχεις δίκιο,καλύτερα που σταμάτησε τώρα και δεν παλινδρομησε πιο μετά.Ετσι κ αλλιώς δεν το πίστεψα,δεν ξέρω γιατί..Ελπίζω να ήταν απλά θέμα τύχης και να μην ήταν υγιές το έμβρυο και να μην φταίει κάτι στη μήτρα.Εχω ένα ακόμα,θα κάνω εμβρυομεταφορά μόλις μου πει ο γιατρός ότι είναι όλα οκ

      Φάρμακα γιατί συνεχιζεις???Πως το εξήγησε?

Μανουλες Ιανουαρίου 2020!!!


Recommended Posts

10 ώρες πρίν, evi1996 είπε:

κοριτσια γεια σασ !! τι κανετε?? ειμαι στην 17η εβδομαδα και μου βρηκαν μυκοπλασμα και ουρεοπλασμα .. ειχε κατι τετοιο καμια?? εμενα μου εδωσε αντιβιωση ....εχω αγχωθει λιγο...

Εγώ έχω ουρεόπλασμα και γέννησα κολπικά και μάλιστα μου είχε δώσει κι εμένα αντιβίωση αλλά δεν έφυγε και δεν ξέρω αν θα φύγει ποτέ. 

@evi1996 με το καλό το μωρό σου 


Χάρη σε σας ο κόσμος μου παίρνει χρώμα...
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 5,6k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

16 ώρες πρίν, Ele@n είπε:

Καλέ τι γίνεται με τον κορονοϊό; Αρχίζω και φοβάμαι για τον μπεμπούλη, γιατί εμείς βγαίνουμε έξω και δεν ξέρω τι κουβαλάμε!

Γνωστή μου που γύρισε από Αγγλία μου είπε ότι δε φορούσε μάσκα κανένας στο αεροπλάνο. Κλειστός χώρος είναι δε θα έπρεπε? Και ποιος ξέρει πόσοι έχουν και νομίζουν ότι είναι γρίπη και δεν πήγαν να εξεταστούν. Τι να πω ας ελπίσουμε να τη γλυτώσουμε.


Great Teachers Inspire

Great Teachers Motivate

Great Teachers Change the World

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα σας εγώ έκανα β χοριακη στις 3/3 και βγήκαν 131.πήγα στον γιατρό μ 5/3 ,Δεν είδαμε τπτ ξαναεκανα  β χοριακη 6/3 και βγήκε 519.θα ξανακάνω 9/3 να δούμε πότε φαίνεται ο σάκος?? Έχω αγχωθεί.

Link to comment
Share on other sites

3 ώρες πρίν, katerina04 είπε:

Γνωστή μου που γύρισε από Αγγλία μου είπε ότι δε φορούσε μάσκα κανένας στο αεροπλάνο. Κλειστός χώρος είναι δε θα έπρεπε? Και ποιος ξέρει πόσοι έχουν και νομίζουν ότι είναι γρίπη και δεν πήγαν να εξεταστούν. Τι να πω ας ελπίσουμε να τη γλυτώσουμε.

Εμ, δεν θα έπρεπε; Εγώ έχω και την άλλη απορία. Δεν θα έπρεπε μετά την αποβίβαση να γίνεται απολύμανση στο σκάφος; Φαντάσου τι κουβαλάει!!! 

  • Μου αρέσει 1

tvXOp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

7 hours ago, boukitsa123 said:

Εγώ έχω ουρεόπλασμα και γέννησα κολπικά και μάλιστα μου είχε δώσει κι εμένα αντιβίωση αλλά δεν έφυγε και δεν ξέρω αν θα φύγει ποτέ. 

@evi1996 με το καλό το μωρό σου 

σ ευχαριστω πολυ κοριτσι μου !!

Link to comment
Share on other sites

11 ώρες πρίν, Ntina Ntinaki είπε:

Κορίτσια καλησπέρα! Ποια χρησιμοποιεί μάρσιπο Μέι Τάι να μου πει εντυπώσεις;

Κι εγω ψαχνω για μαρσιπους κ θελω γνωμες. Εχω ανοιξει κ ξεχωριστο θεμα κ μου εχουν πει καποιες κοπελες τις αποψεις τους.

  • Ευχαριστώ 1
Link to comment
Share on other sites

18 ώρες πρίν, Efoulini είπε:

Καλησπέρα σας εγώ έκανα β χοριακη στις 3/3 και βγήκαν 131.πήγα στον γιατρό μ 5/3 ,Δεν είδαμε τπτ ξαναεκανα  β χοριακη 6/3 και βγήκε 519.θα ξανακάνω 9/3 να δούμε πότε φαίνεται ο σάκος?? Έχω αγχωθεί.

Σακος φαίνεται από 1500 και πανω έχεις μέρες για να φανεί.....σόρρυ κοριτσια που πετάχτηκα εδώ αλλά να το βοηθήσουμε το κορίτσι και ας γράφει σε λάθος θεμα:razz:

  • Μου αρέσει 3

G0IYp3.png0Ivbp2.png

Link to comment
Share on other sites

1 ώρα πρίν, charma91 είπε:

Κι εγω ψαχνω για μαρσιπους κ θελω γνωμες. Εχω ανοιξει κ ξεχωριστο θεμα κ μου εχουν πει καποιες κοπελες τις αποψεις τους.

Για πες τι σου έχουν προτείνει γιατι κι εγω΄στο ψάξιμο είμαι γιατί θέλουν να μας τον κάνουν δώρο. έχω δει της babybjorn. Είναι ακριβός, αλλά εργονομικός και ελεγμένος για τα ισχία.

Πού είναι το θέμα να το διαβάσω;


tvXOp2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Ele@n είπε:

Για πες τι σου έχουν προτείνει γιατι κι εγω΄στο ψάξιμο είμαι γιατί θέλουν να μας τον κάνουν δώρο. έχω δει της babybjorn. Είναι ακριβός, αλλά εργονομικός και ελεγμένος για τα ισχία.

Πού είναι το θέμα να το διαβάσω;

https://www.parentscafe.gr/forum/topic/21863-gnomes-gia-marsipo-k-rilax/?tab=comments#comment-2704155

 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Τι θα κανετε βρε κοριτσια με τα μαθηματα? Εγω λεω να μην παω αλλο αυτη την εβδομαδα και βλεπουμε. Εκλεισαν και τα φροντιστηρια


Great Teachers Inspire

Great Teachers Motivate

Great Teachers Change the World

Link to comment
Share on other sites

4 ώρες πρίν, katerina04 είπε:

Τι θα κανετε βρε κοριτσια με τα μαθηματα? Εγω λεω να μην παω αλλο αυτη την εβδομαδα και βλεπουμε. Εκλεισαν και τα φροντιστηρια

Αυτό αναρωτιέμαι κι εγώ. Μήπως να τα σταματήσω μέχρι να δω τι θα γίνει παρακάτω. Έχω αρχίσει και ανησυχώ με την όλη κατάσταση. 


tvXOp2.png

Link to comment
Share on other sites

On 8/3/2020 at 12:21 ΜΜ, boukitsa123 είπε:

Εγώ έχω ουρεόπλασμα και γέννησα κολπικά και μάλιστα μου είχε δώσει κι εμένα αντιβίωση αλλά δεν έφυγε και δεν ξέρω αν θα φύγει ποτέ. 

@evi1996 με το καλό το μωρό σου 

Κορίτσια σε ποιο μήνα σας έδωσε αντιβίωση; Γιατί εγω είμαι 6 εβδομάδων κ ενώ στο Έλενα μου είπαν να πάρω επειγόντως  rulid, ο ιδιώτης γιατρός μου είπε να μην πάρω τίποτα...Έχω μπερδευτεί...Δεν ξέρω ποιον να πιστέψω. Απο τη μια φοβάμαι να παρω τόσο νωρίς αντιβίωση, αλλα απο την αλλη μήπως αμελώντας το τα κάνω χειρότερα τα πράγματα;

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 57 λεπτά , Ρούλα Γ. είπε:

Κορίτσια σε ποιο μήνα σας έδωσε αντιβίωση; Γιατί εγω είμαι 6 εβδομάδων κ ενώ στο Έλενα μου είπαν να πάρω επειγόντως  rulid, ο ιδιώτης γιατρός μου είπε να μην πάρω τίποτα...Έχω μπερδευτεί...Δεν ξέρω ποιον να πιστέψω. Απο τη μια φοβάμαι να παρω τόσο νωρίς αντιβίωση, αλλα απο την αλλη μήπως αμελώντας το τα κάνω χειρότερα τα πράγματα; 

Έπαιρνα αντιβίωση για 10 -15 μερες τουλάχιστον μετα την γέννα. Καλό θα ήταν να κάνεις οτι σου είπε ο γιατρός που σε ξεγέννησε. Οταν γέννησες δεν πηρες αντιβίωση? Εγώ που γέννησα με καισαρική έπαιρνα απο την πρώτη μερα αντιβίωση και τη συνέχισα μέχρι που πήγα σπίτι μου. Αν θηλάζεις σίγουρα ανυσηχεις παραπάνω οποτε ρωτα και τον γυναικολογο  και την παιδίατρο σας. 

 

Link to comment
Share on other sites

On 8/3/2020 at 8:36 ΜΜ, Ntina Ntinaki είπε:

Κορίτσια καλησπέρα! Ποια χρησιμοποιεί μάρσιπο Μέι Τάι να μου πει εντυπώσεις;

Χρησιμοποιουσα από αστερακι, αν θες κτ συγκεκριμένο να ρωτήσεις ευχαρίστως να σου πω

On 9/3/2020 at 1:50 ΜΜ, Ele@n είπε:

Για πες τι σου έχουν προτείνει γιατι κι εγω΄στο ψάξιμο είμαι γιατί θέλουν να μας τον κάνουν δώρο. έχω δει της babybjorn. Είναι ακριβός, αλλά εργονομικός και ελεγμένος για τα ισχία.

Πού είναι το θέμα να το διαβάσω;

Νομιζω μπορείς να βρεις καλύτερους. Δ ξερω αν προσαρμόζεται πάρα πολύ το πάνελ, είναι σχετικά στενός σε σχέση με άλλους. Επίσης το ύφασμα δ ειναι απο ραπ, ισως ειναι κ λιγο σκληρο

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...