Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 6 λεπτά , Sisheido είπε:

      Κορίτσι μου λυπάμαι για την εξέλιξη... Πάντα έλεγα καλύτερα να μη πιάσω πάρα να χαθεί στη πορεία το όνειρο! 

      Αγκάλιασε το παιδάκι σου και συνέχισε όσο αντέχεις! Έχω κι εγώ ένα γιο 4ων από την 3η εμβρυομεταφορα και παλέψαμε για τα αδελφάκια... στο τέλος τα καταφέραμε με τροποποιημενο φυσικό κύκλο και γίναμε τριτεκνοι!

      Εύχομαι η βλαστοκυστουλα σας την επόμενη φορά να σας γεμίσει την αγκαλιά!!!!

      Ευχαριστώ πολύ ❤️ Φοβάμαι πως η επόμενη ωοληψια δεν θα είναι καθόλου εύκολη.Ο οργανισμός μου δεν ανταποκρίνεται καλα στα φάρμακα της διέγερσης..στα 36 μου πήραμε δέκα ωάρια και έγιναν πέντε βλαστοκυστες,εκ των οποίων έπιασε μόνο η κορούλα μου.Δλδ 25% επιτυχίας.Μου μένει άλλο ένα,δεν ξέρω αν θα πετύχει.Τωρα είμαι 39,οπότε σίγουρα θα είναι πολύ πιο δύσκολη η όλη διαδικασία..Αυτό που ελπίζω,είναι για αρχή να μην έχουμε αύριο δυσάρεστα απροοπτα με εξωμητριο...

      Να χαίρεσαι τα παιδάκια σου κορίτσι μου❤️Η ιστορία σου μου δίνει κουράγιο να συνεχίσω και ελπίζω να μπορέσω να κάνω ένα ακόμη παιδάκι και εγώ ❤️

      • Καλή τύχη! 1

Μανούλες Ιούνιου 2020♡


Recommended Posts

Just now, Nina94 είπε:

Κορίτσια μου τι κάνετε; 
Ελπίζω να είστε όλες καλά... εγώ τις τελευταίες μέρες εχω τρομερές καούρες και νιώθω πως δεν μπορώ να χωνέψω! Εχω και πόνους στα πλευρά μου , μάλλον μεγαλώνει η κοιλιτσα! 

Καλως ηρθες στο κλαμπ.Με εχουν πεθανει οι καουρες απο τον 4ο.Οτι και να φαω.Παιρνω malox συροπι.Κατι κανει .Αλλα αυτο που βοηθαει πολυ ειναι το παγωτο.


ROnbp3.pngPFbVp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 3,3k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Just now, Mpimpikos είπε:

Καλησπέρα. 22 εβδομάδα και κάπου άρπαξα ίωση ευτυχώς χωρίς πυρετό. Μόνο συνάχι καταροη κ μπούκωμα... Δε παλεύετε αυτο....

Ωχ περαστικά σου ! Κι εγώ την είχα αρπάξει στην αρχή της εγκυμοσύνης μου και ταλαιπωρήθηκα πολύ! Ελπίζω να περάσει γρήγορα!

Link to comment
Share on other sites

7 ώρες πρίν, Mpimpikos είπε:

Καλησπέρα. 22 εβδομάδα και κάπου άρπαξα ίωση ευτυχώς χωρίς πυρετό. Μόνο συνάχι καταροη κ μπούκωμα... Δε παλεύετε αυτο....

Καλημέρα..περαστικά κοριτσι μου..κρίμα να ταλαιπωριεσαι..να περάσει γρήγορα.

Οι υπόλοιπες πως είστε;;

@Φούφη έκανες β επιπέδου;;Όλα καλα;; 

Καμία άλλη που να έκανε;; Εγώ έχω αύριο..

Link to comment
Share on other sites

Just now, Nansy29 said:

Καλημέρα..περαστικά κοριτσι μου..κρίμα να ταλαιπωριεσαι..να περάσει γρήγορα.

Οι υπόλοιπες πως είστε;;

@Φούφη έκανες β επιπέδου;;Όλα καλα;; 

Καμία άλλη που να έκανε;; Εγώ έχω αύριο..

Καλημερα Νανσουλι και σε ολη την παρεα! :)

Εγω εχω σε 10 μερες, οποτε σε αναμονη ακομα. Εχω ακουσει οτι ειναι απο τις πιο ωραιες εξετασεις οποτε ανυπομονω! 

Με το καλο εσυ αυριο, περιμενουμε να μας πεις την εμπειρια σου!! :wub:

@Φούφη που εισαι??? :?:

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Just now, Nina94 είπε:

Εγώ κορίτσια εχω σήμερα Β επιπέδου και ανυπομονώ! 
 

Κοριτσια καλημερα!!Εγω γενναω Μαη με το καλο κ εχω κανει ηδη β επιπεδου!!Για καλο κ για κακο φατε λιγη σοκολατιτσα πριν πατε γιατι εγω την εκανα δυο φορες την εξεταση γιατι δεν γυρνουσε καθολου να δουμε προσωπο!!!Καλα αποτελεσματα να εχετε!!!

  • Μου αρέσει 1
  • Ευχαριστώ 1

mmy0p2.png

Link to comment
Share on other sites

13 ώρες πρίν, Mpimpikos είπε:

Καλησπέρα. 22 εβδομάδα και κάπου άρπαξα ίωση ευτυχώς χωρίς πυρετό. Μόνο συνάχι καταροη κ μπούκωμα... Δε παλεύετε αυτο....

Περαστικα σου,πριν 1 μηνα το περασα.Πολυ μπουκωμα και πονολαιμο αλλα οχι πυρετο.Δυσκολο αλλα κρατησε 2-3 μερες..Υπομονη..

Just now, Nicool είπε:

Κι εγώ Β επιπέδου σήμερα! Δεν περνάει η ώρα μέχρι το ραντεβού! Fingers crossed να ναι όλα καλά :D

Ολα καλα κοριτσι μου,θα χορτασεις και να το βλεπεις:x

  • Μου αρέσει 1

ROnbp3.pngPFbVp3.png

Link to comment
Share on other sites

Όλα καλά υγιέστατη η μικρή μας ..κοριτσάκι 100% πλέον..αλλά δε μας γυρνούσε φατσα να τη δούμε καθαρά και θα ξαναπάμε σε δυο βδομαδες..ούτε με το γλυκό ούτε με το περπάτημα συγκινήθηκε :P σνομπ από την κοιλια :P

  • Μου αρέσει 3

qhpZp2.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


19 ώρες πρίν, Mpimpikos είπε:

Καλησπέρα. 22 εβδομάδα και κάπου άρπαξα ίωση ευτυχώς χωρίς πυρετό. Μόνο συνάχι καταροη κ μπούκωμα... Δε παλεύετε αυτο....

Περαστικά και γρήγορα σου εύχομαι.Έτσι ήμουν πριν λίγες μέρες και πέρασε μόνο του.Υπομονή!

10 ώρες πρίν, Nansy29 είπε:

Καλημέρα..περαστικά κοριτσι μου..κρίμα να ταλαιπωριεσαι..να περάσει γρήγορα.

Οι υπόλοιπες πως είστε;;

@Φούφη έκανες β επιπέδου;;Όλα καλα;; 

Καμία άλλη που να έκανε;; Εγώ έχω αύριο..

Γεια σου Νάνσυ!Έκανα τη προηγούμενη Δευτέρα εγώ.Όλα μια χαρά!Την άλλη Δευτέρα έχω υπέρηχο καρδιάς.Έκανες και εσύ αν θυμάμαι καλά;

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 17 λεπτά , Nicool είπε:

Όλα καλά υγιέστατη η μικρή μας ..κοριτσάκι 100% πλέον..αλλά δε μας γυρνούσε φατσα να τη δούμε καθαρά και θα ξαναπάμε σε δυο βδομαδες..ούτε με το γλυκό ούτε με το περπάτημα συγκινήθηκε :P σνομπ από την κοιλια :P

Κι εμάς όλα καλά! Εμάς είναι μπέμπης σίγουρα! Κι εμάς όλο γυρνούσε το κεφαλάκι του από την αντίθετη πλευρά αλλά καταφέραμε να βγάλουμε 1-2 φωτό! 
χαζομαμα εντελώς από τώρα! 

  • Μου αρέσει 3
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα κορίτσια. Θα ξεκινήσω να παραγγέλνω τώρα κούνια, αλλαξιερα,  κλπ. Βλέπω ότι κάποιες από άλλες ομάδες θα δώσουν 250 ευρώ για στρωματακι κουνιας. Βρε κορίτσια δίνεται εσείς τόσα λεφτά για ένα στρωματακι το οποίο μετά από καιρό θα αλλαχτεί γιατί και το παιδι θα πάει σε κρεβατι; δεν με νοιάζει το οικονομικό απλά το έχω απορία και η αλήθεια είναι πως δεν μου λείπουν τα χρήματα αλλά δεν τα δίνω κιόλας. 


dUCPp3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Άννα.Κρήτη είπε:

Καλησπέρα κορίτσια. Θα ξεκινήσω να παραγγέλνω τώρα κούνια, αλλαξιερα,  κλπ. Βλέπω ότι κάποιες από άλλες ομάδες θα δώσουν 250 ευρώ για στρωματακι κουνιας. Βρε κορίτσια δίνεται εσείς τόσα λεφτά για ένα στρωματακι το οποίο μετά από καιρό θα αλλαχτεί γιατί και το παιδι θα πάει σε κρεβατι; δεν με νοιάζει το οικονομικό απλά το έχω απορία και η αλήθεια είναι πως δεν μου λείπουν τα χρήματα αλλά δεν τα δίνω κιόλας. 

Αν το πάρεις από μεγάλο γνωστό κατάστημα τόσο κοστίζουν.. Εγώ πάντως το πήρα 90 ευρώ. Και μια χαρά κοιμάται μέσα. 

Κορίτσια ευχαριστώ πολύ για τα περαστικά σας. Είμαι καλύτερα ευτυχώς. 

Εγώ την άλλη Δευτέρα έχω β επιπέδου.. Και έχω μεγάλη αγωνία. 

Link to comment
Share on other sites

Just now, Mpimpikos είπε:

Αν το πάρεις από μεγάλο γνωστό κατάστημα τόσο κοστίζουν.. Εγώ πάντως το πήρα 90 ευρώ. Και μια χαρά κοιμάται μέσα. 

Κορίτσια ευχαριστώ πολύ για τα περαστικά σας. Είμαι καλύτερα ευτυχώς. 

Εγώ την άλλη Δευτέρα έχω β επιπέδου.. Και έχω μεγάλη αγωνία. 

Κι εγώ τόσο βρήκα ένα στρώμα και αυτό θα του πάρω φυσικά! Καλή και σύντομη ανάρρωση. Με το καλό να δεις το μωρό σου και να πεις στον γιατρό να σου τραβήξει καλή φωτο.


dUCPp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...