Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 7 λεπτά , Eflenew είπε:

      Δε κατάλαβα πως υπολόγισε τις  βδομάδες....πως υπολογίζονται??? Η γιατρός τι σας είπε?πόσες μέρες να μείνει σπίτι??? Ότι πει η γιατρός!!!!! Αααα 30/5 ξανά!!!! Αντε με το καλό!!! Τι ωραία!!! Εσύ μπορείς να πάρεις ηρεμιστικά τυχερέ...εμείς απαγορεύεται 😄😄

      Από ότι κατάλαβα το πρόβλημα είναι η οδηγηση που ειναι 1 πήγαινε 1 έλα και έχει λακουβες. Όλη η Ελλάδα μια λακουβα!!!

      Ευτυχώς!!! Στις ηλεκτρονικές αγορές μπορείς να το κάνεις. Λογικό να μην ξέρεις ποιες να πάρεις...προσπαθείς για το καλύτερο...πόσα να γνωρίζουμε πχια!😁

      Ζαλίστηκα με τόσες βιταμίνες! Ο γιατρός εξ αρχής μου είχε προτείνει κάποιες,αλλά είναι πανάκριβες,οπότε κοιτούσα κάτι πιο οικονομικό και εξίσου καλό,αλλά δεν βρήκα κάτι.Ε λέω δεν θα κάτσω να σκάσω κιολας,στην τελική την κόρη μου την έκανα χωρίς να πάρω καμιά πανάκριβη βιταμίνη,παρά μόνο φιλισιν και μολερς.Ε τώρα απλά θα προσθέσω q10 και τέλος 🙂 

      • Ευχή 1

Μανουλες Οκτωβρίου 2020!!


Renez

Recommended Posts

Aχ! Ούτε σερί κοιμάται,ούτε πιπίλα παίρνει,ούτε ξανακοιμαται αν τον ξανασκεπάσω:lol:

Καθε χάραμα(γιατί το πιο αργά που ξυπνάω είναι 8:00) ξυπνάω σαν Σ! Η παρηγοριά μου είναι ότι κάνουμε πααααρα πολλές αγκαλίτσες:wub:

  • Χαχα 1

Q1jtp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 20k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • Anastasia05

    3264

  • Renez

    3176

  • Jasmine@

    1807

  • Christinα

    1663

Just now, Anastasia05 είπε:

Aχ! Ούτε σερί κοιμάται,ούτε πιπίλα παίρνει,ούτε ξανακοιμαται αν τον ξανασκεπάσω:lol:

Καθε χάραμα(γιατί το πιο αργά που ξυπνάω είναι 8) ξυπνάω σαν Σ! Η παρηγοριά μου είναι ότι κάνουμε πααααρα πολλές αγκαλίτσες:wub:

Ελααα κι εγω δεν ξέρω πόσο θα κρατήσει αυτή η ουτοπία! Ηρεμία πριν τρικυμία??? Ελπίζω όχι!:P

  • Χαχα 2

IjnUp3.pngscOTp2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Christinα είπε:

Ελααα κι εγω δεν ξέρω πόσο θα κρατήσει αυτή η ουτοπία! Ηρεμία πριν τρικυμία??? Ελπίζω όχι!:P

Έχει φτάσει κ 6.500 κιλά..τρώει αρκετά όταν λείπω κ δε θα τον καλύψει για πολύ ακόμη η τράπεζα που είχα κάνει.

Κάνω κάθε μέρα άντληση στη δουλειά κ όταν μπορώ, κ σπίτι. Που να του φτάσει του φούσκα μου?

Έχει κρυφτεί το λαιμακι από τα μαγουλια κ τρελαίνομαι που γαργαλιεται κ ξεκαρδιζεται στα γελια:wub:

Όταν τελειώσει, αναγκαστικά θα ξεκινήσουμε κ συμπλήρωμα για τις ώρες που λείπω. Ελπίζω να μην τον ενοχλήσει -_-

 

  • Μου αρέσει 1

Q1jtp2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Anastasia05 είπε:

Έχει φτάσει κ 6.500 κιλά..τρώει αρκετά όταν λείπω κ δε θα τον καλύψει για πολύ ακόμη η τράπεζα που είχα κάνει.

Κάνω κάθε μέρα άντληση στη δουλειά κ όταν μπορώ, κ σπίτι. Που να του φτάσει του φούσκα μου?

Έχει κρυφτεί το λαιμακι από τα μαγουλια κ τρελαίνομαι που γαργαλιεται κ ξεκαρδιζεται στα γελια:wub:

Όταν τελειώσει, αναγκαστικά θα ξεκινήσουμε κ συμπλήρωμα για τις ώρες που λείπω. Ελπίζω να μην τον ενοχλήσει -_-

 

Λουκουμακι σκέτο! Κάνε και πρρρρ στη κοιλίτσα να δεις γέλια που θα κάνει! Έχεις κάνει κάνει δουλίτσα μανούλα,τπτ δεν θα τον ενοχλήσει!

Εμείς τη Τετάρτη θα πάμε γιατρό, για να δω.. μου φαίνεται παιδάκι ολόκληρο! Δεν ξέρω πώς το καταφέρνει, βάζει τη πιπιλα μόνη της , να μην έχει υποχρέωση!

Πες μου ότι στο φόντο σου είσαι εσύ!? Ρε συυυ πάμε εκεί που ήσουν τώρα κι ας βρεχει αλλά θέλω και κοκτέιλ!(Ναι με τριμμένο πάγο κι ας με πιάσουν τα λαιμα μου)

  • Χαχα 1

IjnUp3.pngscOTp2.png

Link to comment
Share on other sites

Κορίτσια πως τα πατε??? Είμαστε όλες χαμένες ε??? Τουλάχιστον καλοπερναμεεε χαχαχαχ

 

Πως είναι τα μικρά σας? Είστε όλες καλά? Εμείς μια χαρά τα παμε.. Περνάει το πρωτο δυσκολο τρίμηνο... Πάμε βουρ για τα επόμενα Ααααα

 

Περιμένω πως και πως να κόψω την αποστείρωση και να παμε στις κρεμες και τα φαγητά... Δεν τα χορταινω τα παιδακια μου σας λέω... Πληρότητα... Μια λέξη τα λέει όλα... 

 

Σας φιλω!!!! Παμε δυνατά κορίτσια στον πολυτιμο αγώνα μας.... 

 

 

  • Μου αρέσει 6

DBPwp2.pngPwi7p3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Just now, Nina13 είπε:

Κορίτσια πως τα πατε??? Είμαστε όλες χαμένες ε??? Τουλάχιστον καλοπερναμεεε χαχαχαχ

 

Πως είναι τα μικρά σας? Είστε όλες καλά? Εμείς μια χαρά τα παμε.. Περνάει το πρωτο δυσκολο τρίμηνο... Πάμε βουρ για τα επόμενα Ααααα

 

Περιμένω πως και πως να κόψω την αποστείρωση και να παμε στις κρεμες και τα φαγητά... Δεν τα χορταινω τα παιδακια μου σας λέω... Πληρότητα... Μια λέξη τα λέει όλα... 

 

Σας φιλω!!!! Παμε δυνατά κορίτσια στον πολυτιμο αγώνα μας.... 

 

 

Μπράβο σας! Καλοπαιρναμε..Αχαχαχα! Πες το ψέμματα αφού έχουμε τις οικογένειες μας μια χαρά είμαστε!

Αχ κι εγώ αυτό σκέφτομαι πάει το 1 3μηνο κι αρχίζουν τα ωραια μας! Άντε να φάμε κ φαγάκι να πάρουμε τα πάνω μας! Όσο σκέφτομαι τα πλατσουρισματα και τα μπουσουλιτα αυτής της φατσουλας το καλοκαίρι ανυπομονώ!

  • Μου αρέσει 4
  • Χαχα 1

IjnUp3.pngscOTp2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Christinα είπε:

Λουκουμακι σκέτο! Κάνε και πρρρρ στη κοιλίτσα να δεις γέλια που θα κάνει! Έχεις κάνει κάνει δουλίτσα μανούλα,τπτ δεν θα τον ενοχλήσει!

Εμείς τη Τετάρτη θα πάμε γιατρό, για να δω.. μου φαίνεται παιδάκι ολόκληρο! Δεν ξέρω πώς το καταφέρνει, βάζει τη πιπιλα μόνη της , να μην έχει υποχρέωση!

Πες μου ότι στο φόντο σου είσαι εσύ!? Ρε συυυ πάμε εκεί που ήσουν τώρα κι ας βρεχει αλλά θέλω και κοκτέιλ!(Ναι με τριμμένο πάγο κι ας με πιάσουν τα λαιμα μου)

Μόνη της την πιπίλα???? Ααααχ!:wub: Μακάρι να γίνει όπως το λες με το γάλα!

Ναι εγώ είμαι,στο χάνιμουν.. Ζωαρα!!!! Το μόνο που μ ένοιαζε ήταν τι θα πιω κ τι θα φάω μετα:lol:

Βρέχει? Εμείς έχουμε βγάλει τη μπεμπελη δύο μέρες! Λες κ είναι άνοιξη!!!

Just now, Christinα είπε:

Μπράβο σας! Καλοπαιρναμε..Αχαχαχα! Πες το ψέμματα αφού έχουμε τις οικογένειες μας μια χαρά είμαστε!

Αχ κι εγώ αυτό σκέφτομαι πάει το 1 3μηνο κι αρχίζουν τα ωραια μας! Άντε να φάμε κ φαγάκι να πάρουμε τα πάνω μας! Όσο σκέφτομαι τα πλατσουρισματα και τα μπουσουλιτα αυτής της φατσουλας το καλοκαίρι ανυπομονώ!

Καλοκαιράκι=μπουτακια έξω!:wub:

Κορίτσια πως πάτε από όρεξη?

Εγώ τρώω ασταμάτητα....δεν ξέρω πότε θα σταματήσω.

Επίσης έχω πονακια περιόδου . Έχετε αδιαθετησει? Στον πρώτο έκανα 7 μήνες.

  • Χαχα 2

Q1jtp2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Anastasia05 είπε:

Μόνη της την πιπίλα???? Ααααχ!:wub: Μακάρι να γίνει όπως το λες με το γάλα!

Ναι εγώ είμαι,στο χάνιμουν.. Ζωαρα!!!! Το μόνο που μ ένοιαζε ήταν τι θα πιω κ τι θα φάω μετα:lol:

Βρέχει? Εμείς έχουμε βγάλει τη μπεμπελη δύο μέρες! Λες κ είναι άνοιξη!!!

Καλοκαιράκι=μπουτακια έξω!:wub:

Όχι καλέ ζέστη με πολλά μποφόρ αλλά έρχεται κακοκαιρία μου είπαν! Το είπα επειδή είναι χειμώνας και καλά!  Ευχαρηστηθηκαμε βόλτα το σουκου! 

Τι ωραία που θα είναι τα μωρουλινια μας ! Θα κουνάνε χεράκια ποδαράκια με χαρά κ θα γλείφονται από το αλάτι χιχιχιχι! Και τα μεγαλα μας τα αγοράκια θα κάνουν μακροβουτια! Αχαχαχα κι εμείς θα τρέχουμε να τα κυνηγάμε :shock: 

  • Μου αρέσει 1
  • Χαχα 3

IjnUp3.pngscOTp2.png

Link to comment
Share on other sites

Εγώ έχω ήδη αδιαθετησει δυο φορες παρακαλω... Όλα κυλάνε ρολοι

Κιν εγώ τρώω συνέχεια αλλά δεν θηλαζω... Εγώ τρώω για να χω ενέργεια χαχαχα... Γυμναστικουλα περπατημα και κυνήγι όλη μέρα στα παιδια χαχαχαχ

Τι ωραιο που θα ναι αυτό το καλοκαίρι ρε παιδια... Με τα κοριτσάκια μας και τα αγοράκια μας... Τρελαίνομαι ΙΙΙ

Περιμένω πως και πως να βλεπω μαργαριταρια  να σκάνε μυτη στο στόμα τους.. Ο γιος μου από 4 μηνών ξεκίνησε να βγάζει... 

Κορίτσια ξεκίνησε να μιλάει ,βασικα να εμπλουτίζει το λεξιλόγιο του... Είναι φοβερό οοο κάθε μέρα μαθαίνει και από δέκα λέξεις... Δεν τον χορταινω... Και η μικρή είναι σκέτη γλυκά.. Νομίζω είναι σαν να μην έχουμε δευτερο παιδι στο σπίτι.. Δεν υπάρχει... 

Επίσης πια ο γιος έκοψε το μπιμπερό εντελώς, είχαμε μια μεγάλη λατρεία με το μπιμπερο... Τώρα προσπαθω να κόψω πανα... 

  • Μου αρέσει 4

DBPwp2.pngPwi7p3.png

Link to comment
Share on other sites

Άσε...κι εγώ τρώω και πρέπει να αδυνατίσω γτ εχω παραγίνει...μου έχω δώσει αυτή τη βδομάδα προσαρμογής κι από Δευτέρα φερμουάρ! 

Κάτι πονάκια έχω κι εγώ αλλά άφαντη η period και πολύ χαίρομαι! Βασικά κάνα 3άρι φορές έχω τρέξει έντρομη στο μπάνιο γτ νόμιζα ότι ήρθα αλλά ουφ! Δεν θυμαμαι6ποτε είχε έρθει στο 1ό.

  • Μου αρέσει 2

IjnUp3.pngscOTp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Just now, Nina13 είπε:

Εγώ έχω ήδη αδιαθετησει δυο φορες παρακαλω... Όλα κυλάνε ρολοι

Κιν εγώ τρώω συνέχεια αλλά δεν θηλαζω... Εγώ τρώω για να χω ενέργεια χαχαχα... Γυμναστικουλα περπατημα και κυνήγι όλη μέρα στα παιδια χαχαχαχ

Τι ωραιο που θα ναι αυτό το καλοκαίρι ρε παιδια... Με τα κοριτσάκια μας και τα αγοράκια μας... Τρελαίνομαι ΙΙΙ

Περιμένω πως και πως να βλεπω μαργαριταρια  να σκάνε μυτη στο στόμα τους.. Ο γιος μου από 4 μηνών ξεκίνησε να βγάζει... 

Κορίτσια ξεκίνησε να μιλάει ,βασικα να εμπλουτίζει το λεξιλόγιο του... Είναι φοβερό οοο κάθε μέρα μαθαίνει και από δέκα λέξεις... Δεν τον χορταινω... Και η μικρή είναι σκέτη γλυκά.. Νομίζω είναι σαν να μην έχουμε δευτερο παιδι στο σπίτι.. Δεν υπάρχει... 

Επίσης πια ο γιος έκοψε το μπιμπερό εντελώς, είχαμε μια μεγάλη λατρεία με το μπιμπερο... Τώρα προσπαθω να κόψω πανα... 

Πάνα τόσο νωρίς?? Μπράβο!!

Εγώ το καλοκαίρι θα ξεκινήσω. Τώρα με την δουλειά έχει ζοριστει αρκετά!

  • Μου αρέσει 1

Q1jtp2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Nina13 είπε:

Εγώ έχω ήδη αδιαθετησει δυο φορες παρακαλω... Όλα κυλάνε ρολοι

Κιν εγώ τρώω συνέχεια αλλά δεν θηλαζω... Εγώ τρώω για να χω ενέργεια χαχαχα... Γυμναστικουλα περπατημα και κυνήγι όλη μέρα στα παιδια χαχαχαχ

Τι ωραιο που θα ναι αυτό το καλοκαίρι ρε παιδια... Με τα κοριτσάκια μας και τα αγοράκια μας... Τρελαίνομαι ΙΙΙ

Περιμένω πως και πως να βλεπω μαργαριταρια  να σκάνε μυτη στο στόμα τους.. Ο γιος μου από 4 μηνών ξεκίνησε να βγάζει... 

Κορίτσια ξεκίνησε να μιλάει ,βασικα να εμπλουτίζει το λεξιλόγιο του... Είναι φοβερό οοο κάθε μέρα μαθαίνει και από δέκα λέξεις... Δεν τον χορταινω... Και η μικρή είναι σκέτη γλυκά.. Νομίζω είναι σαν να μην έχουμε δευτερο παιδι στο σπίτι.. Δεν υπάρχει... 

Επίσης πια ο γιος έκοψε το μπιμπερό εντελώς, είχαμε μια μεγάλη λατρεία με το μπιμπερο... Τώρα προσπαθω να κόψω πανα... 

Πίνει με καλαμάκι η ποτήρι? Εγω του δίνω στο μπιμπερό το γαλα για ευκολία γτ με το ποτήρι παίζει κ βρέχεται! Γίά πάνα νωρίς είναι αλλά κανε τη προσπάθεια καλό του κάνει! 

@Anastasia05 άσε ένα σοκ τη φορα! Το καλοκαιράκι είναι πιο ευκολα! Ο δικός μ την εκοψε γτ δεν την άντεχε με τη ζέστη. Είχε αρχίσει πολύ πιο πριν να τα λέει κιόλας.

ΆΛΛΑ!!! ΜΕ ΤΙΠΟΤΑ δεν κάνει κακα ! Μόνο στη πανα! ΑΚΟΜΑ! Έχω κάνει τα πάντα και τίποτα, άρχισα να αγανακτώ!


IjnUp3.pngscOTp2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Christinα είπε:

Πίνει με καλαμάκι η ποτήρι? Εγω του δίνω στο μπιμπερό το γαλα για ευκολία γτ με το ποτήρι παίζει κ βρέχεται! Γίά πάνα νωρίς είναι αλλά κανε τη προσπάθεια καλό του κάνει! 

@Anastasia05 άσε ένα σοκ τη φορα! Το καλοκαιράκι είναι πιο ευκολα! Ο δικός μ την εκοψε γτ δεν την άντεχε με τη ζέστη. Είχε αρχίσει πολύ πιο πριν να τα λέει κιόλας.

ΆΛΛΑ!!! ΜΕ ΤΙΠΟΤΑ δεν κάνει κακα ! Μόνο στη πανα! ΑΚΟΜΑ! Έχω κάνει τα πάντα και τίποτα, άρχισα να αγανακτώ!

Εμείς περνάμε μια φάση που δίνουμε μάχη ΚΑΙ για την πάνα..

Το περίμενα να μην το πάρει χαλαρά με την δουλειά.. ήρθε κ το μωράκι κ του σκάσανε όλα μαζί του γλυκούλη μου. Πιστεύω σε λίγους μήνες θα έχουμε βρει τους ρυθμούς μας:)

Δώσε του χρόνο..θα ξεκινήσουν να τον ενοχλούν και αυτά σύντομα!

  • Μου αρέσει 1

Q1jtp2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Anastasia05 είπε:

Πάνα τόσο νωρίς?? Μπράβο!!

Εγώ το καλοκαίρι θα ξεκινήσω. Τώρα με την δουλειά έχει ζοριστει αρκετά!

 

Just now, Christinα είπε:

Πίνει με καλαμάκι η ποτήρι? Εγω του δίνω στο μπιμπερό το γαλα για ευκολία γτ με το ποτήρι παίζει κ βρέχεται! Γίά πάνα νωρίς είναι αλλά κανε τη προσπάθεια καλό του κάνει! 

@Anastasia05 άσε ένα σοκ τη φορα! Το καλοκαιράκι είναι πιο ευκολα! Ο δικός μ την εκοψε γτ δεν την άντεχε με τη ζέστη. Είχε αρχίσει πολύ πιο πριν να τα λέει κιόλας.

ΆΛΛΑ!!! ΜΕ ΤΙΠΟΤΑ δεν κάνει κακα ! Μόνο στη πανα! ΑΚΟΜΑ! Έχω κάνει τα πάντα και τίποτα, άρχισα να αγανακτώ!

Προσπαθουμε... Τα κακά κάπως καλυτερα... Τα τσίσα θέλει να τα κάνει όρθιος... Ειδικά όταν τον κάνω μπάνιο, καμαρώνει κιόλας χαχαχ

Εμένα κάθε φορά μου φωναζει να παω να τα βγάλω αμέσως, δεν τα αντέχει καθόλου πανω του.. Γι αυτό θέλω να προσπαθησω και δεν θα τα παρατησω μέχρι να το καταφέρουμε.. Θα δουμε... 

Πίνει με το munchin ποτηρακι 360 και με καλαμάκι από κουπα... Του αρέσει παρα πολυ και λέει ότι πινει κρασί η καφέ χαχαχα του τα έμαθαν στο νησί μας.. Οο γονείς μου χαχαχαχ

Με έσωσαν παντως... Πάπαλα μαμά το μπιμπερο.. Πάει Ιιιι

Κοριτσια καληνυχτα σας φιλω... Φίληστε τα μωρουλινια και τα μεγάλα μωρουλινια σας

  • Μου αρέσει 1
  • Χαχα 1

DBPwp2.pngPwi7p3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Nina13 είπε:

 

Προσπαθουμε... Τα κακά κάπως καλυτερα... Τα τσίσα θέλει να τα κάνει όρθιος... Ειδικά όταν τον κάνω μπάνιο, καμαρώνει κιόλας χαχαχ

Εμένα κάθε φορά μου φωναζει να παω να τα βγάλω αμέσως, δεν τα αντέχει καθόλου πανω του.. Γι αυτό θέλω να προσπαθησω και δεν θα τα παρατησω μέχρι να το καταφέρουμε.. Θα δουμε... 

Πίνει με το munchin ποτηρακι 360 και με καλαμάκι από κουπα... Του αρέσει παρα πολυ και λέει ότι πινει κρασί η καφέ χαχαχα του τα έμαθαν στο νησί μας.. Οο γονείς μου χαχαχαχ

Με έσωσαν παντως... Πάπαλα μαμά το μπιμπερο.. Πάει Ιιιι

Κοριτσια καληνυχτα σας φιλω... Φίληστε τα μωρουλινια και τα μεγάλα μωρουλινια σας

Μωρουλινια,όπως τα λες!:wub:

 

Σας βλέπω για εύκολο κοψιμο της Πάνας!

Μερακλής ο γιος σου!

Μας έχει σώσει αυτό το ποτηράκι (360 μοιρών) βολεύει τα παιδακια..Πίνει κ με καλαμάκι τον χυμό ο δικός μου αλλά κ κανονικά από ποτήρι.

  • Μου αρέσει 1

Q1jtp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...