Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 11 minutes ago, Blue Velvet said:

      Έχω ένα ακόμα,ελπίζω να πιάσει ❤️

       

      Τον εμπιστεύομαι απόλυτα τον γιατρό μου, πιστεύω πως θα μπορέσω να κάνω ένα ακόμα παιδάκι. Απλά ελπίζω να πιάσει αυτό που έχω στην κατάψυξη και να μη χρειαστεί να κάνω πάλι ωοληψια,αλλά ακόμα και έτσι να γίνει,σίγουρα δεν θα με φορτώσει ένα σκασμό φάρμακα χωρίς λογο

      Εννοείται, κ στην χειρότερη μπορεί να πας με φυσικό κύκλο που δεν επιβαρυνεσαι με τόσα φάρμακα. Έχε πίστη όμως στο κατεψυγμένο εμβρυακι 💗 

      • Ευχή 1

Μανουλες Οκτωβρίου 2020!!


Renez

Recommended Posts

Just now, Renez είπε:

Πόσο??????? Τόσο υπολογίζω εγώ το δωματιο του (+-)!!!!Ρε φίλη δε γίνεται σε κάποιο δημόσιο? Αφού δουλεύεις έχεις ασφάλιση λογικά..

Κάπως έτσι όλες μας νομίζω..σίγουρα τα 2-3 θα ήθελα πολύ αλλά θα παλέψω έστω για τον 1.5 χρόνο να μείνω,ειδικά αν θηλάζω..ε δε ξέρω ρε γαμωτο κ πιο μωρουλι τρέμω να το αφήσω σε κάποια άλλη,ούτε καν τη μάνα Μ καλά καλά που λέει ο λόγος..δε ξέρω..η ανάγκη βέβαια...

Α! Υπέροχο!! Ανακάλυψα στο αγαπητό διαδυκτιο site εύρεσης ντανταδων!! Με φωτό, βιογραφικά, κριτικές χαχα ωραία φάση κ αυτή :-)

Ααααασε με ο άντρας μου δεν το συζητάει για δημόσιο, του το είπα μόλις άκουσα την τιμή κ μου λέει ξέχασε το...

Το site με τις νταντάδες το έχω βρει από όταν ξεκίνησα προσπάθειες αλλά δεν με άφησαν να γραφτω γιατί ρωτάει γεννήση παιδιού κ εγώ δεν είχα..εγώ η τρελή!!! Χαχαχα

  • Χαχα 2

C1JTp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 20k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • Anastasia05

    3264

  • Renez

    3176

  • Jasmine@

    1807

  • Christinα

    1663

Just now, marianna1986 είπε:

PLL  κ εγώ δασκάλα είμαι! Κ γύρισα στους 2 μήνες στη δουλειά. Εσύ πως έκατσες τόσο πολύ; Εκτός αν είσαι μόνιμη...

Πάντως το καλύτερο είναι να τα μεγαλώνει η μάνα τα παιδιά της ούτε νταντάδες, ούτε γιαγιάδες. Αλλά επειδή αυτό δεν γίνεται και είναι κ ωραίο να δουλεύεις κ να ξεφεύγεις. Δεν μπορούμε να τα έχουμε όλα τελικά! 

Εγώ είχα νταντάδες τα 2 πρώτα χρόνια από 2 μηνών μέχρι 2 χρόνων. Μετά παιδικός... Αν εξαιρέσουμε τις αρρώστιες είναι η καλύτερη λύση για μένα ο παιδικός. Με το καλό να γεννησω και αυτό το μωρό και θα το πάω από όταν χρονισει παιδικο.

Και αυτό με τις διδυμομανουλες συμφωνώ. Χρειάζεται γυναίκα ακόμα και αν η μαμά είναι σπίτι... 

Όχι δεν είμαι μόνιμη. Είμαι σε σχολείο για ενήλικες ΑΜΕΑ και ανήκουμε στο υπουργείο υγείας κι όχι παιδείας. 

Τι να σου πω. Κι εγώ θεωρώ τον παιδικό πολύ καλό για το παιδί. Αφού έχω βρει τόσο καλή νταντα που την αγαπάει τόσο πολύ και είμαι τόσο ευχαριστημένη λέω να την κρατήσω σπίτι μέχρι να μπει το 2021 και βλέπουμε. Μετά αν όλα πάνε καλά θα έχω και το αλλο μωρό οποτε πάλι θα την κρατήσω την νταντα. Δεν την αφήνω με τίποτα! 

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, EugenJen είπε:

Ααααασε με ο άντρας μου δεν το συζητάει για δημόσιο, του το είπα μόλις άκουσα την τιμή κ μου λέει ξέχασε το...

Το site με τις νταντάδες το έχω βρει από όταν ξεκίνησα προσπάθειες αλλά δεν με άφησαν να γραφτω γιατί ρωτάει γεννήση παιδιού κ εγώ δεν είχα..εγώ η τρελή!!! Χαχαχα

Α καλά!! Κ εκεί που νομίζω ότι εγώ είμαι η υπερβολική τσου το Ευγενακι μου να με γλυτώσει από τη τρέλα χαχαχα 

1 hour ago, marianna1986 είπε:

PLL  κ εγώ δασκάλα είμαι! Κ γύρισα στους 2 μήνες στη δουλειά. Εσύ πως έκατσες τόσο πολύ; Εκτός αν είσαι μόνιμη...

Πάντως το καλύτερο είναι να τα μεγαλώνει η μάνα τα παιδιά της ούτε νταντάδες, ούτε γιαγιάδες. Αλλά επειδή αυτό δεν γίνεται και είναι κ ωραίο να δουλεύεις κ να ξεφεύγεις. Δεν μπορούμε να τα έχουμε όλα τελικά! 

Εγώ είχα νταντάδες τα 2 πρώτα χρόνια από 2 μηνών μέχρι 2 χρόνων. Μετά παιδικός... Αν εξαιρέσουμε τις αρρώστιες είναι η καλύτερη λύση για μένα ο παιδικός. Με το καλό να γεννησω και αυτό το μωρό και θα το πάω από όταν χρονισει παιδικο.

Και αυτό με τις διδυμομανουλες συμφωνώ. Χρειάζεται γυναίκα ακόμα και αν η μαμά είναι σπίτι... 

Ακριβώς αυτό σκεφτόμουν κ εγώ!! Να μείνω αν καταφέρω όπως είπα μέχρι να πάει 1.5-2 χρ έστω να είναι πιο ανεξάρτητο κ να ψιλό συνεννοείται κ μετά όταν θα θέλω να επιστρέψω στη δουλειά να το στείλω σε παιδικό κ τέλος.

Τώρα αν δω πως θέλω ή επείγει να γυρίσω νωρίτερα νάτη δουλειά σκεφτόμουν να πάρω νταντά κάνα μήνα όσο θα είμαι κ εγώ σπίτι οπότε να τη ζήσω κ να δει κ εκείνη live τη ζητάω κ τι όχι από το παιδί μου κ έπειτα όταν φύγω να είμαι πιο ήσυχη..όπως εννοείται έχω σκεφτεί πολύ σοβαρά για κάμερα εις γνώσιν της βέβαια! Έστω να χει το "φόβο".. αυτες είναι οι δικές μ στρατηγικές :P 

Πάντως εσείς διδυμομανες είναι το καλύτερο που έχετε να κάνετε αυτό,από τώρα νταντά -κοπελα να βοηθάει κ αν ταιριάξετε κ την εμπιστευτείτε τσουπ τη κρατάς κ όταν πας γ δουλειά :-)

  • Χαχα 2
Link to comment
Share on other sites

4 ώρες πρίν, Renez είπε:

@kristalenia @Eval @Hope89 @P.L.L. @Tsampika98 πείτε μου κ εσείς μαιευτήριο παρακαλώ!!

Όχι όχι μόνη μου κ πριν την εγκυμοσυνη διοτι τον περασμένο Ιούλιο έκοψα το κάπνισμα(για καλή Μ τύχη κ αυτό προ εγκυμοσυνης να μη πάθαινα τώρα κ τα στεριτικα μου!!) και χωρίς τσιγάρο δε μου κολλάγε τόσο ο καφές...γ την ακρίβεια επινα καφέ (freddo) κ ζηταγα τσιγάρο οπότε....σε καταστάσεις ανάγκης πίνω τον ελληνικουλι μου που βολευομαι κ χωρίς τσιγάρο..

Πλάκα πλάκα καπνίζει καμία σας??

Εγώ θα γεννήσω νοσοκομείο Ρόδου πρωτα ο Θεός. Κάπνιζα ως που έμαθα ότι είμαι έγκυος κ το έκοψα μαχαίρι.

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites

8 ώρες πρίν, Renez είπε:

Ρε συ Μαράκι κ εγώ το άκουσα αλλά κάποιοι λένε ότι είναι τοξικό για το μωρό σε επαναλαμβανόμενες χρήσεις.. ρωτά κ το γιατρό αν είναι.. κ εγώ Έλενα :-)

 

 

On 29/3/2020 at 6:27 ΜΜ, Renez είπε:

Αγαπημενες συνεγκυμονουσες :)

Ήρθε τοοοο πινακακι μας!! :x

@Irinoula86   αγορακι --} ΠΗΤ: 8/10

@kristalenia.  αγοράκι --} ΠΗΤ:

@Mariamaraki  κοριτσάκι(?) --} ΠΗΤ: 5/10

@marianna1986κοριτσακι --} ΠΗΤ: 10/10

@Renez αγοράκι(?) --} ΠΗΤ: 9/10

@EugenJen  ?? --} ΠΗΤ: 9/10 

@Hope89 ?? --} ΠΗΤ: 24/10

@Jasmine@

@Tsampika98  ?? --} ΠΗΤ: (μαιευτηρίου Ρόδου)

@Eval αγοράκι (?) --} ΠΗΤ: 26/9 (έχει μπει λαθραία στην ομάδα μας!!)

***Να θυμόμαστε όταν θέλουμε να το βλέπουμε πως θα είναι στη σελίδα 38!!

 

 

 

 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Just now, Jasmine@ είπε:

Πολύ φαγούρα κορίτσια.... να βγάλω το δέρμα μου θέλω. Όλα τα κουλά συμπτώματα έχω.... αύριο θα μιλήσω με γιατρο

Ακόμη ρε μανάρι μου? Μήπως σε έχει πειράξει κάτι άλλο? Φαγητό που δεν έχεις ξανά φάει? Κρέμα? Αφρολουτρο? Λάδακι σώματος καινουριο? Απορρυπαντικό πλυντηρίου?? Για σκέψου....

Link to comment
Share on other sites

Just now, Renez είπε:

Ακόμη ρε μανάρι μου? Μήπως σε έχει πειράξει κάτι άλλο? Φαγητό που δεν έχεις ξανά φάει? Κρέμα? Αφρολουτρο? Λάδακι σώματος καινουριο? Απορρυπαντικό πλυντηρίου?? Για σκέψου....

Τίποτα τίποτα δεν έχω αλλάξει τίποτα. Δεν έχω αγοράσει τίποτα καινούριο απορρυπαντικό, αφρολουτρο,κρέμα και από φαγητό αυτά που φτιάχνω πάντα, εχω να φάω από μαγαζιά delivery κλπ. Πάνω από 5 μήνες...

κάνω ντουζ ηρεμώ λίγο κ μετά ξανά τα ίδια. Δεν έχω εξανθήματα καθόλου... κάτι γρατζουνιές έχω από το ξύσιμο.

  • Λυπημένη/-ος 2

SqfGp3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Jasmine@ είπε:

Τίποτα τίποτα δεν έχω αλλάξει τίποτα. Δεν έχω αγοράσει τίποτα καινούριο απορρυπαντικό, αφρολουτρο,κρέμα και από φαγητό αυτά που φτιάχνω πάντα, εχω να φάω από μαγαζιά delivery κλπ. Πάνω από 5 μήνες...

κάνω ντουζ ηρεμώ λίγο κ μετά ξανά τα ίδια. Δεν έχω εξανθήματα καθόλου... κάτι γρατζουνιές έχω από το ξύσιμο.

Κορίτσι μου προσπάθησε τα ρούχα που φοράς να είναι βαμβακερα  τουλάχιστον να μην σου επιδεινώνουν την κατάσταση...έψαξες καθόλου εδώ στο φόρουμ μήπως το έχει περάσει κ άλλη κοπέλα;;;

  • Μου αρέσει 1

C1JTp3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, EugenJen είπε:

Κορίτσι μου προσπάθησε τα ρούχα που φοράς να είναι βαμβακερα  τουλάχιστον να μην σου επιδεινώνουν την κατάσταση...έψαξες καθόλου εδώ στο φόρουμ μήπως το έχει περάσει κ άλλη κοπέλα;;;

Πυτζαμες βαμβακερές φοράω...

Μόλις έψαξα, ότι έχω βρει είναι η φαγούρα στην κοιλιά κ στο στήθος από το δέρμα που ανοίγει, η χολοσταση κύησης με τα ίδια συμπτώματα με εμένα αλλά το είχαν στο τελευταίο τρίμηνο. Δε ξέρω τόσο άτυχη είμαι να το έχω από το πρώτο; 
κ τώρα βρήκα άλλη μια κοπέλα που που είναι στου Μαΐου κ γράφει ότι είναι από τις ορμόνες...

Επεξεργάστηκαν by Jasmine@
  • Μου αρέσει 1

SqfGp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Just now, Jasmine@ είπε:

Πυτζαμες βαμβακερές φοράω...

Μόλις έψαξα, ότι έχω βρει είναι η φαγούρα στην κοιλιά κ στο στήθος από το δέρμα που ανοίγει, η χολοσταση κύησης με τα ίδια συμπτώματα με εμένα αλλά το είχαν στο τελευταίο τρίμηνο. Δε ξέρω τόσο άτυχη είμαι να το έχω από το πρώτο; 
κ τώρα βρήκα άλλη μια κοπέλα που που είναι στου Μαΐου κ γράφει ότι είναι από τις ορμόνες...

Αυτό που λες το είχα δει για το τελευταίο τρίμηνο αλλά είναι υποτίθεται τοτε που έχουμε φουσκώσει κ γι'αυτό!! Υπομονή , μας ταλαιπωρούν τα μπιζέλακια μας από την κοιλίτσα μας, φαντάσου πως θα μας τρέχουν όταν γεννηθούν με το καλό!!!

  • Μου αρέσει 1

C1JTp3.png

Link to comment
Share on other sites

7 ώρες πρίν, Renez είπε:

@kristalenia @Eval @Hope89 @P.L.L. @Tsampika98 πείτε μου κ εσείς μαιευτήριο παρακαλώ!!

Όχι όχι μόνη μου κ πριν την εγκυμοσυνη διοτι τον περασμένο Ιούλιο έκοψα το κάπνισμα(για καλή Μ τύχη κ αυτό προ εγκυμοσυνης να μη πάθαινα τώρα κ τα στεριτικα μου!!) και χωρίς τσιγάρο δε μου κολλάγε τόσο ο καφές...γ την ακρίβεια επινα καφέ (freddo) κ ζηταγα τσιγάρο οπότε....σε καταστάσεις ανάγκης πίνω τον ελληνικουλι μου που βολευομαι κ χωρίς τσιγάρο..

Πλάκα πλάκα καπνίζει καμία σας??

Εγώ είμαι Θεσσαλονίκη! 

πρίν από 29 λεπτά , Jasmine@ είπε:

Πολύ φαγούρα κορίτσια.... να βγάλω το δέρμα μου θέλω. Όλα τα κουλά συμπτώματα έχω.... αύριο θα μιλήσω με γιατρο

Αμάν βρε παιδί μου... Δεν βελτιώθηκε καθόλου με τη διακοπή των φαρμάκων;; Κρίμα... Να τον πάρεις αύριο πάλι, λογικά θα σου δώσει εξετάσεις..

Κοριτσια μου, η δική μου εμπειρία είναι η εξης: ήμουν άνεργη όταν έμεινα έγκυος οπότε δεν είχα κ δουλειά να επιστρέψω.. Βοήθεια δεν είχα την παραμικρή με το παιδί, ούτε καν τις πρώτες ημέρες.. ήταν άρρωστη η μαμά μου κ στις 40 ημέρες αρρώστησε κ ο άντρας μου κ  νοσηλεύτηκε 3 εβδομάδες στην εντατική!! εγώ όπως καταλαβαίνετε, ολομόναχη με ένα βρέφος.. πολύ ζορικο το παιδάκι μου, πολύ ξενύχτι.. Ευτυχώς όλα πέρασαν! Επέλεξα να μείνω σπίτι μαζί του κ να ζήσω όλες αυτές τις πολύτιμες στιγμές, με όλα τα ζόρια τους! Εννοείται ότι πολλές φορές ένιωθα την ανάγκη να ξεφύγω, αναζήτησα κ δουλειά αλλά ο,τι έβρισκα ήταν πολύ κάτω των προσδοκιων μου με μισθό των 500 ευρώ κ εκρινα ότι δεν άξιζε να χάσω το μεγάλωμα του..  φέτος που τον έστειλα παιδικό πάλευα με τις εξωσωματικές για 2ο οπότε ήταν δώρο αδωρο! Τώρα για τα δίδυμα που λέτε κ για τη βοήθεια, πραγματικά πανικοβαλλομαι στη σκέψη.. έχοντας ήδη ένα ακόμη παιδάκι νομίζω ότι θα τα βρω μπαστούνια! Ο άντρας μου όμως είναι πολύ κατά του να μπαίνει ένα ξένο άτομο στο σπίτι.. Αυτά τα ολίγα!!

  • Μπερδεμένη/-ος 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, Hope89 είπε:

Εγώ είμαι Θεσσαλονίκη! 

Αμάν βρε παιδί μου... Δεν βελτιώθηκε καθόλου με τη διακοπή των φαρμάκων;; Κρίμα... Να τον πάρεις αύριο πάλι, λογικά θα σου δώσει εξετάσεις..

Κοριτσια μου, η δική μου εμπειρία είναι η εξης: ήμουν άνεργη όταν έμεινα έγκυος οπότε δεν είχα κ δουλειά να επιστρέψω.. Βοήθεια δεν είχα την παραμικρή με το παιδί, ούτε καν τις πρώτες ημέρες.. ήταν άρρωστη η μαμά μου κ στις 40 ημέρες αρρώστησε κ ο άντρας μου κ  νοσηλεύτηκε 3 εβδομάδες στην εντατική!! εγώ όπως καταλαβαίνετε, ολομόναχη με ένα βρέφος.. πολύ ζορικο το παιδάκι μου, πολύ ξενύχτι.. Ευτυχώς όλα πέρασαν! Επέλεξα να μείνω σπίτι μαζί του κ να ζήσω όλες αυτές τις πολύτιμες στιγμές, με όλα τα ζόρια τους! Εννοείται ότι πολλές φορές ένιωθα την ανάγκη να ξεφύγω, αναζήτησα κ δουλειά αλλά ο,τι έβρισκα ήταν πολύ κάτω των προσδοκιων μου με μισθό των 500 ευρώ κ εκρινα ότι δεν άξιζε να χάσω το μεγάλωμα του..  φέτος που τον έστειλα παιδικό πάλευα με τις εξωσωματικές για 2ο οπότε ήταν δώρο αδωρο! Τώρα για τα δίδυμα που λέτε κ για τη βοήθεια, πραγματικά πανικοβαλλομαι στη σκέψη.. έχοντας ήδη ένα ακόμη παιδάκι νομίζω ότι θα τα βρω μπαστούνια! Ο άντρας μου όμως είναι πολύ κατά του να μπαίνει ένα ξένο άτομο στο σπίτι.. Αυτά τα ολίγα!!

Είναι κατά ακόμη κ αν είσαι κ εσύ μαζί με τη κοπέλα? Δλδ να του συζητήσεις να έχεις μια βοήθεια έστω 3-4 ώρες την ημερα.. να προλαβαίνεις λίγο να κοιτάς τον εαυτό σου,να κάνεις τις δουλειές λίγο πιο άνετα,να αναπνέεις!! Ίσως αν είσαι μαζί να μην έχει πρόβλημα..

Link to comment
Share on other sites

On 29/3/2020 at 6:27 ΜΜ, Renez είπε:

Αγαπημενες συνεγκυμονουσες :)

Ήρθε τοοοο πινακακι μας!! :x

@Irinoula86   αγορακι --} ΠΗΤ: 8/10 (Μαιευτήριο Μητέρα)

@kristalenia.  αγοράκι --} ΠΗΤ:

@Mariamaraki  κοριτσάκι(?) --} ΠΗΤ: 5/10 (μαιευτήριο Έλενα)

@marianna1986κοριτσακι --} ΠΗΤ: 10/10 (μαιευτήριο Ρέα)

@Renez αγοράκι(?) --} ΠΗΤ: 9/10 (μαιευτήριο Έλενα)

@EugenJen  ?? --} ΠΗΤ: 9/10 (Μαιευτήριο Ρέα)

@Hope89 ?? --} ΠΗΤ: 24/10 (Μαιευτήριο Θεσσαλονίκης)

@Jasmine@ (Μαιευτήριο Πάτρας)

@Tsampika98  ?? --} ΠΗΤ: (μαιευτήριο Ρόδου)

@Eval αγοράκι (?) --} ΠΗΤ: 26/9 (έχει μπει λαθραία στην ομάδα μας!!)

 

 

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

1 ώρα πρίν, Hope89 είπε:

Εγώ είμαι Θεσσαλονίκη! 

Αμάν βρε παιδί μου... Δεν βελτιώθηκε καθόλου με τη διακοπή των φαρμάκων;; Κρίμα... Να τον πάρεις αύριο πάλι, λογικά θα σου δώσει εξετάσεις..

Κοριτσια μου, η δική μου εμπειρία είναι η εξης: ήμουν άνεργη όταν έμεινα έγκυος οπότε δεν είχα κ δουλειά να επιστρέψω.. Βοήθεια δεν είχα την παραμικρή με το παιδί, ούτε καν τις πρώτες ημέρες.. ήταν άρρωστη η μαμά μου κ στις 40 ημέρες αρρώστησε κ ο άντρας μου κ  νοσηλεύτηκε 3 εβδομάδες στην εντατική!! εγώ όπως καταλαβαίνετε, ολομόναχη με ένα βρέφος.. πολύ ζορικο το παιδάκι μου, πολύ ξενύχτι.. Ευτυχώς όλα πέρασαν! Επέλεξα να μείνω σπίτι μαζί του κ να ζήσω όλες αυτές τις πολύτιμες στιγμές, με όλα τα ζόρια τους! Εννοείται ότι πολλές φορές ένιωθα την ανάγκη να ξεφύγω, αναζήτησα κ δουλειά αλλά ο,τι έβρισκα ήταν πολύ κάτω των προσδοκιων μου με μισθό των 500 ευρώ κ εκρινα ότι δεν άξιζε να χάσω το μεγάλωμα του..  φέτος που τον έστειλα παιδικό πάλευα με τις εξωσωματικές για 2ο οπότε ήταν δώρο αδωρο! Τώρα για τα δίδυμα που λέτε κ για τη βοήθεια, πραγματικά πανικοβαλλομαι στη σκέψη.. έχοντας ήδη ένα ακόμη παιδάκι νομίζω ότι θα τα βρω μπαστούνια! Ο άντρας μου όμως είναι πολύ κατά του να μπαίνει ένα ξένο άτομο στο σπίτι.. Αυτά τα ολίγα!!

Αχ τι ωραία που είστε στη θεσνικη.... 

δυστυχως δεν βελτιώθηκε η κατάσταση και απόψε έχω ξυπνήσει από τις 3.... να δω τι ώρα θα ξανάκοιμηθω.

Κ εγώ δε θα ήθελα ξένη κοπέλα βασικά κανένα δε θα ήθελα, μακάρι να μπορούσα να είμαι σπίτι μέχρι να πάνε παιδικό. Μπορεί να κερδίσω το τζόκερ μέχρι τότε που λέει κ η φίλη μας. :D

  • Μου αρέσει 1
  • Χαχα 1

SqfGp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...