Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr

Μανουλες Οκτωβρίου 2020!!


Renez

Recommended Posts

Just now, Irinoula86 είπε:

α ωραία είσαι κ εσυ! 11 χρόνια????τέλεια!!!!!ακριβώς να είμαστε καλά και όλα θα γίνουν. 

ελπίζω μονο χαμόγελα απο εδω καιστο εξής για όλες μας.... ήδη το έχω ξεχάσει το άσχημο παρελθόν μου! πιο πολύ φοβαμαι μην επηρεασει σε κατι αρνητικά την εγκυμοσύνη μου.....

Ούτε καν!! Εδώ φαγαμε το πρώτο τρίμηνο υγιεστατες!! Πλέον μπορούμε να είμαστε 95% ακόμη πιο σίγουρες κ ασφαλής με τα νινια μας :-) να έρθει κ η Β επιπέδου κ τέλος  όλα καλά :-)

Just now, Jasmine@ είπε:

Α σας τρώω λάχανο! Τον Οκτώβρη κλείνουμε 11 χρόνια σχέσης κ παντρεύτηκαμε το 2016. Ανάλογα την ηλικία πάνε αυτά, εγώ στα 20 που τον γνώρισα ακόμα φοιτήτρια σιγά μην είχα μυαλό για γάμους κ παιδιά.... ποτέ δεν είναι αργά για τίποτα! 
υγεια να έχουμε κ όλα θα γίνουν!

Σωστό κ αυτό!! Κ εγώ στα 21 μου τον γνώρισα κ εκεινος 27 ούτε να ακούσουμε για γάμο!! Βέβαια όσο περνάνε τα χρόνια νομίζω επόμενο είναι να θέλουμε να εξελιχθούν οι σχέσεις μας.. 

Τώρα πια στα 28 κ εκείνος κοντεύει 34.. ήρθε νομίζω η στιγμή μας.

Εσείς τι διαφορά έχετε με τους άντρες σας?

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 20k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • Anastasia05

    3264

  • Renez

    3176

  • Jasmine@

    1807

  • Christinα

    1663

Εμείς ειμαστε μαζι 10 χρόνια κ 2.5 παντρεμένοι,κ έχουμε 2 χρόνια διαφορά στην ηλικία

ε κ εμας μας φάγανε τα ταξίδια , κ η δουλειά η αλήθεια είναι γιατί είμαστε κ οι δυο λίγο με τις δουλειές μας ψυχακιδες, που για τον άντρα μου είναι λογικό γτ είναι της οικογένειας του η επιχείρηση,εγώ που είμαι υπαλλήλος?? Αλλά δεν το μετανιώνουμε γτ το κάναμε όταν πραγματικά το θελησαμε κ τώρα θα το ζήσουμε με όλη μας την καρδιά!

@Jasmine@ τα αποτελεσματα βγαίνουν για τα πρώτα σύνδρομα τα πιο κοινά σε 2 μέρες κ τα πιο πολύπλοκα νομίζω 2 εβδομάδες 

 

  • Μου αρέσει 3

C1JTp3.png

Link to comment
Share on other sites

Εμείς τον Σεπτέμβριο κλείνουμε 11 χρόνια σχέσης και 6 γάμου! Ήμουν 23 κ ήταν 26! 

Πάντως στην πρώτη μου εγκυμοσύνη από τον 6ο μήνα κ μετά με έπιασε ένα άγχος, έκλαιγα συνεχεια δεν μπορώ να το εξηγησω και δεν θελω να το θυμάμαι. Νόμιζα ότι κάτι θα πάθει το μωρό στην κοιλιά κ ήμουν με ένα συνεχές ψυχοπλακωμα... 

  • Μου αρέσει 2

l4uHp3.pnghqpcp3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, marianna1986 είπε:

Εμείς τον Σεπτέμβριο κλείνουμε 11 χρόνια σχέσης και 6 γάμου! Ήμουν 23 κ ήταν 26! 

Πάντως στην πρώτη μου εγκυμοσύνη από τον 6ο μήνα κ μετά με έπιασε ένα άγχος, έκλαιγα συνεχεια δεν μπορώ να το εξηγησω και δεν θελω να το θυμάμαι. Νόμιζα ότι κάτι θα πάθει το μωρό στην κοιλιά κ ήμουν με ένα συνεχές ψυχοπλακωμα... 

Και τώρα έχεις μια κούκλα σχεδόν 4 χρόνων απ' ότι λέει το tikeraki σου :-) τωρα όμως με εμάς εδώ δε νομίζω πάλι να έχεις το ψυχοπλακωμα ε...??? :D

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, Renez είπε:

Ούτε καν!! Εδώ φαγαμε το πρώτο τρίμηνο υγιεστατες!! Πλέον μπορούμε να είμαστε 95% ακόμη πιο σίγουρες κ ασφαλής με τα νινια μας :-) να έρθει κ η Β επιπέδου κ τέλος  όλα καλά :-)

Σωστό κ αυτό!! Κ εγώ στα 21 μου τον γνώρισα κ εκεινος 27 ούτε να ακούσουμε για γάμο!! Βέβαια όσο περνάνε τα χρόνια νομίζω επόμενο είναι να θέλουμε να εξελιχθούν οι σχέσεις μας.. 

Τώρα πια στα 28 κ εκείνος κοντεύει 34.. ήρθε νομίζω η στιγμή μας.

Εσείς τι διαφορά έχετε με τους άντρες σας?

Εγω 4 χρονια με τον αντρα μουυυυυ διαφορα!ειναι καλα!!! 

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Τώρα όχι ακόμα είναι νωρίς για ψυχοπλακωματα! Η διάθεση μου είναι τελεια προς το παρόν. Αυτό που με είχε επηρεάσει τότε ήταν που διάβαζα συνέχεια στο ίντερνετ κ στα φόρουμ για προβλήματα σε εγκυμοσύνες και άλλα χειρότερα... ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΜΑΚΡΙΑ ΑΠ ΤΟ ΙΝΤΕΡΝΕΤ!!!

Δεν ήξερα πως φαίνεται το τικερ μου... Εγώ γιατί δεν το βλέπω; Εσείς τα δικά σας τα βλέπετε;

  • Μου αρέσει 1

l4uHp3.pnghqpcp3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, marianna1986 είπε:

Τώρα όχι ακόμα είναι νωρίς για ψυχοπλακωματα! Η διάθεση μου είναι τελεια προς το παρόν. Αυτό που με είχε επηρεάσει τότε ήταν που διάβαζα συνέχεια στο ίντερνετ κ στα φόρουμ για προβλήματα σε εγκυμοσύνες και άλλα χειρότερα... ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΜΑΚΡΙΑ ΑΠ ΤΟ ΙΝΤΕΡΝΕΤ!!!

Δεν ήξερα πως φαίνεται το τικερ μου... Εγώ γιατί δεν το βλέπω; Εσείς τα δικά σας τα βλέπετε;

Ναι εγώ βλέπω το δικό μου..κάντε μωρέ κ οι υπόλοιπες μην είμαι η μόνη καμμένη χαζομανα!!

Just now, Irinoula86 είπε:

Εγω 4 χρονια με τον αντρα μουυυυυ διαφορα!ειναι καλα!!! 

Τέλεια είναι!! 

Αχχχ ρε κορίτσια έχουμε γίνει καλό παρεακι..το πρωί μόλις σηκώνομαι κάνω τις δουλειές μ κ μετά λέω κάτσε να δω τι κάνουν τα κορίτσια!!

Ειδικά τώρα με τον εγκλεισμό με βοηθάει πολύ η παρέα μας :-)

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα γλυκες μου μικροκοιλιτσες??

Πώς είστε σήμερα??

@Renez μου εγώ αφού με την εξέταση θα μάθω κ σίγουρα το φύλο θα το φτιάξω τοτε το τικερακι, αν κ για να σας πω την αλήθεια μου έστειλε ο εμβρυολογος το βιντεάκι του υπερήχου κ εκεί που μου δείχνει τα ποδαράκια οκλαδόν δεν βλέπω τίποτα ανάμεσα άρα μάλλον για τσουπρα πάμε!!

@marianna1986με εμάς εδώ να μην φοβάσαι τίποτα, εμείς θα σου τα πάρουμε όλα τα άγχη κ θα έχεις την πιο χαλαρή εγκυμοσύνη!!

@Jasmine@πως είσαι κορίτσι μου;; κατάφερες να κοιμηθείς η τα ίδια με χθες;;

  • Μου αρέσει 2

C1JTp3.png

Link to comment
Share on other sites

Εμείς κορίτσια μου είμαστε 5μιση χρόνια μαζί και 1μιση παντρεμένη... Από διάφορα ηλικίας έχουμε 6 χρόνια!!!  

Αχ όντως έχουμε πολύ καλό παρεάκι .. αφου και εγω το ίδιο σκέφτομαι να μπω να δω τι κάνουν τα κορίτσια !! Αλλα Δεν σας προλαβαίνω αχχαχα

Έχω και νεακια... Βγήκαν τα αποτελέσματα Pappa και Κυστική. Ευτυχώς είναι όλα καλά..!!!  σίδηρο μου είπε να πάρω...Και σε 2 βδομάδες να τον πάρω τηλ για να κλεισουμε ραντεβού! 

@EugenJenκαλημερα γλυκο μου κορίτσι!!! Πώς είσαι? Σήμερα έχεις το ραντεβού με τον γιατρο? 

  • Μου αρέσει 4
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


πρίν από 31 λεπτά , EugenJen είπε:

Καλημέρα γλυκες μου μικροκοιλιτσες??

Πώς είστε σήμερα??

@Renez μου εγώ αφού με την εξέταση θα μάθω κ σίγουρα το φύλο θα το φτιάξω τοτε το τικερακι, αν κ για να σας πω την αλήθεια μου έστειλε ο εμβρυολογος το βιντεάκι του υπερήχου κ εκεί που μου δείχνει τα ποδαράκια οκλαδόν δεν βλέπω τίποτα ανάμεσα άρα μάλλον για τσουπρα πάμε!!

@marianna1986με εμάς εδώ να μην φοβάσαι τίποτα, εμείς θα σου τα πάρουμε όλα τα άγχη κ θα έχεις την πιο χαλαρή εγκυμοσύνη!!

@Jasmine@πως είσαι κορίτσι μου;; κατάφερες να κοιμηθείς η τα ίδια με χθες;;

Καλημέρα σε όλες! Και εμένα μ αρέσει να μπαίνω να μιλάμε κ να διαβάζω πως βιώνετε κ εσείς την εγκυμοσύνη που είμαστε κ στον ίδιο μήνα, κ από ότι έχουμε καταλάβει όλοι η κάθε εγκυμοσύνη είναι διαφορετικη!

χθες είχα αρκετή φαγούρα πάλι κ δε μπορούσα να κοιμηθώ ενώ συνήθως 11.30 είμαι ξερή! Κοιμήθηκα κατά τις 2 σερί μέχρι το πρωί, το περίεργο είναι ότι δεν ξύπνησα ούτε για τουαλέτα, ανησύχησα κιολας όταν ξύπνησα μήπως τα έχω κάνει πάνω μου.... θυμαμαι πάντως ότι έβλεπα πολλούς εφιάλτες!

Εσεις πως είστε;;; Μπήκα στο asos σήμερα κ παρηγγειλα 3 καλοκαιρινά φορεματακια από 136€ τα πήρα 47. Μακάρι να μπορούσα να σας βάλω φωτο!!!

  • Μου αρέσει 2
  • Λυπημένη/-ος 1

SqfGp3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Mariamaraki είπε:

Εμείς κορίτσια μου είμαστε 5μιση χρόνια μαζί και 1μιση παντρεμένη... Από διάφορα ηλικίας έχουμε 6 χρόνια!!!  

Αχ όντως έχουμε πολύ καλό παρεάκι .. αφου και εγω το ίδιο σκέφτομαι να μπω να δω τι κάνουν τα κορίτσια !! Αλλα Δεν σας προλαβαίνω αχχαχα

Έχω και νεακια... Βγήκαν τα αποτελέσματα Pappa και Κυστική. Ευτυχώς είναι όλα καλά..!!!  σίδηρο μου είπε να πάρω...Και σε 2 βδομάδες να τον πάρω τηλ για να κλεισουμε ραντεβού! 

@EugenJenκαλημερα γλυκο μου κορίτσι!!! Πώς είσαι? Σήμερα έχεις το ραντεβού με τον γιατρο? 

Αύριο μεσημέρι  είναι το ραντεβου !!κ ο Θεουλης βοηθός!!

Μπράβο σου μωρέ , έτσι μόνο τέλειες εξετάσεις θέλω να ακούω!!!

Καλε αν δεν είχα κ εσάς να τα λέμε θα είχα σαλεψει!! Χαχα

@Jasmine@ αυτό με το φόβο ότι θα κατουρηθω πάνω μου το βράδυ πολύ το έχω να ξέρεις!!τουλάχιστον κοιμήθηκες σερί , κάπως καλύτερο από το να διακόπτεις τον υπνο!

 

 

Βρε κορίτσια μου να ρωτήσω για πρωινό τι τρώτε?? Εγώ με τους μς τους εμετους έτρωγα τοστ με τυρί μέχρι που το βαρέθηκα κ άρχισα να το βγάζω κ αυτό..τώρα τρώω γάλα με δημητριακά , μόλις το σιχαθω κ αυτό τι άλλο μπορεί να τρώω;;προ εγκυμοσύνης έτρωγα βραστό αυγό κ πορτοκαλάδα αλλά τώρα κ μόνο που τα βλέπω τα αυγά αηδιάζω


C1JTp3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, EugenJen είπε:

Αύριο μεσημέρι  είναι το ραντεβου !!κ ο Θεουλης βοηθός!!

Μπράβο σου μωρέ , έτσι μόνο τέλειες εξετάσεις θέλω να ακούω!!!

Καλε αν δεν είχα κ εσάς να τα λέμε θα είχα σαλεψει!! Χαχα

@Jasmine@ αυτό με το φόβο ότι θα κατουρηθω πάνω μου το βράδυ πολύ το έχω να ξέρεις!!τουλάχιστον κοιμήθηκες σερί , κάπως καλύτερο από το να διακόπτεις τον υπνο!

 

 

Βρε κορίτσια μου να ρωτήσω για πρωινό τι τρώτε?? Εγώ με τους μς τους εμετους έτρωγα τοστ με τυρί μέχρι που το βαρέθηκα κ άρχισα να το βγάζω κ αυτό..τώρα τρώω γάλα με δημητριακά , μόλις το σιχαθω κ αυτό τι άλλο μπορεί να τρώω;;προ εγκυμοσύνης έτρωγα βραστό αυγό κ πορτοκαλάδα αλλά τώρα κ μόνο που τα βλέπω τα αυγά αηδιάζω

Εγώ Μια μέρα τρώω all bran με λίγο γάλα αμυγδάλου Κ κομμένη μπανάνα! Τέλειο κ γι οποίες έχουν δυσκοιλιότητα... Την επόμενη τρώω τοστ με πολύσπορο ψωμι κ τυρί ανάλογα τα κέφια μπορεί να βάλω κ γαλοπούλα! Κ άλλες μερες μπορεί να κάνω χυμό με μήλο μπανανα πορτοκαλί αχλάδι κ 2 κρακερακια.!

ενταξει λύθηκε το μυστήριο της τουαλέτας! Μου είπε ο άντρας μου ότι κατά τις 4 πηγα τουαλέτα, αυτός εβλεπε ταινία κ τον άγριο κοίταξα κιολας λέει.... δε θυμάμαι τίποτα βέβαια! 

  • Μου αρέσει 1
  • Χαχα 4

SqfGp3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Jasmine@ είπε:

Καλημέρα σε όλες! Και εμένα μ αρέσει να μπαίνω να μιλάμε κ να διαβάζω πως βιώνετε κ εσείς την εγκυμοσύνη που είμαστε κ στον ίδιο μήνα, κ από ότι έχουμε καταλάβει όλοι η κάθε εγκυμοσύνη είναι διαφορετικη!

χθες είχα αρκετή φαγούρα πάλι κ δε μπορούσα να κοιμηθώ ενώ συνήθως 11.30 είμαι ξερή! Κοιμήθηκα κατά τις 2 σερί μέχρι το πρωί, το περίεργο είναι ότι δεν ξύπνησα ούτε για τουαλέτα, ανησύχησα κιολας όταν ξύπνησα μήπως τα έχω κάνει πάνω μου.... θυμαμαι πάντως ότι έβλεπα πολλούς εφιάλτες!

Εσεις πως είστε;;; Μπήκα στο asos σήμερα κ παρηγγειλα 3 καλοκαιρινά φορεματακια από 136€ τα πήρα 47. Μακάρι να μπορούσα να σας βάλω φωτο!!!

Καλημέρα όμορφη παρεούλα!!! Γιασμινακι τουλάχιστον κοιμήθηκες σερί, σημαντικό βήμα κ αυτό! Κ εγώ εχθές πήγε 3 για να κοιμηθώ..δεν ξέρω τι έχω πάθει.. έχω κ αυτό τον βήχα.. 

Just now, EugenJen είπε:

Αύριο μεσημέρι  είναι το ραντεβου !!κ ο Θεουλης βοηθός!!

Μπράβο σου μωρέ , έτσι μόνο τέλειες εξετάσεις θέλω να ακούω!!!

Καλε αν δεν είχα κ εσάς να τα λέμε θα είχα σαλεψει!! Χαχα

@Jasmine@ αυτό με το φόβο ότι θα κατουρηθω πάνω μου το βράδυ πολύ το έχω να ξέρεις!!τουλάχιστον κοιμήθηκες σερί , κάπως καλύτερο από το να διακόπτεις τον υπνο!

 

 

Βρε κορίτσια μου να ρωτήσω για πρωινό τι τρώτε?? Εγώ με τους μς τους εμετους έτρωγα τοστ με τυρί μέχρι που το βαρέθηκα κ άρχισα να το βγάζω κ αυτό..τώρα τρώω γάλα με δημητριακά , μόλις το σιχαθω κ αυτό τι άλλο μπορεί να τρώω;;προ εγκυμοσύνης έτρωγα βραστό αυγό κ πορτοκαλάδα αλλά τώρα κ μόνο που τα βλέπω τα αυγά αηδιάζω

Αχ... Πονεμένο θέμα αυτό με το πρωινό... Εγώ που ήμουν πολύ του πρωινού.. τώρα ξυπνάω κ δεν ξέρω τι να φάω.. τιποτα δεν μου μοιάζει καλό.. για πείτε ιδέες βρε κορίτσια μου...

Link to comment
Share on other sites

Just now, Hope89 είπε:

Καλημέρα όμορφη παρεούλα!!! Γιασμινακι τουλάχιστον κοιμήθηκες σερί, σημαντικό βήμα κ αυτό! Κ εγώ εχθές πήγε 3 για να κοιμηθώ..δεν ξέρω τι έχω πάθει.. έχω κ αυτό τον βήχα.. 

Αχ... Πονεμένο θέμα αυτό με το πρωινό... Εγώ που ήμουν πολύ του πρωινού.. τώρα ξυπνάω κ δεν ξέρω τι να φάω.. τιποτα δεν μου μοιάζει καλό.. για πείτε ιδέες βρε κορίτσια μου...

Ρώτα τον γιατρό σου για aerolin  εγώ το ξεκίνησα από χθές για να αποφύγω κορτιζόνη , δεν έχω δει τεράστια διαφορά αλλά χθες το βράδυ κοιμήθηκα πιο ήρεμα από θέμα βήχα...κ έχω αρχίσει να νιώθω λίγο ενόχληση χαμηλά όταν βήχω κ τρέμω...


C1JTp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...