Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

Μανουλες Οκτωβρίου 2020!!


Renez

Recommended Posts

Just now, EugenJen είπε:

@Hliolousti με γεια κορίτσι μου!!με το καλό να τα χαρει το μπεμπακι σας, 

Τώρα που είπατε για κάθισμα αυτοκινήτου, τα αμάξια σας έχουν iso fix?? Εμένα εν έχει και πρέπει να μάθω να το δένω με ζώνες

Δεν είναι τίποτα να το δένεις με ζώνες. Αμέσως γίνεται. 

Το δικό μας έχει ίσο Φιξ 

Μα το αυγό της Ινγκλέσινα δεν όταν με ζώνες αυτοκινήτου. Μια χαρά τον βγάλαμε τον  ένα χρόνο. Τώρα περασαμε στο δευτερο και μπαίνει με το ισοφιξ


DBPwp2.pngPwi7p3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 20k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • Anastasia05

    3264

  • Renez

    3176

  • Jasmine@

    1807

  • Christinα

    1663

Just now, EugenJen είπε:

@Hliolousti με γεια κορίτσι μου!!με το καλό να τα χαρει το μπεμπακι σας, 

Τώρα που είπατε για κάθισμα αυτοκινήτου, τα αμάξια σας έχουν iso fix?? Εμένα εν έχει και πρέπει να μάθω να το δένω με ζώνες

Ευχαριστώ γλυκιά μου!!!κι εσύ όλα με το καλό για την κορούλα σου!

Πολλά αμάξια δεν έχουν isofix!έχει πολλά βίντεο στο ίντερνετ που δείχνουν βήμα βήμα πως δένεται με τη ζώνη!άσε που κακά τα ψεμματα θα σου βγει και πολύ πιο φτηνό χωρίς το isofix

Just now, Renez είπε:

:wub::wub::wub: πόσο χαζομαμαδες το κέρατο μου???:wub::wub::wub: θέλω να τον ζουλιξω κ να τον τρελάνω στα φιλιά!!

Έχω ήδη 1.5 μήνα τη φωτό του από τον υπέρηχο της β επιπέδου φόντο κ ακόμη δεν έχω χορτάσει να τον κοιταω..

Εμείς την έχουμε στο ψυγείο την φωτογραφιαρα της κολλημένη με μαγνητακια και κάθε πρωί πάμε και την φιλάμε!κανονικό προσκύνημα σου λέω!:lol:αχχχχχ ερωταςςςς!

Just now, Ninamc είπε:

Αχ συγκινουμαι που ακουω για τις αγορές σας... Λες και είμαι σοι σας ένα πραμα χαχαχαχα

Είναι απιστευτο!!!!δέσαμε όλες τέλεια!

Κι εγώ παθαίνω έκσταση όταν διαβάζω την χαρά της καθεμιάς μας!:wub:

Θα πετάξω κάτι τελείως άσχετο τώρα!

Είδατε την αυλαία που έριξε η Μενεγάκη??

Πωωω το πέτυχα λίγο στο τέλος!Πολληηηη κλαψα αδερφάκι μου!Ρεσιτάλ κανονικό!!!!Ο ξεριζωμός!!!!Λες και τη διώξανε με το ζόρι!αφού μετά από ένα σημείο ένιωθα λες και κοιτάω σαπουνόπερα!:mrgreen:

  • Μου αρέσει 1
  • Χαχα 3

Ttx1p3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Hliolousti είπε:

Ευχαριστώ γλυκιά μου!!!κι εσύ όλα με το καλό για την κορούλα σου!

Πολλά αμάξια δεν έχουν isofix!έχει πολλά βίντεο στο ίντερνετ που δείχνουν βήμα βήμα πως δένεται με τη ζώνη!άσε που κακά τα ψεμματα θα σου βγει και πολύ πιο φτηνό χωρίς το isofix

Εμείς την έχουμε στο ψυγείο την φωτογραφιαρα της κολλημένη με μαγνητακια και κάθε πρωί πάμε και την φιλάμε!κανονικό προσκύνημα σου λέω!:lol:αχχχχχ ερωταςςςς!

Είναι απιστευτο!!!!δέσαμε όλες τέλεια!

Κι εγώ παθαίνω έκσταση όταν διαβάζω την χαρά της καθεμιάς μας!:wub:

Ευσι να ναι όλες οι μανάδες εδώ μέσα.. Χαρουμενες με υγιή νινάκια... 

Και δεμένες με τον συζυγο ως το τέλος.. Μεξικάνικο θα γίνετε κ εσεισ... 

  • Μου αρέσει 1
  • Χαχα 1

DBPwp2.pngPwi7p3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Ninamc είπε:

Ευσι να ναι όλες οι μανάδες εδώ μέσα.. Χαρουμενες με υγιή νινάκια... 

Και δεμένες με τον συζυγο ως το τέλος.. Μεξικάνικο θα γίνετε κ εσεισ... 

Χαχαχαχχα μεξικάνικο φορ εβερ!!!!

Ήδη νιώθω να σου είμαι ειλικρινής,πως η όλη κατάσταση την εγκυμοσύνης οδήγησε σε ένα level up τη σχέση με τον σύζυγο!!!

Είμαστε πιο δεμένοι από ποτέ....ήμαστε που ήμαστε τώρα ήρθε και κούμπωσε!

Απορώ όταν θα γεννηθεί η μπουμπού και από ζευγάρι θα γίνουμε οικογένεια,πωςυθα είναι τα πράγματα!!!!Πόσο πιο πολύ μπορεί να δεθούν δύο άνθρωποι!?!

Κορίτσια κάτι επιπλέον!

Όσες θέλετε να πάρετε χρώματα να βάψετε το δωμάτιο του μωρού,στο πρακτικερ είδα διαφήμιση όλα τα χρώματα -20%!!!

  • Μου αρέσει 1
  • Ευχαριστώ 1

Ttx1p3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Hliolousti είπε:

Χαχαχαχχα μεξικάνικο φορ εβερ!!!!

Ήδη νιώθω να σου είμαι ειλικρινής,πως η όλη κατάσταση την εγκυμοσύνης οδήγησε σε ένα level up τη σχέση με τον σύζυγο!!!

Είμαστε πιο δεμένοι από ποτέ....ήμαστε που ήμαστε τώρα ήρθε και κούμπωσε!

Απορώ όταν θα γεννηθεί η μπουμπού και από ζευγάρι θα γίνουμε οικογένεια,πωςυθα είναι τα πράγματα!!!!Πόσο πιο πολύ μπορεί να δεθούν δύο άνθρωποι!?!

Αχ... Χαίρομαι παρα πολυ που τ ακουω αυτό... Μακάρι να ΣτΕ παντα έτσι και ακόμα πιο δεμένοι... Ευχομαι αγάπη για παντα παρα τις αναποδιες.. Τα πραγματα θα ναι τέλεια, δυσκολα στην αρχή με τα ξενυχτια μα όλα θα πανε καλα και όταν θα χρονίσει το μωρό.. Θα λέτε πως ζουσατε τόσα χρόνια χωρίς το παιδι σας.. Ασε.. Εμένα τωρα έχει σαλέψει με την μπεμπα. 

Ξυπνάω 6 το πρωι και εργάζομαι από το λαπτοπ. 7 ξυπνάει ο συζυγος και φτιάχνει το γάλα του παιδαρου.. Τον ταιζω και τρέχω να συνεχίσω. Ως τις 9 το κρατεί εκείνος. Μετά το έχω εγώ και δουλευω όταν κοιμάται. 

Το απόγευμα μου κάνει όλες τις δουλειές και κράτα και το παιδι.. Μιλάμε είναι ο καλυτερος μπαμπάς που θα μπορουσαν να χουν τα παιδια μ. Με στηρίζει σε όλα και περιμενει πως και πως να μαστε οι 4 σε λίγο καιρό. Και όλα αυτά από κάποιον που έχει φάει τη ζωή με το κουτάλι.. Και στα 30 του δεν ήθελε ουτε να ακουσει για παιδι.. Κι όμως το κανε και είναι ο καλυτερος απο ολους. Είναι όλη μέρα πανω απ το παιδι και παντα πλαι μας... Τον θαυμάζω

Και πιστευω οτι όλοι οι άντρες σας θα γίνουν έτσι και καλυτεροι από τον δικό μου.. Θα πανε ολα τέλεια

  • Μου αρέσει 2

DBPwp2.pngPwi7p3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Just now, Ninamc είπε:

Αχ... Χαίρομαι παρα πολυ που τ ακουω αυτό... Μακάρι να ΣτΕ παντα έτσι και ακόμα πιο δεμένοι... Ευχομαι αγάπη για παντα παρα τις αναποδιες.. Τα πραγματα θα ναι τέλεια, δυσκολα στην αρχή με τα ξενυχτια μα όλα θα πανε καλα και όταν θα χρονίσει το μωρό.. Θα λέτε πως ζουσατε τόσα χρόνια χωρίς το παιδι σας.. Ασε.. Εμένα τωρα έχει σαλέψει με την μπεμπα. 

Ξυπνάω 6 το πρωι και εργάζομαι από το λαπτοπ. 7 ξυπνάει ο συζυγος και φτιάχνει το γάλα του παιδαρου.. Τον ταιζω και τρέχω να συνεχίσω. Ως τις 9 το κρατεί εκείνος. Μετά το έχω εγώ και δουλευω όταν κοιμάται. 

Το απόγευμα μου κάνει όλες τις δουλειές και κράτα και το παιδι.. Μιλάμε είναι ο καλυτερος μπαμπάς που θα μπορουσαν να χουν τα παιδια μ. Με στηρίζει σε όλα και περιμενει πως και πως να μαστε οι 4 σε λίγο καιρό. Και όλα αυτά από κάποιον που έχει φάει τη ζωή με το κουτάλι.. Και στα 30 του δεν ήθελε ουτε να ακουσει για παιδι.. Κι όμως το κανε και είναι ο καλυτερος απο ολους. Είναι όλη μέρα πανω απ το παιδι και παντα πλαι μας... Τον θαυμάζω

Και πιστευω οτι όλοι οι άντρες σας θα γίνουν έτσι και καλυτεροι από τον δικό μου.. Θα πανε ολα τέλεια

Αχχχχχχ πραγματικά τα λόγια με τα οποία μιλάς για εκείνος φανερώνουν το ποσό ευτυχισμένη σε έχει κάνει,το ποσό άξιος είναι και το ποσό δεμένο ανδρόγυνο είστε!

Εύχομαι μέχρι τα βαθιά γεράματα να τον θαυμάζεις όσο τώρα και ακόμα περισσότερο για όλους τους επιπλέον λόγους που θα προκύψουν στη ζωή!

Και μακάρι όλες οι γυναίκες να έχουν πλάι τους τέτοιους άντρες,στηριγμα και συνοδοιπόρους!

Είναι πολύ ωραίο πράγμα η οικογένεια...

Όταν όμως είναι μεξικάνικη,απλά τα σπάει!!!!;)


Ttx1p3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Hliolousti είπε:

Αχχχχχχ πραγματικά τα λόγια με τα οποία μιλάς για εκείνος φανερώνουν το ποσό ευτυχισμένη σε έχει κάνει,το ποσό άξιος είναι και το ποσό δεμένο ανδρόγυνο είστε!

Εύχομαι μέχρι τα βαθιά γεράματα να τον θαυμάζεις όσο τώρα και ακόμα περισσότερο για όλους τους επιπλέον λόγους που θα προκύψουν στη ζωή!

Και μακάρι όλες οι γυναίκες να έχουν πλάι τους τέτοιους άντρες,στηριγμα και συνοδοιπόρους!

Είναι πολύ ωραίο πράγμα η οικογένεια...

Όταν όμως είναι μεξικάνικη,απλά τα σπάει!!!!;)

Χαχαχα ξεκινάω από το τέλος.. Όταν αγαπάς και σέβεσαι τον εαυτό σου, το κάνει και ο άντρας που επιλέγεις.. Τουλάχιστον στη περιπτωση μου ειμασταν ερωτευμένοι ένα χρόνο και δεν κάναμε πρωτη κίνηση.. Μέχρι που έκανε εκείνος. Ευτυχώς καθώς δεν θα κανα ποτε.. Από τότε, ξεκινήσαμε σαν μεξικάνικο μέσα στα μέλια.. Αλλά πανω απ ολα είδα ότι με στήριζε να γίνω όλα όσα θέλω.. Παντα και παντου με ακολουθεί. Αυτό είναι αγάπη για μένα.. Να ξέρεις ότι ο άλλος θα ναι παντα εκεί. Χωρίς αμφιβολίες και ζηλιές και κόμπλεξ. 

Έρωτας με την πρωτη μάτια ποθ έγινε αγάπη. Όταν μάλιστα θέλαμε να κάνουμε και το παιδι ειμασταν μέσα στη τρελή χαρά. Όταν γέννησα περασαμε δυσκολα δεν θα πω ψέματα, εγώ παραλίγο να παθω κατάθλιψη, και δεν έφταιγε ο άντρας μου.. Απλά έκλαιγα όλη την ώρα και τελικά αφου κατάλαβα ότι κάτι μου συμβαίνει άλλαξα στάση ζωής και τσουπ.. Επανήλθα στην νέα πραγματικοτητα. 

Μετά δέσαμε ακόμα πιο πολυ γιατί είχαμε ένα κοινό στόχο, να προστατευσουμε αυτό το πλασματακι και να το αγαπήσουμε όσο τίποτα άλλο. Τοτε λέγαμε δεν θα κάνουμε άλλο και μάλιστα τόσο συντομα.. Τελικά μετά τους 9 μήνες με τον παιδαρο.. Μας άρεσε και να σου και το επόμενο.. Αλλά ναι είμαι πολθ τυχερή που τον έχω.. Είμαι ανεξάρτητη σε όλα μα εξαρτημένη από εκείνον.. Έτσι όμως κάνει κ εκείνος.. Είμαστε μια γροθιά. Εγώ παντα έτσι είχα την οικογένεια στο μυαλό μου. Και γ αυτό παλευω σκληρά να τα καταφέρω. 

Τώρα θα τα σπάτε κι εσείς να ξέρετε.. Γιατί το παιδιθα σας φέρει όλα τα καλά του κόσμου.. Χαρά ζωή φως και τσαχπινιά... Θα γίνει πανικοοοοςςςςς

  • Μου αρέσει 5

DBPwp2.pngPwi7p3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Renez είπε:

Περιμενεεεε στα motherbaby που την πήρα εγώ κ η @elenioz επειδή το κοίταξα είναι από ελληνική εταιρία κ από φυσικό ξυλο mdf και τα κάγκελα από ξύλο οξιάς παρακαλώ...μάλλον για αυτό θέλει κ 2 μήνες να ετοιμαστεί τι να πω?! Ελληνικοί ρυθμοί :P

Όσο για τα άσπρα με ροζ σεντόνια κτλ τότε ναι καλύτερα όντως μονόχρωμη κούνια..κ εγώ λευκή του πήρα με λίγο γκρι ανοιχτό..

Άντε άντε με το καλό κ εσύ κοριτσαρα!!!!

Λέγε τι πήρες λοιποοοον!! Ποια κούνια κτλ

Ναι ναι ακριβώς έτσι λέει!!!! Αν και μεταξύ μας δεν ξέρω τελικά κατά πόσο ισχύει... Γιατί καθίσαμε κ την φτιάξαμε σήμερα το απόγευμα και στο φυλλάδιο δεν είχε γρι ελληνικά και ούτε αγγλικά. Απεναντίας τα ιταλικά πήγαιναν σύννεφο :blink: Με παραξενεψε φουλ! 

@Hliolousti @Ninamc Τι όμορφα αυτα που λέτε για τους άνδρες κ τις σχέσεις σας. Νομίζω πως ο ερχομός ενός παιδιού κατά βάθος η δένει πραγματικά ένα ζευγάρι ή του φανερώνει τα κουκουλομενατα του προβλήματα....

Αχ τα έχετε πάρει σχεδόν όλα καλέ! Μπράβοο! Εγώ για καρότσι δεν ξέρω καθόλου ακόμα. Λέω τον Αύγουστο να κάνω αυτήν την αγορά. Είναι και το μόνο "χοντρό" μαζί με το αυγό που μας έχει μείνει. 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, Ninamc είπε:

Χαχαχα ξεκινάω από το τέλος.. Όταν αγαπάς και σέβεσαι τον εαυτό σου, το κάνει και ο άντρας που επιλέγεις.. Τουλάχιστον στη περιπτωση μου ειμασταν ερωτευμένοι ένα χρόνο και δεν κάναμε πρωτη κίνηση.. Μέχρι που έκανε εκείνος. Ευτυχώς καθώς δεν θα κανα ποτε.. Από τότε, ξεκινήσαμε σαν μεξικάνικο μέσα στα μέλια.. Αλλά πανω απ ολα είδα ότι με στήριζε να γίνω όλα όσα θέλω.. Παντα και παντου με ακολουθεί. Αυτό είναι αγάπη για μένα.. Να ξέρεις ότι ο άλλος θα ναι παντα εκεί. Χωρίς αμφιβολίες και ζηλιές και κόμπλεξ. 

Έρωτας με την πρωτη μάτια ποθ έγινε αγάπη. Όταν μάλιστα θέλαμε να κάνουμε και το παιδι ειμασταν μέσα στη τρελή χαρά. Όταν γέννησα περασαμε δυσκολα δεν θα πω ψέματα, εγώ παραλίγο να παθω κατάθλιψη, και δεν έφταιγε ο άντρας μου.. Απλά έκλαιγα όλη την ώρα και τελικά αφου κατάλαβα ότι κάτι μου συμβαίνει άλλαξα στάση ζωής και τσουπ.. Επανήλθα στην νέα πραγματικοτητα. 

Μετά δέσαμε ακόμα πιο πολυ γιατί είχαμε ένα κοινό στόχο, να προστατευσουμε αυτό το πλασματακι και να το αγαπήσουμε όσο τίποτα άλλο. Τοτε λέγαμε δεν θα κάνουμε άλλο και μάλιστα τόσο συντομα.. Τελικά μετά τους 9 μήνες με τον παιδαρο.. Μας άρεσε και να σου και το επόμενο.. Αλλά ναι είμαι πολθ τυχερή που τον έχω.. Είμαι ανεξάρτητη σε όλα μα εξαρτημένη από εκείνον.. Έτσι όμως κάνει κ εκείνος.. Είμαστε μια γροθιά. Εγώ παντα έτσι είχα την οικογένεια στο μυαλό μου. Και γ αυτό παλευω σκληρά να τα καταφέρω. 

Τώρα θα τα σπάτε κι εσείς να ξέρετε.. Γιατί το παιδιθα σας φέρει όλα τα καλά του κόσμου.. Χαρά ζωή φως και τσαχπινιά... Θα γίνει πανικοοοοςςςςς

Κι οι δυσκολίες πολλές φορές είναι το τέλειο "δυναμωτικο" των σχέσεων!!!

Υπέροχη η ιστορία σας και πολύ τυχερά τα παιδάκια σας!!!το καλύτερο δώρο για τα παιδιά είναι δύο δεμένοι και αγαπημένοι γονείς!

Αχχχχ ανυπομονώ για αυτό τον πανικό!!!!άντε να φύγει το καλοκαίρι βρε κορίτσια!!!!πρώτη φορά παρακαλάω τέτοιο πράγμα!:)

Just now, elenioz είπε:

Ναι ναι ακριβώς έτσι λέει!!!! Αν και μεταξύ μας δεν ξέρω τελικά κατά πόσο ισχύει... Γιατί καθίσαμε κ την φτιάξαμε σήμερα το απόγευμα και στο φυλλάδιο δεν είχε γρι ελληνικά και ούτε αγγλικά. Απεναντίας τα ιταλικά πήγαιναν σύννεφο :blink: Με παραξενεψε φουλ! 

@Hliolousti @Ninamc Τι όμορφα αυτα που λέτε για τους άνδρες κ τις σχέσεις σας. Νομίζω πως ο ερχομός ενός παιδιού κατά βάθος η δένει πραγματικά ένα ζευγάρι ή του φανερώνει τα κουκουλομενατα του προβλήματα....

Αχ τα έχετε πάρει σχεδόν όλα καλέ! Μπράβοο! Εγώ για καρότσι δεν ξέρω καθόλου ακόμα. Λέω τον Αύγουστο να κάνω αυτήν την αγορά. Είναι και το μόνο "χοντρό" μαζί με το αυγό που μας έχει μείνει. 

Κορίτσι μου αν σου μένει μόνο το αυγό και το καρότσι από τα χοντρά κι εσύ είσαι φουλ οργανωμένη και έτοιμη!!!!με το καλό όλα και να τα χαρείς με το λουλούδι σου!!!:wub:

  • Μου αρέσει 2

Ttx1p3.png

Link to comment
Share on other sites

Αχ πως μ αρέσουν τα love stories! Δεν πίστευα σ αυτά μέχρι που με χτύπησε κατακούτελα εκεί που δν το περίμενα!:x:xΠάντα αγαπημένοι κορίτσια με τα αγοράκια σας κ να έχετε όμορφες οικογένειες!!! Αγάπη θέλουν τα παιδάκια! :wub:

  • Μου αρέσει 2

IjnUp3.pngscOTp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Καλησπέρα κορίτσια!! Καλό μήνα να ζούμε!! Κάναμε την β επιπέδου και εμείς πριν λίγες μερες και δόξα το Θεό όλα καλά!! Ούτε ταχυκαρδία έχει το μπεμπακι μας πια και αναπτύσεται τέλεια!! Γλυτώσαμε και τον εμβρυοκαρδιολογο !! Κοριτσάκι έχουμε τελικά το σιγουρεψαμε, και το σκ που πέρασε βάψαμε και το δωματιακι μας και το ποσό το ευχαριστήθηκα δεν λέγεται!! Την περιμένουμε πως και πως την μπουμπου μας!!

  • Μου αρέσει 8
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα σε όλες και με το καλό τα μωράκια σας.. Γενικά σας έχω διαβάσει.. Αγοράκι έχω με ημερομηνία 10/10..οσες δεν έχετε πάρει ακόμα κάθισμα αυτοκινήτου εγώ μετά από πολύ ψάξιμο κατέληξα στο recaro salia το οποίο είναι και το μοναδικό που βγαίνει το αυγό είναι μοντέλο 2020. Το προηγούμενο μοντελο που αντικατεστησε είχε βγει από τα καλύτερα σε ασφάλεια κ άνεση.. Και οι παραδόσεις σε Ευρώπη ξεκινάνε την άλλη εβδομάδα.. 

 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

5 ώρες πρίν, Hliolousti είπε:

Λοιποοονννν!Από μπεμπέ μεζον πήρα την κουνια που σας είπα την μέχρι 7-8 ετών,σε aqua white απόχρωση!!!mdf αλλά πολυυυυυ στιβαρή!!!!ειλικρινά δεν κουνιόταν!

Συρταριερα-αλλαξιρα είπα πηρα ΙΚΕΑ την sundvik

Λίκνο κικο νεξτ του μι

Παρήγγειλα καρότσι τζουλζ Ντέι 3 βάλτε βίντεο στο γιου τιουμπ και θα καταλάβετε περί τίνος πρόκειται,αν δεν το έχετε δει ήδη!Έχω πάθει ΕΡΩΤΑ!

Κάθισμα αυτοκινήτου παρήγγειλα Joie stages isofix 0-25,έψαξα crush test,έλεγξα υφάσματα κλπ και είμαι πολύ ευχαριστημένη... μένει να το δούμε στην πορεία!

Από κατωσεντονα πήρα και για λίκνο και για κούνια με λάστιχο όλα ΙΚΕΑ,καθώς και στρώμα αλλαξιερας και κάδο για πάνες και λαβετες...

Έχω πάρει όλα τα του φαρμακειου από το σάιτ που μου είχες πει και μου ήρθαν όλα κομπλε

Πήρα πάντα, κουνουπιέρα...μου μένει το στρώμα της κούνιας που κάνω έρευνα ακόμα,μπανακι, διακοσμητικά,μομπιλε,ριλαξ,γυμναστήρια κλπ που λέτε αλλά θα τα δω στο επόμενο δίμηνο μαζί με τα ρούχα της γτ φύγανε πολλά λεφτά ήδη...καλά που έχουμε επιχορηγήσει από τους γονείς μας και κάπως εξισορροπηθηκε το θεμα

 

Τι ωραία!! Με το καλό να σας έρθουν κ να υποδεχτούν το νινι σας!!:wub:

5 ώρες πρίν, EugenJen είπε:

@Hliolousti με γεια κορίτσι μου!!με το καλό να τα χαρει το μπεμπακι σας, 

Τώρα που είπατε για κάθισμα αυτοκινήτου, τα αμάξια σας έχουν iso fix?? Εμένα εν έχει και πρέπει να μάθω να το δένω με ζώνες

Δεν είναι τίποτα με τη ζώνη! Το κάνεις 1-2 φορές κ το έμαθες ! Σε ένα λεπτό θα είναι έτοιμο!

5 ώρες πρίν, Hliolousti είπε:

Ευχαριστώ γλυκιά μου!!!κι εσύ όλα με το καλό για την κορούλα σου!

Πολλά αμάξια δεν έχουν isofix!έχει πολλά βίντεο στο ίντερνετ που δείχνουν βήμα βήμα πως δένεται με τη ζώνη!άσε που κακά τα ψεμματα θα σου βγει και πολύ πιο φτηνό χωρίς το isofix

Εμείς την έχουμε στο ψυγείο την φωτογραφιαρα της κολλημένη με μαγνητακια και κάθε πρωί πάμε και την φιλάμε!κανονικό προσκύνημα σου λέω!:lol:αχχχχχ ερωταςςςς!

Είναι απιστευτο!!!!δέσαμε όλες τέλεια!

Κι εγώ παθαίνω έκσταση όταν διαβάζω την χαρά της καθεμιάς μας!:wub:

Θα πετάξω κάτι τελείως άσχετο τώρα!

Είδατε την αυλαία που έριξε η Μενεγάκη??

Πωωω το πέτυχα λίγο στο τέλος!Πολληηηη κλαψα αδερφάκι μου!Ρεσιτάλ κανονικό!!!!Ο ξεριζωμός!!!!Λες και τη διώξανε με το ζόρι!αφού μετά από ένα σημείο ένιωθα λες και κοιτάω σαπουνόπερα!:mrgreen:

Καλέ τρεις μέρες κλαιγανε! Δεν ήταν να βάλεις άλφα!

4 ώρες πρίν, Thalia30 είπε:

Καλησπέρα κορίτσια!! Καλό μήνα να ζούμε!! Κάναμε την β επιπέδου και εμείς πριν λίγες μερες και δόξα το Θεό όλα καλά!! Ούτε ταχυκαρδία έχει το μπεμπακι μας πια και αναπτύσεται τέλεια!! Γλυτώσαμε και τον εμβρυοκαρδιολογο !! Κοριτσάκι έχουμε τελικά το σιγουρεψαμε, και το σκ που πέρασε βάψαμε και το δωματιακι μας και το ποσό το ευχαριστήθηκα δεν λέγεται!! Την περιμένουμε πως και πως την μπουμπου μας!!

Μπράβο κορίτσι! Πάντα καλα αποτελέσματα μέχρι το τέλος!!:x

Ωραία που τα λέγατε εχθές,εγώ έσβησα όταν κοιμήθηκε το παιδί ,βγήκε όλη η κουραση κ ευχαριστήθηκα ύπνο επιτέλους !

Ωραία ψώνια,ωραίες επιλογές έχετε κάνει!! Με το καλό όλα! 

Το καλοκαίρι θα περάσει πιο γρήγορα απ' ότι νομίζουμε! Είναι Ιούλιος ήδη! Έρχονται τα νινακια!

  • Μου αρέσει 1

Q1jtp2.png

Link to comment
Share on other sites

Εγώ δεν έχω πάρει τίποτα στο νινακι μου!! Έχω σταμπαρει όμως ένα κουκλάκι με φως κ μουσική(είχα πάρει κ στον μεγάλο μου κ μας έχει σώσει πολλές φορες κι ακόμη το χρησιμοποιεί) 

Καιιι θα ξεκινήσω τον άλλο μήνα να κατεβάζω τα πρωτα  φορμακια του μεγάλου να τα βολεψω στη συρταριερα κ να πάω επιτέλους να πάρω ένα σετάκι(φορμακι,ζιπουνακι,σκουφάκι) για το μαιευτήριο!

Εχθές ξεχώριζα κ όλα τα βρεφικά παιχνίδια,να τα πλύνω να είναι έτοιμα!


Q1jtp2.png

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα κορίτσια!!!

@Thalia30 συγχαρητήρια για τα αποτελέσματα! Βουρ για ψώνια τώρα!!! Με το καλό και καλό υπόλοιπο!

@Efi@ έχουμε ίδια ΠΗΤ και ίδιο φύλο! Με το καλό!!!

@Anastasia05 άμα ξεκίνησες κ εσύ ετοιμασίες μάλλον είμαι πλέον η τελευταία που δεν έχω ασχοληθεί με τπτ... Έχω δώσει όλα τα πράγματα του πρώτου παιδιού από δω κ από κει κ πρέπει σιγά σιγά να συντονιστω και να τα ξαναμαζεψω.

Επίσης δεν θέλω να γεννησω:unsure:

  • Μου αρέσει 3

l4uHp3.pnghqpcp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...