Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 6 λεπτά , Blue Velvet είπε:

      Εννοείται πως θα τους παίρνεις τηλέφωνο όταν δεν νιώθεις καλά,δεν χρειάζονται ντροπες!Άντε μερικές εβδομάδες έμειναν και σε λίγο καιρό θα κρατάς τον μπέμπη αγκαλίτσα 🥰 ❤️Μοναδικό συναίσθημα ❤️

      μμμ δεν ξέρω για βδομαδες…. με προβλημάτισαν τα πονάκια αυτά! το μωρο επισης είναι τρομερά υπερκινητικό και δεν μπορώ να καταλάβω αν κάμω συσπάσεις ! 

Μανουλες Οκτωβρίου 2020!!


Renez

Recommended Posts

Just now, Jasmine@ είπε:

Ρε συ την θέλω κάτασπρη για να βάλω ροζ λευκά είδη! Να μην είναι φουλ ροζ γενικά... καταλαβες;;; 
 

 

Καλά δε θα μου έκανε κ εντύπωση να έπαιρνες κούνια με χιλιάρικακι!!! Χαχαχαχ 

στα orchestra, λητω κ σε ένα άλλο μαγαζί που πηγα αυτές οι πολύμορφικές πολύ ψεύτικες ρε παιδί μου κ φυσικά δεν ήταν ξύλινες πουθενά.... ξανασκέψου το!

Περιμενεεεε στα motherbaby που την πήρα εγώ κ η @elenioz επειδή το κοίταξα είναι από ελληνική εταιρία κ από φυσικό ξυλο mdf και τα κάγκελα από ξύλο οξιάς παρακαλώ...μάλλον για αυτό θέλει κ 2 μήνες να ετοιμαστεί τι να πω?! Ελληνικοί ρυθμοί :P

Όσο για τα άσπρα με ροζ σεντόνια κτλ τότε ναι καλύτερα όντως μονόχρωμη κούνια..κ εγώ λευκή του πήρα με λίγο γκρι ανοιχτό..

Just now, Hliolousti είπε:

Κορίτσια κι εμείς τελειώσαμε από τα χοντρά πάντως!και ήδη αρχίσαμε να τα παραλαμβάνουμε και είμαι εξαλλληηηηη!!!!!τρελαμενη από χαρά!

Άντε άντε με το καλό κ εσύ κοριτσαρα!!!!

Λέγε τι πήρες λοιποοοον!! Ποια κούνια κτλ

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 20k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • Anastasia05

    3264

  • Renez

    3176

  • Jasmine@

    1807

  • Christinα

    1663

Just now, Hliolousti είπε:

Κοριτσάκι μου να σου πω κι εγώ μια γνώμη γτ μπήκα να τις δω τις επιλογές σου στην κούνια...ψηφίζω την τρίτη (gonnat) στο λευκό της γιατί μου αρέσε κιόλας τρελά το υπερυψωμένο πλαϊνό της και τις φαντάζομαι κολλημένες δίπλα στην άλλη και είναι σούπερ!!!!!

Βέβαια τις είδα όλες μόνο σε εικόνα,δεν μπήκα στο σάιτ να δω τιμές...έχουν διαφορά μεγάλη μεταξύ τους;

Όχι δεν έχουν διαφορά στην τιμή, απλά μου φαίνονται λίγο αποπνικτηκες που είναι τόσο ψηλό το πλαϊνό... φυσικά κ όλες οι γνώμες δεκτές!!!

Just now, Renez είπε:

Περιμενεεεε στα motherbaby που την πήρα εγώ κ η @elenioz επειδή το κοίταξα είναι από ελληνική εταιρία κ από φυσικό ξυλο mdf και τα κάγκελα από ξύλο οξιάς παρακαλώ...μάλλον για αυτό θέλει κ 2 μήνες να ετοιμαστεί τι να πω?! Ελληνικοί ρυθμοί :P

Όσο για τα άσπρα με ροζ σεντόνια κτλ τότε ναι καλύτερα όντως μονόχρωμη κούνια..κ εγώ λευκή του πήρα με λίγο γκρι ανοιχτό..

Ρε παιδί μου εκείνα τα συρτάρακια που γίνονται κομοδίνο η γραφείο κλπ, λες κ είναι από το praktiker... πολύ ψεύτικα μου φάνηκαν.! Μπορεί να είναι κ ιδέα μου βέβαια, κ φυσικά δεν έχω δει από το motherbaby! Επίσης είδα σε μια διαφήμιση μια πολυμορφική όνειρο..... κάπου στο χιλιάρικο βέβαια ότι πρέπει για την βασίλισσα Ευγενία!

  • Μου αρέσει 1
  • Χαχα 3

SqfGp3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, EugenJen είπε:

Όχι καλέ δεν κοιτάω σε αυτά τα μαγαζιά, στο motherbaby k στο μωρουδοκοσμο έχω βρει κ γράφει ότι είναι από δρυ, ρε φίλη τα ίδια μου λέει κ ο άντρας μου έλεος δλδ, εγώ θα πάω να τις δω από κοντά εννοειται κ να λέτε ότι θέλετε εσείς οι αχωνευτοι! :P

Χαχαχαχα  να πας να τη δεις από κοντά! Να την κουνάει κ αυτός με δύναμη σαν εμένα να δει αν αντέχει...

  • Χαχα 2

SqfGp3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Renez είπε:

Περιμενεεεε στα motherbaby που την πήρα εγώ κ η @elenioz επειδή το κοίταξα είναι από ελληνική εταιρία κ από φυσικό ξυλο mdf και τα κάγκελα από ξύλο οξιάς παρακαλώ...μάλλον για αυτό θέλει κ 2 μήνες να ετοιμαστεί τι να πω?! Ελληνικοί ρυθμοί :P

Όσο για τα άσπρα με ροζ σεντόνια κτλ τότε ναι καλύτερα όντως μονόχρωμη κούνια..κ εγώ λευκή του πήρα με λίγο γκρι ανοιχτό..

Άντε άντε με το καλό κ εσύ κοριτσαρα!!!!

Λέγε τι πήρες λοιποοοον!! Ποια κούνια κτλ

Λοιποοονννν!Από μπεμπέ μεζον πήρα την κουνια που σας είπα την μέχρι 7-8 ετών,σε aqua white απόχρωση!!!mdf αλλά πολυυυυυ στιβαρή!!!!ειλικρινά δεν κουνιόταν!

Συρταριερα-αλλαξιρα είπα πηρα ΙΚΕΑ την sundvik

Λίκνο κικο νεξτ του μι

Παρήγγειλα καρότσι τζουλζ Ντέι 3 βάλτε βίντεο στο γιου τιουμπ και θα καταλάβετε περί τίνος πρόκειται,αν δεν το έχετε δει ήδη!Έχω πάθει ΕΡΩΤΑ!

Κάθισμα αυτοκινήτου παρήγγειλα Joie stages isofix 0-25,έψαξα crush test,έλεγξα υφάσματα κλπ και είμαι πολύ ευχαριστημένη... μένει να το δούμε στην πορεία!

Από κατωσεντονα πήρα και για λίκνο και για κούνια με λάστιχο όλα ΙΚΕΑ,καθώς και στρώμα αλλαξιερας και κάδο για πάνες και λαβετες...

Έχω πάρει όλα τα του φαρμακειου από το σάιτ που μου είχες πει και μου ήρθαν όλα κομπλε

Πήρα πάντα, κουνουπιέρα...μου μένει το στρώμα της κούνιας που κάνω έρευνα ακόμα,μπανακι, διακοσμητικά,μομπιλε,ριλαξ,γυμναστήρια κλπ που λέτε αλλά θα τα δω στο επόμενο δίμηνο μαζί με τα ρούχα της γτ φύγανε πολλά λεφτά ήδη...καλά που έχουμε επιχορηγήσει από τους γονείς μας και κάπως εξισορροπηθηκε το θεμα

 

  • Μου αρέσει 4

Ttx1p3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Just now, Hliolousti είπε:

Λοιποοονννν!Από μπεμπέ μεζον πήρα την κουνια που σας είπα την μέχρι 7-8 ετών,σε aqua white απόχρωση!!!mdf αλλά πολυυυυυ στιβαρή!!!!ειλικρινά δεν κουνιόταν!

Συρταριερα-αλλαξιρα είπα πηρα ΙΚΕΑ την sundvik

Λίκνο κικο νεξτ του μι

Παρήγγειλα καρότσι τζουλζ Ντέι 3 βάλτε βίντεο στο γιου τιουμπ και θα καταλάβετε περί τίνος πρόκειται,αν δεν το έχετε δει ήδη!Έχω πάθει ΕΡΩΤΑ!

Κάθισμα αυτοκινήτου παρήγγειλα Joie stages isofix 0-25,έψαξα crush test,έλεγξα υφάσματα κλπ και είμαι πολύ ευχαριστημένη... μένει να το δούμε στην πορεία!

Από κατωσεντονα πήρα και για λίκνο και για κούνια με λάστιχο όλα ΙΚΕΑ,καθώς και στρώμα αλλαξιερας και κάδο για πάνες και λαβετες...

Έχω πάρει όλα τα του φαρμακειου από το σάιτ που μου είχες πει και μου ήρθαν όλα κομπλε

Πήρα πάντα, κουνουπιέρα...μου μένει το στρώμα της κούνιας που κάνω έρευνα ακόμα,μπανακι, διακοσμητικά,μομπιλε,ριλαξ,γυμναστήρια κλπ που λέτε αλλά θα τα δω στο επόμενο δίμηνο μαζί με τα ρούχα της γτ φύγανε πολλά λεφτά ήδη...καλά που έχουμε επιχορηγήσει από τους γονείς μας και κάπως εξισορροπηθηκε το θεμα

 

Τέλεια κοπελάρα... Να ναι καλοτυχα ολα

Και να τα ευχαριστηθεί η πριγκιπισα σας

  • Ευχαριστώ 1

DBPwp2.pngPwi7p3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Hliolousti είπε:

Λοιποοονννν!Από μπεμπέ μεζον πήρα την κουνια που σας είπα την μέχρι 7-8 ετών,σε aqua white απόχρωση!!!mdf αλλά πολυυυυυ στιβαρή!!!!ειλικρινά δεν κουνιόταν!

Συρταριερα-αλλαξιρα είπα πηρα ΙΚΕΑ την sundvik

Λίκνο κικο νεξτ του μι

Παρήγγειλα καρότσι τζουλζ Ντέι 3 βάλτε βίντεο στο γιου τιουμπ και θα καταλάβετε περί τίνος πρόκειται,αν δεν το έχετε δει ήδη!Έχω πάθει ΕΡΩΤΑ!

Κάθισμα αυτοκινήτου παρήγγειλα Joie stages isofix 0-25,έψαξα crush test,έλεγξα υφάσματα κλπ και είμαι πολύ ευχαριστημένη... μένει να το δούμε στην πορεία!

Από κατωσεντονα πήρα και για λίκνο και για κούνια με λάστιχο όλα ΙΚΕΑ,καθώς και στρώμα αλλαξιερας και κάδο για πάνες και λαβετες...

Έχω πάρει όλα τα του φαρμακειου από το σάιτ που μου είχες πει και μου ήρθαν όλα κομπλε

Πήρα πάντα, κουνουπιέρα...μου μένει το στρώμα της κούνιας που κάνω έρευνα ακόμα,μπανακι, διακοσμητικά,μομπιλε,ριλαξ,γυμναστήρια κλπ που λέτε αλλά θα τα δω στο επόμενο δίμηνο μαζί με τα ρούχα της γτ φύγανε πολλά λεφτά ήδη...καλά που έχουμε επιχορηγήσει από τους γονείς μας και κάπως εξισορροπηθηκε το θεμα

 

Μαναρακι μου μια χαρά κ εσείς τα "βαριά" τα πήρατε οπότε έχετε χρόνο για τα υπόλοιπα..

Κάθισμα αυτοκινήτου κ εγώ αυτό έχω σταμπαρει!!! Όντως από τα καλύτερα φαίνεται!!

Άντε να τα χαρείτε όλα κ να αρχίσουν τα σπίτι μας να "μυρίζουν" μωρουδιλα σιγά σιγά:x

  • Μου αρέσει 1
  • Ευχαριστώ 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, Hliolousti είπε:

Λοιποοονννν!Από μπεμπέ μεζον πήρα την κουνια που σας είπα την μέχρι 7-8 ετών,σε aqua white απόχρωση!!!mdf αλλά πολυυυυυ στιβαρή!!!!ειλικρινά δεν κουνιόταν!

Συρταριερα-αλλαξιρα είπα πηρα ΙΚΕΑ την sundvik

Λίκνο κικο νεξτ του μι

Παρήγγειλα καρότσι τζουλζ Ντέι 3 βάλτε βίντεο στο γιου τιουμπ και θα καταλάβετε περί τίνος πρόκειται,αν δεν το έχετε δει ήδη!Έχω πάθει ΕΡΩΤΑ!

Κάθισμα αυτοκινήτου παρήγγειλα Joie stages isofix 0-25,έψαξα crush test,έλεγξα υφάσματα κλπ και είμαι πολύ ευχαριστημένη... μένει να το δούμε στην πορεία!

Από κατωσεντονα πήρα και για λίκνο και για κούνια με λάστιχο όλα ΙΚΕΑ,καθώς και στρώμα αλλαξιερας και κάδο για πάνες και λαβετες...

Έχω πάρει όλα τα του φαρμακειου από το σάιτ που μου είχες πει και μου ήρθαν όλα κομπλε

Πήρα πάντα, κουνουπιέρα...μου μένει το στρώμα της κούνιας που κάνω έρευνα ακόμα,μπανακι, διακοσμητικά,μομπιλε,ριλαξ,γυμναστήρια κλπ που λέτε αλλά θα τα δω στο επόμενο δίμηνο μαζί με τα ρούχα της γτ φύγανε πολλά λεφτά ήδη...καλά που έχουμε επιχορηγήσει από τους γονείς μας και κάπως εξισορροπηθηκε το θεμα

 

Καλε εσυ με έχεις περάσει τα πήρες όλα!!!! Μπράβο κοριτσάκι μου να τα χαρείς με το μπεμπακι σου... 

ριλαξ γυμναστήριο κλπ μπορεί να στα φέρουν δώρο όταν γεννήσεις, έτσι κ αλλιώς δε θα τα χρησιμοποιήσεις από την αρχή!

  • Μου αρέσει 1
  • Ευχαριστώ 1

SqfGp3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Ninamc είπε:

Τέλεια κοπελάρα... Να ναι καλοτυχα ολα

Και να τα ευχαριστηθεί η πριγκιπισα σας

Σε ευχαριστώ πολύ πολύ!!!!!!

Και σε εσένα εύχομαι τα καλύτερα!

με το καλό οι πριγκιπισσουλες μας και τα πριγκιποπουλα κορίτσια μου!!!

  • Μου αρέσει 1

Ttx1p3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Renez είπε:

Εμ δε ξέρω κ εγώ μη νομίζεις..το ψάχνω κ κοιτάω ότι θα βόλευε καλύτερα στις ανάγκες τις οικογένειας μας (πχ με τα σκυλιά που είπα) κ σε αυτά που θέλω εγώ για το παιδί(πχ όπως είπες να παρακολουθεί τα πάντα καλύτερα που θεωρώ ότι θα το κάνει με μεγαλύτερη άνεση στο ψηλό ριλαξ από το απλό το χαμηλο που είναι στο πατωμα..) από εκεί κ ύστερα έχει να κάνει με το παιδί κ τι θα του αρέσει πιστεύω κ ανάλογα θα προσαρμοστούμε όλες..

Πάντως Η αλήθεια είναι ούτε εγώ αγόρασα τα μομπλιλε τα έχουν από μόνα τους κ τα δυο!!

Ααα @Anastasia05 είναι τέλεια πάντως αυτα τα μαλακά ασπρόμαυρα σχεδιακιααα

Μεχρι να βρεις τι του αρέσει θα περασει καιρός... Χαχα τα νεογέννητα κλαίνε για πολλους και διαφορετικούς λόγους.. Θα καταλάβεις τι εννοώ όταν θα το πατετε σπίτι με το καλό.. Ευχομαι να είναι καλοβολο και να τα πατε σουπερ.. Και να ξέρεις καλυτερα που τα ψάχνεις να μην ξοδευεις άσκοπα χρήματα.. 

Με το καλό να του το ετοιμάζεις το υπέρ φανταστικό δωμάτιο και προικιο του... Να πανε ολα σουπερ

  • Ευχαριστώ 1

DBPwp2.pngPwi7p3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Just now, Renez είπε:

Μαναρακι μου μια χαρά κ εσείς τα "βαριά" τα πήρατε οπότε έχετε χρόνο για τα υπόλοιπα..

Κάθισμα αυτοκινήτου κ εγώ αυτό έχω σταμπαρει!!! Όντως από τα καλύτερα φαίνεται!!

Άντε να τα χαρείτε όλα κ να αρχίσουν τα σπίτι μας να "μυρίζουν" μωρουδιλα σιγά σιγά:x

Αχχχχχχ ανοίγω ήδη που και που το σαμπουάν της και το σνιφαρω!

Ήδη έχω πάθει εξάρτηση!:mrgreen:

Σε ευχαριστώ αγαπημένη μου προσοντουχομανούλα!Κι εσύ όλα με το καλό να τα χαρείτε με τον πρίγκιπα σας!

  • Χαχα 3

Ttx1p3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Hliolousti είπε:

Σε ευχαριστώ πολύ πολύ!!!!!!

Και σε εσένα εύχομαι τα καλύτερα!

με το καλό οι πριγκιπισσουλες μας και τα πριγκιποπουλα κορίτσια μου!!!

Αχ συγκινουμαι που ακουω για τις αγορές σας... Λες και είμαι σοι σας ένα πραμα χαχαχαχα

  • Μου αρέσει 1

DBPwp2.pngPwi7p3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Jasmine@ είπε:

Καλε εσυ με έχεις περάσει τα πήρες όλα!!!! Μπράβο κοριτσάκι μου να τα χαρείς με το μπεμπακι σου... 

ριλαξ γυμναστήριο κλπ μπορεί να στα φέρουν δώρο όταν γεννήσεις, έτσι κ αλλιώς δε θα τα χρησιμοποιήσεις από την αρχή!

Αυτό σκέφτομαι κι εγώ!έχουμε και μπόλικα αδέρφια οπότε θα τσονταρουν όλοι δωράκια!με λίγα λόγια σαν να ψιλοξεμοερδεψα νιωθω!

Σε ευχαριστώ πολύ πολύ!!!!Κι εσύ οοολα να τα χαρείς με τις κορούλες σου τις όμορφες!:wub:

  • Ευχαριστώ 1

Ttx1p3.png

Link to comment
Share on other sites

@Hliolousti με γεια κορίτσι μου!!με το καλό να τα χαρει το μπεμπακι σας, 

Τώρα που είπατε για κάθισμα αυτοκινήτου, τα αμάξια σας έχουν iso fix?? Εμένα εν έχει και πρέπει να μάθω να το δένω με ζώνες

  • Ευχαριστώ 1

C1JTp3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Hliolousti είπε:

Αχχχχχχ ανοίγω ήδη που και που το σαμπουάν της και το σνιφαρω!

Ήδη έχω πάθει εξάρτηση!:mrgreen:

Σε ευχαριστώ αγαπημένη μου προσοντουχομανούλα!Κι εσύ όλα με το καλό να τα χαρείτε με τον πρίγκιπα σας!

:wub::wub::wub: πόσο χαζομαμαδες το κέρατο μου???:wub::wub::wub: θέλω να τον ζουλιξω κ να τον τρελάνω στα φιλιά!!

Έχω ήδη 1.5 μήνα τη φωτό του από τον υπέρηχο της β επιπέδου φόντο κ ακόμη δεν έχω χορτάσει να τον κοιταω..

  • Μου αρέσει 2
  • Χαχα 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...